رفتن به مطلب

Recommended Posts

برتری اصلی 380 در مصرف برقش هست و 280x در قیمت پایینترش .

380 حتی مدل های 2 گیگش گرونتر از 280x که 3 گیگه هست .

380 از داریکس 12 به خوبی پشتیبانی میکنه ولی 280x چون قدیمی هست در پشتیبانی از این تکنولوژی ضعیف تر هست .

لینک به دیدگاه

ولی انصافاً برای هزینه زیر 700 تومن، R9 280X بهترین گزینه اس

و اینکه واقعا کارآیی فوق العاده ای داره به نسبت قیمتش

هر چند GTX 960 هم میشه خرید که به نظرم از 280 ضعیفتره البته

اگه مصرف برق بالای 280 نبود خیلی خوب میشد!

لینک به دیدگاه

درود بابک جان

بنظر شما احترام میزام ولی نظر من عکس شماست!

کارت R9 ‎280x‏ رو دوستمون میتونند دست دو تقریبا 600-650 تومن تهیه کنند که هم هسته کمی قدرتمندی داره و هم یک گیگ رم بیشتر نسبت به 380 دو گیگ داره که شدیدا" رم بیشتر در بازی های روز احساس میشه و هم ارزونتر براشون می افته چون قدیمی هست.

و در کل چه کارت R9‎ ‎380 معمولی و چه R9‎ ‎380x‏ فرق چندانی با سری قدیمیتر شون ندارند، حتی تست هایی هستند که ضعیفتر از سری قدیمیترشون در گیم ظاهر شدند!

مثلا در سایت www.Techpowerup.com‏ کارت رفرنسR9‎ ‎380x ‎4g ‎‏ از کارت رفرنسR9‎ ‎280x ‎3g‏ ضعیفتر عمل کرده!!!

حتی در بعضی بازیها 3g R9‎ ‎280x‏ رفرنس از Asus R9‎ ‎380x ‎4g Strix‏ جلوتر هست در اون سایت. ( سایت Techpowerup‏ ‏)

حالا چه برسه به R9‎ ‎380 معمولی مقابل R9‎ ‎280x‏ ‏!!!!

شادکام باشید. :D

خوب این همه توضیح دادید، ولی این حقیقت رو عوض نمیکنه و در دید کلی چیزی که من گفتم درسته!

شما از تک تست ها صحبت میکنید، ولی دو عکسی که من قرار دادم تقریبا میانگین نتیجه 16 هزار تست هست که مطمعنا نتایج قابل اطمینان تری خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

برتری اصلی 380 در مصرف برقش هست و 280x در قیمت پایینترش .

380 حتی مدل های 2 گیگش گرونتر از 280x که 3 گیگه هست .

380 از داریکس 12 به خوبی پشتیبانی میکنه ولی 280x چون قدیمی هست در پشتیبانی از این تکنولوژی ضعیف تر هست .

درود دوست عزیز

با دو بند صحبت های شما موافق هستم ولی در مورد DX12 شاید کارتهای سری 300 کمی پشتیبانی بهتر از سری 200 ای ام دی از DX12 داشته باشند ولی یادتون نره که خود مدیران AMD‏ بودند گفتند که تا الان هیچ کارتی بطور کامل از DX12 پشتیبانی نمیکنه!!!

و در نهایت تا زمانی که بازی های AAA‏ با پشتیبانی از DX12 منتشر نشده نمیشه نظر قطعی داد!

پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

خوب این همه توضیح دادید، ولی این حقیقت رو عوض نمیکنه و در دید کلی چیزی که من گفتم درسته!

شما از تک تست ها صحبت میکنید، ولی دو عکسی که من قرار دادم تقریبا میانگین نتیجه 16 هزار تست هست که مطمعنا نتایج قابل اطمینان تری خواهد داشت.

جالب شد!!!

یعنی شما بنچمارک اون سایت معتبر که فریم هنگام بازی رو میگیره قبول ندارید!؟

عجب......

صرفا" جهت اطلاع: هنگام بازی فریم بیشتر مهم است نه اون امتیازی که در دو تصویر به نمایش گذاشتید!

حقیقت رو باید قبول کرد.... :D

لینک به دیدگاه

جالب شد!!!

یعنی شما بنچمارک اون سایت معتبر که فریم هنگام بازی رو میگیره قبول ندارید!؟

عجب......

صرفا" جهت اطلاع: هنگام بازی فریم بیشتر مهم است نه اون امتیازی که در دو تصویر به نمایش گذاشتید!

حقیقت رو باید قبول کرد.... :D

صرفا جهت اطلاع من، قسمتی که من گفتم اون سایت رو قبول ندارم رو نقل قول بفرماید!

و دوباره صرفا جهت اطلاع من، لینک تستی که میفرماید رو هم قرار بدید!

