رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

یه سوال دوستان من کارت amd داشتم و الان فروختم و یک 1060 خریدم

سوالم اینه که با DDU درایور amd رو پاک کنم و درایور nvidia رو نصب کنم مشکلی نداره ؟

یا اینکه باید ویندوز عوض کرد ؟

سلام
مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

دوستان من یه سوال داشتم این مشخصات دقیق سیستم منه

i3 4160

ram 8gb 1600

256gb ssd

gtx 1060 6gb gaming x

سوال اینجاست که توی بازی battlefield 1 همه جا گفته شده با وجود i3 باز هم باید حدودا 50 فریم روی کیفیت ultra بگیره 1060

ولی من اطراف 30 تا 40 فریم میگیرم

و سوال اصلی من اینه که مگه میشه من تنظیمات رو بیارم روی low ولی باز هم بازی 30 فریم تا 40 فریم بده ؟

هرچقدر هم cpu ضعیف باشه نباید روی low اینطوری فریم بده که ؟

لینک به دیدگاه

دوستان msi gtx 1060 gaming x خریدم دماش تو گیم بدون کارکرد فن ها روی سایلنت و بصورت اتومات و رو رزولیشن 1360*768 میشه 56تا الان این طبیعی هست یا از حالت فن اتومات در بیارم بزارم روی کارکردن فن ها یه نظر بدید .

خیر مشکلی نداره دما هم عالیه فن های این کارت بالای 60 روشن میشن
لینک به دیدگاه

دوستان من یه سوال داشتم این مشخصات دقیق سیستم منه

i3 4160

ram 8gb 1600

256gb ssd

gtx 1060 6gb gaming x

سوال اینجاست که توی بازی battlefield 1 همه جا گفته شده با وجود i3 باز هم باید حدودا 50 فریم روی کیفیت ultra بگیره 1060

ولی من اطراف 30 تا 40 فریم میگیرم

و سوال اصلی من اینه که مگه میشه من تنظیمات رو بیارم روی low ولی باز هم بازی 30 فریم تا 40 فریم بده ؟

هرچقدر هم cpu ضعیف باشه نباید روی low اینطوری فریم بده که ؟

عزیز این مشکل از سی پی یو هست داخل بازی یوزیج گرافیک و سی پی یو رو چک کن اگه گرافیک زیر 99 بود یعنی گلوگاه شده و سی پی یو هم مطمئن شو برنامه های ویندوز درگیرش نمیکنن کلا همه سرویس و برنامه ها رو ببند بجز سرویس های مایکروسافت. ضمنا رمت هم باید دوال چنل باشه یعنی دوتا 4 وگه نه افت فریم و پرفورمنس میگیری همچنین این بازی رم 16 میخواد

......

ضمنا اون دوستی هم که گفتن نیاز نیست درایور پاک کنید اشتباهه خواهشا درست راهنمایی کنید ! بنده خودم از ای ام دی کوچ کردم به انویدیا وقتی وارد ویندوز شدم هنوز منوی رادئون رو میدیدم با راست کلیک. باید اثار همه درایورهای موجود چه ای ام دی چه انویدیا رو با DDU پاک کنید و درایور جدید رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

امروز بازار بودم... جالب بدونید ماینرها سمت 1070 هم رفتن و قیمتش داره میکشه بالا...

1080 ایسوس هیچ جا نبود و همه تلفنی آمار میگرفتن و قیمت های پرت میدادن... ( جالبه لیون داره و ارزون هم کرده متاسفانه ندیده بودم)

آخر مجبور شدم گیگا بگیرم...

نتیجه اخلاقی اینکه داستان به همین شکل پیش بره بازار کارت گرافیک شدیدا خراب تر و قیمتها غیر منطقی تر میخواد بشه...

انویدیا و ای ام دی تصمیم به تولید کارت گرافیک مخصوص ماینینگ کردن دیگه با وجود اون کارت خرید کارتهای دیگه اشتباهه ضمنا پخش کردن این خبرها هم به بدتر شدن اوضاع کمک میکنه و هیچی نشده یه سری میان کارتاشون با قیمتای نجومی میزنن تو بازارچه..

لینک به دیدگاه

سلام

کارت گرافیک gigabyte gtx 1080 g1 gaming داشتم اما متوجه شدم که خیلی توانش از اونکه نیاز داشتم فراتر بود وتازگیها فروختمش.

