رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 55 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

http://lioncomputer.ir/product/9372/کارت+گرافیک+سافایر+NITRO%2B+RX+480+8GB/

System Requirement 500 Watt Power Supply (Suggestion)
1 x 8-pin AUX Power Connector
CD-ROM or DVD-ROM drive for installing software

اینجاشو میدونم!

اینو چطوری حساب کردی:

نقل قول

600 وات ها خروجی حدودی 550 وات دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

اینجاشو میدونم!

اینو چطوری حساب کردی:

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

MODEL

IMAGE

80PLUS_Bronze.png

80PLUS Bronze

2.5A

0.3A

45A

22A

22A

GP600A-HP

GP700A-HP.jpg

12.5A

3.6W

540W

120W

600W Continuous Power @ 40°C

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، Saleh98 گفته است :

سلام دوستان . تازه کارم smilingsmiley.gif
سیستمم اینه

MSI G45 MS-7594 DDR3
cpu: xeon e5450 (3.0/12M/1333
ram:2+2G hynix 1333

البته رم رو ارتقا میدم به 6 یا 8

میخوام بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ تومن یه کارت گرافیک بخرم (پاور رو هم بعد از انتخاب کارت انتخاب میکنم)
فعلا به این کارتا رسیدم البته حدودی تفاوت قدرتشونو میدونم بین nvidia ها کدوم قویتره یا بین amd ها کدوم قویتره ولی دقیق نمیدونم از بین هردو کدوم قویتره 
41.gifو سردرگم شدم از شما اساتید تقاضا میکنم راهنماییم کنین12.gif06.gif

PowerColor radeon 6850 1g 256bit
Sapphire Radeon HD 6870 1g256bit
msi amd hd 7770 1g 128bit

dell radeon hd 7770 2g 128bit
asus gtx 550ti 1g 192bit
gigabyte gtx 550ti 1g 192 bit
asus gtx 560ti dc 1g 256 bit
evga gtx 470 1.28g 320bit
asus gt 740 2g 128bit

همشون هم ddr5 و دسته دوم.مثلا نمیدونم بین gtx560 و hd6870 کدوم قویتره . لطفا از لحاظ قدرت برام مرتبشون کنین یا بهم پیشنهاد بدین و بهم یاد بدین تو مشخصات کارت چی مهمتره تا دیگه مزاحم نشم

01.gif

میتونید با قیمت حدودی 380 gtx 750ti به صورت دست دو تهیه کنید که از همشون بهتر و قویتره و مصرف زیر 70 وات داره البته در مدلهای فاقد ورودی 6 پین

تو مدلهای ذکر شده من 740 دی دی آر 5 میپسندم ، تو قدرت هم اگه اشتباه نکنم 560ti از همشون قویتره ، مدلهای دیگه ای هستش که تو رنج شما قرار میگیرن چون اطلاعی از کارتهای قدیمی ندارم تو بحثش وارد نمیشم و واسه اطاعات بیشتر به این سایتها سر بزنید یا تو گوگل سرچ کنید

https://www.techpowerup.com/       http://www.guru3d.com/

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، StarKilleR گفته است :

+5V/SB

-12V

+12V

+5V

+3.3V

MODEL

IMAGE

80PLUS_Bronze.png

80PLUS Bronze

2.5A

0.3A

45A

22A

22A

GP600A-HP

GP700A-HP.jpg

12.5A

3.6W

540W

120W

600W Continuous Power @ 40°C

مگه تمام توان یک پاور تو شاخه 12 ولتش خلاصه میشه!؟

مگه تمام پاور ها اینطوری هستند!؟

مگه گرافیکی مثل rx480 نیاز به 500 وات توان در شاخه 12 ولت نیاز داره!؟

کلا 500 وات باشه، کافی هست، از سرشم زیاده! وگرنه با 400 وات هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه!

درضمن حالا که خیلی حساس هستی، برو از سری OC+ یا UK خرید کن!

به امید روزی که مردم وقتی از چیزی اطلاع ندارن، خیلی راحت بگن خبر ندارم نه این که داستان سرهم کنن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

مگه تمام توان یک پاور تو شاخه 12 ولتش خلاصه میشه!؟

مگه تمام پاور ها اینطوری هستند!؟

مگه گرافیکی مثل rx480 نیاز به 500 وات توان در شاخه 12 ولت نیاز داره!؟

کلا 500 وات باشه، کافی هست، از سرشم زیاده! وگرنه با 400 وات هم بدون هیچ مشکلی کار میکنه!