و سه باره صرفا جهت اطلاع شما، پردازنده ای که تو بنچمارک ها نتیجه نگرفته، نمیتونه تو بازی ها هم فریم ریت خوبی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

صرفا جهت اطلاع من، قسمتی که من گفتم اون سایت رو قبول ندارم رو نقل قول بفرماید!

‏*‏ جواب: خب وقتی میگید اون تست های سایت Techpowerup فلان هستند و دو تصویر شما مطمعنا فلان هست، این یعنی چی؟!

فریم ثبت شده In-Game‏ معتبرتر از هر تست امتیازی هستند!*

و دوباره صرفا جهت اطلاع من، لینک تستی که میفرماید رو هم قرار بدید!

‏*جواب: عزیزم من فقط با موبایل میام نت، برای همین نمیتونم لینک بدم ولی خودتون میتونید برید داخل اون سایت تست کارت Asus R9‎ ‎380x ‎4g Strix‏ را ببینید که تست مدل رفرنس هر سه کارت R9‎ ‎280x ‎‎& R9‎ ‎380‎ ‎‎& R9‎ ‎380x در بازی های مختلف موجود است.*

و سه باره صرفا جهت اطلاع شما، پردازنده ای که تو بنچمارک ها نتیجه نگرفته، نمیتونه تو بازی ها هم فریم ریت خوبی داشته باشه.

‏*جواب: وقتی در اون تست ها همه چیز مشخص هست دیگه نیازی به امتیازهای بی احمیت نیست عزیزم :D *

لینک به دیدگاه

چیزی که مشخصه اینه که خود شرکت AMD هم نمیدونه کدوم یکی از این کارت ها بهتره ، پس لطفا سر این دوتا کارت دعوا نکنید . مهم اینه که کسی که قصد خرید اون قطعه رو داره برای نیازش خرید کنه ، یعنی کسی که میخواد بازی gta و فالوت و ویچر رو بازی کنه کارت رو بر مبنای کارایی که تو اون بازی ها داره انتخاب کنه و یا هر بازی که موردنظرش هست . شاید هم شخصی کارت رو برای کارهای دیگه ای مثل مایا و تری دی مکس و ... میخواد . همین موارد هستند که باعث میشن گاهی خرید کارتی مثل 450 از 970 هم مناسب تر باشه برای فرد ( به این دلیل که مثلا ایشون میخوان فقط کانتر بازی کنن )

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

چیزی که مشخصه اینه که خود شرکت AMD هم نمیدونه کدوم یکی از این کارت ها بهتره ، پس لطفا سر این دوتا کارت دعوا نکنید . مهم اینه که کسی که قصد خرید اون قطعه رو داره برای نیازش خرید کنه ، یعنی کسی که میخواد بازی gta و فالوت و ویچر رو بازی کنه کارت رو بر مبنای کارایی که تو اون بازی ها داره انتخاب کنه و یا هر بازی که موردنظرش هست . شاید هم شخصی کارت رو برای کارهای دیگه ای مثل مایا و تری دی مکس و ... میخواد . همین موارد هستند که باعث میشن گاهی خرید کارتی مثل 450 از 970 هم مناسب تر باشه برای فرد ( به این دلیل که مثلا ایشون میخوان فقط کانتر بازی کنن )

دوست عزیزم، من و بابک جان دعوا نمیکنیم که!

داریم بحث علمی میکنیم :D

‏*‏**********************

با بقیه صحبت های شما موافق هستم.

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

الان مهمترین ایرادی که میشه به کارتهای amd گرفت مصرف برق و دما و درایورشونه که درایور مثل اینکه داره درست میشه... من از یوتیوب یک ویدیو دیدم unboxing  giga r7 360 که توش همه جوره اطلاعات بود و داشت با 750ti ایسوس مقایسه میکرد مصرف برق و دماش از ایسوس کمتر بود و تو بازیها 3 تا رو با اختلاف کمی برد بعقیه رو با اختلاف کمی باخت ... البته بیشتر بازیها رو انویدیا بهینه شدن... و انویدیا درایور بهتر و سریعتر میده بیرون تا ای ام دی

لینک به دیدگاه

الان مهمترین ایرادی که میشه به کارتهای amd گرفت مصرف برق و دما و درایورشونه که درایور مثل اینکه داره درست میشه... من از یوتیوب یک ویدیو دیدم unboxing  giga r7 360 که توش همه جوره اطلاعات بود و داشت با 750ti ایسوس مقایسه میکرد مصرف برق و دماش از ایسوس کمتر بود و تو بازیها 3 تا رو با اختلاف کمی برد بعقیه رو با اختلاف کمی باخت ... البته بیشتر بازیها رو انویدیا بهینه شدن... و انویدیا درایور بهتر و سریعتر میده بیرون تا ای ام دی

درسته. هنوزم که هنوزه کارتهای AMD پرمصرف هستن و نسبت به گذشته اختلاف خیلی کمی در این مورد داشتن که جای تاسف داره.

