رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Mohsenbike گفته است :

دوستان ،
قوی ترین گرافیک برای cpu
G4400
چی میتونم بخرم؟

یه روز اومدیم، یه روز هم میریم.

گرافیکهای تو محدوده ی قیمتی ۵۰۰ تا ۶۰۰ مناسب این سی پی یو هستن

لینک به دیدگاه

گرافیکهای تو محدوده ی قیمتی ۵۰۰ تا ۶۰۰ مناسب این سی پی یو هستن

منظورم اینه که مثلا
960 رو میتونه؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال...یه چیزی یه مدتیه بدجور زهنمو درگیر کرده...سی پی یو corei3 7100  برای کارت gtx1060 ایجاد گلوگاه میکنه؟؟ممنون

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mohsenbike گفته است :

منظورم اینه که مثلا
960 رو میتونه؟؟

درود

بله میتونه،تا 1050ti میتونین استفاده کنید،فوقش چند درصدی گلوگاه بشه که اونم بعدا به i3 ارتقا میدین.

در 4 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

دوستان یه سوال...یه چیزی یه مدتیه بدجور زهنمو درگیر کرده...سی پی یو corei3 7100  برای کارت gtx1060 ایجاد گلوگاه میکنه؟؟ممنون

درود

بله ایجاد میکنه،واسه بازیهایی که سیپیو محورن مقداری گلوگاهه ولی میشه باهاش سر کرد و اونقدری نیست که نشه تحملش کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 12:21:03، NIMANIMAX72 گفته است :

خیلی ممنون مانیتور که ندارم میخوام وصل کنم به تلویزیون (فول اچ دی هست مشکلی که نداره؟)

من بیشتر میخوام قیمت رو بدونم که سرم کلاه نره اما خب حرف شمام درسته که 1060 برای فول اچ دی کافیه اما خب اگه برای فول اچ دی 1060 برای 3 سال کافی باشه 1070 برای 5 سال کافیه(یعنی نیاز به تعویض پیدا نمیکنم)

ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع از قیمت منصفانه 1070 و 1060 دارن بگن تا بقیه هم مطلع شن و الکی گرون نخرن

تلویزیون های خونگی اصلا برای گیم مناسب نیستن و گارت گرافیک هدر میره یعنی تلویزیون هیچوقت به اندازه مانیتور بهت فریم ریت نمیده پس حتی اگه GTX 1080 TI هم بگیری فریم ریتت بین 30 تا 60 قفله. 

و قیمت هم من خودم قراره MSI GTX 1070 gaming X VI بخرم که قیمتش 1,700,000 تا 1,850,000 تومنه.

لینک به دیدگاه

سلام عصر بخیر

این مدل کارت گرافیک سه تا مانیتور رو میتونه همزمان تصویر بده؟

http://lioncomputer.ir/product/10673/کارت+گرافیک+ایسوس+Expedition+GTX+1050+Ti+OC+4GB/

چون چیزی توش ننوشته فقط سه تا خروجی داره و تا رزولیشن 7680*4320 ماکزیمم ساپورت میکنه...B|

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/14, 16:36:35، WeedFeeder گفته است :

تلویزیون های خونگی اصلا برای گیم مناسب نیستن و گارت گرافیک هدر میره یعنی تلویزیون هیچوقت به اندازه مانیتور بهت فریم ریت نمیده پس حتی اگه GTX 1080 TI هم بگیری فریم ریتت بین 30 تا 60 قفله. 

و قیمت هم من خودم قراره MSI GTX 1070 gaming X VI بخرم که قیمتش 1,700,000 تا 1,850,000 تومنه.

