رفتن به مطلب

Recommended Posts

تشکر از پاسخت

اما میشه بگی کدوم خنک کنندگیش بهتر

280x هم مدل dc2 ایسوس

پاورکالر . دوآل فن . 280 ایکس 3 گیگ .384 بیت

دوست عزیز من وقتی به یه نفر میخام مشاوره بدم، خودم رو میزارم جای اون شخص.

خرید چیپ قدیمی اشتباهه، این کارتا دارن نفس های اخرشون رو میکشن، برای 470 یکم دیگه صبر کن.

( خودتو با چیزای دیگه یکم سرگرم کن تا وارد بشن)

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من وقتی به یه نفر میخام مشاوره بدم، خودم رو میزارم جای اون شخص.

خرید چیپ قدیمی اشتباهه، این کارتا دارن نفس های اخرشون رو میکشن، برای 470 یکم دیگه صبر کن.

( خودتو با چیزای دیگه یکم سرگرم کن تا وارد بشن)

Sent from my D5503

دوست عزیز بنده به فکر بازی های اینده اصلا نیستم همین بازی های تا الان اومده رو بازی کنم کافیه برای اینده هم حداکثر بخوام یه مولتی بازی کنم

کارت 470 حداقل یک ماه دیگه طول میکشه که وقتی هم اومد قیمت 900 تا 1 میلیون هست

خیلی دنبال 380x هستم اما انگار کسی برای فروش نداره

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده به فکر بازی های اینده اصلا نیستم همین بازی های تا الان اومده رو بازی کنم کافیه برای اینده هم حداکثر بخوام یه مولتی بازی کنم

کارت 470 حداقل یک ماه دیگه طول میکشه که وقتی هم اومد قیمت 900 تا 1 میلیون هست

خیلی دنبال 380x هستم اما انگار کسی برای فروش نداره

این یه بحث دیگس...

من برای اینده گفتم [emoji5] [emoji5]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسخت

اما میشه بگی کدوم خنک کنندگیش بهتر

280x مدل dc2 ایسوس

پاورکالر . دوآل فن . 280x

ممنون میشم مدل های دقیق تری بگید

البته در خصوص خنک تر بودن فرض نکنید یک کارت دماش در گیم به 80 درجه میرسه و مثلا سری ایسوس به 60 درجه

بلکه میزان اختلاف کارت ها تنها چند درجه هست بطور عمومی چراکه چیپ کارت ها یکسان هست

البته این مورد رو فبول دارم که بهتر هست برای 470 و 480 صبر کرد با توجه به بودجه شما اما با توجه به قدرتی که 380 نشون داده در بازی ها نسبت به قیمت دست دومش ارزش خرید بالایی داره

لینک به دیدگاه

سلام ! :x  :-?  :cool:  :D 1.5 بودجه دارم ! نظرم روی خرید 1070 بود که رنج قیمتش رفت روی 2 تومن لامصب  :| حالا چاره ای مدارم جز 1060 ولی مثل این که این رو هم میخوان به قیمت خون باباشون بدن به گیمر های بدبخت ! :mad:  کف قیمتش الان 1.6 هست !  :eek:  :| هر چی هم گشتم 480 غیر رفرنس پیدا نکردم ! تکلیف چیه ؟ خودم نظرم نسبت به AMD بده و نمیخوام از محصولاتش استفاده کنم ولی از طرفی راضی هم نیستم 1.6 بدم برای 1060 ! از نظر من بیشتر از 1.300 ارزش نداره 1060 ! حالا دل رو بزنم به دریا 480 بگیرم ( که میدونم پشیمون میشم از AMD گرافیک بخرم ) یا 1060 خوبه حتی اگر 1.600 باشه ؟ راستی الان چه برندی پیشتازه توی کیفیت برای کارت ؟ ( EVGA - MSI - ASUS - GIGABYTE ) ؟؟؟ کلا دوستان با تجربه و قدیمی راهنمایی اساسی کنن هم برای مدل هم برای مارک کارت !  :-?  :lol:  :|  تشکر  :x 

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

دوستان وقتی توی جیپی یو زد برای اسیک میزنم ارور میده

Asic quality reading not supported on this card

یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی توی جیپی یو زد برای اسیک میزنم ارور میده

Asic quality reading not supported on this card

یعنی چی؟

یعنی کارت شما توسط برنامه پشتیبانی نمیشه.