درضمن حالا که خیلی حساس هستی، برو از سری OC+ یا UK خرید کن!

به امید روزی که مردم وقتی از چیزی اطلاع ندارن، خیلی راحت بگن خبر ندارم نه این که داستان سرهم کنن!

نه خیر تمام توان تو شاخه 12 نیست اما شاهرگش اونجاست ، شاهرگ آدم بزن چیزی ازش میمونه ؟!

شرکت بزرگی مثل ای ام دی یا انویدیا مهندسی شما رو کم داشتن که پاوری پیشنهادی زیر سوال ببری ، مهندس های اونا مطمئنم بیشتر از شما حالیشون میشه

شما که این همه ادعا میشه چهار تا از سوالات کاربران راه بنداز نه این که الکی گیر بدی ، در ضمن تجربم در رابطه با پاور میگه نباید پاور تا خرخره بره زیر لود ، ثانیاً مصرف مدل سافایر حدود 220 واته خودت حساب کن پاور چند وات لازمه !

یه جوری بلد میکنه انگار مال باباشو خوردم خیلی ناراحتی برو یه لیوان آب بخور وقت ما رو هم الکی تلف نکن با این بیست سوالیت

به امید روزی که مردم از چیزی که تجربه و اطلاع کافی ندارن  الکی نظر بدن  و ادعای الکی بکنن

شما این مشخصات حساب کن ببین چقدر مصرف داره اگه تونستی درست جواب بدی حرفمو پس میگیرم

i5 4460 ، 2*4 ram ,msi gtx 750 ti , case x3 + 5fan , 1 t segate ، پاور خروجی 300 وات ریل (eu 430 ) کم آورد ، این سیستم شخصی منه ، به نظرتون کارتی با مصرف 60 اوت و سی پی یو در حداکثر توان 80 وات چقدر توان شاخه 12 میخواد ، مثال ساده دو دو تا چهارتا ، پاور 430 گرین کم آورد پس اول فکر کنید بعد نظر بدید وقتی هم چیزی بارتون نظر ندید .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

نه خیر تمام توان تو شاخه 12 نیست اما شاهرگش اونجاست ، شاهرگ آدم بزن چیزی ازش میمونه ؟!

شرکت بزرگی مثل ای ام دی یا انویدیا مهندسی شما رو کم داشتن که پاوری پیشنهادی زیر سوال ببری ، مهندس های اونا مطمئنم بیشتر از شما حالیشون میشه

شما که این همه ادعا میشه چهار تا از سوالات کاربران راه بنداز نه این که الکی گیر بدی ، در ضمن تجربم در رابطه با پاور میگه نباید پاور تا خرخره بره زیر لود ، ثانیاً مصرف مدل سافایر حدود 220 واته خودت حساب کن پاور چند وات لازمه !

یه جوری بلد میکنه انگار مال باباشو خوردم خیلی ناراحتی برو یه لیوان آب بخور وقت ما رو هم الکی تلف نکن با این بیست سوالیت

به امید روزی که مردم از چیزی که تجربه و اطلاع کافی ندارن  الکی نظر بدن  و ادعای الکی بکنن

شما این مشخصات حساب کن ببین چقدر مصرف داره اگه تونستی درست جواب بدی حرفمو پس میگیرم

i5 4460 ، 2*4 ram ,msi gtx 750 ti , case x3 + 5fan , 1 t segate ، پاور خروجی 300 وات ریل (eu 430 ) کم آورد ، این سیستم شخصی منه ، به نظرتون کارتی با مصرف 60 اوت و سی پی یو در حداکثر توان 80 وات چقدر توان شاخه 12 میخواد ، مثال ساده دو دو تا چهارتا ، پاور 430 گرین کم آورد پس اول فکر کنید بعد نظر بدید وقتی هم چیزی بارتون نظر ندید .

موفق باشید

نمیدونم اونا بیشتر از من میدونن یا نه، ولی مطمعنا از شما بیشتر میدونن!

