رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 20 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

خواهش میکنم دوست عزیز ، در مورد پردازنده ای که اشاره کردین نمیتونم نظر دقیق بدم ، پردازنده دو هسته ای هست و با اینکه جدیدتره ولی به خاطر دو هسته ای بودنش شاید تو تنظیمات بالا به مشکل بخوره 

ولی پردازنده ای مشابه پردازنده e5430 داشتم و میتونم بگم مشکلی تو این بازی نداره

از کمک و راهنمایی شما متشکرم دوست عزیز

امیدوارم سال خوبی داشته باشین

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، lionpc1 گفته است :

از کمک و راهنمایی شما متشکرم دوست عزیز

امیدوارم سال خوبی داشته باشین

خواهش میکنم دوست عزیز  

شماهم همچنین 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. واس انتخاب گرافیک گیر کردم بین rx480 و 1060اکستریم دست دوم. پیشنهادتون کدومه? اگر پیشنهادتون rx480 ه کدوم برندو پیشنهاد میدین?طول عمر وکیفیتش مهمه برام و اینکه دردسری درست نکنه برام( چنتا تایپیک درمورد مشکلای rx480 ایسوس و ام اس آی تو فروم دیدم)

تا دوسال بافریم خوبو کیفیت الترا بازیارو ساپورت کنه بعد دوسالم راهی خدمت مقدس سربازی میشم

مشخصات سیستم هم :

Giga h270.i5 6600k.geil forza 2400 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mohamad fereydunpour گفته است :

سلام دوستان. واس انتخاب گرافیک گیر کردم بین rx480 و 1060اکستریم دست دوم. پیشنهادتون کدومه? اگر پیشنهادتون rx480 ه کدوم برندو پیشنهاد میدین?طول عمر وکیفیتش مهمه برام و اینکه دردسری درست نکنه برام( چنتا تایپیک درمورد مشکلای rx480 ایسوس و ام اس آی تو فروم دیدم)

تا دوسال بافریم خوبو کیفیت الترا بازیارو ساپورت کنه بعد دوسالم راهی خدمت مقدس سربازی میشم

مشخصات سیستم هم :

Giga h270.i5 6600k.geil forza 2400 

هر کارتی یه سری مزایا و معایب داره که جزئی هستن ولی ممکنه برا شما مهم باشه ، مثلا تکنلوژی فیزیک انویدیا یا آنتی آلیانسینگ بهتر انویدیا و مصرف برق کمتر

از اون طرف قدرت بیشتر 480 و حافظه بیشتر و عملکرد بهتر در دایرکس 12

در مورد برند نظری ندارم چون باور ندارم که تفاوت خاصی بین این چند برند مشهور وجود داشته باشه ، سافایر و ام اس آی و ایسوز و گیگا و گالاکس و زوتاک و ....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام به همه دوستان عزیز.حداکثر میتونم واسه گرافیک تا 2500 هزینه کنم بهترین انتخابی که میتونم داشته باشم کدوم مدل هست و البته گارانتی خوبی داشته باشه.دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ali2040 گفته است :

سلام به همه دوستان عزیز.حداکثر میتونم واسه گرافیک تا 2500 هزینه کنم بهترین انتخابی که میتونم داشته باشم کدوم مدل هست و البته گارانتی خوبی داشته باشه.دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

gtx 1080 g1 

:|;)

لینک به دیدگاه

دوستان درود.
با توجه به کانفیگ سیستمم (موجود در امضا و انتهای این پست) و مانیتورم (به لینک مراجعه شود لطفا samsung syncmaster bw2253) میخواستم یه VGA بخرم. بین 470/480 و 1060 موندم. بودجه تا 1300 هست، اما نمیخوام اورکیل باشه.

CPU: Intel Core i5-4460
MoBo: ASUS H97-Plus
RAM: Avexir Core 1*8GB @1600MHz
HDD #1: Seagate Barracuda 1TB

PSU: Corsair VS450
Case: Deepcool Dukase

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

دوستان درود.
با توجه به کانفیگ سیستمم (موجود در امضا و انتهای این پست) و مانیتورم (به لینک مراجعه شود لطفا samsung syncmaster bw2253) میخواستم یه VGA بخرم. بین 470/480 و 1060 موندم. بودجه تا 1300 هست، اما نمیخوام اورکیل باشه.

CPU: Intel Core i5-4460
MoBo: ASUS H97-Plus
RAM: Avexir Core 1*8GB @1600MHz
HDD #1: Seagate Barracuda 1TB

PSU: Corsair VS450
Case: Deepcool Dukase

الان پاور شما 450 کورسیر هستش ؟ و مدتی هم کار کرده ، واسه 470 و 1060 به زور میکشه و واسه 480 باید پاور نو بگیرید اونم حداقل 580 گرین

در کل بدون محدودیت قطعه 480 انتخاب بهتریه

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان پاور شما 450 کورسیر هستش ؟ و مدتی هم کار کرده ، واسه 470 و 1060 به زور میکشه و واسه 480 باید پاور نو بگیرید اونم حداقل 580 گرین

در کل بدون محدودیت قطعه 480 انتخاب بهتریه

سلام دوست عزیز.
بله. 450وات کورسیر هست اما کارکردش زیاد نیست، چون بیشتر با لپتاپ کار کردم. کارم با پی سی در حد آفیس بوده...
پس نظر شما تعویض پاور هست؟ (البته درصورت تعویض سمت گرین نمیرم به هیچ عنوان...)

