رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام ایا خرید 7990 نسخه xfx (مدلشو نمیدونم) با قیمت 1.300.000 پیشنهاد میشه با توجه به اینکه این کارت دو هسته ای هستش (دو تا هسته 7970)

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام ایا خرید 7990 نسخه xfx (مدلشو نمیدونم) با قیمت 1.300.000 پیشنهاد میشه با توجه به اینکه این کارت دو هسته ای هستش (دو تا هسته 7970)

درسته کارت قدرتمندی هست ولی اصلا با این قیمت ارزش خرید نداره ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

درسته کارت قدرتمندی هست ولی اصلا با این قیمت ارزش خرید نداره

دوست عزیز 1.300 انسان میده 390آکبند میگیره یا 390X در حد

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. 1070 رو که دیدم کاملا منصرفم کرد از خرید 970!

با بنچمارکایی که از 1070 دیدم کاملا از تایتان x و 980 تی ای بهتر عمل کرده و درحال حاظر بهترین کارت گرافیکه بعد 1080.

میخوام بدونم آیا تو عملکرد هم واقعا 1070 از 980 تی ای بهتره؟

اینو واسه این میپرسم چون این دوتا بهم نزدیکن و 1070 برتری نسبی داره.. و هم اینکه قیمت 980 تی ای کماکان بالاست و از 1070 هم حتی گرون تره درحال حاظر..

درود

شما از فکر gtx ‎980‎ ti انویدیا بیا بیرون چون با وجود 1070 ارزش خرید نداره!

ضمنا انویدیا بزودی پشتیبانی خوب سری 900 به اتمام می رسونه!

کلا 1070 ارزش خرید بسیار بیشتری نسبت به 980‎ ti‏ داره.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشین

من چند روز پیش یه موضوع جدید زدم برای اینکه تصمیم بگیرم کارت Gtx 1080 رفرنس بخرم یا غیر رفرنس..

با کمک دوستان تصمیم بر این شد که غیر رفرنس بخرم

اما مشخص نشد دقیقا کدوم مدل‌‌...بین مدل های مختلف و جمع بندی نتیجه شد این که از بین دو کارت Asus Gtx 1080 Strix و Evga Gtx 1080 Hybrid یکیو انتخاب کنم

همونطور که میدونین کارت Evga از خنک کننده مایع بهره میبره که طبیعتا هم صدای کمتر داره و هم خنک تره...

اما کارت Asus از ایر کول بهره میبره....صدای بیشتر ....دمای بالاتر...و البته بااینکه خیلی ها از جمله خود من میگن زیبایی در سادگیه...اینجا واقعا نورپردازی Aero ایسوس معرکس...!

که البته دما و صدا به نسبت نسخه های واتر کول بیستره و درکل چیز طبیعی هستش

1-بااین حال سوال اولم این بود که بورد اصلی هردو کارت رفرنس هستش یا غیر رفرنس؟!

2-تا به حال از برند Evga خرید نداشتم کسی هم دور و برم نداشته...کیفیت کارت گرافیک و کلا قطعات Evga چطور هستش؟!این بهتره یا ایسوس؟!

و در پایان انتخاب کارت به عهده شما...بحث سلیقه رو کنار بزاریم و فقط از لحاظ فنی...کدوم برتره؟؟

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم برند evga کمتر از ایسوس باشه

و چون واتر کولر داره به نظرم evga بهتره

لینک به دیدگاه

Evga یکی از بهترین شرکای انویدیاست

لینک به دیدگاه

نمیدونین برد کدوم رفرنسه و کدوم غیر رفرنس؟؟

این واتر کولینگ تاثیری هم در بنچمارک و فریم دهی هم داره؟؟یا فقط به طول عمر کارت کمک میکنه؟؟

ایرکول باعث میشه دمای داخل کیس تا 10 درجه افزایش پیدا کنه ...این به قطعات دیگه آسیب میزنه؟؟

