رفتن به مطلب

Recommended Posts

یک سوال دیگه هم داشتم

نظر شما درباره این مدل 970 چیه

کارت های inno الان موجود هست تو ایران سایتی هست که داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آریا کامپیوتر فکر کنم داره

مارکتینگ آریا کامپیوتر | ™Aria Computer - لیست قیمت قطعات کامپیوتر

سرهای حرفه ایش کارتهای خوبی هستن

لینک به دیدگاه

گلوگاه نمیشه دوست عزیز.

گرافیک مشکلی با مین نداره .

اول بودجه برای پاور را مشخص کنید.

میشه بگید نظرتون رو در مورد galax چیه ؟ ویرایش شده توسط samua
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعضی از کارتهاش واقعا خوب هستن

بخاطراینکه برندش تو کشور ما زیاد مطرح نیست وارد کنندهاش نمیتونن قیمتهای بالایی رو این مارک بزارن

لینک به دیدگاه

میشه بگید نظرتون رو در مورد galax چیه ؟

از اون شرکت هایی هست که در ایران پول برند نمیگیره چون خیلی مطرح نیست.

لیون یک مدل 970 گالاکس آورده که خیلی خوش قیمت هست.

قیمتش 1/290 تومن باید باشه.

لینک به دیدگاه

می خوام 980ti بخرم

بیشتر نظرم روی ZOTAC GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme هست

انتخاب بهتری به نظرتون هست؟ بیشتر می خوام نویز کمتری داشته باشه موقع بازی بدون هدفون صدای فن خیلی کم باشه (زیر 40 دسیبل)

الان 290 رفرنس دارم،موقع بازی صدای جاروبرقی میده *dry#  کلافم کرده

کلا سری 980ti کی وارد میشن؟( خودم فکر می کنم تا 1-2 هفته دیگه)

تست دما و نویز این کارت

http://hexus.net/tech/reviews/graphics/84005-zotac-geforce-gtx-980-ti-amp/?page=12

تست در بازی Witcher III

http://hexus.net/tech/reviews/graphics/84005-zotac-geforce-gtx-980-ti-amp/?page=11

این کارت یه هیولا به تمام معناست،راحت اندازه 2تا 290 پرفورمنس داره :eek: :D

ZT-90505-10P_image3-std.jpg

ZT-90505-10P_image4-std.jpg

لینک به دیدگاه

می خوام 980ti بخرم

انتخاب بهتری به نظرتون هست؟ بیشتر می خوام نویز کمتری داشته باشه موقع بازی بدون هدفون صدای فن خیلی کم باشه (زیر 40 دسیبل)

الان 290 رفرنس دارم،موقع بازی صدای جاروبرقی میده *dry# کلافم کرده

تست دما و نویز این کارت

http://hexus.net/tech/reviews/graphics/84005-zotac-geforce-gtx-980-ti-amp/?page=12

تست در بازی Witcher III

http://hexus.net/tech/reviews/graphics/84005-zotac-geforce-gtx-980-ti-amp/?page=11

سلام دوست عزیز

بله انتخاب بهتری هست!

اونم Msi Gtx ‎980‎ Ti Lightning‏ هست که با برد اختصاصی Msi‏ و هم چنین کولر این شرکت بدون شک یکی از بهترین 980‎ ti‏ میشه.

هنوز Msi‏ این کارت رو عرضه نکرده ولی چند تصویر از Box‏ این کارت را منتشر کرده!

این مدل زوتاک هم خیلی خوب هست ولی مقابل Msi Lightning‏ حرفی برای گفتن نداره، البته در اورکلاک!

لینک به دیدگاه

می خوام 980ti بخرم

تست دما و نویز این کارت

تست در بازی Witcher III

آخر ماه منتظر 980tiباش

Fury x هم تو تستهای tomshardware کارت خیلی کم صدایی بوده اگه خیلی به صدا حساسی اما نظر خود من شخصا رو همین 980ti هست این مدل ZOTAC هم خوبه کلا خیلی به برند متکی نباشید به کارایی عملی و قیمت مناسب کارت توجه کنید بهتره بهترین و کارامدترین رو با بهترین قیمت بخرین حالا معلوم نیست این مدل ZOTAC بیاد دقیقا چه قیمتی بخوره اما فک کنم از بعضی مدلهای برندهای دیگه ارزونتر بیفته

لینک به دیدگاه

می خوام 980ti بخرم

تست دما و نویز این کارت

تست در بازی Witcher III

من هم دقیقا حرف دوستمون رو تایید میکنم.

رقابت بین سه کارت هست

GIGA GTX 980TI G1

Zotac GTX 980TI AMP! Extreme 

و

MSI GTX 980TI Lighting 

که هرجوری حساب کنی Lighting برتری خواهد داشت بهتر هست صبر کنی تا مدل MSI بیاد اطمینان داشته باش ضرر نمیکنی.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

من یک کارت گرافیک مدل 980 میخوام ولی نمیدونم کدوم از همه بهتره خودم فکر میکنم این مدل خوبه:Zotac GTX 980 OC AMP Extreme Edition قیمتش هم خوبه تو چند تا سایت چه ایرانی چه خارجی دیدم تو بنجمارک ها بهتر بود. حالا میخوام نظر شما هم بدونم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ...