اما در عوض انویدیا در سری 900 مصرف کارتهاش رو به حداقل رسوند که این کارش واقعا ارزش تعریف و تمجید داره. :)

دوست عزیزم، من و بابک جان دعوا نمیکنیم که!

داریم بحث علمی میکنیم :D

‏*‏**********************

با بقیه صحبت های شما موافق هستم.

شادکام باشید.

شما دو نفر کلا خیلی با هم بحث علمی می کنین. :) :D :x

لینک به دیدگاه

درسته. هنوزم که هنوزه کارتهای AMD پرمصرف هستن و نسبت به گذشته اختلاف خیلی کمی در این مورد داشتن که جای تاسف داره.

اما در عوض انویدیا در سری 900 مصرف کارتهاش رو به حداقل رسوند که این کارش واقعا ارزش تعریف و تمجید داره. :)

شما دو نفر کلا خیلی با هم بحث علمی می کنین. :) :D :x

درود

بله، متأسفانه با اینکه AMD در سری 300 تلاش خودشو کرد ولی هنوز هم کارتاش مصرف زیادی دارند.

‏*‏*************************

میگم حسین جان اگر شما هم به بحث علمی علاقه دارید بسم الله....... قریبگی نکن. :D‏ ‏:D‏ ‏:D

سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

درود

بله، متأسفانه با اینکه AMD در سری 300 تلاش خودشو کرد ولی هنوز هم کارتاش مصرف زیادی دارند.

‏*‏*************************

میگم حسین جان اگر شما هم به بحث علمی علاقه دارید بسم الله....... قریبگی نکن. :D‏ ‏ :D‏ ‏ :D

سربلند باشید.

در جمع بزرگان دخالت کردن جایز نیست. [-X [-X [-X

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان  عزیز لطفا راهنمایی کنید

بهترین گرافیکی ک میتونم با قیمت 1میلیون بگیرم چیه؟

پاور خیلی بالا هم نخواد

در حد 550وات

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید

پاور خیلی بالا هم نخواد

در حد 550وات

ممنون

درود دوست عزیز

اگر بتونید کارت دست دوم Gtx ‎970 پیدا کنید خیلی گذینه مناسبی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

پاور خیلی بالا هم نخواد

در حد 550وات

ممنون

r9 380

اگه msi پیدا کردی بگیر یا سافایر ، هیس هم خوبه

قدرتشم یه کم از gtx 960 بیشتره

لینک به دیدگاه

r9 380

اگه msi پیدا کردی بگیر یا سافایر ، هیس هم خوبه

قدرتشم یه کم از gtx 960 بیشتره

درود

‏"‏ هیس هم خوبه "

هیس!؟!؟!؟

حسن جان منظور شما HIS‏ ‏( اچ آی اس ) هست دیگه؟!

لینک به دیدگاه

سلام.

پاور خیلی بالا هم نخواد

در حد 550وات

ممنون

درود دوست عزیز از Nvidia میتونید 960 و یا 970 دست دوم تهیه کنید

از AMD هم میتونید R9 380 4GB تهیه کنید

لینک به دیدگاه

درود

‏"‏ هیس هم خوبه "

هیس!؟!؟!؟

گیر نده دیگه!

خدایی منم به این "هیس یا هیز" میگم.

لینک به دیدگاه

گیر نده دیگه!

خدایی منم به این "هیس یا هیز" میگم.

من هنوزم اسم دقیق این برند نمیدونم

:D

لینک به دیدگاه

خنک ترین و کم صدا ترین 970 مربوط به کدوم برند و مدل هست؟

درود

اکثر برندهای موجود کارت 970 خنک هستند. ( البته بجز زوتاک دو فن! )

پیشنهاد بنده ارزونترین مدل 970 هست، مثل مدل EVGA Gtx ‎970‎ SuperSC Gaming ACX ‎2.0+ به قیمت 1.340 تومان که داخل سایت لیون هست.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

من هنوزم اسم دقیق این برند نمیدونم

همون اچ آی اس هست دیگه!

لینک به دیدگاه

درود

اکثر برندهای موجود کارت 970 خنک هستند. ( البته بجز زوتاک دو فن! )

پیشنهاد بنده ارزونترین مدل 970 هست، مثل مدل EVGA Gtx ‎970‎ SuperSC Gaming ACX ‎2.0+ به قیمت 1.340 تومان که داخل سایت لیون هست.

نظرتون در مورد msi چی هست؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

‏"‏ هیس هم خوبه "

هیس!؟!؟!؟

آره دیگه خلاصش همین میشه :D (به زبون روان) =))

نظرتون در مورد msi چی هست؟

اونم خوبه

قیمتشم نمیدونم احتمالا بالاتر از evga باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...