ویرایش شده توسط Omid97
لینک به دیدگاه

نمیدونین برد کدوم رفرنسه و کدوم غیر رفرنس؟؟

این واتر کولینگ تاثیری هم در بنچمارک و فریم دهی هم داره؟؟یا فقط به طول عمر کارت کمک میکنه؟؟

ایرکول باعث میشه دمای داخل کیس تا 10 درجه افزایش پیدا کنه ...این به قطعات دیگه آسیب میزنه؟؟

واتر کولر باعث میشه راحت تر کارت رو اور کنید ، پس شاید بشه فریم بیشتری گرفت

صدا کمتر داره

در حالت عادی خنک تره

دمای داخل کیس هم بالا نمیره

مزایای قابل توجه ای هست

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشین

من چند روز پیش یه موضوع جدید زدم برای اینکه تصمیم بگیرم کارت Gtx 1080 رفرنس بخرم یا غیر رفرنس..

با کمک دوستان تصمیم بر این شد که غیر رفرنس بخرم

اما مشخص نشد دقیقا کدوم مدل‌‌...بین مدل های مختلف و جمع بندی نتیجه شد این که از بین دو کارت Asus Gtx 1080 Strix و Evga Gtx 1080 Hybrid یکیو انتخاب کنم

همونطور که میدونین کارت Evga از خنک کننده مایع بهره میبره که طبیعتا هم صدای کمتر داره و هم خنک تره...

اما کارت Asus از ایر کول بهره میبره....صدای بیشتر ....دمای بالاتر...و البته بااینکه خیلی ها از جمله خود من میگن زیبایی در سادگیه...اینجا واقعا نورپردازی Aero ایسوس معرکس...!

که البته دما و صدا به نسبت نسخه های واتر کول بیستره و درکل چیز طبیعی هستش

1-بااین حال سوال اولم این بود که بورد اصلی هردو کارت رفرنس هستش یا غیر رفرنس؟!

2-تا به حال از برند Evga خرید نداشتم کسی هم دور و برم نداشته...کیفیت کارت گرافیک و کلا قطعات Evga چطور هستش؟!این بهتره یا ایسوس؟!

و در پایان انتخاب کارت به عهده شما...بحث سلیقه رو کنار بزاریم و فقط از لحاظ فنی...کدوم برتره؟؟

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم کمی صبر کن کارت های سفارشی و غیر رفرنس بیاد تو بازار و جا بیفته

همه کارتهای با کولر غیر رفرنس خوب در نیومدن

هر برندی یکجور عمل کرده در سری ها

مثلا یک برند نویز داشت یک برند زوزه داشت فن هاش و یک برند عملا" کولرش جوابگو نبود

اول بذار جا بیفته ایرادها مشخص بشه بعد خرید رو انجام بده

با استفاده از تجربیات میدانی دیگران انسان خرید کنه بهتره تا اینکه عملا" خودش امتحان کنه.

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی هاتون دوستان

والا من که عجله ندارم هرچقدرم لازم باشه صبر میکنم واسه غیر رفرنسای جدید

بعد یک سوال دیگه

کارت گرافیک 1080 Ti حدودا کی میاد؟هنوز خبری واسه زمانش نیومده...اما حدودی هم بگید خوبه.!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنمایی هاتون دوستان

والا من که عجله ندارم هرچقدرم لازم باشه صبر میکنم واسه غیر رفرنسای جدید

بعد یک سوال دیگه

کارت گرافیک 1080 Ti حدودا کی میاد؟هنوز خبری واسه زمانش نیومده...اما حدودی هم بگید خوبه.!