الان asus gtx980ti goldدست دوم پیدا کردم که طرف یک و ششصد حاضر به فروش شده اما به نظرم خیلی از همه لحاظ به gtx 1070 نزدیکه ولی 2گیگ حافظه رم کمتری داره. به نظر شما کارت دست دومه رو بخرم یا یه 1070 نو؟ ایا مصرف برق کمتر 1070و میزان حافظه بیشتر ش ارزش خریدش رو میبره بالاتر یا نه؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو دراختیارم بذارید

لینک به دیدگاه

سلام
کارت گرافیک gigabyte gtx 1080 g1 gaming داشتم اما متوجه شدم که خیلی توانش از اونکه نیاز داشتم فراتر بود وتازگیها فروختمش.
الان asus gtx980ti goldدست دوم پیدا کردم که طرف یک و ششصد حاضر به فروش شده اما به نظرم خیلی از همه لحاظ به gtx 1070 نزدیکه ولی 2گیگ حافظه رم کمتری داره. به نظر شما کارت دست دومه رو بخرم یا یه 1070 نو؟ ایا مصرف برق کمتر 1070و میزان حافظه بیشتر ش ارزش خریدش رو میبره بالاتر یا نه؟ ممنون میشم تجربیاتتون رو دراختیارم بذارید

کلا با وجود نسل جدید خرید نسل قدیمی دیگه توجیهی نداره پیشنهاد میکنم بنچمارک های بازی ها رو ببینید و براساس اون فریمی که نیاز دارید کارت مورد نظر رو بخرید
لینک به دیدگاه

سلام نیاز به راهنمایی دارم که کدوم رو بگیرم پردازنده corei7_7700یا amd ryzen 1600x

لینک به دیدگاه

با سلام ممنون میشم اگه کارت گرافیک مناسب برای مادربرد Gigabyte h61-d2v معرفی کنید

و همچنین کارت گرافیک مناسب برای سی پی یو Intel Pentium G620 

با تشکر :D

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mohamadsam82 گفته است :

سلام نیاز به راهنمایی دارم که کدوم رو بگیرم پردازنده corei7_7700یا amd ryzen 1600x

واسه چه کاری؟؟پردازشی یا گیمینک ؟؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ali.king گفته است :

واسه چه کاری؟؟پردازشی یا گیمینک ؟؟

گیمینگ

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mohamadsam82 گفته است :

گیمینگ

دادا واسه گیمینگ i7 7700 بهتر عمل میکنه تو پردازش تک هسته ای ک واسه گیم استفاده میشه!ولی شنیدم ک بازی ها دارن آپدیت میدن بیرون ک پردازنده بتونه از تمام هسته ها استفاده کنه و در این صورت r5 1600x برنده میشه!!!ولی خب تا وقتی ک بازی ها آپدیت بدن i7 7700 و 1600x جفتشون از رده خارج میشن فک کنم!پس در این صورت i7 7700 بگیر ک بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

قصد خرید کارت گرافیک دارم ممنون میشم راهمایی کنید 

اول اینکه موقع خوبی برای  خریدن کارتهای gtx 1060  و rx 480 و rx 580 هست؟ اگر نه تاکی باید صبر کرد بنظرتون ؟ قیمتا میاد پایین؟

دو اینکه  اگر بخوام 1060 بگیرم (با این مبنا که amd نیست توبازار یا قیمتا بالاست) با بودجه 1200 چه برندی پیشنهاد میکنید؟ zotac  - msi armor - galax  و....

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، amiri96 گفته است :

سلام دوستان 

قصد خرید کارت گرافیک دارم ممنون میشم راهمایی کنید 

اول اینکه موقع خوبی برای  خریدن کارتهای gtx 1060  و rx 480 و rx 580 هست؟ اگر نه تاکی باید صبر کرد بنظرتون ؟ قیمتا میاد پایین؟

دو اینکه  اگر بخوام 1060 بگیرم (با این مبنا که amd نیست توبازار یا قیمتا بالاست) با بودجه 1200 چه برندی پیشنهاد میکنید؟ zotac  - msi armor - galax  و....

من اکه بخوام همین الان کارت گرافیک برای بازی بگیرم، GTX-1060-6GB می‌گیرم از برند msi

لینک به دیدگاه

دوستان دارم سیستم اسمبل میکنم

کارت گرافیک 2 تا سوکت 8 پین برق میخوره...

حالا موندم با دو تا کابل مجزا از پاور برق بگیرم برای هر سوکت مجزا یا یه کابل بیاد و هر دو سوکت 8 پین روتغذیه کنه کفایت میکنه؟ (میدونم میشه هر دو رو به کابل وصل کرد) میخوام بدونم کدوم حالت بهتر و استاندارد تره؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، M.z.D گفته است :

دوستان دارم سیستم اسمبل میکنم

کارت گرافیک 2 تا سوکت 8 پین برق میخوره...

