رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، iman0013 گفته است :

کارت 580 ماشاالله مصرف خیلی زیادی داره!!! در حد 190 وات مصرف داره! یعنی از 1080 هم مصرفش بیشتره.به نظرم همون 480 هنوزم بهترین انتخابه

580 بنده که امروز خریدم اصلا مصرف اینچنین نداره ولی

تست که گرفتیم حدود 150 وات مصرف داره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ted mosby گفته است :

580 بنده که امروز خریدم اصلا مصرف اینچنین نداره ولی

تست که گرفتیم حدود 150 وات مصرف داره

3705B216-F0CB-4817-B9D9-D1C3C61DAB1F-3186-0000022665C6EDFB.png

البته مصرفش تو مدل استريكس ايسوز به ٢١٩ وات هم رسيده?

ویرایش شده توسط iman0013
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، iman0013 گفته است :

میگم مال من مدل 8gb pulse sapphire هست که اطراف 150 تا 160 هست مصرفش

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، iman0013 گفته است :

اینم تست توی بالاترین تنظیمات ممکنه و 1080 توی بازی forza horizon 3

که 60 فریم ثابت بهم داد

afterburner میگه 111 وات مصرف و تست های اصلی میگه 121 وات مصرف داشته

Untitledd.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

اینم تست توی بالاترین تنظیمات ممکنه و 1080 توی بازی forza horizon 3

که 60 فریم ثابت بهم داد

afterburner میگه 111 وات مصرف و تست های اصلی میگه 121 وات مصرف داشته

Untitledd.jpg

فریم رو 60 قفل باشه فشار روی کارت کمتر میشه در نتیجه مصرف کمتر ، سینک غیرفعال کنید (فریم دهی آزاد) ببینید چقدر مصرف داره ، طبق نمودار پستهای قبلی مصرف 580 از 480 بیشتر شده اما چرا ؟ به خاطر 100 خورده ای فرکانس؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

فریم رو 60 قفل باشه فشار روی کارت کمتر میشه در نتیجه مصرف کمتر ، سینک غیرفعال کنید (فریم دهی آزاد) ببینید چقدر مصرف داره ، طبق نمودار پستهای قبلی مصرف 580 از 480 بیشتر شده اما چرا ؟ به خاطر 100 خورده ای فرکانس؟

خوب عزیز گفتم بنده 

فریم ازاد بالاتر از 150 نمیره مصرف کارت

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آره برادر.. وقتی رو لبه گذاشته باشی قطعه رو.. یه ذره که بخوای ببری بالا فرکانسو اینجوری میشه.. کارت 480 هم همین بود. خوش به خودی خود فرکانسش تو لبه بود و به سختی اور میشد. توان و زیاد کردن فرکانس تا 1500 اور میشه.

درکل با توجه به قیمت یکسان، خریدش کاملا معقوله.. منتهی اگه 480 آرمور رو بخوای زیر یه تومن بخری تو آفر نمایندگی.. مطمعنا میصرفه به 580 که 1200 قیمتشه

لینک به دیدگاه

با 1200-1300 گرافیک دست دو  میخوام بگیرم ک بعد 6 ماه الی 1 سال کمترین افت قیمت رو بکنه بنظرتون کدوم مدل هاست.(پرفورمنسشم قابل قبول باشه)

ویرایش شده توسط ♥♥♥مســـــــــعود♥♥♥
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، گفته است :

با 1200-1300 گرافیک دست دو ک بعد 6 ماه الی 1 سال کمترین افت قیمت رو بکنه بنظرتون کدوم مدل هاست.(پرفورمنسشم قابل قبول باشه)

فک کنم 1070 کارکرده و 980ti کارکرده تو این رنج هستن اگه اشتباه نکنم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

فک کنم 1070 کارکرده و 980ti کارکرده تو این رنج هستن اگه اشتباه نکنم.

درود

1070 رو تا این لحظه ندیده ام کمتر از 1400 بفروشند.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

1070 رو تا این لحظه ندیده ام کمتر از 1400 بفروشند.

منم ندیدم والا.. منتهی ممکنه یکی پیدا شه نیاز مالی داشته باشه بفروشه به این قیمت

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز.

قصد تهیه کارت گرافیک داشتم نظرم روی 1070 یا 1080 هست اگه مدل ارزون ازش پیدا کنم

سوالی که دارم اینه که آیا پاورم این کانفیگ رو میکشه یا خیر:

1- یک عدد 1080

2- یک عدد 1070

3- دو عدد 1070 SLI

مشخصات سیستم:

i7 7700

Ram 32gb

Power 750W

Z170

و اینکه نوار LED هم به کیس میخوام اضافه کنم که ظاهرا چیزی بین 10 تا 30 وات بسته به طول نوار پاور میخواد.

لینک به دیدگاه

اینم مصرف RX 580 8GB تو watch dogs 2 بالاترین تنظیمات ممکنه

60 فریم فیکس هست

اولین بار بود دیدم دمای کارت به 71 رسید

Untitledس.png

لینک به دیدگاه

نمیدونم چطوری ثبت شده این کارت تا 200 وات مصرف میکنه

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

دوستان فقط دقت کنید در برخی چارت ها می نویسه Total System Power Consumption . گاها این رو نادیده می گیرن بعضی از دوستان و به حساب کارت می زارن. برای مثال یک نمونه از سایت معتبر AnandTech  براتون می زارم.