درود

فکر نمی کنم دیگه تا پایان تابستان وحتی شاید تا اخر سال 2016 کارت جدیدی رو شاهد عرضش باشیم نهایت دو کارت 470 و 460 عرضه بشه که راست کار شما نیستن  :D  

لینک به دیدگاه

درود

فکر نمی کنم دیگه تا پایان تابستان وحتی شاید تا اخر سال 2016 کارت جدیدی رو شاهد عرضش باشیم نهایت دو کارت 470 و 460 عرضه بشه که راست کار شما نیستن :D

اها ممنون ازتون

پس هیچی همین 1080 رو میگیرم و با وجود کارتای غیررفرنس ، خرید واتر کولر دار از همه بهتر به نظر میرسه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

سیستم من b75 + 3210 + r9 270 هست. جدیدا بازی dying light نصب کردم و خیلی خوشم اومد ولی اونجایی که از ساختمونه میره بیرون و وارد شهر میشه دیگه افت فریم پیدا کرد و دیگه درست نشد. البته بعضی موارد رو off کردم ولی فایده نداشت و فریم قابل قبول نبود و اگر همه تکنیک ها رو off میکردم تصویر خیلی زشت و بی کیفیت میشد.

حالا میخواستم بپرسم تا حداکثر یک ماه آینده بهترین کارت برای جایگزین کردن با کارت فعلیم توی محدوده قیمت زیر 700 تومن چی هست؟ حالا دست دوم یا نوش فرقی نمیکنه. فقط مشکل اینه که بودجه کاملا محدود و مشخصه و امکان بیشتر کردنش نیست. ممنونم از همه دوستان گلم در مجموعه فروم لیون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سیستم من b75 + 3210 + r9 270 هست. جدیدا بازی dying light نصب کردم و خیلی خوشم اومد ولی اونجایی که از ساختمونه میره بیرون و وارد شهر میشه دیگه افت فریم پیدا کرد و دیگه درست نشد. البته بعضی موارد رو off کردم ولی فایده نداشت و فریم قابل قبول نبود و اگر همه تکنیک ها رو off میکردم تصویر خیلی زشت و بی کیفیت میشد.

حالا میخواستم بپرسم تا حداکثر یک ماه آینده بهترین کارت برای جایگزین کردن با کارت فعلیم توی محدوده قیمت زیر 700 تومن چی هست؟ حالا دست دوم یا نوش فرقی نمیکنه. فقط مشکل اینه که بودجه کاملا محدود و مشخصه و امکان بیشتر کردنش نیست. ممنونم از همه دوستان گلم در مجموعه فروم لیون

منتظر نسل جدید amd RX 470 - یا rx460 باشید.

RX 470 به راحتی تا رزولیشن full HD جواب میده باقیمت ۱۵۰ دولار که بادلار ۴۰۰۰ تومان میشه ۶۰۰ تومن قدرتی درخد ۹۷۰ و ۳۹۰ خواهد داشت .

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

دوستان من یه مشاوره بابت خرید کارت گرافیک دارم

دوستان من یه سیستم تقریبا قدیمی داشتم که ارتقا دادم به مشخصات زیر :

cpu:q9550

ram : 4GB

m.b:asrok g41

vga : 9500gt

دوستان من فقط سی پی یو و رم رو ارتقا دادم ولی تنها مشکلی که الان دارم وقتی مثلا کروم و تلگرام بازه در حالی که موزیک ویدیو رو باز میکنم ویدیو هی میگیره اگه بخوام نگیره باید تلگرام رو مینی مایز کنم

من تشخیص من اینه که مربوط به کارت گرافیک باشه و در ضمن قصد دارم گرافیک رو ارتقا بدم به نظرتون این کارت گرافیک نسبت به سی پی یو خوبه؟ یا بده؟

متاسفانه نسخه pci من 1 هست و الان کارت گرافیک های جدید نسخه 3 هستم میخواستم بدونم اگه کارت گرافیکی مثل gtx750 بندازم روش ارزش رو داره؟ در سیستم من فرقی خواهد کرد ؟ یا به دلیل نسخه 1 پی سی آی سرعتش بالا نره؟

در ضمن من کارهای زیادی انجام میدم مثلا در حالی که 20 تا تب تو کروم بازه همزمان آفیس ورد هم بازه و 2 تا تلگرام بازه و فتوشاپ هم کار میکنم و نمیتونم همشو ببندم

