رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان بین این 4 مدل کدوم رو پیشنهاد میکنن.(بهترین)

1.GIGABYTE GTX 970 XTREME GAMING WF 3X OC 4GB GDDR5

2.Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5

3.EVGA GTX 970 FTW+ GAMING ACX 2.0+ 4GB GDDR5

4.iChill GF GTX 970 4GB DHS

لینک به دیدگاه

طرف گیگا اکستریم نرو چون الکی گرونه زوتاک از همشون گردن کلفت تره.ای وی جی ای هم فکر کنم مشکل هیت پایپ داره و بک پلیت نداره تو بعضی مدل هاش.ای چیل هم که تو دنیا برند شناخته شده ای نیستش و اکثرا برد مرجع استفاده میکنه.به نظرم زوتاک از همشون بهتره
لینک به دیدگاه

درود

هیچ کدوم!!!

بهترین کارت 970 ارزون ترینش هست! ( البته بجز زوتاک دو فن )

مثلا مدل گالاکس! یا حتی دست دوم.

هر چه قدر کمتر هزینه کنید بهتره چون تا چند وقت دیگه سری جدید کارت ها به بازار میان. ( البته تاریخ دقیقی مشخص نشده )

تفاوت فریم اکثر کارت های 970 بسیار ناچیز هست!

لینک به دیدگاه

سلام عرض شد
یکی از اشنایان بنده قصد خرید کارت دارن که حداکثر بودجشون تا 800 تومن هست که نهایت r9 380 میتونه بگیره.بین r9 380 و r9 280x و hd5970 به نظر شما کدوم انتخاب کنن ؟قیمتاشونم به ترتیب عرض می کنم 810 - 650 - 450 تومن که دو تای اخر دست دوم هستن.
نظر شما چیه ؟کارتی که بشه بازیارو راحت بازی کرد و از dx12 , win10 پشتیبانی کنه.

لینک به دیدگاه

سلام عرض شد

یکی از اشنایان بنده قصد خرید کارت دارن که حداکثر بودجشون تا 800 تومن هست که نهایت r9 380 میتونه بگیره.بین r9 380 و r9 280x و hd5970 به نظر شما کدوم انتخاب کنن ؟قیمتاشونم به ترتیب عرض می کنم 810 - 650 - 450 تومن که دو تای اخر دست دوم هستن.

نظر شما چیه ؟کارتی که بشه بازیارو راحت بازی کرد و از dx12 , win10 پشتیبانی کنه.

r9 380 البته مدل 4 گیگش اگه بشه که بهتره، توصیه ام اینه که بین برندهای مختلف سمت سافایر برید،  چون بهترین کارتهای AMD رو میشه گفت ارائه می کنه،  یا MSI که قیمت مناسبتری داره، البته اگر پیدا بشه. برند ایسوس روی سری 280x که خیلی جالب عمل نکرده بود. 5970 رو هم چون دیگه از سری 5000 و 6000 پشتیبانی نمیشه و قدیمی هست نرید بهتره.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

یعنی r9 280x با قیمت 650 تومن نسبت به r9 380 2gb به صرفه نیست ؟و سوال دیگه اینکه r9 280x از r9 380 بهتر نیست ؟

لینک به دیدگاه

یعنی r9 280x با قیمت 650 تومن نسبت به r9 380 2gb به صرفه نیست ؟

((( بله به صرفه تر هست )))

و سوال دیگه اینکه r9 280x از r9 380 بهتر نیست ؟

‏(‏(( نسخه چهار گیگ R9‎ ‎380 بهتر از ‏‎ R9‎ 280xهست چون بروزتر هست، یک گیگ حافظه بیشتر داره که در بازی های روز وجودش خیلی احساس میشه و اینکه چون آکبند خرید میکنید دیگه ترس ماینینگ شدن گرافیک و اور بیش از حد را ندارید. ))) ‏ ‎

لینک به دیدگاه

سلام کارت 290 با 390 و 290x با 390x چقدر تفاوت دارن واگه هر کدوم رو بخوای تهیه کنی چه قیمتی دارم

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

در قدرت تفاوت خیلی زیادی ندارند، چیزی حدود 5% شاید قویتر شده باشند. ( البته بستگی به بازی هم داره! )

اما کارتهای 390 و 390x‏ رفرش شده نسل قبلشون هستند که دما کمتر شده و از 8 گیگ حافظه برخوردارند.