سلام ! :x  :-?  :cool:  :D 1.5 بودجه دارم ! نظرم روی خرید 1070 بود که رنج قیمتش رفت روی 2 تومن لامصب  :| حالا چاره ای مدارم جز 1060 ولی مثل این که این رو هم میخوان به قیمت خون باباشون بدن به گیمر های بدبخت ! :mad:  کف قیمتش الان 1.6 هست !  :eek:  :| هر چی هم گشتم 480 غیر رفرنس پیدا نکردم ! تکلیف چیه ؟ خودم نظرم نسبت به AMD بده و نمیخوام از محصولاتش استفاده کنم ولی از طرفی راضی هم نیستم 1.6 بدم برای 1060 ! از نظر من بیشتر از 1.300 ارزش نداره 1060 ! حالا دل رو بزنم به دریا 480 بگیرم ( که میدونم پشیمون میشم از AMD گرافیک بخرم ) یا 1060 خوبه حتی اگر 1.600 باشه ؟ راستی الان چه برندی پیشتازه توی کیفیت برای کارت ؟ ( EVGA - MSI - ASUS - GIGABYTE ) ؟؟؟ کلا دوستان با تجربه و قدیمی راهنمایی اساسی کنن هم برای مدل هم برای مارک کارت !  :-?  :lol:  :|  تشکر  :x 

درود

با این قیمت خرید 1060 اصلا کار عاقلانه ای نیست.

اگر از amd خوشتون نمیاد نرید سمتش چون هر چه قدر هم خوب باشه شما ته دلتون ازش ناراضی هستید.

اگر مشکلی نداری کمی صبر کنید.....

لینک به دیدگاه

درود

اگر از amd خوشتون نمیاد نرید سمتش چون هر چه قدر هم خوب باشه شما ته دلتون ازش ناراضی هستید.

پس الان از کجا بفهمم اسیک کارت چنده؟
لینک به دیدگاه

پس الان از کجا بفهمم اسیک کارت چنده؟

صبر کن برای نسخه جدید Gpu-z

لینک به دیدگاه

صبر کن برای نسخه جدید Gpu-z

هواسم به قدیمی بودن نسخه نبود آپدیتش کردم درست شد مرسی.
لینک به دیدگاه

سلام من میخوام کارت گرافیک بخرم به نظرتون قیمت این چقدر میشه؟http://lioncomputer.ir/product/8981/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA++GTX+1060+G1+Gaming/

اگه مثل همون اینو 3D نجومی میشه صبر نکنم

من میخواستم GIGA GTX 1070 WF2 رو بخرم به نظرتون کارت خوبیه؟؟ اگه جوابتون همونی باشه که فکر میکنم فردا میرم همینو میخرم

ویرایش : بیشتر قیمت کارت برام اهمیت داره وگرنه همون 1060 کارمو راه میندازه 

ویرایش شده توسط 4MMM
لینک به دیدگاه

سلام من میخوام کارت گرافیک بخرم به نظرتون قیمت این چقدر میشه؟http://lioncomputer.ir/product/8981/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9+%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA++GTX+1060+G1+Gaming/

من میخواستم GIGA GTX 1070 WF2 رو بخرم به نظرتون کارت خوبیه؟؟ اگه جوابتون همونی باشه که فکر میکنم فردا میرم همینو میخرم

من با این قیمت گذاری 1060 رو قبول ندارم . شما 390 تومن دیگه بزار روش msi 1070 gaming بخری خیلی  بیشتر پرفومنس میگیری. اگر پولت به 1070 نمیرسه rx480  کاستوم بگیر . در صورتی که فن بوی انویدیا باشی و پولت به 1070 نرسه خریدش کمی منطقی میشه . بازم نظر من روی 1070 هست که اینده دار تره

لینک به دیدگاه

:D  وقتی قیمت inno3d 1060 نجومی شما حساب میکنید

سسری گرافیک های با برند پرتقاضا تر همچون MSI یا Asus مشخصا قیمت هایی بالاتری می خورند

اگرچه

در خصوص 1070 هم با توجه به قیمت و میزان اورکلاک و کیفیت ساخت سری inno3d 1070 رو پیشنهاد میدم با قیمتی در حدود 1.938~

اگرچه برای کاهش هزینه نسخه های کاستوم 480 همچون سری powercolor ِDeVil 480 با قیمتی در حدود 1.200