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، engmrmz گفته است :

سلام دوست عزیز.
بله. 450وات کورسیر هست اما کارکردش زیاد نیست، چون بیشتر با لپتاپ کار کردم. کارم با پی سی در حد آفیس بوده...
پس نظر شما تعویض پاور هست؟

به نظر من شما یه 470 بگیرید ، نیازی هم به تعویض پاور و غیر نخواهید داشت ، مدل گیگابایت هم الان قیمت خوبی داره و بهترین انتخاببرای شماست

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

به نظر من شما یه 470 بگیرید ، نیازی هم به تعویض پاور و غیر نخواهید داشت ، مدل گیگابایت هم الان قیمت خوبی داره و بهترین انتخاببرای شماست

ممنون از راهنماییتون
حقیقتش دلم سمت AMD نیست زیاد. مخصوصا که RX480ش (همین گیگابایت G1) رو Jayztwocents ریویو کرده بود، از دماش خیلی شاکی بود.
اما بازم اگه صرف باهاش باشه، میشه یه کاری کرد دلم بره سمتش :))

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده قصد خرید یک کارت گرافیک را دارم 

پردازنده ام cotr i5 6402pمیباشد

مانیتورم هم وضوحش 1600*900 به نظر شما بهترین کارت گرافیکی که می تونم بخرم چیه به طوری که سه چهار سال راحت باهاش بازی  کنم بدون افت کیفیت

پاورم هم 550 وات

ویرایش شده توسط adel_1234
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، adel_1234 گفته است :

سلام دوستان

بنده قصد خرید یک کارت گرافیک را دارم 

پردازنده ام cotr i5 6402pمیباشد

مانیتورم هم وضوحش 1600*900 به نظر شما بهترین کارت گرافیکی که می تونم بخرم چیه به طوری که سه چهار سال راحت باهاش بازی  کنم بدون افت کیفیت

پاورم هم 550 وات

تا 3 4 سال بدون افت کیفیت ؟

والا تا 3 4 سال دیگه شاید بازی های سنگینی بیان که پردازنده شما نتونن تو تنظیمات بالا 60 فریم رو ساپورت کنن ، یعنی بحث اینجا فقط گرافیک نیست 

چون رزولوشن بالایی ندارید به نظر من شما هم به فکر همون 470 یا 1060 باشید ، اگه واقعا میخواین تا 3 یا 4 سال بازی هارو با بالاترین کیفیت بدون مشکل اجرا کنید باید 1070 یا 1080 بگیرید که کمی عجیب میشه ، مخصوصا برای اون مانیتور

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام یه کارت 550ti بگیرم خواستم بدونم قیمت و قدرتش برا الان چه طوری میشه.ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

سلام دوست عزیز.
پس نظر شما تعویض پاور هست؟ (البته درصورت تعویض سمت گرین نمیرم به هیچ عنوان...)

اگه 1060 میگیرید فکر نکنم از نظر پاور مشکلی باشه و زیاد هم کار نکرده اما اگه بودجه باشه بهتره کولرمستر 600 وات ورژن 2 بگیرید ، 480 ام اس آی قیمت خوبی الان داره و راجب کارت 470 گیگا ، درسته اینبار کولر گیگا خوب نیست ولی 470 کارت داغی نیست و رفرنس این کارت در حالت نرمال 58 درجه و حالت اوسی 70 که خوبه ، کولر گیگا هر چی باشه از رفرنس بهتره و شنیدم گیگا اینبار به جای خمیر از چسب استفاده کرده که مشکل بوجود میاره ، در کل 470 گیگا انتخاب خوبی واسه شماست

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، golmoradi1993 گفته است :

سلام من میخوام یه کارت 550ti بگیرم خواستم بدونم قیمت و قدرتش برا الان چه طوری میشه.ممنون

قیمت 220 تا 240 هزارتومان

قدرت در حد gt740 ولی چون حافظه کمی داره  تو بازی های جدید به مشکل میخورید 

لینک به دیدگاه

من هم ازش زیاد انتظاری ندارم همین قدر هم خوبه ممنون از جوابتون

لینک به دیدگاه

دوستان سلام
قوی ترین کارت برای cpu g4400 چی میتونم بگیرم؟

یه روز اومدیم، یه روز هم میریم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

