رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 45 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

نمیدونم منم منتظر rx 580  احتمالا خرداد میاد

,ولی  با بررسی هایی که کردم  سری 500 اینقدر ها هم پیشرف نکرده که ارزش صبر کردن برای انتشار و همچنین برای اومدن قیمت به حد واقعی  را داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، enzeva گفته است :

پاورتون باید حداقل 500 باشه به نطرم یه مقدار صبر کنید rx570 بگیرید که هم قیمتش (به دلار البته اینجا ایرانه) کمتره هم پاور کمتری نیاز داره و در حد rx480 فریم میده

با سلام
دوست گرامی کلاً از فکر RX 480  بیاید بیرون
والله هیچ حرفی جلوی 1060 نداره بزنه
من 2 تا 1060 داشتم
همین دیروز هم رفتم یکعدد Rx 480 GamingX خریدم ولی بلکل از خریدم پشیونم ولی چه سود
باور کنید قصد تخریب ندارم ولی واقعاً 1060 یه چیز دیگه هست

توی بازی HomrFront لگ میزنه درصورتی که با 1060 بازی بسیار روان اجرا میشد
بعبارتی الان بعد از 24 ساعت به غلط کردن افتادم
حتی به فکر 580 هم نباشید چون رقیبش در انویدیا 1060 سری جدید هست که فقط با افزایش سرعت رم و نه ریبرند کردن تونسته فاصله ش رو حفظ کنه نسبت به 580

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
دوست گرامی کلاً از فکر RX 480  بیاید بیرون
والله هیچ حرفی جلوی 1060 نداره بزنه
من 2 تا 1060 داشتم
همین دیروز هم رفتم یکعدد Rx 480 GamingX خریدم ولی بلکل از خریدم پشیونم ولی چه سود
باور کنید قصد تخریب ندارم ولی واقعاً 1060 یه چیز دیگه هست

توی بازی HomrFront لگ میزنه درصورتی که با 1060 بازی بسیار روان اجرا میشد
بعبارتی الان بعد از 24 ساعت به غلط کردن افتادم
حتی به فکر 580 هم نباشید چون رقیبش در انویدیا 1060 سری جدید هست که فقط با افزایش سرعت رم و نه ریبرند کردن تونسته فاصله ش رو حفظ کنه نسبت به 580

لگ زدن =فریم کم

در حالی که rx480 داره بیشتر از 1060 فریم میگیره تو بازیای جدید

شاید کارت شما ایراد داره شما از بقیه دوستانی که همین کارتو دارن بپرسین

نمیدونم شاید منم msi gamingx 1060 بگیرم 50 تومن فاصله داره با 480 msi ولی تو بازیای جدید rx480 بهتره و آینده نگری بهتری داره فعلا من لازم ندارم چون کنکور دارم تا عید فطر میتونم صبر کنم شاید تخفیف خورد یه عیدی لیون داد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، medial110 گفته است :

,ولی  با بررسی هایی که کردم  سری 500 اینقدر ها هم پیشرف نکرده که ارزش صبر کردن برای انتشار و همچنین برای اومدن قیمت به حد واقعی  را داشته باشه.

درسته که قیمتش واقعی نیست ولی تو قیمت سری 400 تاثیر داره الان سایت دیجی msi rx480 gamingx رو 1200 میداد لیون خیلی وقته آپدیت نکرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، enzeva گفته است :

درسته که قیمتش واقعی نیست ولی تو قیمت سری 400 تاثیر داره الان سایت دیجی msi rx480 gamingx رو 1200 میداد لیون خیلی وقته آپدیت نکرده

در مورد قیمت من حتی از دیجی هم پایینتر گرفتم ولی بازم توقعات نسبت به قیمت براورده نشد
دیگه فکر نکنم برم سمت AMD

لینک به دیدگاه

خیلی عذر می خوام اما دوستانی که کارت rx 480 رو پیشنهاد میدن خیلی اطلاعات غلطی به کاربرا میدن!! کی گفته کارت 580 پونزده درصد از 480 قویتره؟؟ این کارت نهایتا 5 درصد افزایش کارایی داشته نسبت به 480. تمام ریویوهای جدید سایت ها الان اذعان می کنند که کارت 1060 2.5 درصد از 480 قویتره و به همین صورت کارت 580 هم 2.5 درصد از کارت 1060 معمولی قویتره.

