رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 48 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

سلام

گرافیک تا 600 الی 700 نظرتون چیه ؟؟

http://lioncomputer.ir/product/8984/کارت+گرافیک+سافایر+NITRO+RX+460+4GB/

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

حالا اگه انویدیا مد نظر باشه چی ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 42 دقیقه قبل، soroushpayne گفته است :

حالا اگه انویدیا مد نظر باشه چی ؟؟

960 دست دو 4 گیگ

لینک به دیدگاه

سلام و یه سوال چطوریه که کارت گرافیک GTX 950 Strix ASUS رو یه سری میدن 665 ولی توی لیون 745 هستش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Farshad.R گفته است :

سلام و یه سوال چطوریه که کارت گرافیک GTX 950 Strix ASUS رو یه سری میدن 665 ولی توی لیون 745 هستش؟

احتمالاً مدلی که 665 هستش ، فرکانس پایینی داره مثل این http://lioncomputer.ir/product/6091/کارت+گرافیک+ایسوس+GTX+950+STRIX+2GD5-GAMING/

سرعت پردازنده گرافیکی : 1026-1190

و هم فرکانس مدل گرونتر 

سرعت پردازنده گرافیکی : 1165-1355
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

احتمالاً مدلی که 665 هستش ، فرکانس پایینی داره مثل این http://lioncomputer.ir/product/6091/کارت+گرافیک+ایسوس+GTX+950+STRIX+2GD5-GAMING/

سرعت پردازنده گرافیکی : 1026-1190

و هم فرکانس مدل گرونتر 

سرعت پردازنده گرافیکی : 1165-1355

فرکانسها روی جعبه هست؟ این چقدر ممکنه اذیت کنه؟

ویرایش شده توسط Farshad.R
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Farshad.R گفته است :

البته توضیحات رو عزیزان دادند

اما سری strix دو سری گیمینگ و OC داره

https://www.asus.com/Product-Compare/?products=r2ZpMXIPysJOBA6U,gt27NYcURC6jEYbH

احتمال اختلاف قیمت میتونه این باشه

اگرچه در عین حال در صورت که مدل ها یکی باشند اختلاف بدلیل متفاوت بودن وارد کننده و قیمتی که اون فروشگاه ارائه میکنه هست

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، Farshad.R گفته است :

اذیتی نداره ، معمولاً همین جوری هستش ، مدلی که فرکانسش بیشتره گرونتره ، کلاً چیپ و مدلشون یکیه و حدود 5 الی 10% تو کارایی کلی فرق دارن

راجب جعبه نمیدونم احتمالاً هست ، اگر تصمیم به خرید 950 دارین این مدل از همشون بهتره (چرا وقتی بازار این جور گرافیکها داغتره اینا وارد نمیشن؟!!!)

http://lioncomputer.ir/product/8600/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+950+EXOC/

و میتونید با حدود 700 الی 750  380x دست دو  بگیرید که تو بازیهای جدید بهتر از 970 عمل کرده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

اذیتی نداره ، معمولاً همین جوری هستش ، مدلی که فرکانسش بیشتره گرونتره ، کلاً چیپ و مدلشون یکیه و حدود 5 الی 10% تو کارایی کلی فرق دارن

راجب جعبه نمیدونم احتمالاً هست ، اگر تصمیم به خرید 950 دارین این مدل از همشون بهتره (چرا وقتی بازار این جور گرافیکها داغتره اینا وارد نمیشن؟!!!)

http://lioncomputer.ir/product/8600/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+950+EXOC/

و میتونید با حدود 700 الی 750  380x دست دو  بگیرید که تو بازیهای جدید بهتر از 970 عمل کرده

من مسئله ام اینه که فقط با نصب میشه فهمید فرکانسها رو؟؟؟

و بعد اینکه آیا مدل MSI GTX 950 GAMING چطوره؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه عزیزان

من میخوام یه گرافیک بگیرم ولی نمیدونم با این سیستمم تا چه گرافیکی رو میتونم بگیرم که سیستم گلوگاه نشه

میخواستم بهم بگید حداکثر چه گرافیکی رو میتونم تهیه کنم و بهترین گرافیک برای گیمینگ چیه برا سیستمم ، ممنون

مشخصات سیستمم :

CPU : AMD Phenom II X4 955

MAIN : MSI  970A-G46

Ram : 8Gig 1333

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، torkian گفته است :

سلام خدمت همه عزیزان

من میخوام یه گرافیک بگیرم ولی نمیدونم با این سیستمم تا چه گرافیکی رو میتونم بگیرم که سیستم گلوگاه نشه