کدوم دکتر یا مهندس تو AMD گفته که rx480 به 500 وات توان تو شاخه 12 ولت نیاز داره!؟

تنها چیزی که گفته شده، اینه که پاور پیشنهادی 500 وات هست (مجموع توان تمام شاخه ها نه فقط 12 ولت)

دوما بهتره به اختلاف معنی recommend و minimum دقت کنید! 

سوما 220 وات مصرف میکنه که میکنه! به ما چه ربطی داره! پاور پیشنهادی همون 500 وات نیست مگه!؟

چهارما برای سیستم شما پاور 430 کاملا کافی هست! مگر اینکه پاور مشکلی داشته باشه(که در مورد شما ظاهرا همینطور بوده)

وگرنه مصرف این سیستم نهایت  350 وات هست!

و پنجما هم اینکه بازم در عجبم که چطوری حساب کردید که توان واقعی پاور 430EU برابر 300 وات هست!؟

چون بر اساس استاندارد های خودتون هم باید 360 وات باشه نه 300 وات...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من میخوام یه 970 یا 980  بگیرم   . چه  قیمتی مناسب و عقلانیه ؟

1060 هم نمیخوام با  این قیمت بگیرم  . ( ای ام دی  باز هم نیستم )

ممنون

ویرایش شده توسط mt_Acm
لینک به دیدگاه

ممنون 

بین Sapphire Radeon HD 6870 1g 256bit  و asus gtx 560 ti dc 1g  256bit  کدوم بنظرتون بهتره ؟ ایسوس با اینکه دست دوم هست ۵۰ تومن گرون تره :/  ولی تو نتایج مقایسه ها دیدم که یه مقدار هم قویتره و dx12 پشتیبانی میکنه.     کارت gtx 750ti هم گیرم نیومد

در کل برای یه گیمر کم توقع :) کدوم بهتره؟

ویرایش شده توسط Saleh98
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 ساعت قبل، babak1388 گفته است :

نمیدونم اونا بیشتر از من میدونن یا نه، ولی مطمعنا از شما بیشتر میدونن!

کدوم دکتر یا مهندس تو AMD گفته که rx480 به 500 وات توان تو شاخه 12 ولت نیاز داره!؟

تنها چیزی که گفته شده، اینه که پاور پیشنهادی 500 وات هست (مجموع توان تمام شاخه ها نه فقط 12 ولت)

دوما بهتره به اختلاف معنی recommend و minimum دقت کنید! 

سوما 220 وات مصرف میکنه که میکنه! به ما چه ربطی داره! پاور پیشنهادی همون 500 وات نیست مگه!؟

چهارما برای سیستم شما پاور 430 کاملا کافی هست! مگر اینکه پاور مشکلی داشته باشه(که در مورد شما ظاهرا همینطور بوده)

وگرنه مصرف این سیستم نهایت  350 وات هست!

و پنجما هم اینکه بازم در عجبم که چطوری حساب کردید که توان واقعی پاور 430EU برابر 300 وات هست!؟

چون بر اساس استاندارد های خودتون هم باید 360 وات باشه نه 300 وات...

الان این پاور خروجی 550 وات داره و 384 وات تو شاخه 12 :http://lioncomputer.ir/product/5271/پاور+کولر+مستر+550+وات+Elite+V2+550W/

به نظرتون واسه 480 کافیه !؟بحث پاور خیلی اینجا بحث شده و چند مورد داشتم (تجربه) همین حرف شما رو زدن و بعدا به مشکل برخوردن ، توان اصلی پاور با شاخه 12 حساب میکنن وگرنه پاورهای نامعتبر 50 هزارتومنی که خروجی 700 وات دارن ایا توان پاور 700 وات واقعی دارن؟ جواب خیر ، ظاهرا با شاخه های دیگه میشن 700 وات اما خروجی 700 وات واقعی ندارن