ضمنا الان با توجه به آپدیت های گرافیکی انویدیا و ای ام دی کارت 1060 عملکردش در دایرکت 12 بسیار بهتر شده، طوری که حتی در هیتمن که یک تایتل ای ام دی هست فریم 1060 و 480 برابر شده ولی قبل اصلا اینطور نبود و فاصله خیلی زیادی بین 480 و 1060 بود.

در ولکان دووم که با کمک مهندسان ای ام دی توسعه داده شد کارت های ای ام دی فریم خیلی بالاتری نسبت به انویدیا دارن، در مقابل بازی گیرز آف وار 4 هست با دایرکت 12که توسط مهندسان انویدیا توسعه داده شد  و  کارت های انویدیا خیلی بالاتر قرار گرفتن.

نمی گم برید سمت انویدیا، نه اصلا، فقط دارم برخی حقایق رو می گم که متاسفانه کمتر بهش پرداخته شده.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، jetalpha گفته است :

خیلی عذر می خوام اما دوستانی که کارت rx 480 رو پیشنهاد میدن خیلی اطلاعات غلطی به کاربرا میدن!! کی گفته کارت 580 پونزده درصد از 480 قویتره؟؟ این کارت نهایتا 5 درصد افزایش کارایی داشته نسبت به 480. تمام ریویوهای جدید سایت ها الان اذعان می کنند که کارت 1060 2.5 درصد از 480 قویتره و به همین صورت کارت 580 هم 2.5 درصد از کارت 1060 معمولی قویتره.

ضمنا الان با توجه به آپدیت های گرافیکی انویدیا و ای ام دی کارت 1060 عملکردش در دایرکت 12 بسیار بهتر شده، طوری که حتی در هیتمن که یک تایتل ای ام دی هست فریم 1060 و 480 برابر شده ولی قبل اصلا اینطور نبود و فاصله خیلی زیادی بین 480 و 1060 بود.

در ولکان دووم که با کمک مهندسان ای ام دی توسعه داده شد کارت های ای ام دی فریم خیلی بالاتری نسبت به انویدیا دارن، در مقابل بازی گیرز آف وار 4 هست با دایرکت 12که توسط مهندسان انویدیا توسعه داده شد  و  کارت های انویدیا خیلی بالاتر قرار گرفتن.

نمی گم برید سمت انویدیا، نه اصلا، فقط دارم برخی حقایق رو می گم که متاسفانه کمتر بهش پرداخته شده.

کی گفته 15 درصد واقعا هر کی میاد اینجا نظر اشتباه میده و خودشو مهندس سخت افزار میدونه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

در مورد قیمت من حتی از دیجی هم پایینتر گرفتم ولی بازم توقعات نسبت به قیمت براورده نشد
دیگه فکر نکنم برم سمت AMD

میشه بگید از کدوم کجا گرفتید قیمت msi 1060 6gb gaming x چقد بود؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، enzeva گفته است :

میشه بگید از کدوم کجا گرفتید قیمت msi 1060 6gb gaming x چقد بود؟

منظورم RX480 بود
من 1190 گرفتم :D
Gaming X
حدود 80 تومن ارزونتر از لیون ^_^^_^

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال کوچیک داشتم ولی یکم عجله دارم
خب خدا رو شکر AORUS 1080TI هم اومد و 3.600.000 تومنه
رفیقم میخواد بخره اما نمیدونه پاورش که 700 واته کافیه یا نه ؟
سیستمش اینه
16 گیگ رم
سی پی یو و مادربردش عین منه
Z97K و 4790K
کیسشم وایپر X3
و یه هارد تو کیسشه
در کل همیناست
ما حساب کردیم مصرف سیستمش میشه 610 یا 630 وات
درست حساب کردیم ؟ کافیه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، REL گفته است :

سلام دوستان یه سوال کوچیک داشتم ولی یکم عجله دارم
خب خدا رو شکر AORUS 1080TI هم اومد و 3.600.000 تومنه
رفیقم میخواد بخره اما نمیدونه پاورش که 700 واته کافیه یا نه ؟
سیستمش اینه
16 گیگ رم
سی پی یو و مادربردش عین منه
Z97K و 4790K
کیسشم وایپر X3
و یه هارد تو کیسشه
در کل همیناست
ما حساب کردیم مصرف سیستمش میشه 610 یا 630 وات
درست حساب کردیم ؟ کافیه ؟

700 وات خروجی 12 ولت داشته باشه کافیه 

لینک به دیدگاه

والا اون دوستمون که میگفت 1060 خیلی خیلی بهتر از 480 هست بنظرم داره کاملا اشتباه میکنه!

