رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام 

من میخوام rx 470 بخرم میخواستم بدونم میتونم این کارتو به مانیتور crt با یه تبدیل vga  به dvi وصل کنم یا نه؟ و اگه میشه مشکلی پیش نمیاد ؟ 

ممنون

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Foad D گفته است :

سلام 

من میخوام rx 470 بخرم میخواستم بدونم میتونم این کارتو به مانیتور crt با یه تبدیل vga  به dvi وصل کنم یا نه؟ و اگه میشه مشکلی پیش نمیاد ؟ 

ممنون

محصولات رده بالای AMD هیچ کدوم انالوگ تصویر نمیدن

لینک به دیدگاه

درود. 

مادربورد MSI Z87 wifi BT 

پردازنده i7 4770

رم 8gb 1866 single channel

OS رو SSD 850 evo نصب شده.

هارد: Toshiba 2tb 5700rpm

________

ارزانترین گرافیک (چیپ انویدیا یا ای ام دی فرق نداره) که بتونه FIFA  17 رو با رزولوشن 1080 و بالاترین فریم اجرا کنه چیه؟ لطفا چند انتخاب به ترتیب بهم بدید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iCelestia گفته است :

درود. 

مادربورد MSI Z87 wifi BT 

پردازنده i7 4770

رم 8gb 1866 single channel

OS رو SSD 850 evo نصب شده.

هارد: Toshiba 2tb 5700rpm

________

ارزانترین گرافیک (چیپ انویدیا یا ای ام دی فرق نداره) که بتونه FIFA  17 رو با رزولوشن 1080 و بالاترین فریم اجرا کنه چیه؟ لطفا چند انتخاب به ترتیب بهم بدید.

gtx 950

gtx 960

rx 470

gtx 1060 3gb

به ترتیب از ارزون به گرون

لینک به دیدگاه

gtx 950
gtx 960
rx 470
gtx 1060 3gb
به ترتیب از ارزون به گرون

پس بازی سنگینیه. فک میکردم مثل PES با کارتای ارزون راه میافته
لینک به دیدگاه

با سلام 

خیلی سرچ کردم واسه گراف خوب اخر به 1070 رسیدم از بین اینا کدوم بهتره؟

Screenshot_۲۰۱۶-۱۱-۱۰-۲۳-۴۸-۰۱.jpg

لینک به دیدگاه

msi
چون نویزش خیلی کمه.

البته این نظر منه و ترجیح میدن silent gaming داشته باشم

Sent from my HUAWEI MATE 8

لینک به دیدگاه

صداش برام مهم نیست فقط قدرت و کیفیت ساختش مهمه 

لینک به دیدگاه

صداش برام مهم نیست فقط قدرت و کیفیت ساختش مهمه 

کیفیت ساخت هم همون msi و galax hof این 2 تا عالی هستن.
البته تو سال 2016 فکر نکنم جنس بی کیفیت تولید بشه.... همشون خوبن

Sent from my HUAWEI MATE 8

لینک به دیدگاه

کدوم کارت را بخرم ؟

NITRO+ RX 480 8GB

یا

Sapphire R9 FURY Tri-X 4GB HBM

یا

ZOTAC GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان میخوام گرافیک بخرم بودجه تا3700

قطعات فعلیم

power:green 850

mb:asus z77-v

cpu:i5-3470

ram:g.skil trident x 32GBd32400oc

مانیتور هم19 فول اچ دی

نظرم رو  سری 1080 هست چه مدلی پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mohammadreza1987 گفته است :

سلام

دوستان میخوام گرافیک بخرم بودجه تا3700

قطعات فعلیم

power:green 850

mb:asus z77-v

cpu:i5-3470

ram:g.skil trident x 32GBd32400oc

مانیتور هم19 فول اچ دی

نظرم رو  سری 1080 هست چه مدلی پیشنهاد میدید؟

اگر روی رزولوشن فول اچ دی بازی میکنید و میخواید تا چندین و چند سال ارتقا توی گرافیک نداشته باشید حداکثر 1070 بگیرید یا اگر میخواید کمتر هزینه بکنید 1060 یا 480 بگیرید . 1070 برای رزولوشن فول اچ دی زیادی هم هست

