رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 18 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

دوستان نظرتون در مورد این کارت چیه به نسبت قیمتش

http://lioncomputer.ir/product/11880/کارت+گرافیک+سافایر+Pulse+RX+580+8GB/

گرجه مدلی که 100 تومن گرون تر هست یک مقدار HeadRoom بیشتری برای اورکلاک داره و شاید کلاکش یکم بیشتر هست ولی این مدل هم کارت خوبی هست. در مقایسه با 1060 البته 480 هم میشه گفت برندست. این کارت یقینا از 1060 معمولی ارزش خرید بیشتری داره. البته یک مدل از 1060 ها با فرکانس حافظه بیشتر معرفی شدند که فکر کنم هنوز وارد بازار ایران نشدن.

لینک به دیدگاه

امروز بعد از ظهر نشستم تو یوتیوب بررسی و مقایسه  کارت گرافیکا تو گیم و بنچمارک هاشون  رو دیدم از ۹۸۰انویدیا تا  ۵۸۰ amd. بیش تر می خواستم مقایسه 1060 و 580 رو ببینم 

چیزی که بیش تر از همه باعث تعجبم شد دمای بسیار پایین و عجیب کارت ۱۰۶۰ بود . هر چند دمای 580 هم خیلی خوب و نرمال بود . 

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، sharjI گفته است :

امروز بعد از ظهر نشستم تو یوتیوب بررسی و مقایسه  کارت گرافیکا تو گیم و بنچمارک هاشون  رو دیدم از ۹۸۰انویدیا تا  ۵۸۰ amd. بیش تر می خواستم مقایسه 1060 و 580 رو ببینم 

چیزی که بیش تر از همه باعث تعجبم شد دمای بسیار پایین و عجیب کارت ۱۰۶۰ بود . دیگه تصمیم قطعی رو گرفتم . ۱۰۶۰ رو انتخاب می کنم ! همین نیازمو برآورده می کنه !

بقیه پولمو می خوام بزارم واسه یه مانیتور گیم ^_^

راستش به نظر من اشتباه میکنید چون 580 دمای مشکل سازی نداره و به شکل قطعی از 1060 قوی تر هست

8 گیگ هم vram داره و همینطور تو directx 12 بهتر عمل میکنه پس در کل اینده دار تر هست

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، meepo گفته است :

گرجه مدلی که 100 تومن گرون تر هست یک مقدار HeadRoom بیشتری برای اورکلاک داره و شاید کلاکش یکم بیشتر هست ولی این مدل هم کارت خوبی هست. در مقایسه با 1060 البته 480 هم میشه گفت برندست. این کارت یقینا از 1060 معمولی ارزش خرید بیشتری داره. البته یک مدل از 1060 ها با فرکانس حافظه بیشتر معرفی شدند که فکر کنم هنوز وارد بازار ایران نشدن.

اون 1060 های جدید تست هاشون توی یوتیوب پر هست میتونید ببینید که هیچ فرقی با معمولی ندارن و فقط در حد 1 یا نهایت 3 فریم تفاوت هست

در نهایت 580 برنده قطعی این رقابت هست

بنده هم اصلا به دنبال اورکلاک کارت نیستم و فکر کنم همون 580 سری pulse جوابگو 1080 بازی کردن باشه

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ted mosby گفته است :

راستش به نظر من اشتباه میکنید چون 580 دمای مشکل سازی نداره و به شکل قطعی از 1060 قوی تر هست

8 گیگ هم vram داره و همینطور تو directx 12 بهتر عمل میکنه پس در کل اینده دار تر هست

توdx12 که آره . 

یه سوال هم داشتم . تو کارت گرافیک مهم تر ازهمه کدومه ؟

سرعت پر دازنده

سرعت حافظه

رابط حافظه 

الان سفایر rx580  فقط  رابط حافظه بالاتری داره  و تو dx12 بهتر عمل می کنه. و گرنه سرعت حافظه و سرعت پردازنده اش حتی از 1060 هم پایین تره !

منتظر نظر آقای meepo  هم هستم . 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، sharjI گفته است :

توdx12 که آره . 