یه سری گیم ها هست فقط ساخته شدن تا حریف رو بزنن زمین و اگه شما روی اون بازیا با کارتای ای ام دی بری مطمئنا فریم کمتری میگیری

ولی من تا بحال از بازی های پدر و مادر دار و خوب ساخته شداه هرچی بنچمارک دیدم 480 بهتر بوده!

حالا باز شما خودت میدونی ;)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، bighero7 گفته است :

700 وات خروجی 12 ولت داشته باشه کافیه 

پاورش اینه
خوبه ؟
مشکلی نیست ؟

مشخصات اصلی

ابعاد 86 * 140 * 150 میلیمتر
حداکثر توان 700 وات پیوسته

مشخصات فنی

تعداد پین 24 پین
تعداد فن 1
نوع منبع تغذیه ATX 12V
EPS 12V
ایتم های حفاظتی OVP-OPP-SCP-OCP
عمر مفید(MTBF) 100.000 ساعت
خروجی شاخه 12V 12V:25A/-12V:0.5A+
کانکتور پردازنده 4+4 * Pin 1
کانکتور مادربورد 1x(20+4)24-pin
کانکتور SATA 5
کانکتور PCI-E PIN-8/6(6+2)*2
کانکتور IDE 5
راندمان مصرف انرژی 80%
تعداد شاخه های 12V 4 شاخه
ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

عزیزان این کارت گرافیک واسه اجرای بازی های 2017 مشکلی نداره ؟GTX 960 4G DDR5

قدیمی که هست ولی می خوام ببینم کاراییش در چه حد هست؟ با سری 1060gtx اختلافشون در چه حد هست؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، galexyman1985 گفته است :

عزیزان این کارت گرافیک واسه اجرای بازی های 2017 مشکلی نداره ؟GTX 960 4G DDR5

قدیمی که هست ولی می خوام ببینم کاراییش در چه حد هست؟ با سری 1060gtx اختلافشون در چه حد هست؟

خب تو فریم که خیلی اختلاف دارن
ولی خب این گرافیک بازیای 2015رو هم خیلیاشونو ج نمیده چه برسه به 2017
الان 1070 هم داره از رده خارج میشه

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، REL گفته است :

خب تو فریم که خیلی اختلاف دارن
ولی خب این گرافیک بازیای 2015رو هم خیلیاشونو ج نمیده چه برسه به 2017

ممنون. چه سریع جواب دادین !:D

راستش رو یه کیس بود طرف همشو با هم می فروخت . تمام قطعات خوب بودن الان همین گرافیک . هر کاری کردم حاضر نشد بدون گرافیک بده!?

ویرایش شده توسط galexyman1985
لینک به دیدگاه

ممنون. چه سریع جواب دادین !:D

راستش رو یه کیس بود طرف همشو با هم می فروخت . تمام قطعات خوب بودن الان همین گرافیک . هر کاری کردم حاضر نشد بدون گرافیک بده!?

خب چقدر پول داری ؟
ببین دوستانه میگم پولت کمه کلا بیخیال بازی شو تا یکم پول دستت بیاد
من تا 2 هفته پیش با GTX 650 بازی میکردم 10 سال پیر شدم
بازیای جدید خیلی گرافیک بالایی دارن و خب دهنت صاف میشه بخوای بکشی پایین تنظیماتشونو
الان هنوز 1080 تایتان هم خیلی بازیا رو رو ریزولوشن 4K بطور کامل 60 فریم نمیده
پولت چقدره ؟

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، REL گفته است :

خب چقدر پول داری ؟
ببین دوستانه میگم پولت که کلا بیخیال بازی شو تا یکم پول دستت بیاد
بازیای جدید خیلی گرافیک بالایی دارن و خب دهنت صاف میشه بخوای بکشی پایین تنظیماتشونو
الان هنوز 1080 تایتان هم خیلی بازیا رو رو ریزولوشن 4K بطور کامل 60 فریم نمیده
پولت چقدره ؟

پول که خیلی به اون صورت  مشکلی ندارم  خودم بین 1060 و 1070  و 480 گیر کردم !  :D

480 ارزون هست ولی همه از دماش می نالن . همین الان می تونم راحت بگیرم . ولی نمی دونم چرا همه ازش بد میگن ب خاطر دماش. به خاطر همین دست نگه داشتم.