کارت های 290 و 290x‏ شک دارم آکبند پیدا بشه، ولی دست دو قیمتی حدود 800 الی 900 فروخته میشوند.

اما کارت های 390 و 390x‏ خیلی خیلی سخت دست دو پیدا میشوند و باید نو تهیه کنید.

قیمت هاشون هم بستگی به برند متفاوت هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

290 آکبندشو 1300 دیده بودم اما ارزش نداره این کارتو آک بگیری

به جاش بهتره 970 یا 390 بگیری

http://meghdadit.com/Product/1757/MSI-R9-290-GAMING-4G/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D8%B1-%D9%86%D8%A7%DB%8C%D9%86-290-%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF-4-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A2%DB%8C-/

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

اخه میگم تفاوت زیاد ندارن برم 290 یا 290x بگیرم به نظر شما میرزه

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز، خرید آکبند کارتهای 290 و 290x‏ در این بازه زمانی اصلا منطقی نیست و مدلهای دست دو غیر رفرنس ارزش خرید بیشتری دارند.

پیشنهاد میکنم کارت 970 دست دو یا ارزونترین مدل آکبند را تهیه کنید. ( البته بجز مدل زوتاک دو فن )

لینک به دیدگاه

سلام من یه کارت گرافیک با قیمت حدود 1 تومن میخوام برای بازی 
gtx 960  4 g بهتره یا r9 380X  4g ?
از کدوم برند بخرم ؟ 
پست های قبلی خوندم یه دوستی نوشته بود پردازنده اسکای با رم ddr3 مشکل داره پس من اگه قصد خرید رم داشته باشم رم ddr4 بخرم ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

gtx 960  4 g بهتره یا r9 380X  4g ?

از کدوم برند بخرم ؟ 

پست های قبلی خوندم یه دوستی نوشته بود پردازنده اسکای با رم ddr3 مشکل داره پس من اگه قصد خرید رم داشته باشم رم ddr4 بخرم ؟ 

رم باید با بردتون سازگاری داشه باشه

380x حدود 15 درصد قویتره ، تو خریدش شک نکنید

همین خوبه http://lioncomputer.ir/product/7298/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA+R9+380X+G1+GV-R938XG1+GAMING-4GD/

ایسوس هم خوبه فقط 50 تومن گرونتره http://....ir/vga-asus-strix-r9-380x-gaming-dcii-4gb-1696

لینک به دیدگاه

gtx 960 4 g بهتره یا r9 380X 4g ?

از کدوم برند بخرم ؟

درود

کارت گرافیک همونطور که دوستمون گفتند Giga R9‎ ‎380x g1 خوب هست.

ولی اگر با کارت دست دو کنار میاید 970 اگر پیدا کنید گذینه بسیار خوبی هست.

اما درباره رم.

بله پردازنده های اسکای لیک با رم های DDR3 معمولی بازار که ولتاژ زیادی دارند خراب میشوند!

رم هایی که اسکای لیک ساپورت میکنه یکی DDR4 هست و دیگری DDR3L‏ که لو ولتاژ هست و که بنده تا به حال ندیدم!

پس بهتره برای اسکای لیک مادربردی تهیه کنید که رم DDR4 ساپورت کنه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

من تصمیم کمی تغییر کرد الان بین دو کارت گرافیک r9 390 و r9 390x مردد هستم 
تفاوت این دو کارت تقریبا 400 تومنه 
واقعا ارزش داره پولی که به سختی به دست آوردم رو برای r9 390X هزینه کنم ؟ 
تفاوت کارایی این دو کارت چقدره ؟ 

لینک به دیدگاه

من تصمیم کمی تغییر کرد الان بین دو کارت گرافیک r9 390 و r9 390x مردد هستم 

تفاوت این دو کارت تقریبا 400 تومنه 

واقعا ارزش داره پولی که به سختی به دست آوردم رو برای r9 390X هزینه کنم ؟ 

تفاوت کارایی این دو کارت چقدره ؟ 

نه ارزش نداره مدل x برای کسایی هست که کارت قوی میخوان حالا حتی اگه شده فقط 5 درصد قوی تر باشه هم براشون کافی هست چون پولش رو دارن ولی برای کسی که کارایی در مقابل هزینه مهم هست مدل 390 قطعا بهترهست .