سرعت پر دازنده

سرعت حافظه

رابط حافظه 

الان سفایر rx580  فقط  رابط حافظه بالاتری داره  و تو dx12 بهتر عمل می کنه. و گرنه سرعت حافظه و سرعت پردازنده اش حتی از 1060 هم پایین تره !

عزیزم اصلا نمیشه  سرعت حافظه و اینا رو مقایسه کنی بین 1060 و 580 اشتباه کامل هست

چون 2 تا مدل جدا هستن 

حتی نمیشه سرعت حافظه 480 و 470 رو ملاک قدرت دونست

هیچوقت اینطوری مقایسه نکنید 

سرعت حافظه و هسته توی کارت های مختلف بالا و‌پایین هست اگر اینطوری حساب کنید

این کارت 1070 http://lioncomputer.ir/product/9384/کارت+گرافیک+گیگابایت+GIGABYTE+GTX+1070+Xtreme+8GB/

از این کارت 1080 http://lioncomputer.ir/product/9160/کارت+گرافیک+ایسوس++GTX+1080+TURBO/

باید قوی تر باشه به دلیل سرعت بالاتر که خوب همه میدونیم اینطور نیست و 1080 قوی تر هست هرچقدر هم سرعت پایین تری داشته باشه

پس این نوعه مقایسه کلا اشتباه هست 

حتی رابط حافظه هم ملاک قدرت نیست چون کارت های انویدیا کلا رابط های کم مثل 128 یا 256 دارن ولی کارت های amd کلا رابط های بالایی دارن مثل 512 bit

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ted mosby گفته است :

اون 1060 های جدید تست هاشون توی یوتیوب پر هست میتونید ببینید که هیچ فرقی با معمولی ندارن و فقط در حد 1 یا نهایت 3 فریم تفاوت هست

در نهایت 580 برنده قطعی این رقابت هست

بنده هم اصلا به دنبال اورکلاک کارت نیستم و فکر کنم همون 580 سری pulse جوابگو 1080 بازی کردن باشه

وارد بازار ایران نشده این مدل ها و با نظر شما موافقم تاثیر چندانی نخواهد داشت این افزایش.

در 54 دقیقه قبل، sharjI گفته است :

توdx12 که آره . 

سرعت پر دازنده

سرعت حافظه

رابط حافظه 

ببینید مهم ترین تاثیر رو از نظر من لیتوگرافی و معماری کارت ها دارن. مقایسه کارت های AMD و NVIDIA بر اساس عوامل پایین دستی درست نیست.
در معماری یکسان عوامل زیر تعیین کننده هستند: 
تعداد سایه زن ها  - در کارت های Nvidia به نام CUDA Cores و در کارت های AMD به نام Stream Processors  
پهنای باند - معمولا کارت های AMD پهنای باند بیشتری دارند ولی هیچ وقت نمیشه این عامل رو با پهنای باند کارت های NVIDIA مقایسه کرد و نتیجه گرفت که حتما AMD قوی تره

تعداد ROP و TMU
Pixel/Texture Fillrate
فرکانس هسته و حافظه
و عوامل دیگر ...
اینا همگی دست به دست هم میدن قدرت یک کارت رو تعیین می کنند. 
مقایسه پایین دستی کارت ها فقط در معماری مشابه کار درستی هست. مقایسه 1060 و 580 فقط باید توسط بنچمارک انجام بشه. روی کاغذ نمیشه گفت

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

قطعات سیستمم اینا هستن ، چه گرافیکی براش پیشنهاد میدید

MB ASUS H81M-C

CPU i3 4170

Ram 2*4 1600

Power 450w Corsair

LED Samsung 20  1600*900

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ح م ی د گفته است :

قطعات سیستمم اینا هستن ، چه گرافیکی براش پیشنهاد میدید

MB ASUS H81M-C

CPU i3 4170

Ram 2*4 1600

Power 450w Corsair

LED Samsung 20  1600*900

با توجه به مانیتور و پاور --- به نظرم 1050 یا 1050ti

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، meepo گفته است :

وارد بازار ایران نشده این مدل ها و با نظر شما موافقم تاثیر چندانی نخواهد داشت این افزایش.