شاخه های بعدی واسه موس و کیبورد و ... استفاده میشه و اونا هم چقدر مگه مصرف دارن

راجب حداقل (minimum) ، همه میدونن پاور بعد مدتی کارایی اولیه نداره و به مرور زمان از قدرتش کم میشه ، پاور 400 وات کار 480 راه میندازه و تو مدت کمی کل سیستم به خظر میندازه چون با حداکثر توان کار میکنه زوارش در میره و به بقیه قطعات آسیب میزنه (به چشم دیدم) ، سیستم گیمینگ مدت زیادی روشن هست و کسی که گیمره حداقل 4 ساعت متوالی بازی میکنه پاور باید اونقدر سرحال باشه که بتونه پیوسته تغذیه کنه و گرنه زرتی سیستمو یا خاموش میکنه یا ریستارت (اینم به چشم دیدم)

دیگه اینهمه مثال زدم اگر قانع نشدید هیچ ادامه بحث بی فایدست

هر کسی هم مختاره تو خرید ما فقط تا حد توان راهنمایی میکنم و کسی از پاور قویتر که فوقش 50 تومن گرونتره ضرر نکرده

راجب سیستم خودم ، پاور با سیستم دیگه تست کردم مشکلی نداشت ، چون سیستم نو بود (2 هفته بود گرفته بودم) تک تک قطعات بردم گارانتی همونجا حضوری تست کردن هیچ کدوم مشکلی نداشت و آخر سر رفتم گرین پاور تست کردن گفتن مشکلی نداره و مشکل از خود پاوره که توان برق رسانی کامل نداره به خاطر خروجی پایین تر نسبت به مصرف کل قطعات و همین مورد تو انجمن  سافت 98 بهم گفتن (قبل خرید سیستم ، گفتم با حسابگر زدم اینقدر مصرف اورد و پاور پیشنهادی )چون اون موقع بودجه نداشتم 430 گرفتم و گفتم کافیه اما 2 هفته نکشید مجبور شدم 600 بگیرم . بعد این قضیه به این نتیجه رسیدم که حسابگر ها مینیموم بهت میگن و اونم بعدا مشکل ساز میشه بهتره حداقل 100 وات بیشتر از مصرف کل سیستم (اونم شاخه 12 ) پاور جا واسه نفس کشیدن داشته باشه و هم تو با اضافه شدن هارد اس اس دی و ... مشکل پاور نداشته باشیم .;)

1.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، Saleh98 گفته است :

ممنون 

بین Sapphire Radeon HD 6870 1g 256bit  و asus gtx 560 ti dc 1g  256bit  کدوم بنظرتون بهتره ؟ ایسوس با اینکه دست دوم هست ۵۰ تومن گرون تره :/  ولی تو نتایج مقایسه ها دیدم که یه مقدار هم قویتره و dx12 پشتیبانی میکنه.     کارت gtx 750ti هم گیرم نیومد

در کل برای یه گیمر کم توقع :) کدوم بهتره؟

واسه 750ti تاپیک خرید بزنید ارزش خیلی بهتری داره (با معماری مکسول ساخته شده معماری سری 900 )

کلا سری 6000 ای ام دی بیخیال چون ازش پشتیبانی نرم افزاری نمیشه ، ایسوس بهتره ولی خوب خیلی قدیمیه

در 2 ساعت قبل، MohsenVaziri گفته است :

950 ، تقریباً از همشون قویتره البته شاید با 7870 تو مواردی ضعیف تر باشه اونم به صورت کم

اما چون کم مصرفه و قدرتی حدود 35% بیشتر از 750ti و یهکمی از 370 قویتره و کارت خنکی هستش

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

الان این پاور خروجی 550 وات داره و 384 وات تو شاخه 12 :http://lioncomputer.ir/product/5271/پاور+کولر+مستر+550+وات+Elite+V2+550W/

به نظرتون واسه 480 کافیه !؟بحث پاور خیلی اینجا بحث شده و چند مورد داشتم (تجربه) همین حرف شما رو زدن و بعدا به مشکل برخوردن ، توان اصلی پاور با شاخه 12 حساب میکنن وگرنه پاورهای نامعتبر 50 هزارتومنی که خروجی 700 وات دارن ایا توان پاور 700 وات واقعی دارن؟ جواب خیر ، ظاهرا با شاخه های دیگه میشن 700 وات اما خروجی 700 وات واقعی ندارن

