رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 18 ساعت قبل، alp13 گفته است :

من دو تا سیستم دارم با این مشخصات

intel i5 4460

ram: 2*4gb ddr3

giga h97 gaming board

---------------------------------

intel q8200 quad core

ram: 2*2gb ddr2

borad : giga g41m

هر دو بدون کارت گرافیک که فعلا بالایی استفاده میکنم

یک کارت گرافیک مخام واسه گرفتن تصویر فول اچدی روی تی وی خونه با کابل اچ دی ام آی

بین کارت گرافیک gt730 GD5   -   آکبند و کارت گرافیک دست دوم ایسوس gtx550 GDDR5 یک گیگ ( قیمتشون یکیه)

کدوم پیشنهاد می کنید هدف گیمینگ نیست فقط میخام فیلمهای با کدک hevc 265 10bit رو تماشا کنم

در ضمن مشخصات هر دو سیستم رو در تخمین پاور وارد کردم حداکثر توانشون با یک کارت گرافیک در حدود 300-350 بود

بنظرتون یک پاور 450 کافیه یا باید 550 تهیه کنم ؟؟

گرافیک 730 بهتره چون مصرف برق کمتری داره و جدیدتره ، برای بازی ولی 550 بهتره البته تو بازی هایی که نیازی به مموری بالایی ندارن ، چون 1 گیگ مموری دیگه برای بازی های جدید کمه

پاور هم 450 وات کاملا کافیه 

توجه داشته باشین برای تماشای فیلم قدرت پردازنده مهم هست و قدرت گرافیک چندان اهمیتی نداره ، وظیفه رندر کدک فیلم بر عهده پردازنده هست .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

گرافیک 730 بهتره چون مصرف برق کمتری داره و جدیدتره ، برای بازی ولی 550 بهتره البته تو بازی هایی که نیازی به مموری بالایی ندارن ، چون 1 گیگ مموری دیگه برای بازی های جدید کمه

پاور هم 450 وات کاملا کافیه 

توجه داشته باشین برای تماشای فیلم قدرت پردازنده مهم هست و قدرت گرافیک چندان اهمیتی نداره ، وظیفه رندر کدک فیلم بر عهده پردازنده هست .

ممنون از شما

من گیمر نیستم پس همون 730 ddr5 بهتره

در ضمن تو منابع خارجی خوندم گرافیک های سری پاسکال انودیا برخلاف قبل کار پردازش رو مستقلا انجام میدن و نیازی به پردازنده نداره پس اگه یک 1050 بیاد میشه باهاش 4کا تماشا کرد ( بر اساس نظر چند تا سایت خارجی )

لینک به دیدگاه

کارتهای گرافیک 1050 هم وارد شده از امروز

فعلا فقط گیگا ( گرون ترین مارک) اومده چند روزه بعد نوبت بقیه برندها هم میشه وارد بشن

فعلا قیمتش خیلی گرونه

قیمت سایت آمازون

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Dcomputers&field-keywords=gtx+1050

ویرایش شده توسط alp13
لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، alp13 گفته است :

کارتهای گرافیک 1050 هم وارد شده از امروز

فعلا فقط گیگا ( گرون ترین مارک) اومده چند روزه بعد نوبت بقیه برندها هم میشه وارد بشن

فعلا قیمتش خیلی گرونه

قیمت سایت آمازون

https://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Dcomputers&field-keywords=gtx+1050

گرون ترین مارک ایسوس هست . 1060 strix اورده بودن 1900 . حتی از بعضی مدل های کاستوم 1070 هم قیمتش بالاتر بود

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بین برند های ایسوس و ای ام سی و زوتک موندم ممنون میشم کمکم کنید بهترینشونو برای گیم انتخاب کنم تو1070ها 

ویرایش شده توسط J.A.V.A.D
لینک به دیدگاه

سلام دوستان بین برند های ایسوس و ای ام سی و زوتک موندم ممنون میشم کمکم کنید بهترینشونو برای گیم انتخاب کنم

سلام دوست عزيز چه كارتي ميخواي بگيري؟
و اينكه بگم معمولا زوتك مقرون به صرفه تره از نظر پرفورمنس نسبت به قيمت

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Mehdi.N1 گفته است :

سلام دوست عزيز چه كارتي ميخواي بگيري؟
و اينكه بگم معمولا زوتك مقرون به صرفه تره از نظر پرفورمنس نسبت به قيمت

کارت 1070هشت گیگ و یچیزی باشه  پشیمون نشم

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر يه چيزي ميخواي تا ٢ سال ديگه رو جواب بده يه ١٠٨٠ بگير كه بارتو بسته باشي

لینک به دیدگاه

به نظر من اگر يه چيزي ميخواي تا ٢ سال ديگه رو جواب بده يه ١٠٨٠ بگير كه بارتو بسته باشي