ببینید مهم ترین تاثیر رو از نظر من لیتوگرافی و معماری کارت ها دارن. مقایسه کارت های AMD و NVIDIA بر اساس عوامل پایین دستی درست نیست.
در معماری یکسان عوامل زیر تعیین کننده هستند: 
تعداد سایه زن ها  - در کارت های Nvidia به نام CUDA Cores و در کارت های AMD به نام Stream Processors  
پهنای باند - معمولا کارت های AMD پهنای باند بیشتری دارند ولی هیچ وقت نمیشه این عامل رو با پهنای باند کارت های NVIDIA مقایسه کرد و نتیجه گرفت که حتما AMD قوی تره

تعداد ROP و TMU
Pixel/Texture Fillrate
فرکانس هسته و حافظه
و عوامل دیگر ...
اینا همگی دست به دست هم میدن قدرت یک کارت رو تعیین می کنند. 
مقایسه پایین دستی کارت ها فقط در معماری مشابه کار درستی هست. مقایسه 1060 و 580 فقط باید توسط بنچمارک انجام بشه. روی کاغذ نمیشه گفت

عزیز یه سوال این کارت http://lioncomputer.ir/product/9213/کارت+گرافیک+گیگابایت+GTX+1060+WF2X+OC+6GB/

با قیمت 1100 ارزش خرید داره تا 2019 هم گارانتی ؟ یا 580 8gb pulse رو بگیرم 1240

لینک به دیدگاه

با توجه به پایین آمدن قیمت کارتها با چیپ 1070 تا حدود 1600 و اختلاف کارایی قابل ملاحظه ای که با 1060 و همچنین 580 داره. به نظر شما اصلا خرید 1060/580 موضوعیت داره ؟

بله در حال حاضر 80% بازیها توی رزولیشن 1080p با کارتهای 1060/580 می تونند حداکثر کارایی رو داشته باشند ولی کارت گرافیک را حداقل برای یکسال (و در بیشتر موارد 2 سال) خریداری میشه و سال دیگه این 80% شاید به 30% رسیده باشه و 2 سال دیگه شاید 10%.

پس به نظر شما چه دلیلی برای خریدن 1060 یا 580 بجای 1070 وجود داره ؟

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir_amd گفته است :

با توجه به پایین آمدن قیمت کارتها با چیپ 1070 تا حدود 1600 و اختلاف کارایی قابل ملاحظه ای که با 1060 و همچنین 580 داره. به نظر شما اصلا خرید 1060/580 موضوعیت داره ؟

بله در حال حاضر 80% بازیها توی رزولیشن 1080p با کارتهای 1060/580 می تونند حداکثر کارایی رو داشته باشند ولی کارت گرافیک را حداقل برای یکسال (و در بیشتر موارد 2 سال) خریداری میشه و سال دیگه این 80% شاید به 30% رسیده باشه و 2 سال دیگه شاید 10%.

پس به نظر شما چه دلیلی برای خریدن 1060 یا 580 بجای 1070 وجود داره ؟

اگر من برای خودم بخوام بگیرم یقینا 1070 می گیرم ( که گرفتم!) - خوب مریض کارت گرافیکی بودم از قدیم و هستم الان هم!
ولی خوب دوست خوب 400 - 500 تومن هم پول خوبی هست. یه نفر می تونه یه SSD خوب برای درایور ویندور بگیره. 
الان دیگه مثل قدیم نیست که کارتی رو بگیرید و 2-3 سال بدون هیچ مشکلی باهاش سر کنید. من یادمه  HD4890 رو چندین سال پیش گرفتم و 4 سال هر چی بازی میومد رو به راحتی اجرا می کردم. ولی الان اینطور نیست. یعنی در واقع اگر می خواید اینطور باشه باید سراغ کارت های Premium برید که قیمت خیلی بالایی دارن که بحث ارزش خرید پیش میاد. 
من هم قبول دارم که کارت 1070 اختلاف زیادی با 1060 و 580 داره ولی خوب وقتی می خوایم مشاوره بدیم باید کسایی رو که 400 - 500 تومن براشون پول قابل توجه ای هست رو هم در نظر بگیریم.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