این مدل 1070 از هر نظر عالی هست

http://lioncomputer.ir/product/8602/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+GTX+1070+Gaming+X/

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

1070 الان فول اچ دی رو پر می کنه، دو سه سال دیگه که گرافیک بازی بره بالا 1070 دیگه نمی تونه با حداکثر تنظیمات بازی رو اجرا کنه

به قول جیز توسنت 1070 الان اتاقش پر شده و فضای خالی واسه آینده نگری نداره

تازه اینا فقط واسه همین مانیتوره، اگه آدم بخواد چند وقت دیگه مانیتور رو هم عوض کنه که دیگه 1070 رو باید بندازه دور

ویرایش شده توسط SaeedEminem2
لینک به دیدگاه

الان سری 1070 قوی تره یا 1080 چون من واسه گیم میخوام  که  یکی دوسال بشه با حداکثر تنظیمات بازی کرد

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، mohammadreza1987 گفته است :

الان سری 1070 قوی تره یا 1080 چون من واسه گیم میخوام  که  یکی دوسال بشه با حداکثر تنظیمات بازی کرد

1080 قوی تره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

1080 قوی تره

خوب دیگه برادر من یه 1080 معرفی کن که قابلیت اورکلاک خوبی داشته باشه.خنک کنندگیش خوب باشه.نویز نداشته باشه یا کم باشه.کیفیت ساخت خوبی هم داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، mohammadreza1987 گفته است :

در کل 1080 قویتره ولی پول دور ریختن هست . چون 1070 در رزولوشن فول اچ دی بالاترین سطح تنظیمات بالای 60 فریم میده و فکر نمیکنم مانیتورتون بالاتر از 60 هرتز پشتیبانی بکنه . نظر من روی این هست که الان 1070 بگیرید و هروقت مانیتورتون رو به رزولوشن بالاتر ارتقا دادید گراف 1070 خودتون رو بفروشید و 1080 بخرید که تا اون موقع قیمت 1080 پایین تر میاد . اگر هم حال حوصله این کار هارو ندارید همون gtx 1080 gaming x msi بگیرید که واقعا عالیه

این نمودار هارو هم ببینید پی میبرید که 1070 برای رزولوشن فول اچ دی اضافی هست . 1080 که جای خود دارد

untitled-37.png

untitled-5.png

untitled-20.png

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، mohammadreza1987 گفته است :

خوب دیگه برادر من یه 1080 معرفی کن که قابلیت اورکلاک خوبی داشته باشه.خنک کنندگیش خوب باشه.نویز نداشته باشه یا کم باشه.کیفیت ساخت خوبی هم داشته باشه

تقریبا همه خوبن و پولی بابت این مسائل نده. تمام کارته های 1080 حتی مدل های مرجع تا 2165 کلاک می شه

به غیر از گرون ترین کارت بازار که به صورت کارخونه ای خودش تا 2050 کلاک شده و خودت نهایتا تا 2100 می تونی کلاکش کنی ! زوتک 1080 امپ اکستریم !

یعنی اگه اهل اور نیستی امپ اکستریم خوبه ولی وقتی می خوای اور کنی هیچ نیازی به این کارت نیست

از نظر خنکی هم همه خوبن، به حدی که تا دمای 60 درجه اصلا فن روشن نمی شه. یعنی خود سری 10 انویدیا خنکه

از نظر صدا هم تقریبا همه خوبن ولی ام اس آی که دوستمونم معرفی کرده ساکت مطلقه

ظاهر کارت هم که به سلیقه خودت ربط داره

قیمت زوتک الان 3170، ایسوس 3250، ام اس آی 2750، گیگابایت هم از 3050 داره تا 3550

مدل های آبی هم هست که چندان اجباری نیست چون گفتم این سری واقعا خنکه، اما بازم اگه دوست داشتی ام اس آی 3250 و گیگا 3850