شاخه های بعدی واسه موس و کیبورد و ... استفاده میشه و اونا هم چقدر مگه مصرف دارن

راجب حداقل (minimum) ، همه میدونن پاور بعد مدتی کارایی اولیه نداره و به مرور زمان از قدرتش کم میشه ، پاور 400 وات کار 480 راه میندازه و تو مدت کمی کل سیستم به خظر میندازه چون با حداکثر توان کار میکنه زوارش در میره و به بقیه قطعات آسیب میزنه (به چشم دیدم) ، سیستم گیمینگ مدت زیادی روشن هست و کسی که گیمره حداقل 4 ساعت متوالی بازی میکنه پاور باید اونقدر سرحال باشه که بتونه پیوسته تغذیه کنه و گرنه زرتی سیستمو یا خاموش میکنه یا ریستارت (اینم به چشم دیدم)

دیگه اینهمه مثال زدم اگر قانع نشدید هیچ ادامه بحث بی فایدست ?

هر کسی هم مختاره تو خرید ما فقط تا حد توان راهنمایی میکنم و کسی از پاور قویتر که فوقش 50 تومن گرونتره ضرر نکرده

راجب سیستم خودم ، پاور با سیستم دیگه تست کردم مشکلی نداشت ، چون سیستم نو بود (2 هفته بود گرفته بودم) تک تک قطعات بردم گارانتی همونجا حضوری تست کردن هیچ کدوم مشکلی نداشت و آخر سر رفتم گرین پاور تست کردن گفتن مشکلی نداره و مشکل از خود پاوره که توان برق رسانی کامل نداره به خاطر خروجی پایین تر نسبت به مصرف کل قطعات و همین مورد تو انجمن  سافت 98 بهم گفتن (قبل خرید سیستم ، گفتم با حسابگر زدم اینقدر مصرف اورد و پاور پیشنهادی )چون اون موقع بودجه نداشتم 430 گرفتم و گفتم کافیه اما 2 هفته نکشید مجبور شدم 600 بگیرم . بعد این قضیه به این نتیجه رسیدم که حسابگر ها مینیموم بهت میگن و اونم بعدا مشکل ساز میشه بهتره حداقل 100 وات بیشتر از مصرف کل سیستم (اونم شاخه 12 ) پاور جا واسه نفس کشیدن داشته باشه و هم تو با اضافه شدن هارد اس اس دی و ... مشکل پاور نداشته باشیم .;)

1.jpg

عجب...

دارید بنجولترین جنس بازار رو ملاک ادعاهای خودتون قرار میدید!

همانطور که قبلا گفتم، اگه خیلی حساس هستید برید از سری UK و OC خرید کنید!

برای مثال GREEN GP550A-UK در شاخه 12 ولت 546 وات توان داره!

موضوع برند غیر معتبر و ... جداست چون اطلاعات اونا اشتباه هست!

AMD هم احتمالا اطلاع داره که موس و کیبورد برق چند ولت استفاده میکنند! پس چقدر عجیبه که بجای اینکه بگن شاخه 12 ولت /500 وات ، فقط پاوری با قدرت کلی 500 وات رو پیشنهاد دادن!

درضمن همین که شما پاور سری EU انتخاب کردید، نشان میده که شما کلا از مورد پاور اطلاعات درستی ندارید!

سری EU بیشتر روی شاخه های غیر 12 ولت تمرکز کرده چون برای سیستم هایی طراحی شده که لوازم جانبی زیادی داره نه اینکه یک گرافیک پرمصرف ...

شما فقط و فقط یک منبع معتبر معرفی کنید که گفته باشه برای کارت گرافیک RX480 ، توان شاخه 12 ولت باید 500 وات باشه!!!!!!!!!

این ساخته و پرداخته قوه تخیل شماست!

AMD و فلان کمپانی همه این مواردی که گفتید رو در نظر گرفتند و گفتن که پیشنهاد ما پاور 500 وات هست!

*حتی تو محاسبگر های معتبر مثل کولرمستر هم برای سیستمی با این کارت گرافیک، میگه پاور 400 وات کافی هست! و با در نظر گرفتن تمام مواردی که گفتید، گفتند پاور پیشنهادی 500 وات هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، babak1388 گفته است :

عجب...

دارید بنجولترین جنس بازار رو ملاک ادعاهای خودتون قرار میدید!

همانطور که قبلا گفتم، اگه خیلی حساس هستید برید از سری UK و OC خرید کنید!