TT.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

اینم مصرف RX 580 8GB تو watch dogs 2 بالاترین تنظیمات ممکنه

60 فریم فیکس هست

اولین بار بود دیدم دمای کارت به 71 رسید

Untitledس.png

بعضی وقتها به صورت لحظه ای مصرف بالاتر ثبت میشه مثلا برای خودم واسه چند لحظه مصرف 250 وات دیدم واسه 480 ، شنیدم msi after burn مصرف pci حساب نمیکنه و فقط مصرف گرافیک از طریق کابل حساب میکنه

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها ببخشی کَف کردن برای تاپیکی به این خوبی منفی داره؟ ممنون میشم دلیلشو بگید مرسی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Amir-Ali گفته است :

سلام بچه ها ببخشی کَف کردن برای تاپیکی به این خوبی منفی داره؟ ممنون میشم دلیلشو بگید مرسی

من که فک کنم منفی ندادم (اگه دادم هم یادم نیست) ولی وقتی منفیا رو دیدم رفتم تو پروفایلتون و پستاتونو دیدم .. خودتونم یه نگا بکنید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

من که فک کنم منفی ندادم (اگه دادم هم یادم نیست) ولی وقتی منفیا رو دیدم رفتم تو پروفایلتون و پستاتونو دیدم .. خودتونم یه نگا بکنید

سلام بر شما بنده اولین پستم توی تاپیک های غیر فروشه والله چی بگم

لینک به دیدگاه

سلام میگم این تبدیلی هست ک ب PciE مینبورد اضافه میشه و بعد ب گرافیک وصل میشه تا بتونی قیافه گرافیکو ببینی اسمش چی هست و اگر موجود هست مدل دقیق و قیمتش هم بگید .با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام سیستم من اینه 

ntel 6700 

trident z 16 gig 3200 mhz 

z170a

b600wat cooler master

deepcool dukase 2 white 

deep cool captain 120 white 

ssd = samsung 120 gig 

hdd wd 1tb blue

توی یکی از تاپیک ها گفته بودم ک موسم توی برنامه اتوکد پرش داره ( حدس من اینه ک ب خاطر این باشه ک کارت گرافیک ندارم ) ولی خب پرش این موس  برای اتوکد 2007 هست تا 2017 یعنی فرقی نداره چ نسخه ایی باشه ولی ب هر حال از خود ویندوز گرفته تا برنامه ها یا هنگ میکنن یا بعضی وقتا کند میشن ولی در کل سرعت سیستم بالاس . بنده قراره در اینده بازی های جدید رو حتی الامکان روی بالاترین کیفیت انجام بدم و رزولوشن بالا و اینکه قراره کارم رو از دو بعدی ب سه بعدی تغییر بدم  و با نرم افزار هایی مثل revit و 3d max و photho shop و هرچیزی باهاش میشه تدوین و ویرایش و نقشه کشی انجام داد رو کار کنم . ب نظرتون با اضافه کردن کارت گرافیک مشکلم حل میشه ؟ و اینکه چ مدلی بهم پیشنهاد میدید 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Darksoul گفته است :

سلام سیستم من اینه 

ntel 6700 

trident z 16 gig 3200 mhz 

z170a

b600wat cooler master

deepcool dukase 2 white 

deep cool captain 120 white 

ssd = samsung 120 gig 

hdd wd 1tb blue

توی یکی از تاپیک ها گفته بودم ک موسم توی برنامه اتوکد پرش داره ( حدس من اینه ک ب خاطر این باشه ک کارت گرافیک ندارم ) ولی خب پرش این موس  برای اتوکد 2007 هست تا 2017 یعنی فرقی نداره چ نسخه ایی باشه ولی ب هر حال از خود ویندوز گرفته تا برنامه ها یا هنگ میکنن یا بعضی وقتا کند میشن ولی در کل سرعت سیستم بالاس . بنده قراره در اینده بازی های جدید رو حتی الامکان روی بالاترین کیفیت انجام بدم و رزولوشن بالا و اینکه قراره کارم رو از دو بعدی ب سه بعدی تغییر بدم  و با نرم افزار هایی مثل revit و 3d max و photho shop و هرچیزی باهاش میشه تدوین و ویرایش و نقشه کشی انجام داد رو کار کنم . ب نظرتون با اضافه کردن کارت گرافیک مشکلم حل میشه ؟ و اینکه چ مدلی بهم پیشنهاد میدید 

سلام .. اگر این نرم افزار از قابلیت Hardware Acceleration استفاده می کنه، اون وقت مشکل از کارت گرافیکی هست. چون کارت های اینتگریتد از این قابلیت پشتیبانی درستی ندارن
منظور شما از رزولوشن بالا همون 1080p هست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، meepo گفته است :

سلام .. اگر این نرم افزار از قابلیت Hardware Acceleration استفاده می کنه، اون وقت مشکل از کارت گرافیکی هست. چون کارت های اینتگریتد از این قابلیت پشتیبانی درستی ندارن
منظور شما از رزولوشن بالا همون 1080p هست؟

میشه بگید از کجا میتونم بفهمم ک از این قابلیت استفاده میکنه یا ن ؟ نرم افزار های 3dmax autocad revit civil 3d 

خیر منظورم کیفیت الترا و رزولوشن 4k هست البته فعلا مانیتورش رو ندارما ولی بعدا قصد تهیه اش رو دارم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...