اونش مساله نیست فعلا نمیخوام گیم استفاده کنم
الان ی تعداد 1070 هستن که تا 2.5 هم قیمت میدن فرق اونا با اینا که 1.7 هستن چقدره؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 12:21:03، NIMANIMAX72 گفته است :

خیلی ممنون مانیتور که ندارم میخوام وصل کنم به تلویزیون (فول اچ دی هست مشکلی که نداره؟)

من بیشتر میخوام قیمت رو بدونم که سرم کلاه نره اما خب حرف شمام درسته که 1060 برای فول اچ دی کافیه اما خب اگه برای فول اچ دی 1060 برای 3 سال کافی باشه 1070 برای 5 سال کافیه(یعنی نیاز به تعویض پیدا نمیکنم)

ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع از قیمت منصفانه 1070 و 1060 دارن بگن تا بقیه هم مطلع شن و الکی گرون نخرن

درود

خیر،مشکلی نداره و به راحتی میتونید استفاده کنید و هیچ افت فریمی نداره،فقط ریسپانس تایم تیوی مسئله سازه که اونهم به لطف pmi حل شده.اگر امکانش هست برید به گیم نت اونجا میتونید  گیم با تیوی رو تست کنید.

عاقلانه هست 1060 کارکرده بگیرید بیشتر نیاز نیست،صبر کنید وقتی ولتا اومد ارتقا میدین.

کارت 1060 حدود 1 تا 1.15 بسته به برند قیمت کارکردشه و کارت 1070 هم 1.6 تا 1.7 جدیدا تاپیک میشه.

خدا از این ماینرا نگذره بازار گرافیکو نابود کردند.

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/14, 18:54:10، ***sniper*** گفته است :

درود

خیر،مشکلی نداره و به راحتی میتونید استفاده کنید و هیچ افت فریمی نداره،فقط ریسپانس تایم تیوی مسئله سازه که اونهم به لطف pmi حل شده.اگر امکانش هست برید به گیم نت اونجا میتونید  گیم با تیوی رو تست کنید.

عاقلانه هست 1060 کارکرده بگیرید بیشتر نیاز نیست،صبر کنید وقتی ولتا اومد ارتقا میدین.

کارت 1060 حدود 1 تا 1.15 بسته به برند قیمت کارکردشه و کارت 1070 هم 1.6 تا 1.7 جدیدا تاپیک میشه.

خدا از این ماینرا نگذره بازار گرافیکو نابود کردند.

والا من تبریز هستم اینجا صفرش هم پیدا نمیشه چه برسه به کارکرده 
صفر هم پیدا بشه قیمت های انچنانی میدن که ادم کلا پشیمون میشه
الان به نظر شما ی کارت گرافیک مثل 1060 تا چن سال میتونه انواع گیم ها رو حداقل تا 30 فریم ساپورت کنه؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NIMANIMAX72 گفته است :

والا من تبریز هستم اینجا صفرش هم پیدا نمیشه چه برسه به کارکرده 
صفر هم پیدا بشه قیمت های انچنانی میدن که ادم کلا پشیمون میشه
الان به نظر شما ی کارت گرافیک مثل 1060 تا چن سال میتونه انواع گیم ها رو حداقل تا 30 فریم ساپورت کنه؟

برید گیم نت هیرو اونجا میتونید تست کنید.حوالی چهارراه شهناز.

کارکرده از بازارچه لیون بگیرین،همین الان یکی هست 1 ت یا میتونید صبر کنید تا موارد دیگه هم پیدا بشه.

کارکرده 980ti هم 1250 تا 1300 پیدا میشه که نزدیک 1070 قدرت داره.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان gtx 580 ارزش خرید داره ؟ پاور 580 دارم 

و تو بازی در حد کدوم کارت گرافیکه ؟ بازی مدنظرم فورزا هوریزن 3 و گرز او وار 4 هست اگر کسی تجربه داره

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

سلام 

من کارت گرافیک msi gtx 1050 ti gaming x رو انتخاب کردم که قیمتش دوروبر هفتصد تومن هست میخاستم ببینم با این مقدار بودجه میتونم کارت گرافیکی بگیرم که بهتر از این باشه ؟؟؟ یا انتخابم درست بود . برای بازی میخامِ

ممنووووون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

مشخصات سیستمم اینه

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B150-HD3-rev-10#ov                         M.B : gigabyte GA-B150-HD3

Cpu : Core i5 6400

ram : 8GB DDR4 2400

Monitor : samsung P23700 FullHD حدود 10 سالی میشه دارمش و خیلی راضیم ( ساخت مالزیه و باور کنید بگم از این 10 سال 6 سالش روشن بوده و کار کرده ) !!

