رفتن به مطلب

Recommended Posts

به نظر من 660 یا 7850

من ای سی پی یو رو داشتم خیلی قوی نیست !!!

واسه کارت های سری 700 و 900 صد در صد گلوگاه میشه.

نه ، در این حد هم نیست.

این پردازنده تقریبا در حدود G1820 هست (البته کمی 1820 قویتر باید باشه)

و خودم روی G1820 گرافیک GTX960 رو تست کردم!

در بازی هایی که تست کردم روی رزلوشن 1080 تقریبا هیچ مشکلی نداشتم.

حالا اگه ایشون از کارت های یک رده پایینتر مثل GTX950 یا GTX750ti استفاده کنه 100% مشکلی پیش نمیاد!

درضمن GTX660 که از GTX750ti کمی هم قویتره...

ویرایش شده توسط babak1388
لینک به دیدگاه

سلام . به جای 270 اگه 750 بزارید بهتره . با 270 پاور مورد نیاز سیستم شما  حداقل 400 هست چون 355 وات مصرفی دارید . با 750ti کل مصرف سیستمتون تا 233 تا پایین میاد که همون 300 خودتون جوابگو هست .

در مورد گلوگاه هم سی پی یوتون دو هسته ای هست و برای بازیهای جدید یه مقداری اذیت کنندس . البته شما با گرفتن گرافیک تغییر عمده رو احساس میکنید . پس اول گرافیک رو بگیرید .

من در سایت hwcomapre این 2 گرافیک رو با هم مقایسه کردم دیدم 750 نصف 270 هست 

راستش من گیمر شبکه هستم و فقط هم سری بتلفیلد رو بازی میکنم 750 برای بتلفیلد خوب نیست برای همین 270 رو انتخاب کردم 

مسیله پاور نیست چون یک پاور 450 کورسیر دارم 

مسله من این هست که r9 270 در کنار amd 255 x2 گلوگاه نمیشه ؟و در بازی فریم خوبی در حد r9 270 میده ؟

و اینکه pci-e این گرافیک 3 هست ولی pci-e مادربورد من (msi 785 gm p45)

2 هست مشکلی پیش نمیاد در کارایی گرافیک و همه قدتر گرافیک استفده میشه ؟

ایا ورژن دایترایکس گرافیک بستگی به مادربورد داره ؟

یک قسمت از مشخصات 270 نوشته فضای مورد نیاز 2 اسلات ؟منظور از این چیه ؟

ممنون از شما و همه دوستان شرمنده خیلی طولانی شد

ویرایش شده توسط dark0047
لینک به دیدگاه

سلام یه سوال فنی داشتم ! 

میخواستم بدونم چه کارت های گرافیکی با سی پی یو A10 7870k مچ میشن میدونم که سری r7 هست میخوام بدونم کدوم مدل هاش ! ؟؟؟؟

ویرایش شده توسط BuGeR
لینک به دیدگاه

درود 

بهترین کارت گرافیک با این مشخصات چیه

MAIN=MSI P55GD85

CPU=i3 530  3 gig  4mb cache

RAM= 4 GIG DDR = 1333

POWER = GREEN  500W  grade A  مدل خوب و قوی 500 وات واقعی

ماشاله اینحا همه از gt900 به بالا صحبت میکنن.... در ضمن کدوم کارتهای گرافیک 64 بیتی از 128 بیتی قویتره؟؟  مادربردم تا pcie 2  رو ساپورت میکنه پس ورزن 3 به مادربوردم نمیخوره قدرت ارتقای سیستم رو با این اوضاع خراب کشور تا 4 سال اینده ندارم میزان بودجه حداکثر 300 تومن  بنظرتون اگه تا زمستون صبر کنم قیمتها با توجه به اومدن کارتهای مدلهای بالاتر و امکان ارزونتر شدن دلار پایینتر میاد؟؟ الان gt220 128bit 1gig ddr2 ram دارم عجله خاصی هم ندارم فعلا میخوام یک رم 2 گیگ اضافه کنم تا میزان حافظه ام بشه 6 گیگ