برای مثال GREEN GP550A-UK در شاخه 12 ولت 546 وات توان داره!

موضوع برند غیر معتبر و ... جداست چون اطلاعات اونا اشتباه هست!

AMD هم احتمالا اطلاع داره که موس و کیبورد برق چند ولت استفاده میکنند! پس چقدر عجیبه که بجای اینکه بگن شاخه 12 ولت /500 وات ، فقط پاوری با قدرت کلی 500 وات رو پیشنهاد دادن!

درضمن همین که شما پاور سری EU انتخاب کردید، نشان میده که شما کلا از مورد پاور اطلاعات درستی ندارید!

سری EU بیشتر روی شاخه های غیر 12 ولت تمرکز کرده چون برای سیستم هایی طراحی شده که لوازم جانبی زیادی داره نه اینکه یک گرافیک پرمصرف ...

شما فقط و فقط یک منبع معتبر معرفی کنید که گفته باشه برای کارت گرافیک RX480 ، توان شاخه 12 ولت باید 500 وات باشه!!!!!!!!!

این ساخته و پرداخته قوه تخیل شماست!

AMD و فلان کمپانی همه این مواردی که گفتید رو در نظر گرفتند و گفتن که پیشنهاد ما پاور 500 وات هست!

*حتی تو محاسبگر های معتبر مثل کولرمستر هم برای سیستمی با این کارت گرافیک، میگه پاور 400 وات کافی هست! و با در نظر گرفتن تمام مواردی که گفتید، گفتند پاور پیشنهادی 500 وات هست!

کارت 60 واتی کارت پر مصرف !

درسته حق با شماست !

موفق باشید

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، DjMoslemok گفته است :

دوستان بین این سه تا موندم :

GALAX GTX 1060 OC 6GB GDDR5 کیفیت برند گالاکس چجوریاس ؟

ZOTAC GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5

Sapphire NITRO+ RX 480 8GB GDDR5

مشخصات سیستمم هم اینه :

CPU : Intel I3 6100

M.B : MSI H110M GAMING

VGA :  MSI R7 250X 2GB  D5

Ram :  8GB HyperX  Fury DDR4  2400 @2133 CL13

HDD : 2TB WD CaviarGreen (WD20EZRX) +  250 GB MaXtor Diamon

Monitor : LG 2261VP  1080P 2ms

PW : GREEN 480W Real

اهل 4K نیستم و فقط 1080P پلی میکنم

با توجه به مشخصات سیستمم کدوم بهتره برای گیم ؟

و تا چند سال آینده فریم بهتری میده بازیهارو ؟

•  

با توجه به مشخصات سیستم و پاورتون پیشنهادم 1060 هستش

فرکانس ام اس آی از هردوشون بالاتره و از زوتاک 50 تومن ارزونتر http://lioncomputer.ir/product/9030/کارت+گرافیک+ام+اس+آی+GTX+1060+GAMING+X+6GB/

حداقل تا دوسالی میتونید الترا بازی کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

کارت 60 واتی کارت پر مصرف !

درسته حق با شماست !

موفق باشید

میدونستم که حق با منه!

خوشحال شدم که شما هم پی به اشتباهت بردی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، DjMoslemok گفته است :

بله پییشنهاد خوبیه 

فقط پاور من خروجیش یک عدد 6 پین گرافیک داره با این مشخصات

جواب میده برای 1060؟با مولکس ؟

365 وات و 30 آمپر خروجیه 12 ولتشه !

20161020_230709[1].jpg

اگه  8 پین ندارید بهتره پاور قویتر بگیرید تجربه استفاده از تبدیل ندارم اما شنیدم خطرناکه !