عزیز یه سوال این کارت http://lioncomputer.ir/product/9213/کارت+گرافیک+گیگابایت+GTX+1060+WF2X+OC+6GB/

با قیمت 1100 ارزش خرید داره تا 2019 هم گارانتی ؟ یا 580 8gb pulse رو بگیرم 1240

از نظر بنده 580

لینک به دیدگاه

دوستان من فردا صبح میخوام برم لیون و کارت رو خریداری کنم پس به نظر شما با بودجه 1250 در نهایت 580 8gb بهترین گزینه هست ؟

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، meepo گفته است :

با توجه به مانیتور و پاور --- به نظرم 1050 یا 1050ti

مانیتورم رو احتمالا تعویض کنم با یه مانیتوری که فول اچ دی باشه

و اینکه پاورم برای گرافیک بالاتر از 1050 مناسب نیست؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ح م ی د گفته است :

مانیتورم رو احتمالا تعویض کنم با یه مانیتوری که فول اچ دی باشه

و اینکه پاورم برای گرافیک بالاتر از 1050 مناسب نیست؟

دلیل اصلی اون پیشنهاد بنده مانیتور و رزولوشنی بود که می خواستید بازی کنید. برای اون 1600 در 900  همین کافی هست (شاید زیادیش هم باشه)
اگر عوض کنید و فول اچ دی شه دستتون بازتر میشه. بر اساس بودجه می تونید خرید کنید. در این صورت بهتره پاور خودتون رو هم ارتقا بدید. 
به خصوص کارت های AMD مصرفشون یکم بالاست و با توجه به حساس بودن قطعه پاور و امکان آسیب زدن با کارت و یا سایر قطعات پیشنهاد می کنم حتما ارتقا بدید

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، meepo گفته است :

سلام دوست خوب. قطعی نمیشه صحبت کرد. بحث گلوگاه بستگی به نوع بازی و فریم و رزولوشنی هست که می خواید درش بازی کنید. با فرض فریم 60 و رزولوشن فول اچ دی یک سری نکات می گم امیدوارم مفید واقع شه براتون.
پردازنده شما برای تقریبا 80 درصد بازی ها جوابگو هست. بعضی بازی های روز حتی روی پردازنده های ضعیف تر هم بدون مشکل اجرا میشن.
ولی یک سری بازی ها هستن که به واسطه یا Optimization ضعیف یا فیزیک خاصشون پردازنده قوی تری می طلبند.به اصطلاح CPU Intensive هستن.
بنده زین پیش i5 داشتم!! هم از روی تجربه شخصی و هم با توجه به بنچمارک هایی که دیدم این مطالب رو می گم بهتون . گرچه با توجه به اینکه فریم تارگت شما 60 هست و رزولوشن فول اچ دی، این مسئله زیاد شما رو آزار نخواهد داد اما در شمار محدودی از بازی ها مقداری با گلوگاه مواجه خواهید شد. بعضی از این بازی ها رو که مشکل اساسی تر هست رو براتون لیست می کنم. 
Mafia 3
Watch Dogs 2
Hitman 2016 

خیلی متشکر.شما چه پیشنهادی دارید؟؟پردازنده رو هم عوض باید کنم؟؟ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali2040 گفته است :

خیلی متشکر.شما چه پیشنهادی دارید؟؟پردازنده رو هم عوض باید کنم؟؟ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

