رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 29 دقیقه قبل، sinasfd گفته است :

سلام

سیستم من در حال حاضر مشخصاتش اینه و کارت گرافیک نداره. خواستم بدونم بخوام بازی gears of war 4  رو در حد معمولی ران کنم به چ کارت گرافیکی حداقل نیاز مندم ؟ حداقل کارت گرافیکی میتونم خریداری کنم  رو بفرمایید نمیخوام هزینه زیادی کنم چون کارم بازی نیس ( این هم چون با gears 3 خاطره دارم میخوام بگیرم : D )

مادربرد : ASUS Z97-K

پردازنده i7 4790k

رم : Corsair XMS3 8GB 1600

http://www.guru3d.com/articles_pages/gears_of_war_4_pc_vga_graphics_performance_benchmark_review,6.html

پیشنهاد من برای کمترین هزینه

ASUS ROG STRIX-RX460-O4G-GAMING

GIGABYTE GTX 1050 Ti G1 Gaming WF2X 4GB GDDR5 

یا اگر از نظر بودجه محدودیت ندارید 1060 تهیه کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این سیستم منه

i3 4160

8gb ram

Rx 580 8gb

سوالم اینه که من میخوام کارت رو بفروشم و به جاش یک 1060 بخرم و cpu رو i5 بکنم

میخوام بدونم نظرتون در مورد این کار چیه ؟ الان 4160 برای rx580 چقدر گلوگاه شده ؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، A7Up گفته است :

سلام

تا چقدر براش کنار گذاشتی >؟

نهایتا 400 / البته قصد خرید دست دوم دارم  چون نمیخوام زیاد خرج کنم. نظر خودم روی 750 ti هست آیا جوابم میده ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، A7Up گفته است :

سلام دوست عزیز

میتونید استفاده کنید و مقداری ممکنه گلوگاه بشه ولی باز فکر نکنم مشکل خاصی براتون پیش بیاد . البته بهتره اگر امکانش رو داشتید پردازنده رو در اینده  ارتقا بدید

ممنون

لیون قبلا با قیمت 1600 کارت های zotac 1070 رو آورده بود . دیگه نداره ؟ با این قیمت تو بازار گیرم نمیاد ؟ 

لینک به دیدگاه

من امشب یه 1060 گیمینگ ایکس از لیون سفارش دادم دوستان به نظرتون گیگابایت اکستریم یا ایسوس ROG ارزش 200 تومن اضافه رو داشتن؟ میخوام خیالم راحت باشه از بابت انتخابی که کردم

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Astrix گفته است :

من امشب یه 1060 گیمینگ ایکس از لیون سفارش دادم دوستان به نظرتون گیگابایت اکستریم یا ایسوس ROG ارزش 200 تومن اضافه رو داشتن؟ میخوام خیالم راحت باشه از بابت انتخابی که کردم

هرگز ارزش ندارن!!!

بهترین انتخابو کردی داداش با خیال راحت استفاده کن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Astrix گفته است :

بهترین انتخاب رو کردی
واقعا کارایی و fps شان انقدری چشمگیر نیست که بخای 200 بیشتر بدی

مبارکت باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم گرافیک ببندم ولی بودجه خرید 1080 رو ندارم میخواستم بدونم الان

گرافیک 1070 عمرش حدودا چقدره  یعنی چقدر دیگه میکشه 

به صرفه هست خریدش یا نه 

گرافیک مورد نظرم هم (zootak 1070 amp extreme)

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، Ice_Devil گفته است :

سلام دوستان میخواستم گرافیک ببندم ولی بودجه خرید 1080 رو ندارم میخواستم بدونم الان

گرافیک 1070 عمرش حدودا چقدره  یعنی چقدر دیگه میکشه 

به صرفه هست خریدش یا نه 

گرافیک مورد نظرم هم (zootak 1070 amp extreme)

اگر مانیتورت fhd هست و قرار نیس عوض بشه

تا چند سالی فکر نکنم مشکلی داشته باشی

ولی 2k فکر کنم 1تا نهایتا 2 سال 

1080هم بعضی بازی های الان رو با اخرین تنظیمات تو این رزولوشن 60فریم فیکس نمیده!

لینک به دیدگاه

دوستان به نظر شما الان کارت بنده RX 580 8gb هست مشکل از i3 بودن پردازنده هست

که کارت روی 100 درصد استفاده نمیمونه ؟ چون تو بازی battlefield 1 زیر 60 فریم میده ( دائم از 60 تا 40 تغییر میکنه )

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

اگر مانیتورت fhd هست و قرار نیس عوض بشه

تا چند سالی فکر نکنم مشکلی داشته باشی

ولی 2k فکر کنم 1تا نهایتا 2 سال 

1080هم بعضی بازی های الان رو با اخرین تنظیمات تو این رزولوشن 60فریم فیکس نمیده!