من 2 تا R9 290X رفرنس دارم  یه پاور 1000W که خدایی تا الان خیلی راضی بودم ... اما چون نمیخوام از سری جدید VGA ها عقب بمونم قصد تعویض این کارت ها رو داشتم ... البته یکی از کارت ها رو برای اونیکی سیستمم نیاز دارم ... خلاصه میخواستم بدونم این R9 290X او چند بفروشم خوبه و مهمتر اینکه چی بخرم ؟ 980? 980Ti? Fury? بودجم نهایتا در همون حد 3 تومن هستش ...  برای این کارت های جدید تا کی باید منتظر باشم تا لیون موجود کنه؟ خودم نظرم رو 980 HOF از Galax هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یک کارت گرافیک مدل 980 میخوام ولی نمیدونم کدوم از همه بهتره خودم فکر میکنم این مدل خوبه:Zotac GTX 980 OC AMP Extreme Edition قیمتش هم خوبه تو چند تا سایت چه ایرانی چه خارجی دیدم تو بنجمارک ها بهتر بود. حالا میخوام نظر شما هم بدونم.

این سری های زوتک کیفیت و قدرت خوبی دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان ...

من 2 تا R9 290X رفرنس دارم  یه پاور 1000W که خدایی تا الان خیلی راضی بودم ... اما چون نمیخوام از سری جدید VGA ها عقب بمونم قصد تعویض این کارت ها رو داشتم ... البته یکی از کارت ها رو برای اونیکی سیستمم نیاز دارم ... خلاصه میخواستم بدونم این R9 290X او چند بفروشم خوبه و مهمتر اینکه چی بخرم ؟ 980? 980Ti? Fury? بودجم نهایتا در همون حد 3 تومن هستش ...  برای این کارت های جدید تا کی باید منتظر باشم تا لیون موجود کنه؟ خودم نظرم رو 980 HOF از Galax هستش

زیر یک تومن میتونید بفروشید

اگر بودجه 3 تومن هست بدون شک 98ti  بهترین گزینه هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

دوستان من کارت گرافیک فعلیم R9 270x هستش میخواستم با توجه به موجود شدن Sapphire NITRO R9 380 OC Dual-X 4GB GDDR5 ..بین این کارت و gtx 970 کدوم یکی ارزش خریدن داره و قدرت بیشتری برای بازیهای آینده داره...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

دوستان من کارت گرافیک فعلیم R9 270x هستش میخواستم با توجه به موجود شدن Sapphire NITRO R9 380 OC Dual-X 4GB GDDR5 ..بین این کارت و gtx 970 کدوم یکی ارزش خریدن داره و قدرت بیشتری برای بازیهای آینده داره...

970 بگیر دما پایین / درایورهای اپدیت / قیمت بسیار پایین مخصوصا مدل گالاکس 1300 هست 

پشتیبانی کامل از دایرکت 12

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم که گرافیک XFX R9 390 8GB بخرم یا INNO3D GTX970 کارمم هم گیم هست

لینک به دیدگاه

دوستان این کارت inno3d gtx 970 oc herculeZ X2 با توجه به قیمت خیلی خوبی که داره چطوره؟قیمتش چرا از رفرنس زوتاک کمتره؟ گارانتیش چطوره؟

الان Galax پیدا میشه تو بازار به قیمت خوب؟

ممنون

ویرایش شده توسط Amir_M97
لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم که گرافیک XFX R9 390 8GB بخرم یا INNO3D GTX970 کارمم هم گیم هست

gtx 970 مسلما

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ...

970 SLI یا 980 TI

SLI 970 با اومدن بخاطر directx12 بنظر من بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من بین این دو کارت موندم لطفا راهنمایی کنین:

Galax gtx 960 oc 2g or Sapphire r7 370 oc 4g

این مشخصات سیستم منه:

cpu: i3 2120

ram: 8g 1333

power: 420 w trust

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من بین این دو کارت موندم لطفا راهنمایی کنین:

Galax gtx 960 oc 2g or Sapphire r7 370 oc 4g

این مشخصات سیستم منه:

cpu: i3 2120

ram: 8g 1333

power: 420 w trust

GTX 960  بهتره ولی پاورتون جوابگو نیست

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نیاشید.قصد خرید گرافیک دارم.برای گیم میخوام.گیم هایی مثل ویچر و بتمن رو اجرا کنم.کیفیت تصویر هم مهم نیست.فقط میخوام بازی با یه فریم عادی اجرا بشه.تا جایی هم که بشه ارزون ترین گرافیک رو برام معرفی کنید ممنون میشم اینم مشخصات سیستمم

cpu:core i 5 2300

ram 8 gb bus 1333

power:400w silver stone

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نیاشید.قصد خرید گرافیک دارم.برای گیم میخوام.گیم هایی مثل ویچر و بتمن رو اجرا کنم.کیفیت تصویر هم مهم نیست.فقط میخوام بازی با یه فریم عادی اجرا بشه.تا جایی هم که بشه ارزون ترین گرافیک رو برام معرفی کنید ممنون میشم اینم مشخصات سیستمم

ram 8 gb bus 1333

یا آکبند gtx 750ti یا R7 260x رو بگیر یا دست دوم R9 270x یا gtx 660ti رو که قویترن با همون حدود قیمت (زیر۶۰۰ تومن)

لینک به دیدگاه

ram 8 gb bus 1333

اگه برات ULTRA بازی کردن مهم نیس 750 ti  خوبه . توی یوتوب میدیدم باهاش ویچر 1080 بازی میکردن با فریم 35 به بالا .

مارکش فرق نمیکنه همین لیون خودمون گالاکس و زوتاک داره با گارانتی .

لینک به دیدگاه

GTX 960  بهتره ولی پاورتون جوابگو نیست

ممنون.این پاور واسم شده معضل.یه ماه مجبورم با این پاور سر کنم بعدش میخرم یه پاور. به نظرتون برا این سیستم gtx 960 انتخاب عاقلانه ای هست یا r9 270x یا gtx 750.

منظور قطعاتم برا 960 گلوگاه ایجاد نکنن؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...