تا 3 4 سال بدون افت کیفیت ؟

والا تا 3 4 سال دیگه شاید بازی های سنگینی بیان که پردازنده شما نتونن تو تنظیمات بالا 60 فریم رو ساپورت کنن ، یعنی بحث اینجا فقط گرافیک نیست 

چون رزولوشن بالایی ندارید به نظر من شما هم به فکر همون 470 یا 1060 باشید ، اگه واقعا میخواین تا 3 یا 4 سال بازی هارو با بالاترین کیفیت بدون مشکل اجرا کنید باید 1070 یا 1080 بگیرید که کمی عجیب میشه ، مخصوصا برای اون مانیتور

سلام

با تشکر از جوابتون 

کدام نسخه های کارت گرافیک ها را می فرمایید

بعد اگه rx480 بگیرم چی 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mohsenbike گفته است :

دوستان سلام
قوی ترین کارت برای cpu g4400 چی میتونم بگیرم؟

یه روز اومدیم، یه روز هم میریم.

این پردازنده اینقدر هسته های قوی داره که حتی تو بعضی بازی ها میتونه گرافیک های رده بالایی مثل gtx1060 رو هم به خوبی تغذیه کنه ، علتش اینه که بعضی بازی ها به دو هسته قوی هم رضایت میدن ، 

ولی اگه بخوام کلی بگم ، این پردازنده با گرافیک هایی مثل 750ti یا gtx950 یا rx 460 بهتر مچ میشه 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، adel_1234 گفته است :

سلام

با تشکر از جوابتون 

کدام نسخه های کارت گرافیک ها را می فرمایید

بعد اگه rx480 بگیرم چی 

rx 470g1 گیگا الان قیمت خوبی داره

1060 هم مدل های6 گیگ  با قیمت معقول ، مدل هایی که حدودا 1200 قیمت دارن

rx 480 اتفاقا کارت آینده نگرانه تری هست ولی باید دید پاور شما توان کشش این کارت رو داره یا نه ، پاوری با توان حداقل 500 وات نیازه

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

من میخوام کارت گرافیک  MSI RX 480 GAMING X Twin Frozr VI 8GB GDDR5 رو بگیرم اما یه عده میگن کارتهای AMD هنوز مشکل دما دارن بخاطر همین تردید کردم ! دوستانی که مطلع هستن صحت داره؟ و دوم اینکه میگن صبر کن تا RX580 بیاد قیمتش همون قیمت 480 هستش! نظر دوستان چیه؟!

لینک به دیدگاه

سلام بین این  چهارتا کارت مقرون بصرفه ترین کارت کدومه? کلا اورکلاک نمیکنم و کاربریم هم بیشتر Photoshop  هست و گیم در fullhd و نه بالاتر

VGA: Asus RX 480 OC Dual 4Gb 1.100.000

Sapphire RX 470 Nitro+ OC 8Gb  1.050.000

MSI RX 470 OC Gaming X TF VI 4Gb 950.000

Gigabyte RX 470 OC G1 Gaming WF 2X 4Gb 900.000

لینک به دیدگاه

دوستان سلام.

از اونجایی که قیمت gtx1080 داره به دو میلیون نزدیک میشه به نظر شما دو عدد  کارت 1080 رو sli کنم بهتره یا gtx1089ti بخرم که قطعا باید از روی اون کارت هم بگذره تا حباب قیمتی بشکنه.من کاملا با اس ال ای اشنا هستم و همه مشکلاتش رو میدونم فقط بفرمایبد و نظرتون رو بگید ممنون میشم البته من سیستمم طوری که سه تا کارتم جواب میده و فقط برای گیمینگ 4k سیستم میبندم

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/18, 01:52:31، m2relax گفته است :

من میخوام کارت گرافیک  MSI RX 480 GAMING X Twin Frozr VI 8GB GDDR5 رو بگیرم اما یه عده میگن کارتهای AMD هنوز مشکل دما دارن بخاطر همین تردید کردم ! دوستانی که مطلع هستن صحت داره؟ و دوم اینکه میگن صبر کن تا RX580 بیاد قیمتش همون قیمت 480 هستش! نظر دوستان چیه؟!

بله درسته مشکل دما داره و بهتره gtx 1060 بخرین.

در 19 ساعت قبل، alirezapeyvandi گفته است :

سلام بین این  چهارتا کارت مقرون بصرفه ترین کارت کدومه? کلا اورکلاک نمیکنم و کاربریم هم بیشتر Photoshop  هست و گیم در fullhd و نه بالاتر

VGA: Asus RX 480 OC Dual 4Gb 1.100.000

Sapphire RX 470 Nitro+ OC 8Gb  1.050.000

MSI RX 470 OC Gaming X TF VI 4Gb 950.000

Gigabyte RX 470 OC G1 Gaming WF 2X 4Gb 900.000

به نظر من قیمتاشون خیلی کم فاصله داره اما قدرتش زیاد فاصله داره پس rx480 بهترین گزینه است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...