گزینه های مناسبی برای خرید هستند

در خصوص 1060 با توجه به قیمتش خریدش عقلانی نیست

و مناسب ترین گرافیک در این رنج قیمت سری های 480 کاستوم هست

اگرچه همانطور که دوستمون فرمودند در صورت افزایش بودجه اندک پیشنهاد میشه بسراغ 1070 برید با توجه به این که نسبت به AMD نظر خوبی ندارید

در خصوص برند هم عموما نظرات شخصی هست اما بهترین برند معنا نداره

بیشتر باید مدل به مدل مقایسه بشه

چرا که هر برندی برای خودش یک پرچم دار داره و یک سری مدل های پایین تر و با توجه به بازار انحصاری ایران که عزیزان برخی برند هارو در برخی مدل ها وارد میکنند در نتیجه اندکی گزینه ها محدود میشه

در اخر برای مقایسه بهترین راه این هست ابتدا شما مدل های گرافیک های مدنظر مشخص کنید با توجه به قیمت تا در اخر بشه مشخص کرد کدوم برند مناسب ترین مدل رو در بازار ایران موجود داره

لینک به دیدگاه

من با این قیمت گذاری 1060 رو قبول ندارم . شما 390 تومن دیگه بزار روش msi 1070 gaming بخری خیلی  بیشتر پرفومنس میگیری. اگر پولت به 1070 نمیرسه rx480  کاستوم بگیر . در صورتی که فن بوی انویدیا باشی و پولت به 1070 نرسه خریدش کمی منطقی میشه . بازم نظر من روی 1070 هست که اینده دار تره

سلام 

ممنون میشم دلیلتون رو بگید رو در مورد انتخاب msi gaming بگید چون با توجه به این سایت

http://thepcenthusiast.com/geforce-gtx-1070-compared-asus-evga-zotac-msi-gigabyte/

کلاک windforce بالاتره البته انتخاب gaming برای اورکلاکینگ بهتره چون یک 6 پین + 8 پین داره پس بنابراین باید کارت خنک تری باشه تفاوت قیمت هم از حدود 100 تومن از اون چیزی که اشاره کردید بیشتر هست طبق چیزی که بنده سوال کردم

اگه انتخابتون دلیل خاص دیگه ای داره  ممنون میشم بگید

سسری گرافیک های با برند پرتقاضا تر همچون MSI یا Asus مشخصا قیمت هایی بالاتری می خورند

اگرچه

در خصوص 1070 هم با توجه به قیمت و میزان اورکلاک و کیفیت ساخت سری inno3d 1070 رو پیشنهاد میدم با قیمتی در حدود 1.938~

اگرچه برای کاهش هزینه نسخه های کاستوم 480 همچون سری powercolor ِDeVil 480 با قیمتی در حدود 1.200

اگرچه همانطور که دوستمون فرمودند در صورت افزایش بودجه اندک پیشنهاد میشه بسراغ 1070 برید با توجه به این که نسبت به AMD نظر خوبی ندارید

چرا که هر برندی برای خودش یک پرچم دار داره و یک سری مدل های پایین تر و با توجه به بازار انحصاری ایران که عزیزان برخی برند هارو در برخی مدل ها وارد میکنند در نتیجه اندکی گزینه ها محدود میشه

در اخر برای مقایسه بهترین راه این هست ابتدا شما مدل های گرافیک های مدنظر مشخص کنید با توجه به قیمت تا در اخر بشه مشخص کرد کدوم برند مناسب ترین مدل رو در بازار ایران موجود داره

بله بنده اول میخواستم این کارت رو بخرم اما کلا دو مغازه این کارت رو داشتن و با قیمت 2150 و 2070 اسم شکت گارانتی رو هم نشنیده بودم و بنابراین منصرف شدم

کلا این کارت GIGA GTX 1070 WF2 که بهش اشاره کردم مشکلی نویز و coil whine و از این دسته نداره؟ چون نظرات داخل فروم خارجی تفاوت داره و هرکسی یه چیزی میگه

نکته بعد این که این کارت ها OC mode دارن نحوه استفاده این مود سادست اما موارد استفاده شون چه مواقعی هست؟ یعنی هروقت بازی فریم پایین تری داد فعال بشه یا فقط برای بازی های سنگین؟؟ از همون ابتدا که کارت رو خریدم فعال کنیم؟یا اصلا فعال نشه؟ و......