پیشنهاد شما چیه؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

دوستان من فقط سی پی یو و رم رو ارتقا دادم ولی تنها مشکلی که الان دارم وقتی مثلا کروم و تلگرام بازه در حالی که موزیک ویدیو رو باز میکنم ویدیو هی میگیره اگه بخوام نگیره باید تلگرام رو مینی مایز کنم

من تشخیص من اینه که مربوط به کارت گرافیک باشه و در ضمن قصد دارم گرافیک رو ارتقا بدم به نظرتون این کارت گرافیک نسبت به سی پی یو خوبه؟ یا بده؟

متاسفانه نسخه pci من 1 هست و الان کارت گرافیک های جدید نسخه 3 هستم میخواستم بدونم اگه کارت گرافیکی مثل gtx750 بندازم روش ارزش رو داره؟ در سیستم من فرقی خواهد کرد ؟ یا به دلیل نسخه 1 پی سی آی سرعتش بالا نره؟

در ضمن من کارهای زیادی انجام میدم مثلا در حالی که 20 تا تب تو کروم بازه همزمان آفیس ورد هم بازه و 2 تا تلگرام بازه و فتوشاپ هم کار میکنم و نمیتونم همشو ببندم

پیشنهاد شما چیه؟

با تشکر

اون بخش قرمز 90% مربوط به رم هست! رم 4 گیگ حالا خیلی کمه دیگه... (درضمن نگفتید سیستم عامل چیه!؟)

پردازنده خیلی قویی نیست، ولی قدرت قابل قبولی داره.

پیشنهاد من اینه که قبل از هر هزینه ای با 6 گیگ یا 8 گیگ رم تست کنید. (و اینکه یک بار هم کلا رم هاتون رو بردارید و از یک رم دیگه استفاده کنید تا از سلامت اونا هم مطمعن باشید)

در مورد PCIe هم GTX750 چندان قدرتی نداره که بخواد بزاش مشکل آنچنانی ایجاد کنه!

کارت های چند میلیونی نمیتونن از تمام پهنای باند PCIe3 استفاده کنند، چه برسه به گرافیک 750

لینک به دیدگاه

اون بخش قرمز 90% مربوط به رم هست! رم 4 گیگ حالا خیلی کمه دیگه... (درضمن نگفتید سیستم عامل چیه!؟)

پردازنده خیلی قویی نیست، ولی قدرت قابل قبولی داره.

پیشنهاد من اینه که قبل از هر هزینه ای با 6 گیگ یا 8 گیگ رم تست کنید. (و اینکه یک بار هم کلا رم هاتون رو بردارید و از یک رم دیگه استفاده کنید تا از سلامت اونا هم مطمعن باشید)

در مورد PCIe هم GTX750 چندان قدرتی نداره که بخواد بزاش مشکل آنچنانی ایجاد کنه!

کارت های چند میلیونی نمیتونن از تمام پهنای باند PCIe3 استفاده کنند، چه برسه به گرافیک 750

سیستم عامل بنده سون با 64 بیتی هست

درسته رم کم میارم ولی در کل کاری می کنم که یک گیگش خالی باشه یعنی 3 گیگ همیشه پره

من از دو تا رم 2 گیگ استفاده می کنم برای دو کاناله بودن ( سرعت بالا )

-

داش شاید برای شما GTX750 چیزی نباشه ولی من خیلی وقته تو حسرتشم  :D

فقط یه سوالی داشتم اگه من کارت گرافیک رو عوض کنم که به نظر خودم الان 9500gt خیلی ضعیفه و حتی ضعیف تر کارت گرافیک های امروزی مثل hd5450 به نظرتون اگه gtx750 بندازم تو سرعت و کارایی تاثیر میزاره؟ یا فقط تو گیم ها تاثیر داره؟

لینک به دیدگاه

سیستم عامل بنده سون با 64 بیتی هست

درسته رم کم میارم ولی در کل کاری می کنم که یک گیگش خالی باشه یعنی 3 گیگ همیشه پره

من از دو تا رم 2 گیگ استفاده می کنم برای دو کاناله بودن ( سرعت بالا )