میخواستم بهم بگید حداکثر چه گرافیکی رو میتونم تهیه کنم و بهترین گرافیک برای گیمینگ چیه برا سیستمم ، ممنون

مشخصات سیستمم :

CPU : AMD Phenom II X4 955

MAIN : MSI  970A-G46

Ram : 8Gig 1333

در رنج سری های 960 یا 380 با توجه به این که از نظر قدرت  حدودا 40% ضعیف تر هست به نسبت 6100

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i3-6100-vs-AMD-Phenom-II-X4-955/3511vs2935

شما تا چه بودجه ایی مدنظر دارید؟

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

در رنج سری های 960 یا 380 با توجه به این که از نظر قدرت  حدودا 40% ضعیف تر هست به نسبت 6100

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i3-6100-vs-AMD-Phenom-II-X4-955/3511vs2935

شما تا چه بودجه ایی مدنظر دارید؟

تا ۹۰۰ تومن حداکثر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، torkian گفته است :

تا ۹۰۰ تومن حداکثر

روی 380 یا 960 دست دوم می تونید تهیه کنید اگرچه اندکی روی این کارت ها گلوگاه هست پردازنده اما اونقدر زیاد نخواهد بود که ارزش پولی که برای این کارت می پردازید نداشته باشه

در اخر هم اگر قصد تهیه اک داشتید می تونید بسراغ سری 460 4گیگ هم برید که از نظر گلوگاه مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/02, 13:33:22، farshid0018 گفته است :

روی 380 یا 960 دست دوم می تونید تهیه کنید اگرچه اندکی روی این کارت ها گلوگاه هست پردازنده اما اونقدر زیاد نخواهد بود که ارزش پولی که برای این کارت می پردازید نداشته باشه

در اخر هم اگر قصد تهیه اک داشتید می تونید بسراغ سری 460 4گیگ هم برید که از نظر گلوگاه مشکلی نخواهید داشت

بنظر شما من جای 960 یه 780 بگیرم بهتر نیست ، با اینکه قدیمیه ولی تو بنچمارک ها اندازه 960 فریم داره

درضمن rx460 که گفتید هیچ ، rx470 گلوگاه میشه با پردازندم ؟

ویرایش شده توسط torkian
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، torkian گفته است :

بنظر شما من جای 960 یه 780 بگیرم بهتر نیست ، با اینکه قدیمیه ولی تو بنچمارک ها اندازه 960 فریم داره

من خودم یکی از عزیزانی هستم که سری 700 انویدیا رو دوست دارم و چند مورد پیش امده که خریداری کردم البته به قیمت مناسب !

البته بعد از خریداری اقدام به سرویس هم کردم کارت هارو همچون تمیز کاری و تعویض خمیر

اما نکته که وجود داره همانطور که خودتون گفتید کارت های اسطوره ایی 780 و 780ti دارند با 960 رقابت می کنند فرض کنید 6 ماه بعد یا 1 سال بعد در چه مرحله ایی باشند...!

در این حالت سری های 960 4گیگ وضعیت اندکی بهتری دارند نسبت به 780 در نتیجه خرید 960 رو پیشنهاد میکنم البته بصورت دست دوم

البته کارت 460 سری 4 گیگ هم مناسب هستند

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

من خودم یکی از عزیزانی هستم که سری 700 انویدیا رو دوست دارم و چند مورد پیش امده که خریداری کردم البته به قیمت مناسب !

البته بعد از خریداری اقدام به سرویس هم کردم کارت هارو همچون تمیز کاری و تعویض خمیر

اما نکته که وجود داره همانطور که خودتون گفتید کارت های اسطوره ایی 780 و 780ti دارند با 960 رقابت می کنند فرض کنید 6 ماه بعد یا 1 سال بعد در چه مرحله ایی باشند...!