الان بدون کارت گرافیک دارم اکثر بازیها رو بازی میکنم مثل Pes 2013و 2017 را بصورت  Fullhd یا Sniper Elite V2 رو با رزلوشن پایینتر 

قصد خرید هارد SSD و کارت گرافیک دارم 

با توجه به توضیح دوستان ممکنه مادربردم از SSD  M.2 NVMe   ساپورت نکنه بنابر این میخوام این هارد رو بگیرم :

http://lioncomputer.ir/product/8622/اس+اس+دی+پلکستور+M7V+256GB/

آیا به نظرتون این اوکیه یا سامسون 850 بگیرم 

با بودجه حدود 600 تا 700 تومن چه گرافیکی رو بخرم ، میخوام  بازیهای روز رو با کیفیت فول اچ دی ساپورت کنه 

راستی این سیستم با این مشخصات گلوگاه اینا نداره ؟!!

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/20, 00:54:29، Saber.hz گفته است :

سلام 

من کارت گرافیک msi gtx 1050 ti gaming x رو انتخاب کردم که قیمتش دوروبر هفتصد تومن هست میخاستم ببینم با این مقدار بودجه میتونم کارت گرافیکی بگیرم که بهتر از این باشه ؟؟؟ یا انتخابم درست بود . برای بازی میخامِ

ممنووووون

تا اواخر خرداد میتونستید با همین قیمت rx470 خریداری کنید که 1/5 برابر قویتر بود

ولی الان متاسفانه 470 اندازه 1060 قیمت گذاری میشه 480 و 570 و 580 هم قیمت 1070 میخورن ...

مع الوصف با توجه به بودجه ای که دارید فقط میتونید همین 1050ti که فرمودید رو خریداری کنید

لینک به دیدگاه

سلام بین دو کارتگرافیک 

GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 Gaming WF2X 4GB GDDR5

کدوم بهتره وچرا

MSI GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

درود
بهترین کارت گرافیک تا قیمت 650هزار چیه؟

داداش یه بار پرسیدی کافیه. 

در اون رنج کارت های سری ۱۰۵۰ بگیر.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، dariush2 گفته است :

ویرایش شده توسط WeedFeeder
لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال داشتم الان بنده کارت

MSI Gaming X 1060 6gb رو دارم که با یه i3 4160 بستمش که خوب تو بازی هایی مثل battlefield 1 و ... گلوگاه میشه

و افت فریم پیدا میکنه ( پردازنده 100 درصد استفاده میشه ولی کارت گرافیک بالای 40 درصد نمیره )

میخوام بدونم الان من یک 4460 بگیرم مشکل برطرف میشه ؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/22, 01:50:05، arya00 گفته است :

سلام دوستان 

مشخصات سیستمم اینه

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-B150-HD3-rev-10#ov                         M.B : gigabyte GA-B150-HD3

Cpu : Core i5 6400

ram : 8GB DDR4 2400

Monitor : samsung P23700 FullHD حدود 10 سالی میشه دارمش و خیلی راضیم ( ساخت مالزیه و باور کنید بگم از این 10 سال 6 سالش روشن بوده و کار کرده ) !!