-

داش شاید برای شما GTX750 چیزی نباشه ولی من خیلی وقته تو حسرتشم  :D

فقط یه سوالی داشتم اگه من کارت گرافیک رو عوض کنم که به نظر خودم الان 9500gt خیلی ضعیفه و حتی ضعیف تر کارت گرافیک های امروزی مثل hd5450 به نظرتون اگه gtx750 بندازم تو سرعت و کارایی تاثیر میزاره؟ یا فقط تو گیم ها تاثیر داره؟

1: اگه شما روی همین سیستم، 3 گیگ هم رم بندازید، میبینید که مقداریش خالی مونده! در حالی که قبلا 3 گیگ پر میشد!

سیستم عامل همیشه سعی میکنه مقداری رم رو خالی نگه داره تا بتونه پردازش هارو انجام بده.

2: 750 خیلی قویتر از 9500GT هست! ولی اگه 9500GT سالم باشه، با تعویض گرافیک در کارکرد عادی سیستم هیچ تفاوتی نخواهید دید!

3:بازم میگم، اگه قطعات سالم باشند، مشکل شما از کم بود رم خواهد بود!

مثلا همین حالا من 12~13 تا تب با کروم باز کردم! که حدود 700~800 مگ از رمم رو اشغال کرده!

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

پیشنهاد شما چیه؟

با تشکر

درود

به نظرم با افزایش رم و ونصب سیستم عامل روی ssd مشکلت حل خواهد شد و نیازی به ارتقاء کارت گرافیکی نخواهی داشت.

لینک به دیدگاه

دوستان من یک کارت 660ti داشتم که متاسفانه سوخت. حالا با بودجه حدود 550 تومن میخوام یه کارت جدید بگیرم که قدرتش تو بازیهای جدید از کارت قبلیم کمتر نباشه شما چی معرفی میکنید؟؟ کارت دسته دو هم باشه ایرادی نداره

لینک به دیدگاه

دوستان من یک کارت 660ti داشتم که متاسفانه سوخت. حالا با بودجه حدود 550 تومن میخوام یه کارت جدید بگیرم که قدرتش تو بازیهای جدید از کارت قبلیم کمتر نباشه شما چی معرفی میکنید؟؟ کارت دسته دو هم باشه ایرادی نداره

سلام.

با این بودجه می تونین یک کارت GTX 950 یا R9 280 دسته دو بگیرین که کاملا ارزش بیشتری از 660ti دارند.

لینک به دیدگاه

درود

پیشنهاد من اینه منتظر ورود RX 470 به بازار باشین باقیمت تقریبی 600 تومن....

اگه هم عجله دارین یه gtx 960 کارکرده حدود 600 گیر بیارین....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. دوستان من میخوام یه 970 gtx کارکرده از بازارچه بگیرم زیر 1 تومن. چون میخوام سیستمی که میبندم با 3 تومن تموم شه و تنها راهش اینه که گرافیکو کارکرده بگیرم.

و این سیستمو هم من نهایت تا سال دیگه همین موقع ها میخوام که بتونم full hd اکثر بازیارو بازی کنم. بعد یه سال یه سیستم دیگه میبندم.

به نظرتون ارزششو داره یا صبر کنم 1060 بیاد؟ هرچند اونطوری که حدس میزنم قیمتش همون 1200-1300 میشه وقتی بیاد

لینک به دیدگاه

فکرنکم سری های 1060 با این قیمت وارد بازار بشن

عموما در موقع ورود قیمت ها بالا هستند و با کمی گذشت زمان قیمت ها تلطیف میشه

پیشنهاد من این هست شما از گرافیک های دست دوم 970 یا 980 یا R9 390 استفاده کنید تا سال بعد به دلیل محدود بودن بودجه و در عین حال هم این کارت ها هنوز هم در رزولشین های 1080p کارایی بالایی دارند و در سال بعد به سمت 1060 یا کارت های سری جدید کوچ کنید تا هم قیمت ها  تلطیف شده اند تا ان زمان و در عین حال هم امکان پیدا کردن یک مورد دست دوم این کارت ها زیاد هست :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...