و پاورتون لب مرزی هستش پیشنهادم خرید پاور 580 وات گرین و کارت 480 هستش قبلا به این دلیل 1060 پیشنهاد دادم که واسه خاطر پاور تو خرج نیوفتین اما انگاری نمیشه

http://lioncomputer.ir/product/7674/پاور+گرین+580+وات++GP580A-ES/

لینک به دیدگاه

: |

معلوم نیست اینجا تاپیک مشورط برای خرید گرافیکه یا دعوا سر اینکه این پاور این گرافیک رو جواب نمیده  : |

بنده همین دیشب با پاور Green 330 SP 

GTX 960 Turbo

E5430 O.C @ 3.2ghz

4x2gb ddr2 

Striker II Formula 

رو برای امتحان کردن روشن کردم 

هیچ مشکلی نداشت

تقریبا هم 12 ساعت روشن بود و توی لود کامل

شاخه 12 ولت از 12.1 پایین تر نیومد 

جنگ شما سر چیه ؟ 

مصرف برق سیستمی شماقراره تهیه کنی که مثلا RX 480 و یه سی پی یو نسل جدید چهارهسته ای داره از این سیستم عطیقه بیشتره ؟

چرا بحث و کل کل میکنید اونم بدون یه دلیل قانع کننده

تا جایی که من میدونم پاور Corsair VS450 برای تمام گرافیک های حال حاضر کفایت می کنه البته به شرطی که 10 تا هارد روی سیستم گذاشته نشه

( انتخاب این پاور به خاطر این بود که بدون تبدیل و چیز دیگه ای دوتا 8 پین گرافیک داره  )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، M4t1n گفته است :

: |

معلوم نیست اینجا تاپیک مشورط برای خرید گرافیکه یا دعوا سر اینکه این پاور این گرافیک رو جواب نمیده  : |

بنده همین دیشب با پاور Green 330 SP 

GTX 960 Turbo

E5430 O.C @ 3.2ghz

4x2gb ddr2 

Striker II Formula 

رو برای امتحان کردن روشن کردم 

هیچ مشکلی نداشت

تقریبا هم 12 ساعت روشن بود و توی لود کامل

شاخه 12 ولت از 12.1 پایین تر نیومد 

جنگ شما سر چیه ؟ 

مصرف برق سیستمی شماقراره تهیه کنی که مثلا RX 480 و یه سی پی یو نسل جدید چهارهسته ای داره از این سیستم عطیقه بیشتره ؟

چرا بحث و کل کل میکنید اونم بدون یه دلیل قانع کننده

تا جایی که من میدونم پاور Corsair VS450 برای تمام گرافیک های حال حاضر کفایت می کنه البته به شرطی که 10 تا هارد روی سیستم گذاشته نشه

( انتخاب این پاور به خاطر این بود که بدون تبدیل و چیز دیگه ای دوتا 8 پین گرافیک داره  )

منم به همین دلیل بحث و ادامه ندادم و چیزی دلش میخواست بشنوه گفتم  ، ولی هنوز این مطلبو نمی تونم هضم کنم و از شما میپرسم آیا کارت  msi Gtx 750 ti که 60 وات مصرف داره کارت پر مصرفیه ؟ جواب میتونه بگه اطلاعات طرف چقدره !

در کل ما تا حد توان پیشنهاد میدیم و قرار نیست هر کی هر چی گفت درست باشه (از جمله خود بنده ) و خریدار مختاره اجباری تو کار نیست

power_average.gifpower_peak.gifpower_maximum.gif

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

منم به همین دلیل بحث و ادامه ندادم و چیزی دلش میخواست بشنوه گفتم  ، ولی هنوز این مطلبو نمی تونم هضم کنم و از شما میپرسم آیا کارت  msi Gtx 750 ti که 60 وات مصرف داره کارت پر مصرفیه ؟ جواب میتونه بگه اطلاعات طرف چقدره !

در کل ما تا حد توان پیشنهاد میدیم و قرار نیست هر کی هر چی گفت درست باشه (از جمله خود بنده ) و خریدار مختاره اجباری تو کار نیست

power_average.gifpower_peak.gifpower_maximum.gif

60>347 

x D

x D

GTX 750 ti کابوس پاور های 1600 واته xD

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

جددا بحث سر این بود؟ شما یه سیستمی ساختی، سر بی اطلاعی یا ندام کاری یا ... خدا میدونه چه مشکلی برای سیستم پیش اومده!

شما هنوز نگفتید که بر چه اساسی میگید که پاور پیشنهادی برای گرافیک rx480 باید شاخه 12 ولت 500 وات داشته باشه؟

اینکه کجای دنیا، توان پاور رو تو شاخه 12 ولت خلاصه میکنن و میگم باقی موارد کشکه...