تشکر میکنم از هر دو عزیزی که پاسخ دادند

لینک به دیدگاه

درود

یعنی نابود کردی با این نظر دادنت ! 10  خط سوال پرسیدم چی جواب دادی اصلا ؟  :|  :D

اگرچه

تشکر ! خوب مشکل اینه مدل های کاستوم 480 توی ایران نیست اصلا تا جایی که من میدونم !!! الان 480 ایسوس یا msi با قیمت 1.200 هست ؟؟ لینک بدید برای خرید  @};-  :x  :)

لینک به دیدگاه

یعنی نابود کردی با این نظر دادنت ! 10 خط سوال پرسیدم چی جواب دادی اصلا ؟ :| :D

تشکر ! خوب مشکل اینه مدل های کاستوم 480 توی ایران نیست اصلا تا جایی که من میدونم !!! الان 480 ایسوس یا msi با قیمت 1.200 هست ؟؟ لینک بدید برای خرید @};- :x :)

در رابطه با راهنمایی دوستمون،

همیشه قرار نیست 10 خط سوال، 10 خط هم جواب داشته باشه.

در مورد برند درسته که evga شریک اول انویدیاست اما دلیل بر بد بودن هيچ برندی نمیشه.

با توجه به اینکه تو ایران زندگی میکنیم و حق انتخاب نداریم، من ارزانترین برند رو به شما پیشنهاد میکنم.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

در رابطه با راهنمایی دوستمون،

همیشه قرار نیست 10 خط سوال، 10 خط هم جواب داشته باشه.

در مورد برند درسته که evga شریک اول انویدیاست اما دلیل بر بد بودن هيچ برندی نمیشه.

با توجه به اینکه تو ایران زندگی میکنیم و حق انتخاب نداریم، من ارزانترین برند رو به شما پیشنهاد میکنم.

Sent from my D5503

خوب اینم حق انتخابه که داری ارزون ترین رو انتخاب میکنی! :D

لینک به دیدگاه

دوستان گل.تا ی تومن ب نظرتون کدوم بهتره و تو بازیا بیشتر فریم میده کلن بهتره از همه نظر

970 دست دوم

Nitro RX 470 با توجه ب این ک الان تو لیون موجود شد

اقا خسته شدیم یه ماهه همه قطعات رو خریدیم بجز گرافیکش

لینک به دیدگاه

دوستان گل.تا ی تومن ب نظرتون کدوم بهتره و تو بازیا بیشتر فریم میده کلن بهتره از همه نظر

970 دست دوم

Nitro RX 470 با توجه ب این ک الان تو لیون موجود شد

اقا خسته شدیم یه ماهه همه قطعات رو خریدیم بجز گرافیکش

970  که bb شد رفت پی کارش . اگر نمیتونید صبر کنید همون 470 بخرید . قیمتشم اونقدرها هم بد نیست گرچه مناسب هم نیست :-?

لینک به دیدگاه

صبر ک ماشالاه یه ماهی صبر کردیم یه ۲۰ روز دیگم روش ب امید این ک مهر بشه قیمتا بیاد پایین ..

ولی اگه 470 با 480 خیلی تفاوت داره میتونم تا 1200 هزینه کنم 480 هم بخرم.!!!!

فقط من مدل های از gigabyte و asus رو هم دیدم ک 480 تولید کردن فقط انگار قیافشون با همون مدل مرجع یکی هست قضیه این ۱۰۰ تومت گرون ترش واس چیه ؟!

لینک به دیدگاه

صبر ک ماشالاه یه ماهی صبر کردیم یه ۲۰ روز دیگم روش ب امید این ک مهر بشه قیمتا بیاد پایین ..

فقط من مدل های از gigabyte و asus رو هم دیدم ک 480 تولید کردن فقط انگار قیافشون با همون مدل مرجع یکی هست قضیه این ۱۰۰ تومت گرون ترش واس چیه ؟!

عزیز اونا رفرنس هستن فقط با برند asus و گیگا تولید میشن قیمتشون هم بخاطر وارد کنندست.

کاستوم های این دو برند G1 و Strix هستن سراغ اونا برید.