لینک به دیدگاه

درود

بهترین کارت گرافیک با این مشخصات چیه

MAIN=MSI P55GD85

CPU=i3 530 3 gig 4mb cache

RAM= 4 GIG DDR = 1333

POWER = GREEN 500W grade A مدل خوب و قوی 500 وات واقعی

ماشاله اینحا همه از gt900 به بالا صحبت میکنن.... در ضمن کدوم کارتهای گرافیک 64 بیتی از 128 بیتی قویتره؟؟ مادربردم تا pcie 2 رو ساپورت میکنه پس ورزن 3 به مادربوردم نمیخوره قدرت ارتقای سیستم رو با این اوضاع خراب کشور تا 4 سال اینده ندارم میزان بودجه حداکثر 300 تومن بنظرتون اگه تا زمستون صبر کنم قیمتها با توجه به اومدن کارتهای مدلهای بالاتر و امکان ارزونتر شدن دلار پایینتر میاد؟؟ الان gt220 128bit 1gig ddr2 ram دارم عجله خاصی هم ندارم فعلا میخوام یک رم 2 گیگ اضافه کنم تا میزان حافظه ام بشه 6 گیگ

رم رو اگه میتونی 4 بردار

گرافیک هم gt630 یا gt640 بردارید

ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

سلام یه سوال فنی داشتم ! 

میخواستم بدونم چه کارت های گرافیکی با سی پی یو A10 7870k مچ میشن میدونم که سری r7 هست میخوام بدونم کدوم مدل هاش ! ؟؟؟؟

کسی نیست به سوال ما جواب بده ؟

لینک به دیدگاه

کسی نیست به سوال ما جواب بده ؟

عزیز منظورت از مچ شدن چیه ؟

گلوگاه شدن cpu رو میگی؟

لینک به دیدگاه

راستش من گیمر شبکه هستم و فقط هم سری بتلفیلد رو بازی میکنم 750 برای بتلفیلد خوب نیست برای همین 270 رو انتخاب کردم

مسله من این هست که r9 270 در کنار amd 255 x2 گلوگاه نمیشه ؟و در بازی فریم خوبی در حد r9 270 میده ؟

ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

نه منظورم همون کروس فایر هست اگه اشتباه نکنم این cpu ها خودشون گرافیک دارن از سری r7 و با کارت های سری r7 که جداگانه روش نصب میشه قدرتشون خیلی بیشتر میشه ! خالا مخوام بدونم که مثلا کارت r7 370 رو ساپروت میکنه و کروس فایر میشن ! منظورم از کروس فایر اگه اشتباه نگم همون sli انویدیا هست !

لینک به دیدگاه

نه منظورم همون کروس فایر هست اگه اشتباه نکنم این cpu ها خودشون گرافیک دارن از سری r7 و با کارت های سری r7 که جداگانه روش نصب میشه قدرتشون خیلی بیشتر میشه ! خالا مخوام بدونم که مثلا کارت r7 370 رو ساپروت میکنه و کروس فایر میشن ! منظورم از کروس فایر اگه اشتباه نگم همون sli انویدیا هست !

گرافیک cpu فکر نکنم با گرافیک دیگه کراس فایر بشه

صبر کن بقیه دوستان هم جواب بدن من فکر نکنم بشه

ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

گرافیک cpu فکر نکنم با گرافیک دیگه کراس فایر بشه

صبر کن بقیه دوستان هم جواب بدن من فکر نکنم بشه

کراس فایر میشه مثلا با r7 250 یا r7 260 ولی میخوام بدونم با کل سری r7 کراس فایر میشه یا نه ! 

لینک به دیدگاه

کراس فایر میشه مثلا با r7 250 یا r7 260 ولی میخوام بدونم با کل سری r7 کراس فایر میشه یا نه !

اخه عزیز کراس باید گرافیک ها به هم وصل بشن

گرافیک cpu با گرافیک اکسترنال امکان نداره کراس بشه دو تا کارت رو میشه ولی گرافیک و cpu رو نمیشه

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه کمک کنه ؟

ممنون

سلام .

در مورد 750ti  که به نسبت قیمت و کارایی و مصرف بهتره  . و اینکه کاراییش نصف نیست !!!

ولی خوب انتخاب با خودتونه .

در مورد سی پی یو هم  چیزی که شما دارید امتیازش توی سایت cpubenchmark تقریبا نصف مدل سلرون هازول هست!! 1850 در مقابل 2850 توی مدل g1820  . 

حتما گلوگاه میشه ولی شما تغییر رو احساس میکنی .

در مورد pci 2 و 3  فرقش در حد 5% هم نیست توی عمل برای گرافیک های امروزی . تکنولوژی pci e خیلی جلوتر از کارت گرافیک هاست .