الان بدون کارت گرافیک دارم اکثر بازیها رو بازی میکنم مثل Pes 2013و 2017 را بصورت  Fullhd یا Sniper Elite V2 رو با رزلوشن پایینتر 

قصد خرید هارد SSD و کارت گرافیک دارم 

با توجه به توضیح دوستان ممکنه مادربردم از SSD  M.2 NVMe   ساپورت نکنه بنابر این میخوام این هارد رو بگیرم :

http://lioncomputer.ir/product/8622/اس+اس+دی+پلکستور+M7V+256GB/

آیا به نظرتون این اوکیه یا سامسون 850 بگیرم 

با بودجه حدود 600 تا 700 تومن چه گرافیکی رو بخرم ، میخوام  بازیهای روز رو با کیفیت فول اچ دی ساپورت کنه 

راستی این سیستم با این مشخصات گلوگاه اینا نداره ؟!!

سلا به نظرم شما فعلا بیخیال ssd شو یک 1060 6 گیگ بردار

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/02, 18:03:27، ted mosby گفته است :

سلام دوستان یه سوال داشتم الان بنده کارت

MSI Gaming X 1060 6gb رو دارم که با یه i3 4160 بستمش که خوب تو بازی هایی مثل battlefield 1 و ... گلوگاه میشه

و افت فریم پیدا میکنه ( پردازنده 100 درصد استفاده میشه ولی کارت گرافیک بالای 40 درصد نمیره )

میخوام بدونم الان من یک 4460 بگیرم مشکل برطرف میشه ؟

خیلی بهتر میشه

اما اگه مادر برد و cpu رو بفروشی یه رازن ۱۴۰۰ با یه a320 گیگابایت رو بگیری کلا کارت راه میفته

4460=680t

1400=630t

a320=350t

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوستان بنده قصد تهیه کارت گرافیک جهت کار رندرینگ و تدوین فیلم رو دارم.

و با جستجویی که انجام دادم به مدل های asus rog strix 1080 oc    و    MSI gtx 1080 gaming   و   asus rog stirx 1070 رسیدم.

در این که گرافیک asus rog stix 1080 oc از دو مدل دیگه بهتره هیچ شکی نیست اما میخواستم بدونم با توجه به اختلاف قیمت 1 میلیونی با دو مدل دیگر آیا دو مدل دیگر هم  پاسخگوی کار و نیاز بنده هستن یا نه!؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، vaita گفته است :

با سلام.

دوستان بنده قصد تهیه کارت گرافیک جهت کار رندرینگ و تدوین فیلم رو دارم.

و با جستجویی که انجام دادم به مدل های asus rog strix 1080 oc    و    MSI gtx 1080 gaming   و   asus rog stirx 1070 رسیدم.

در این که گرافیک asus rog stix 1080 oc از دو مدل دیگه بهتره هیچ شکی نیست اما میخواستم بدونم با توجه به اختلاف قیمت 1 میلیونی با دو مدل دیگر آیا دو مدل دیگر هم  پاسخگوی کار و نیاز بنده هستن یا نه!؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام

دوست عزیز 1080 هرکدوم ارزونتر بود اونو بخر. تفاوت اون دو مدل در 100 مگاهرتز کلاک بیشتره که توی بازی نهایت 3-4 فریم اختلاف باشه و اصلا ارزش 1 تومن اضافه رو نداره مخصوصا asus  که کارتاش یه سروگردن قیمتش بالاتر از دیگر رقبا هست. از نظر کولینگ و کیفیت سخت افزار msi سری گیمینگ جزو بهترینهاست.

اگه میخای 3300 پول بدی برا 1080 خوب 150 تومن بزار روش 1080ti بگیر. گرچه 1080 کارشمارو راه میندازه

1070 ایسوس قیمتش 2550 هست و 1080 ام اس ای 2850  پس خرید 1080 ام اس ای مدل گیمینگ عاقلانه ترین کاره

گرچه اگر جای شما بودم و عجله ای نداشتم 3-4 ماه صبر میکردم  وگا 56 میخریدم که در رندرینگ واقعا عالی هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...