لینک به دیدگاه

سلام 

ممنون میشم دلیلتون رو بگید رو در مورد انتخاب msi gaming بگید چون با توجه به این سایت

http://thepcenthusiast.com/geforce-gtx-1070-compared-asus-evga-zotac-msi-gigabyte/

کلاک windforce بالاتره البته انتخاب gaming برای اورکلاکینگ بهتره چون یک 6 پین + 8 پین داره پس بنابراین باید کارت خنک تری باشه تفاوت قیمت هم از حدود 100 تومن از اون چیزی که اشاره کردید بیشتر هست طبق چیزی که بنده سوال کردم

اگه انتخابتون دلیل خاص دیگه ای داره  ممنون میشم بگید

بله بنده اول میخواستم این کارت رو بخرم اما کلا دو مغازه این کارت رو داشتن و با قیمت 2150 و 2070 اسم شکت گارانتی رو هم نشنیده بودم و بنابراین منصرف شدم

کلا این کارت GIGA GTX 1070 WF2 که بهش اشاره کردم مشکلی نویز و coil whine و از این دسته نداره؟ چون نظرات داخل فروم خارجی تفاوت داره و هرکسی یه چیزی میگه

نکته بعد این که این کارت ها OC mode دارن نحوه استفاده این مود سادست اما موارد استفاده شون چه مواقعی هست؟ یعنی هروقت بازی فریم پایین تری داد فعال بشه یا فقط برای بازی های سنگین؟؟ از همون ابتدا که کارت رو خریدم فعال کنیم؟یا اصلا فعال نشه؟ و......

تشکر میکنم از هر دو عزیزی که پاسخ دادند

البته در خصوص مشکل نویز و coil whine این مشکل بدلیل یک اشکال الکترونیکی هست که نویز ایجاد میکنه و ضرری برای کارت نداره از نظر سخت افزاری تنها یک صدای ناخوشایند هست

البته تا جایی که من در فروم ها دیدم بیشتر این مورد در سری های 970 اتفاق افتاده تا سری های 1070 یا 1080

در اخر برای خرید 1070 این موارد پیشنهاد میشه با توجه به میزان اورکلاک و قیمتی که ارائه شده

GIGABYTE GTX 1070 G1 Gaming WF3X OC 8GB GDDR5

Inno3D iChill GTX 1070 X4 Air Boss 8GB GDDR5

در خصوص OC مود هم یک پروفایل دیفالت کارخونه هست که برای استفاده از حداکثر پرفرمنس کارت ارائه میشه

اگرچه برخی کارت ها بصورت خودکار وقتی بعد از ورود به بازی یا رفتن زیر فشار کارت به حالت گیمینگ یا OC تغییر می کند اما در برخی هم باید بصورت دستی از طریق برنامه یا روی کارت سویچ بشه

یعنی نابود کردی با این نظر دادنت ! 10  خط سوال پرسیدم چی جواب دادی اصلا ؟  :|  :D

تشکر ! خوب مشکل اینه مدل های کاستوم 480 توی ایران نیست اصلا تا جایی که من میدونم !!! الان 480 ایسوس یا msi با قیمت 1.200 هست ؟؟ لینک بدید برای خرید  @};-  :x  :)

خب دوست عزیز مشکل اینجاست که تنها شرکت های تولید کننده گرافیک MSI یا Asus نیستند

اگرچه این شرکت ها در ایران بیشتر طرفدار دارند اما برای 480 به عنوان مثال در فروم همسایه نسخه powercolor DeVil با قیمت 1.200 قیمت خورده بود

البته 470 کارت خوبی هست اما نه با این قیمت

در صورت امکان یا 480 تهیه بشه یا اقدام به تهیه 390 دست دوم

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سلام

این مشخصات سیستم هست. میخام بدونم کدوم یکی از این سه کارت گرافیک برای این سیستم مناسبتره؟

MSI GTX 1070 Gaming Twin Frozr VI OC 8GB GDDR5

ASUS GTX 1070 Founders Edition 8GB GDDR5

gr9x5zle7ggzr19spxjf.jpg

ویرایش شده توسط shavang
لینک به دیدگاه

سلام

این مشخصات سیستم هست. میخام بدونم کدوم یکی از این دو کارت گرافیک برای این سیستم مناسبتره؟

یا

gr9x5zle7ggzr19spxjf.jpg

هیچ کدوم از کارت ها پیشنهاد نمیشه با توجه به قیمت و کیفیت و میزان اورکلاک شده

در اخر این موارد پیشنهاد مشیه

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

لینک به دیدگاه

سلام

این مشخصات سیستم هست. میخام بدونم کدوم یکی از این دو کارت گرافیک برای این سیستم مناسبتره؟

یا

gr9x5zle7ggzr19spxjf.jpg

اولی کاستومه و قطعا از لحاظ کارایی برتری داره  :|

مدل ایسوز نسخه رفرنسه و نسخه عادیه و کاراییش کمتر از نسخه های کاستوم هست

بنده MSI رو پیشنهاد میدم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...