حالا موندم با دو تا کابل مجزا از پاور برق بگیرم برای هر سوکت مجزا یا یه کابل بیاد و هر دو سوکت 8 پین روتغذیه کنه کفایت میکنه؟ (میدونم میشه هر دو رو به کابل وصل کرد) میخوام بدونم کدوم حالت بهتر و استاندارد تره؟

اگه تو هر دو حالت کابلها مال خود پاورند و خودتون کابل و اشعاب از بیرون استفاده نکردید همون حالتی که یه کابل بیاد و هر دو سوکت 8 پین روتغذیه کنه کفایت میکنه، و مشکلی پیش نمیاد و حتی بهتره چون فضای کمتری تو کیس اشغال میکنه. البته این نظر و تجربه منه.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

همونطور که حتما میدونین ، توی این چند وقت اخیر قیمت 1070 بعد از کاهش قیمت نرمالش بازم رفته بالا .

خواستم بپرسم که پیشبینی دوستان از کاهش قیمت مجدد این کارت چیه؟ به نظرتون کی دوباره میاد رو 1700 1800 ؟ چون من قصد خرید کارت دارم و فعلا با قیمت نزدیک به 2 میلیون تومنیه این کارت توان خریدش رو ندارم .

پیشاپیش ممنون از جوابتون

لینک به دیدگاه

در در 1396/04/10, 11:34:06، nikghalb گفته است :

سلام به دوستان

همونطور که حتما میدونین ، توی این چند وقت اخیر قیمت 1070 بعد از کاهش قیمت نرمالش بازم رفته بالا .

خواستم بپرسم که پیشبینی دوستان از کاهش قیمت مجدد این کارت چیه؟ به نظرتون کی دوباره میاد رو 1700 1800 ؟ چون من قصد خرید کارت دارم و فعلا با قیمت نزدیک به 2 میلیون تومنیه این کارت توان خریدش رو ندارم .

پیشاپیش ممنون از جوابتون

آقا کسی نیست راهنمایی کنه مارو؟

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

آقا کسی نیست راهنمایی کنه مارو؟

سلام

لیون که 1880 داره  !!

احتمالش هست فکر میکنم اگر موجودی زیاد بشه و این داستان ماینینگ اروم بگیره ¬¬

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، chaning گفته است :

سلام

لیون که 1880 داره  !!

احتمالش هست فکر میکنم اگر موجودی زیاد بشه و این داستان ماینینگ اروم بگیره ¬¬

کلا یه مورد داره که اونم 1880 که خودتون گفتین

چند وقت قبل خیلی تنوع خوبی داشت کارت 1070 . مثلا Gaming X بود لیون میداد 1740 بعضی جاها 1700. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirghz گفته است :

دوستان کارت گرافیکGTX-1060-6GB از برند msiبا سی پی یوcore i3 7100 گلو گاهه؟

سلام

بازیهایی که سیپیو محور باشه کمی گلوگاه میشه ولی نه اونقدر که نشه بازی کرد.برای سایر بازیها مشکلی نیست.

خودم کارت  980ti  که در حد gtx1070  هستش رو با i3 6100 استفاده کردم،تنها بازیهایی که اذیت کردن ویچر3 و مترو ریمستر بودن ،البته با تنظیمات الترا و فیلتر  روشن اذیت میکنه ولی اگه ssa رو بیش از 2 نبری مشکلی نداره. 

اگه سیستم جدید میخرید رایزن ببندین اینده داره و پشتیبانی بیشتری داره.ولی اگه سیستم موجوده و اینتله فعلا با همین سر کنید بعدا میتونید به i5 ارتقا بدین.

لینک به دیدگاه

با سلام

احتراما گرافیک میخواستم بخرم

اول نظرم رو 1070 بود و تا  ما پیش یکی از دوستان بازار رفتیم گفت حدود 2 میلیون گفتم لیون 1860 گذاشته گفت نه میره رو ضرر خلاصه نشون دادمش و زنگ زد گفت همکاری چند یکی واسه خودم میخوام 10 هزارم اون تخفیف داد

خلاصه همینجوری داشتیم صحبت میکردیم پیش یکی از همکاراش رفتیم یه evga دیدیم اونجا هم گفت لیون فلان قدر گذاشته خلاصه بازار شکه شده بودن

فرداش اومدیم خرید بزنیم دیدیم لیون 100 گذاشته روش :))

ماهم گفتیم اصلا 1080 میخریم 1070 بمونه واسه ماینر ها کوین بزنن عشق کنن

بودجه رو 2500 میبندیمش

تا این محدود به دو گرافیک msi 1080 gaming x

giga 1080 g1 رسیدیم

تو بررسی ها دیدم اکثرا msi با یک فریم بیشتره ولی دو فن هست یه جوریه بنظرم

الان یک گرافیک دیگخ خک دیدم 

Inno3D iChill GTX 1080 X4 Air Boss 8GB

نظرتون راجبه اینم بگید

لطفا دوستان پیشنهاد بدن چی بگیریم با تشکر

ویرایش شده توسط satanic_soulful
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...