چه برندی؟

لینک به دیدگاه

دوستان در اين مورد بهتر راهنمايي ميكنند صبر داشته باشي جواب ميدن نخواستي هم يه تماس بگير با ليون با خود آقا مهدي مشورت كن بهترين مشاور هستش از نظر من
ايشون راهنماييت ميكنن ولي ١٠٨٠ بگير حتما من يه زماني ميخواستم ٩٧٠ يا ٩٦٠ بگيرم به خاطر ٥٠٠ تومن نرفتم ٩٧٠ بگيرم و بسيار پشيمون شدم شما اشتباه من رو تكرار نكن موفق باشي [emoji6]

لینک به دیدگاه

چه برندی؟

Read top[emoji1312]

لینک به دیدگاه

دوستان در اين مورد بهتر راهنمايي ميكنند صبر داشته باشي جواب ميدن نخواستي هم يه تماس بگير با ليون با خود آقا مهدي مشورت كن بهترين مشاور هستش از نظر من
ايشون راهنماييت ميكنن ولي ١٠٨٠ بگير حتما من يه زماني ميخواستم ٩٧٠ يا ٩٦٠ بگيرم به خاطر ٥٠٠ تومن نرفتم ٩٧٠ بگيرم و بسيار پشيمون شدم شما اشتباه من رو تكرار نكن موفق باشي emoji6.png

ممنون از راهنماییت

لینک به دیدگاه

دوستان از کارتهای 1070 کدوم برند  بهتره

ویرایش شده توسط MAN & TO
لینک به دیدگاه

آغا ماهم یه سئوال بپرسیم، 

کارت 1080 اگه رو 60 فریم (فول اچ دی) محدود بشه و تنظیمات گرافیکی بازی هم متوسط باشه، بازم ممکنه گلوگاه شه؟

یعنی راهی هست که گرافیک قوی رو کمی محدود کرد که با سیستم ضعیف تر گلوگاه نکنه؟ مثلا با 50% قدرت کار کنه

غیر از ارتقاء و خرید کارت ضعیف تر از 1080

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

کارت 1080 اگه رو 60 فریم (فول اچ دی) محدود بشه و تنظیمات گرافیکی بازی هم متوسط باشه، بازم ممکنه گلوگاه شه؟

یعنی راهی هست که گرافیک قوی رو کمی محدود کرد که با سیستم ضعیف تر گلوگاه نکنه؟ مثلا با 50% قدرت کار کنه

اهم

لینک به دیدگاه

در در 1395/09/20, 23:15:39، SaeedEminem2 گفته است :

بازم ممکنه ، اگه مثلا از یه پردازنده ضعیف استفاده کنی که توان پردازش بازی توی فریم مورد نظرت رو نداشته باشه ، مثلا بخوای با پردازنده پنتیوم بتل 1 رو 60 فریم تو تنظیمات متوسط اجرا کنی 

محدود کردن گرافیک هیچ تاثیری در از بین بردن گلوگاه بقیه قطعات نداره ، بقیه قطعات به هر حال کار خودشون رو انجا م میدن ، اگه منظورت از بین بردن لگ باشه ، در اون صورت باید فریم رو تا مقداری محدود کنی که مصرف پردازنده بیاد زیر 80 ( یا همین حدود ) تا لگ و پرش تصویر از بین بره )

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام کارتGIGABYTE RX 470 G1 Gaming بخرم ولی جایی خوندم که گفته بودن کارتهای گیگا بعد یک سال مشکل گرمایی دارن بجای پد سیلیکون از چسب سیلیکون بین جی پی یو و سینک استفاده شده و بعد یک سال بر اثر گرما چسب خشک میشه و دما تا 110 درجه میره بالا این حقیقت داره ؟

بودجه 1 میلیون 
نظر خودم یکی از این دو کارته شما چی پیشنهاد میدید؟

GIGABYTE RX 470 G1 Gaming
ASUS ROG STRIX RX 470 Gaming

سیستمم به شرح زیر

Mainboard Gigabyte H97 D3H
Cpu Intel Core i5 4690k
Cpu Fan Noctua NH-U12S
Ram Adata DDR3 1600 8GB
HDD WD 1 TR Blue
SSD Samsung 850 EVO 250GB
PSU GREEN GP700A-HP
Monitor ASUS VX239H
CASE GREEN X1

لینک به دیدگاه

سلام پاور پیشنهادی برای گرافیک Sapphire NITRO RX 460 4GB GDDR5 چند وات است؟

یه سوال دگ داشتم به نظرتون 460  بهتره یا گرافیک های جدید 1050 که اومدن؟ ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین کارت گرافیک برای اجرای بازیها در رزولیشن فول اچ دی با قیمت زیر یک میلیون و آینده نگری برای چند سال آینده چه کرافیکی است چه ati و Nvidia