خواهش می کنم. دوست عزیز به نظرم هیچ وقت نمیشه قطعی گفت که بعله شما حتما باید پردازنده عوض کنید یا اینکه بگیم نخیر شما اصلا نیازی ندارید عوض کنید.
اینجا بحث ارزش خرید مطرح میشه. به این سادگی نمیشه حکم کلی صادر کرد.
 آیا این مقدار گلوگاه کم  در بعضی بازی ها، ارزش این رو داره که شما نزدیک به 1 میلیون خرج اضافی برای پردازنده کنید؟ اون هم به خاطر تعداد محدودی از بازی ها.
قطعا کارت 1070 روی یک i7  سوکت 1151 و در بعضی بازی هایی که عرض کردم چند موردشون رو، عملکرد نسبی بهتری خواهد داشت ولی آیا این عملکرد شما رو قانع می کنه که پول اضافی خرج کنید؟
---
فرض بر اینکه  شما همین پردازنده رو داشته باشید این مثال ها رو در نظر بگیرید:
 اگر شما 1070 بگیرید و فردا بازی Mafia 3 رو برای مثال باز کنید می بینید در جاهای شلوغ شهری GPU Usage شما روی 50 تا 60 درصد مونده و CPU Usage شما بالای 95 درصد هست و شما فریم بین 50 تا 60 می گیرید. در عین حال با خروج از این بازی و باز کردن یک بازی دیگر مثل Far Cry Primal یا یک بازی از سری COD می بینید که از نظر پردازشی هیچ مشکلی نخواهید داشت. اینجوری مثالی می گم که بهتر جا بیفته - مثال هایی هم رو که میگم شخصا امتحان کردم .
وارد بازی Batllefield 1 میشید. فریم فیکس 60 می گیرید و هیچ مشکلی نیست. ولی در عین حال میزان CPU Usage بالای 90 درصد خواهد بود. اگر فریم تارگت شما 60 نبود حتما دچار مشکل می شدید. 
بازی Mass Effect Andormeda رو باز می کنید و به راحتی بازی می کنید و میزان CPU Usage بین 70 تا 90 تغییر می کنه. 
بازی به بازی فرق خواهد کرد شرایط

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، meepo گفته است :

خواهش می کنم. دوست عزیز به نظرم هیچ وقت نمیشه قطعی گفت که بعله شما حتما باید پردازنده عوض کنید یا اینکه بگیم نخیر شما اصلا نیازی ندارید عوض کنید.
اینجا بحث ارزش خرید مطرح میشه. به این سادگی نمیشه حکم کلی صادر کرد.
 آیا این مقدار گلوگاه کم  در بعضی بازی ها، ارزش این رو داره که شما نزدیک به 1 میلیون خرج اضافی برای پردازنده کنید؟ اون هم به خاطر تعداد محدودی از بازی ها.
قطعا کارت 1070 روی یک i7  سوکت 1151 و در بعضی بازی هایی که عرض کردم چند موردشون رو، عملکرد نسبی بهتری خواهد داشت ولی آیا این عملکرد شما رو قانع می کنه که پول اضافی خرج کنید؟
---
فرض بر اینکه  شما همین پردازنده رو داشته باشید این مثال ها رو در نظر بگیرید:
 اگر شما 1070 بگیرید و فردا بازی Mafia 3 رو برای مثال باز کنید می بینید در جاهای شلوغ شهری GPU Usage شما روی 50 تا 60 درصد مونده و CPU Usage شما بالای 95 درصد هست و شما فریم بین 50 تا 60 می گیرید. در عین حال با خروج از این بازی و باز کردن یک بازی دیگر مثل Far Cry Primal یا یک بازی از سری COD می بینید که از نظر پردازشی هیچ مشکلی نخواهید داشت. اینجوری مثالی می گم که بهتر جا بیفته - مثال هایی هم رو که میگم شخصا امتحان کردم .
وارد بازی Batllefield 1 میشید. فریم فیکس 60 می گیرید و هیچ مشکلی نیست. ولی در عین حال میزان CPU Usage بالای 90 درصد خواهد بود. اگر فریم تارگت شما 60 نبود حتما دچار مشکل می شدید. 
بازی Mass Effect Andormeda رو باز می کنید و به راحتی بازی می کنید و میزان CPU Usage بین 70 تا 90 تغییر می کنه. 
بازی به بازی فرق خواهد کرد شرایط

خیلی  لطف کردید.پس بخاطر چند تا بازی دلیلی نداره هزینه اضافی  کنم.قبلا msi gtx 760 داشتم  توی بازی  هایی که فرمودید مشکلی  نداشتم.