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان ی راهنمایی کنن.

بین r9 390 و gtx 970?؟

کدوم بصرفه تره و قوی تر.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان ی راهنمایی کنن.

بین r9 390 و gtx 970?؟

کدوم بصرفه تره و قوی تر.

ممنون

درود

در فول اچ دی کارت 970 کمی بهتر هست و در 2k‏ کمی 390 بهتر هست.

کارت 390 چهار گیگ بیشتر از 970 حافظه داره که کمی آینده نگرانه تر هست، ولی کارت 970، انویدیا پشتیبانی بهتری ازش در بازی ها انجام میده، چون شرکت های بازیساز همکاری بیشتری با انویدیا انجام میدن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام برای کارت گرافیک gtx950 چه دمایی مضر هست؟ تا چه حدی باشه خوبه

معمولا بالای 80 درجه کمی فشار میاد و 90 و بالاتر خیلی خطرناک هست!

دما کارت شما چند درجه هست؟

اگر خیلی زیاد هست سرعت فنو با برنامه Msi After Burner‏ زیاد کنید.

لینک به دیدگاه

سلام؛خسته نباشین ملت  @};-

آقا من این گرافیک تو امضامو دارم،ازش راضیم فقط موضوعی که کمی فکرمو مشغول کرده،این کارت واقعا ارزش 790 تومنو داشت که من دادم؟  :-?  بازم میگم کاملا راضیم،اما به نظرتون با این هزینه میشه کارت بهتری خرید؟ از انویدیا یا AMD  :-?  اگه گرافیک بهتری هست،بگین ممنون میشم،تا پولشو جمع کنم پدرم دراومده  :| یه نفر طالبشه ،اگه چیز بهتری هست بدم بره  :)

با همین هزینه که میشه R9 280x تهیه کنید، آگه یکم افزایش بدید با حدود 850،900میتونید کارت R9 290یا 290x تمیز پیدا کنید که خیلی فرق داره با این که الان دارید
لینک به دیدگاه

سلام؛خسته نباشین ملت @};-

آقا من این گرافیک تو امضامو دارم،ازش راضیم فقط موضوعی که کمی فکرمو مشغول کرده،این کارت واقعا ارزش 790 تومنو داشت که من دادم؟ :-? بازم میگم کاملا راضیم،اما به نظرتون با این هزینه میشه کارت بهتری خرید؟ از انویدیا یا AMD :-? اگه گرافیک بهتری هست،بگین ممنون میشم،تا پولشو جمع کنم پدرم دراومده :| یه نفر طالبشه ،اگه چیز بهتری هست بدم بره :)

سلام دوست عزیز

1. شما چند وقت هست این کارت را گرفتید؟

2. الان چقدر مشتری داره؟

متأسفانه پاور شما جوابگوی گرافیک های قدرتمند مثل r9‎ ‎290x ‎‎& r9‎ ‎290 نیست! ( جهت اطلاع )

با پاور و پردازنده شما حداکثر میشه گرافیک 960 یا R9‎ ‎380 گرفت که تفاوت بسیار زیادی با هم ندارند و توصیه نمیشه.

شما که الان از این گرافیکتون راضی هستید دلیلی برای تعویضش نیست هر چند قصد تعویض هم ندارید.

اگر قصد ارتقاء داشتید بهتره صبر کنید تا سری جدید بیاد.

لینک به دیدگاه

سلام؛از هر دوتاتونم ممنونم @};-

در مورد زمان خرید،تازه خریدم کارتو نهایتا 4 ماه،تا 97 گارانتی داره هنوز؛قیمتی که هست هنوز معلوم نیست چون دوستم هست؛گفته بعد عید عوض میکنم مایل بودی بگو در حد صفره ماله تو همونو بردارم :D

اما نظر شما بهتره به نظرم نسل بعدی خیلی بهتر بشه،اونم نشه نسل بعدش انشالله :big hug:

دوست عزیز متأسفانه شما گرافیکتون رو هم گرون خریدید و هم انتخاب اشتباهی کردید!

میتونستید کارت 950 و یا 960 از برند زوتاک خریداری کنید که هم کم مصرفتر و بروزتر هست.

ولی اشکال نداره، همین که راضی هستید یک دنیا می ارزه، انشاالله سری جدید کارت ها جبران میکنید.

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...