و اینکه آیا شما بیشتر از مهندس های AMD روی کارت RX480 شناخت داری که پیشنهاد اونا رو زیر سوال میبری؟

و...

لطفا بجای فرافکنی و بحث، یک منبع برای این ادعاهای بی اساس خودت معرفی کن!

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم که من پاورم 435وات گرین هستش اگه یک cpu 4460 i5 و یک گرافیک asus gtx 950 2gdd5 بدون پین-6 رو بزارم رو سیستم پاور کم میاره یا نه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، heaton_ir گفته است :

سلام میخواستم بدونم که من پاورم 435وات گرین هستش اگه یک cpu 4460 i5 و یک گرافیک asus gtx 950 2gdd5 بدون پین-6 رو بزارم رو سیستم پاور کم میاره یا نه

چیزی که تو سایت خود Gforce نوشته اینه که برای سیستمی با گرافیک GTX950 و پردازنده i7 3.2GHz پاور پیشنهادی 350 وات هست!

بشرط این که پاور شما در سلامت کامل باشه،  مشکلی پیش نمی یاد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، DjMoslemok گفته است :

مرسی دوست من

فقط نمی خوام بخاطر قیمت پاور خودمو محدود کنم و پاور نو می خوام بردارم 

با توجه به سیستم من و کیفیت و دوام و جواب بهتر دادن گرافیک تو آینده  MSi GTX 1060 6GB بهتره یا8gb  sapphire RX 480  ?

کدوم رو پیشنهاد میدید با چه پاوری ؟

اگه GTX 1060 بهتره چه پاوری براش خوبه با توجه به سیستم و باندلم بردارم ؟

مرسی

انتخاب بین 1060 و 480 یه کم سلیقه ای هستش ، چون عملکردشون تقریباً برابره و 480 یکم ارزونتره اما تو بازی های جدید که پچ دایرکس 12 و ولکان اضافه شده شاهد عملکرد بهتره 480 هستیم

480 مصرف حدود 168 وات اونم مدلهای ام اس آی پاور کالر و ... اما مدل سافایر انگاری یه کم مصرف بیشتره و حدود 220 وات شنیدم

من اگه برا خودم کارت بگیرم 480 میگیرم چون عملکرد بهتری تو دایرکس 12 و ولکان و پشتیبانی نرم افزاری بهتری بعد از ورود به نسل دیگه میشه ،

هر کدوم مزیت های خودشو داره اما الان مزیت های 480 بیشتره ، پس انتخاب اول میشه 480 ،

پاور این کافیه واسه شما و یه کم واسه تنفس پاور و جا واسه اضافه کردن  هارد دوم یا چیزهای دیگه هستش

http://lioncomputer.ir/product/7674/پاور+گرین+580+وات++GP580A-ES/

در آخر هم ما تا حد توان با توجه به تجربه و مشاهدات و مقاله های سایت های خارجی و ... پیشنهاد میدیم ، شما خریدار هستید و مختارید چیزی که به نظرتون درسته انجام بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام من قصد خريد كارت گرافيك دارم. هدفم هم گيمينگ هست و در دانشگاه نرم افزار ميخونم ترم يكم :)

در آينده هم شايد انيميشن سازي و گرافيك بخونم.....

براي انتخاب كارت گرافيك چند تا سوال دارم... asus rx 470  4GB بخرم يا sapphire  rx470 8gbيا sapphire rx480 4 gb

ايا كارتاي سافاير ارزش خريد دارن؟؟؟خوبن؟خرابي ندارن؟

مانيتور فعلي من crt FLATRON f700b هستش و فعلا نميتونم مانيتور بگيرم به خاطر محدوديدت بودجه...

ايا كارتاي بالا از مانيتورم پشتيباني ميكنن؟؟؟.؟...تا ايشالا دم عيد مانيتور  فول اچ دي بگيرم

ميخام گيمينگ با نهايت تنظيمات داشته باشم.....لطفا راهنمايي كنيد...راستي با سيستم ميخام بگيرم كل بودجم هم 2500 حالا تا 100 تومن زياد شد مورد نداره...چون نميتونم از ليون خريد كنم ميخام از بازار بخرم البته با تخفيف .....اگه راهنمايي كنيد ممنونتون ميشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...