ویرایش شده توسط ali2040
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال فوری دارم اینکه به نظر شما بین 2 کارت زیر کدوم رو بگیرم

http://lioncomputer.ir/product/9718/کارت+گرافیک+ایسوس+ROG+STRIX-RX480-O8G-GAMING/

اینطوری حساب کنید که کارت 580 رو 1240 بخرم

و کارت 480 ایسوس اورکلاک شده رو 1170

هر دو هم اکبند و با گارانتی اصلی

به نظرتون کدوم بهتره ؟

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

دوستان یه سوال فوری دارم اینکه به نظر شما بین 2 کارت زیر کدوم رو بگیرم

http://lioncomputer.ir/product/9718/کارت+گرافیک+ایسوس+ROG+STRIX-RX480-O8G-GAMING/

اینطوری حساب کنید که کارت 580 رو 1240 بخرم

و کارت 480 ایسوس اورکلاک شده رو 1170

هر دو هم اکبند و با گارانتی اصلی

به نظرتون کدوم بهتره ؟

580 بهتره

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، alireza3dshadow گفته است :

580 بهتره

یعنی خرید 480 ایسوس و اورکلاکش با وجود 70 هزار تومن ارزون تر بودن از 580 بازم بهتر نیست ؟

این 580 سری pulse رو اصلا میشه اور کرد ؟

لینک به دیدگاه

یه هفتس گرفتم msi rx 480 armor oc 8 gb

گفتم یه تست بزارم شاید واسه کسی بدرد خورد

با این اورکلا ک دما تا 74 میره و مشکلی نیست (بدون اورکلاک مکس دماش 72) و 7 تا 8 درصد فریم بیشتر میده (در حد RX 580 )

من اول GAMING X سفارش دادم بعد زنگ زدن گفتن ناموجوده و مجبور شدم اینو بگیرم و راضیم ازش نسبت به قیمتش خوبه فکر میکردم خیلی داغه ولی دماش نزدیک GAMING X هست و فقط 15 MHZ ضعیفتر از GAMING X در حد 1 یا 2 درصد

FARCRY ;PRIMAL هم تست کردم رو الترا (قسمت بنچمارک تو SETTING)

اورکلاک 63 فریم AVG

بدون اورکلاک 58فریمAVG

تست کارتای دیگه رو هم میتونین تو YOUTUBE ببینین و مقایسه کنین

رو این سیستم من تست کردم

I7 7400

2*4  2400 CRUSIAL

GREEN 650W

RX 480 ARMOR

ASUS B250

r.gif

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، enzeva گفته است :

یه هفتس گرفتم msi rx 480 armor oc 8 gb

گفتم یه تست بزارم شاید واسه کسی بدرد خورد

با این اورکلا ک دما تا 74 میره و مشکلی نیست (بدون اورکلاک مکس دماش 72) و 7 تا 8 درصد فریم بیشتر میده (در حد RX 580 )

من اول GAMING X سفارش دادم بعد زنگ زدن گفتن ناموجوده و مجبور شدم اینو بگیرم و راضیم ازش نسبت به قیمتش خوبه فکر میکردم خیلی داغه ولی دماش نزدیک GAMING X هست و فقط 15 MHZ ضعیفتر از GAMING X در حد 1 یا 2 درصد

FARCRY ;PRIMAL هم تست کردم رو الترا (قسمت بنچمارک تو SETTING)

اورکلاک 63 فریم AVG

بدون اورکلاک 58فریمAVG

تست کارتای دیگه رو هم میتونین تو YOUTUBE ببینین و مقایسه کنین

رو این سیستم من تست کردم

I7 7400

2*4  2400 CRUSIAL

GREEN 650W

RX 480 ARMOR

ASUS B250

r.gif

در ضمن SAPPHIRE بدرد اورکلاک نمیخوره به دلیل دمای بالا

RX 480 NITRO +OC دماش بدون اورکلاک 76

لینک به دیدگاه

کارت 580 ماشاالله مصرف خیلی زیادی داره!!! در حد 190 وات مصرف داره! یعنی از 1080 هم مصرفش بیشتره.به نظرم همون 480 هنوزم بهترین انتخابه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...