1060و 1070 هم هست. 

بیش ترکامبت و مبارزه رو در رو علاقه دارم . تفنگی و جنگی که ابدا.     واسه این مدل بازی های مبارزه ای 480 می صرفه یا به فکر 1070 باشم؟

* می خوام کلا کیسمو آپدیت کنم  . این یکی دو ماه  تمام فکر و ذکرم همینه. تا 4تومن نهایتش می خوام هزینه کنم با مانیتور . یه مانیتور خوب ارزون پیدا کردم . نظرت در مورد اینم بگو VX228H

ویرایش شده توسط galexyman1985
لینک به دیدگاه

پول که خیلی به اون صورت  مشکلی ندارم  خودم بین 1060 و 1070  و 480 گیر کردم !  :D

480 ارزون هست ولی همه از دماش می نالن . همین الان می تونم راحت بگیرم . ولی نمی دونم چرا همه ازش بد میگن ب خاطر دماش. به خاطر همین دست نگه داشتم.

1060و 1070 هم هست. 

بیش ترکامبت و مبارزه رو در رو علاقه دارم . تفنگی و جنگی که ابدا.     واسه این مدل بازی های مبارزه ای 480 می صرفه یا به فکر 1070 باشم؟

* می خوام کلا کیسمو آپدیت کنم  . این یکی دو ماه  تمام فکر و ذکرم همینه. تا 4تومن نهایتش می خوام هزینه کنم با مانیتور . یه مانیتور خوب ارزون پیدا کردم . نظرت در مورد اینم بگو VX228H

خب ببین 1070 بگیر چون تکن 7 میخواد برا اولین بار بعد از 25 سال برا پی سی بیاد
12 خرداد میاد
اگه میخوای الترا بکشی همه چی رو بالا نمیتونی RX480 بخری
اگه پول داری یه 1080 بخر 1 تومن ارزون شده
الان بهترینش گیگائه شده 2.700.000 تومن
3.800.000 بود
نداری 1070 بگیر
بهترینش گیگائه که 2.400.000 تومنه و گرونه خب ادم دیوونه نیست که میره 1080 میخره یا 2 تا RX480 میندازه میشه 2.400.000 تومن همه بازیا رو قورت میده
ولی 1070 1.800.000 تومنی یا 2 تومنی هم داریم ولی من پیشنهاد نمیکنم
مانیتوره هم عالیه همونطور که تو تاپیکه گفتن ایسوز نیازی به تعریف نداره
اگه میخوای 4 تومنو فقط باهاش مانیتور و گرافیک بخری میتونی یه 1080 توپ بندازی
مخصوصا الان که 1080 تایتان اومده قیمت 1080 میکشه پایین تازه همین الانشم بخاطر کاهش قیمت دلاری 1 میلیون 1080 ارزون شده
در مورد RX480 هم بگم که ایرانیا یخورده انویدیا پرستن
مشکل دما هم نداره میتونی ایسوزشو بندازی خیلی هم خنکه 3 تا فن داره
اگرم مادربردت 2 تا اسلات PCI EXPRESS 3 X16 داره میتونی 2 تا بندازی 1080 رو هم قورت بدی
خود من خواستم بخرم همه چرت گفتن دربارش الان رفیقام دارن همشون دارن حال میکنن

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

دوست عزیز AMD قدرتش عالیه ولی یه سری ایرادات داره توی فروم AMD هم میتونید ببینید با بعضی بازی ها بخصوص Forza Horizon 3 مشکل داره من خودم به چشم دیدم 15 دقیقه بازی لودینگ میکنه و همینطور Stutter توی بازی در صورتی که با NVIDIA بازی تو 30 ثانیه لود میشد هر دو هم روی SSD بودند. نمیگم همه بازی ها اینطور هست ولی دیگه ریسکه.. نظر من برای فول اچ دی 1060 6 گیگ و برای 4K روی 1080 .. برند گالاکس هم برند خیلی خوبیه  روش فکر کنید. موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، galexyman1985 گفته است :

1060و 1070 هم هست. 