دایرکت ایکس مربوط به گرافیک و چیپش هست و ربطی به مادربرد نداره .

منظور از 2 اسلات یعنی دو قسمت از پشت کیس رو اشغال میکنه مثل این :

amd-r7-270x-video-645x414.jpg

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

سلام یه سوال فنی داشتم ! 

با سلام .

با R7 250 بهترین حالت هست  . اگه بالاتر بزارید قدرت تک گرافیک بالاتر از گرافیک مجتمع سی پی یو میشه و کارایی میاد پایین .

منبع : AMD COMMUNITY

https://community.amd.com/thread/182984

The best Discrete Graphics Card which can used in Dual Graphics with the A10-7870k is the R7 250.

. But if you were to use a R7 250X or higher card the overall performance of a single card would out-pace that same card run in "Dual Graphics" with the A10-7870k.

ولی در کل به صرفه نیست اگر قصد خرید نو دارید . با یه سی پی یو g3220 و 750ti تقریبا قیمت همونه با کارایی بیشتر .

لینک به دیدگاه

اخه عزیز کراس باید گرافیک ها به هم وصل بشن

گرافیک cpu با گرافیک اکسترنال امکان نداره کراس بشه دو تا کارت رو میشه ولی گرافیک و cpu رو نمیشه

این مدرک :D لینک

تو این مدرک :D هم نگاه کنی میبینی که dual Graphic شده با یه گرافیک r7 240 البته این سی پی یو a10 7850 هست پس Dual میشه ! فقط سوال من اینه که A10 7870k با همه کارت های نسل R7 مچ میشه و قابلیت Dual فعال میشه یا نه اگه نه با کدوم مدل هاش ؟؟؟!

ویرایش شده توسط BuGeR
لینک به دیدگاه

با سلام .

با R7 250 بهترین حالت هست  . اگه بالاتر بزارید قدرت تک گرافیک بالاتر از گرافیک مجتمع سی پی یو میشه و کارایی میاد پایین .

منبع : AMD COMMUNITY

https://community.amd.com/thread/182984

The best Discrete Graphics Card which can used in Dual Graphics with the A10-7870k is the R7 250.

. But if you were to use a R7 250X or higher card the overall performance of a single card would out-pace that same card run in "Dual Graphics" with the A10-7870k.

ولی در کل به صرفه نیست اگر قصد خرید نو دارید . با یه سی پی یو g3220 و 750ti تقریبا قیمت همونه با کارایی بیشتر .

ممنون از پاسختون 

فقط یه سوال یعنی اگه کارت قوی تری بزارم Fps کمتری میده ؟ یا گلوگاه ایجاد میکنه ؟ شما این cpu ها رو پیشنهاد میکنید ؟ چون فکر میکنم خیلی به صرفه تره ! یعنی G3220 و 750ti از این خیلی بهتره ؟!

ویرایش شده توسط BuGeR
لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون 

فقط یه سوال یعنی اگه کارت قوی تری بزارم Fps کمتری میده ؟ یا گلوگاه ایجاد میکنه ؟ شما این cpu ها رو پیشنهاد میکنید ؟ چون فکر میکنم خیلی به صرفه تره !

ببینید . این سی پی یو به تنهایی با یه رم باس 2133 میتونه بتل فیلد 4 رو توی تنظیمات نرمال 60 فریم بده .  بستگی به میزان توقعتون داره . ولی خوب مادر برد خوبی میخواد ! که هزینه میره بالا .

و اینکه منظور کلی اون متن اینه که شما 250x بزارید قدرت تکیش بیشتر از مجتمع هست و تکی بزارید جواب بهتری میگیرید در واقع !! ولی 250 معمول کارایی پایه رو افزایش میده .

به نظر من پلت فرم اینتل صرفش بیشتره . مصرف کمتر و قیمت کمتر هم براتون آب میخوره . شما برای اینتل یه رم 8 گیگ 1600 میگیری . گرافیک هم از 270x یا 750ti هرکدوم بگیری

مقایسه قیمتی کنیم :

g3220     170

giga p85  300

xpg 8 gig 1600  250

750ti galax  520

اینا میشه 1240 

برا amd

555  AMD A10-7850K Kaveri APU

giga f2a88x 375

ram 8 2133 250

بدون گرافیک 1180 .  قیمت دقیقی برای 250 پیدا نکردم . که به هر حال از سیستم بالایی بیشتر میشه .