در این حالت سری های 960 4گیگ وضعیت اندکی بهتری دارند نسبت به 780 در نتیجه خرید 960 رو پیشنهاد میکنم البته بصورت دست دوم

البته کارت 460 سری 4 گیگ هم مناسب هستند

فقط جواب سوال دومم هم بدید حله

اینکه rx470 چجوریه بنظرتون خوبه بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، torkian گفته است :

فقط جواب سوال دومم هم بدید حله

اینکه rx470 چجوریه بنظرتون خوبه بگیرم ؟

بنظر شخصی بنده تنها کارتی هست که هم اکنون در این رنج قیمت ارزش خرید اک رو داره

اگرچه از نظر قیمت اندکی نامناسب هست و پیشنهاد میشه اندکی صبر کنید تا سری 480 کاستوم وارد بشند و قیمت ها اندکی بشکنه اما اگر توانایی و تحمل صبر رو ندارید انتخاب مناسبی هست

اگر هم بدنبال بنچمارک ها و فریم و بررسی ها هستید در همین فروم قسمت تایپیک تاج خورشید بطور کامل و مفصل بررسی ها و عکس ها قرار داره

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من میخواستم بپرسم میشه روی مین  GIGABYTE H81M-S2PT کارت گرافیک با رابط اتصال «PCI EXPRESS 3.0» نصب کرد؟ (مثلا Asus 2GB GTX 770)
چون مال خود مادربورد ورژن 2.0 ولی چند جا که مطالعه کردم زده بود مشکلی نداره و با تمام کارت های گرافیک سازگاره میخوام مطمئن بشم.

پاور سیستم هم 380Wt و CPU : Hawsel g3240

ویرایش شده توسط craft
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، craft گفته است :

سلام خسته نباشید

من میخواستم بپرسم میشه روی مین  GIGABYTE H81M-S2PT کارت گرافیک با رابط اتصال «PCI EXPRESS 3.0» نصب کرد؟ (مثلا Asus 2GB GTX 770)
چون مال خود مادربورد ورژن 2.0 ولی چند جا که مطالعه کردم زده بود مشکلی نداره و با تمام کارت های گرافیک سازگاره میخوام مطمئن بشم.

پاور سیستم هم 380Wt و CPU : Hawsel g3240

راجب نصب کارت گرافیک مشکلی نداره ، اما بخوای کارت 770 با پاور 380 (مدل دقیق) روشن کنی به مشکل برمیخوری و گرافیک متناسب با سی پی یو تهیه بشه که گلوگاه نشه ، راجب سی پی یو شما حداکثر 950 بخوره

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

راجب نصب کارت گرافیک مشکلی نداره ، اما بخوای کارت 770 با پاور 380 (مدل دقیق) روشن کنی به مشکل برمیخوری و گرافیک متناسب با سی پی یو تهیه بشه که گلوگاه نشه ، راجب سی پی یو شما حداکثر 950 بخوره

اوکی من الان میخوام یه گرافیک r9 380 بخرم چه نوع پاوری (مدل و توان) پیشنهاد میدین اقتصادی ترینشو

بعد اینکه سی پی یو های xeon یا celeron که به مادربردم بخوره نسبت به i5 4460 اقتصادی تر با همون قدرت هستش؟

یعنی اینکه چه سی پی یویی تو رنج 500 بهتره برای سیستمم

ویرایش شده توسط craft
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، craft گفته است :

اوکی من الان میخوام یه گرافیک r9 380 بخرم چه نوع پاوری (مدل و توان) پیشنهاد میدین اقتصادی ترینشو

بعد اینکه سی پی یو های xeon یا celeron که به مادربردم بخوره نسبت به i5 4460 اقتصادی تر با همون قدرت هستش؟

سری Celeron که خیر و در خصوص سری Xeon هم خیر اگرچه شاید از نظر تعداد هسته بیشتر باشه و خیلی از فروشندگان قطعات از این مورد سو استفاده میکنند اما متاسفانه لازم بذکر در گیم تعداد هسته زیاد مهم نیست چراکه خیلی از گیم ها تنها 4 هسته پردازشی بیشتر نمی شناسند در عین حال هم سری Xeon دارای فرکانس کاری پایین تری هست و عموما در صورتی پیشنهاد میشه که بصورت Dual cpu استفاده بشه

با توجه به بودجه پیشنهاد میشه پردازنده سری Core i5  هست بصورت دست دوم تهیه کنید

در خصوص گرافیک هم این موارد پیشنهاد میشه

EVGA 600B 80Plus Bronze Power Supply

GREEN GP650A-UK 80Plus Gold PSU

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه گیم همین 4460 کافیه

داشتم تایپ میکردم که پست دوستمون دیدم ، توضیحاتو دادن ، در خصوص پاور evga پیشنهادی ناموجوده ، بهتره از این مدل تهیه بشه http://lioncomputer.ir/product/8826/پاور+ای+وی+جی+ای+EVGA+600W/

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

آقا یه سوال دیگه یه سی پی یو 4790 گرفتم میگن فن خودش زیاد مناسب نیست
اقتصادی ترین فنی که نزاره دماش بیش از حد بره بالا چیه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...