لینک به دیدگاه

دوستان میخواستم کارت گرافیک جدیدی رو بعد از مدت ها به سیستم اضافه کنم. چون اون قدیمی دیگه جواب نمی ده.
سیستم هم اینه:
سی پی یو: i3 2120 @3.3
رم: 4*2 1600
پاور : 530a-eu گرین
مین: msi ph61
کارت فعلی: Gtx 550ti
رزولوشن:1600*900

بودجه من 600 بیشتر نیست . میخوام کارت 950 بخرم. چیز دیگه ای میشه خرید که بهتر باشه؟ منم تنظیمات بالا نمی خوام متوسط کفایت می کنه اما دو سوال دارم:

اول اینکه روی مادربرد من نصب میشه و مشکلی نداره؟ چون pci-i ex 2 هست.

سوال خیلی مهم من هم اینه که مانیتور من فقط ورودی vga داره. اما کارتهای جدید vga ندارن و dvi دارن. اصلا میتونم استفاده کنم و تبدیل dvi to vga رو استفاده کنم؟
چون بهم گفتن کیفیت خیلی بد میشه. درسته یا نه؟ اگه اینجوریه که بیخیال شم و پولم رو هدر ندم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، campuzlit گفته است :

دوستان میخواستم کارت گرافیک جدیدی رو بعد از مدت ها به سیستم اضافه کنم. چون اون قدیمی دیگه جواب نمی ده.
سیستم هم اینه:
سی پی یو: i3 2120 @3.3
رم: 4*2 1600
پاور : 530a-eu گرین
مین: msi ph61
کارت فعلی: Gtx 550ti
رزولوشن:1600*900

بودجه من 600 بیشتر نیست . میخوام کارت 950 بخرم. چیز دیگه ای میشه خرید که بهتر باشه؟ منم تنظیمات بالا نمی خوام متوسط کفایت می کنه اما دو سوال دارم:

اول اینکه روی مادربرد من نصب میشه و مشکلی نداره؟ چون pci-i ex 2 هست.

سوال خیلی مهم من هم اینه که مانیتور من فقط ورودی vga داره. اما کارتهای جدید vga ندارن و dvi دارن. اصلا میتونم استفاده کنم و تبدیل dvi to vga رو استفاده کنم؟
چون بهم گفتن کیفیت خیلی بد میشه. درسته یا نه؟ اگه اینجوریه که بیخیال شم و پولم رو هدر ندم.

سلام ، پردازنده ضعیفی دارین ، تو بازی های جدید حتی اگه تنظیمات رو بیارید پایین باز هم افت فریم خواهید داشت 

گرافیک مشکلی با مادربرد نداره و راحت میشه استفاده کرد

اگه از مبدل استفاده کنید کیفیت خیلی تفاوتی با زمانی که از کابل vga استفاده میکردید نمیکنه ، در کل کابل vga کیفیتی که کابل های hdmi دارن رو نداره ولی تفاوت فاحش نیست

لینک به دیدگاه

سلام ، میخاستم گرافیک 1060 تا اخر دی بخرم چند تا سوال ،  480 چطوره ( هرچند بررسی هایی که خودم داشتم 1060 مثل اینکه خیلی بهتر بود )  ؟ و سوال اصلیم کدوم از این مارکایی که هست بهترن ؟ آیا ارزش این اختلاف صد و گاها دیوستی که با هم دارن رو داره ؟  واقعا هیچ پیش زمینه ای در موردشون ندارم  خودم  دنبال یه چیزی هستم که  ترجیحا تو حالت معمول صدایی نداشته باشه خیلی رو این موضوع حساسیت دارم 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali ghaffari گفته است :

سلام ، میخاستم گرافیک 1060 تا اخر دی بخرم چند تا سوال ،  480 چطوره ( هرچند بررسی هایی که خودم داشتم 1060 مثل اینکه خیلی بهتر بود )  ؟ و سوال اصلیم کدوم از این مارکایی که هست بهترن ؟ آیا ارزش این اختلاف صد و گاها دیوستی که با هم دارن رو داره ؟  واقعا هیچ پیش زمینه ای در موردشون ندارم  خودم  دنبال یه چیزی هستم که  ترجیحا تو حالت معمول صدایی نداشته باشه خیلی رو این موضوع حساسیت دارم ?

نه واقعا ارزش نداره. همه خوبن و همه خنک و بی صدا

از ظاهر و قیمت هر کدوم که خوشت اومد همون رو بگیر

در مواردی 1060 بهتره و در بعضی 480. خیلی قاطع نمی شه گفت کدوم بهتره

اما با توجه به قیمت 480 نسبت به پولی که می دی عملکرد بهتری داره

یعنی اگه 1060 در مجموع بهتر باشه، قیمتش هم بیشتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...