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون 

فقط یه سوال یعنی اگه کارت قوی تری بزارم Fps کمتری میده ؟ یا گلوگاه ایجاد میکنه ؟ شما این cpu ها رو پیشنهاد میکنید ؟ چون فکر میکنم خیلی به صرفه تره ! یعنی G3220 و 750ti از این خیلی بهتره ؟!

GTX750ti بیشتر از 2 برابر از R7 250 قویتره!

یعنی شما یه R7 250 رو با گرافیک داخل پردازنده هم استفاده کنید و حتی کارایی 2 برابر افزایش پیدا کنه (که همیشه کمتر از 2 برابر هست)، باز 750ti سرتره...

لینک به دیدگاه

ببخشید زیاد سوال میکنم ! فکر کنم اینجا هم جای این سوال نباشه, بزارید اینجوری بگم من بودجم کلا دومیلیون پانصد هزار تومان :D هست یه پیشنهاد خوب میخوام بیشتر میخوام تو بازی قوی باشه ! هارد دارم

ویرایش شده توسط BuGeR
لینک به دیدگاه

سلام .

در مورد 750ti  که به نسبت قیمت و کارایی و مصرف بهتره  . و اینکه کاراییش نصف نیست !!!

ولی خوب انتخاب با خودتونه .

در مورد سی پی یو هم  چیزی که شما دارید امتیازش توی سایت cpubenchmark تقریبا نصف مدل سلرون هازول هست!! 1850 در مقابل 2850 توی مدل g1820  . 

حتما گلوگاه میشه ولی شما تغییر رو احساس میکنی .

در مورد pci 2 و 3  فرقش در حد 5% هم نیست توی عمل برای گرافیک های امروزی . تکنولوژی pci e خیلی جلوتر از کارت گرافیک هاست .

دایرکت ایکس مربوط به گرافیک و چیپش هست و ربطی به مادربرد نداره .

منظور از 2 اسلات یعنی دو قسمت از پشت کیس رو اشغال میکنه مثل این :

amd-r7-270x-video-645x414.jpg

خیلی ممنون برای جوابتون

پس به نظر شما اگر r9 270 بگیرم کارایی در حد خودشونداره به خاطر گلوگاه شدن و فریم خوبی نمیده ؟

به نظر شما بهینه ترین کاری که میتونم بکنم چیه برای اینکه بتونم فریم خوبی تو بتلفید بعدی بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون برای جوابتون

پس به نظر شما اگر r9 270 بگیرم کارایی در حد خودشونداره به خاطر گلوگاه شدن و فریم خوبی نمیده ؟

به نظر شما بهینه ترین کاری که میتونم بکنم چیه برای اینکه بتونم فریم خوبی تو بتلفید بعدی بگیرم ؟

کارایی داره . ولی با cpu بهتر میشه . شما استارت آپدیت سیستمتو با گرافیک بزن . بعد برنامه بزار برای cpu .

ببخشید زیاد سوال میکنم ! فکر کنم اینجا هم جای این سوال نباشه, بزارید اینجوری بگم من بودجم کلا دومیلیون پانصد هزار تومان :D هست یه پیشنهاد خوب میخوام بیشتر میخوام تو بازی قوی باشه ! هارد دارم

برای کیس خالی ؟  دقیقا چه قطعاتی میخواید تا راهنماییتون کنم.

لینک به دیدگاه

کدوم کارتهای گرافیک 64 بیتی از 128 بیتی قویتره؟؟ بنظرتون اگه تا زمستون صبر کنم قیمتها با توجه به اومدن کارتهای مدلهای بالاتر و امکان ارزونتر شدن دلار پایینتر میاد؟؟ بعد میشه کارتهای ورزن 3  pci-e رو روی مادربرد با ورزن 2 سوار کرد کارت هم کار کنه؟؟ بعد اینی که کارتهای سری 600 از 700 قویترن راسته؟؟ مثلا 640 از 730  (هر دو 128) بیتی قویتره

لینک به دیدگاه

دوستان پاور Corsair VS650 برای Asus 7950 Direct CU و i5 4460 کافیه؟

با سلام.

پاور مورد نیاز شما زیر 500w هست و 650 در بدترین شرایط هم  کاملا کفایت میکنه.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...