دوست عزیز چند روز پیش 1070 مدل MSI Gaming X رو گرفتم. قیمتشم مناسبه 1790

دوستان محترمی که کارت 1070 رو طبقه بندی می کنن به زیر 2 میلیون و بالای 2 میلیون رو هم درک نمی کنم!  برای مثال کارت MSI  تقریبا 10 روز پیش بالای 2 بود و بعد خیلی ارزونتر شد. اون وقت باید بگیم با ارزون شدن این کارت دیگه به درد نمی خوره، چون اومده زیر 2 تومن!!!
تفاوت ها در زمینه Performance خیلی کم هست. فرق در نوع خنک کننده، صدای فن ، گارانتی و این تیپ مسائل هست!
--------------------------------------

اگر بودجه شما فراهم هست، در خرید 1070 شک نکن! بازی Andromeda و Mafia 3 رو چند روزه در حداکثر تنظیمات با فریم فیکس 60 بازی می کنم. گاها GPU Usage  به 90 و بالای 90 هم می رسه! دما از 69- 70 بالاتر نرفته و به طور کلی این کارت حرف نداره! 
یقینا کارت های 480 و 1060 برای بازی های جدید و در تنظیمات ULTRA کافی نیستند.
موفق باشی

لینک به دیدگاه

در مورد دمای 480 معمولا کارت های AMD خیلی دمای بالاتری نسبت به NVIDIA دارن و این مسئله عیب محسوب نمی شه. همیشه هم اینجوری بوده. شما کارت R9 290x رو در نظر بگیر. دمای کاری نرمال این کارت بالای 80 بود. من خودم کارت HD 4890 داشتم فن Blower داشت رسما زمستونا به عنوان بخاری ازش استفاده می کردم! 
انویدیا به خاطر معماری متفاوت و شاید بهترش دما رو پایین نگه داشته. در مورد کارت های Nvidia سردترین کارت بدون شک Galax HOF هست که دما رو زیر 60 نگه می داره. فقط این کارت FanStop نداره. مدل GIGA هم دمای پایینی داره نسبتا. شما کارت 1060 یا 1070 هر برندی بگیری دمای بیشتر از 73 - 74 رو نخواهی دید!
-----------------
Review کارت 580 توسط JaysTwoCents روی یوتیوب رو می تونی ببینی. برند Sapphire تونسته با کولر جدیدش  دما رو نسبتا بیاره پایین تر. 

لینک به دیدگاه

دمای کارت 480 خودم بیشتر از 75 نرفته. البته دمای محیط هم تاثیر گزاره و همچنین نویز فن ها

یعنی دما روی 75 که هست لود فن روی 40 درصد هست یعنی واسه کارت میشه تعریف کرد که  با افزایش لود فن ها دما از 60 بالا نیاد که البته دمای محیط هم تاثیر گزاره. شرکت ها واسه اینکه نویز فن ها به حداقل برسه ، تا دما به حد بحرانی نرسه فن ها روی فول لود نمیرن.

البته کارت های nvidia  خنک تر هستن ولی مسئله دما باعث نشد که بین 1060 و 480 بخام 1060 رو انتخاب کنم

در کل تا زمانی که وگا معرفی نشه (درحال حاظر) خرید کارت میانرده و بالارده اشتباهه

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

480 بهترینش msi gaming x با asus strix  که دماشون از 72 بالاتر نمیره حتی تو لود ولی sapphire 1342mhz دماش 76 و 77 تو لود ولی یکم قوی تره ولی از اونجایی که دماش بالاس قابلیت اورکلاک نرمافزاری زیاد نداره ولی msi و asus رو مینونی با یه اورکلاک نرمافزاری حتی قویتر از sapphire کنی و دماش هم زیاد بالا نمیره چیزی که دارم 2 ماه تو سایتا خارجی تحقیق میکنم و همه سایتا رو درو کردم

بهترین asus strix زیادم ضعیفتر از sapphire نیست 1 یا 2 درصد (1 یا 2 فریم) ولی دماش پایینه و قابلیت اورکلاک تا 100 mhz هم داره ولی sapphire اگه دمای 80 برات مشکلی نیست 40 mhz میتونی اور کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ملاک من برای خرید کارت گرافیک : :D

زمانی که کارت الانم که R9 290 باشه رو خریدم بازی های روز رو در ریزولیشن 1080 حداقل 120 فریم میداد و 5سالم هست که داره کار میکنه هنوزم کم نیاورده ، پس کارت بعدی که بخوام بخرم هم باید همین ویژگی رو داشته باشه و در بازی های روز حداقل 150 فریم بده تا خیالم برای 5 سال راحت باشه.

نظرتون چیه درباره ملاک خرید من ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...