ایده آل ترین گزینه همون امس آیه، کارکرد عالی بی صدا و ارزون، از نظر سایز هم 28 سانته و تو هر کیسی جا می شه

ولی مثلا ایسوس و زوتک تا 33 سانت طول دارن و تو هر کیسی جا نمی شن

ویرایش شده توسط SaeedEminem2
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mohammadreza1987 گفته است :

البته توضیحات و چارت هارو عزیزان  ارائه  دادند اما با توجه با رزلوشن مدنظر برای گیم و همینطور قیمت کنونی 1080 و این که در سال اینده سری های رفرش این گرافیک ها وارد بازار میشه و دچار سرنوشت قیمتی سری 980ti میشن پیشنهاد بنده هم خرید 1070 یا برای کاهش هزینه ها سری  های 480 هست

لینک به دیدگاه

من تازه گرافیک r9 280x toxic خودمو فروختم . 

به نظرتون جاش چی بگیرم ؟

1070 خوبه با این قیمت مزخرفش ؟ یا rx 480 ؟ روزی ultra-wide هم بازی می کنم 2560 *1080 ؟ 

چیکار کنم به نظرتون چی بگیرم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Union J گفته است :

من تازه گرافیک r9 280x toxic خودمو فروختم . 

به نظرتون جاش چی بگیرم ؟

1070 خوبه با این قیمت مزخرفش ؟ یا rx 480 ؟ روزی ultra-wide هم بازی می کنم 2560 *1080 ؟ 

چیکار کنم به نظرتون چی بگیرم ؟ 

اگه قیمت هارو نسبی مقایسه کنیم ، 1070 قیمت دلاریش بدتر از کارتای دیگه نیست ، هم 480 و هم 1070 هردو به اندازه پولی که میدی کارایی رو بهت میدن به نظر من اگه توان خرید 1070 رو داری ، همون رو بگیر ، اگه هم حیفت میاد این همه پول برای گرافیک بدی ، قطعا 480 عالیه تو قیمت زیر 1300

لینک به دیدگاه

من واقعا موندم چیکار کنم ...

280x خودمو خیلی دوس داشتم پرفورمنسش خیلی خوب بود تو بتل 1 / بتل 4 / هیتمن ( نرمال بود نه بد نه خوب ) / ولی مساله اینجاست که من یه شبیه ساز پرواز بازی می کنم که کارت قوی میخواد از open GL استفاده می کنه  به جای دایرکس 11 واسه همین یکم کم میآورد .سر اون فروختم  چون دیوونم میکرد وقتی مجبور میشدم که تنظیماتو بیارم پایین .

الانم موندم چی بگیرم بودجه دارم مشکلی نیست ولی نمیخوام پوا الکی به انویدیا بدم amd هم چیز خوب نداره در حد 1070 .

از طرفی بنچمارک ها رو هم می بینم مثلا یه جا 390x قویتره از 480 یه بالعکس یه جا کلی فرق داره واقعا موندم چیکار کنم امروز شایعه شده بود تو سایت های خارجی amd میخواد 490 رو معرفی کنه  تو دسمبر که ترکیب دوتا 480 هست اونم معلوم نیست بیاد چنده ....

به نظرتون چیکار کنم ؟ vega معرفی بهش فک میکنید 1070 بیاد پایین ؟ بازم میگم میتونم بخرمش ولی اصلا بهم نمیچسبه این خرید چون 1800 واسه چیزی میدم که 2 ماه دیگه کلی افت داره ....

لینک به دیدگاه

سلام

میخواستم کارت گرافیک بخرم بین  ASUS GT730-2GD5-BRK Graphics Card و Gainward GTX 750 2GB DDR5 موندم کدومو بخرم.

چون مادربورم  PCI-E 2.0  رو پشتیبانی میکنه.به نظرتون کدوم بهتره؟

بودجمم 400 تومنه. مادر بوردم asus p8h61   و پردازنده intel pentium g850 .

لطفا کمک کنید. اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بفرمایید.

کاربریمم گیمر معمولی.

ویرایش شده توسط erfan82
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...