یعنی اگر من الان مانیوتور 2k بخرم بعد از یکی دو سال دیگه بازیها خوب اجرا نمیشن؟یا افت افریم پیدا میکنن؟

(اگر 1080 دیگه فایده نمیکنه پس من الان 1070 بگیرم کار اشتباهیه و ضرر کردم؟):35_thinking:

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ice_Devil گفته است :

یعنی اگر من الان مانیوتور 2k بخرم بعد از یکی دو سال دیگه بازیها خوب اجرا نمیشن؟یا افت افریم پیدا میکنن؟

(اگر 1080 دیگه فایده نمیکنه پس من الان 1070 بگیرم کار اشتباهیه و ضرر کردم؟):35_thinking:

بستگی داره ک شما چه فریمی بخوای بگیری 30 یا بالای 60...30فریم ک قاعدتا بیشتر از 2سال جواب میده

با توجه به پیشرفت بازی ها بالای 60فریم بخوای طوریکه تمام بازی ها روون اجرا بشن بعید میدونم بیشتر از 2سال جواب بده

(بنده الان خودم 1080 با مانیتور 2k دارم بازی اساسین سندیکیت گاهی به 50 60فریم هم میرسه!)

البته صبر کنید دوستان عزیز بهتر میتونن راهنمایی کنن

به نظر من 1070 بیشتر از 2سال واس 2k جوابدهی نداره اگر بخوای عالی اجرا کنه تمام بازی هارو

ویرایش شده توسط Pc Gaming
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

که کارت روی 100 درصد استفاده نمیمونه ؟ چون تو بازی battlefield 1 زیر 60 فریم میده ( دائم از 60 تا 40 تغییر میکنه )

داداش وقتی صد در صد cpu درگیر باشه

و کارت گرافیک زیر 90 95

گلوگاه هست پردازنده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Pc Gaming گفته است :

بستگی داره ک شما چه فریمی بخوای بگیری 30 یا بالای 60...30فریم ک قاعدتا بیشتر از 2سال جواب میده

با توجه به پیشرفت بازی ها بالای 60فریم بخوای طوریکه تمام بازی ها روون اجرا بشن بعید میدونم بیشتر از 2سال جواب بده

(بنده الان خودم 1080 با مانیتور 2k دارم بازی اساسین سندیکیت گاهی به 50 60فریم هم میرسه!)

البته صبر کنید دوستان عزیز بهتر میتونن راهنمایی کنن

به نظر من 1070 بیشتر از 2سال واس 2k جوابدهی نداره اگر بخوای عالی اجرا کنه تمام بازی هارو

متشکر

بنده الان تصمیمم مشخص شد که میخوام مانیتور fullhd بگیرم نه 2k 

فقط یه سوالی  fullhd که الان بگیرم  فریمم میره بالاتر ؟(نسبت به 2k )

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ice_Devil گفته است :

متشکر

بنده الان تصمیمم مشخص شد که میخوام مانیتور fullhd بگیرم نه 2k 

فقط یه سوالی  fullhd که الان بگیرم  فریمم میره بالاتر ؟(نسبت به 2k )

خواهش میکنم دوست عزیز

بله فریم بالاتری میگیرین...مثلا اگر در یک بازی در رزولوشن 2k 

60 فریم  میگیرید در fhd حدود 90 تا 100فریم

البته در صورتی که cpu مناسبی داشته باشید تا کل قدرت کارت به کار گرفته بشه

در کل 1070 واسه این رزولوشن تا چند سالی بدون هیچ مشکلی پاسخگو هست

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ted mosby گفته است :

سلام
این بازی پدر پردازنده رو درمیاره
برای من روی i5 6600 میزان CPU Usage معمولا بالای 90 بود

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، meepo گفته است :

سلام
این بازی پدر پردازنده رو درمیاره
برای من روی i5 6600 میزان CPU Usage معمولا بالای 90 بود

اینطوری یعنی کلا با i3 نمیشه دیگه بازی کرد

چون الان watch dogs 2 هم اصلا خوب فریم نمیده با i3

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ted mosby گفته است :

اینطوری یعنی کلا با i3 نمیشه دیگه بازی کرد

چون الان watch dogs 2 هم اصلا خوب فریم نمیده با i3

بازی هایی رو اشاره می کنید که شدیدا CPU Intensive هستند دوست عزیز
شما با نرم افزار MSI Afterburner مانیتورینگ انجام بدید. اگر دیدید که میزان CPU Usage شما 100 هست و در مقابل میزان GPU Usage شما روی مقدار پایین تری هست و شما فریم کمتر از 60 می گیرید مشکل از گلوگاه پردازنده هست.
شما با i3 در خیلی از بازی ها مشکلی نخواهید داشت، در مقابل در شماری از بازی ها مقدار کمی گلوگاه اذیتتون خواهد کرد و در بعضی بازی ها هم کلا اوضاع بی ریخت خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، meepo گفته است :

بازی هایی رو اشاره می کنید که شدیدا CPU Intensive هستند دوست عزیز
شما با نرم افزار MSI Afterburner مانیتورینگ انجام بدید. اگر دیدید که میزان CPU Usage شما 100 هست و در مقابل میزان GPU Usage شما روی مقدار پایین تری هست و شما فریم کمتر از 60 می گیرید مشکل از گلوگاه پردازنده هست.
شما با i3 در خیلی از بازی ها مشکلی نخواهید داشت، در مقابل در شماری از بازی ها مقدار کمی گلوگاه اذیتتون خواهد کرد و در بعضی بازی ها هم کلا اوضاع بی ریخت خواهد شد.

خیلی ممنون از پاسختون حالا یه سوال

اینکه اگر من یک i5 بگیرم این مشکل برطرف میشه ؟ مخصوصا تو بازی battle 1

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ted mosby گفته است :

خیلی ممنون از پاسختون حالا یه سوال

اینکه اگر من یک i5 بگیرم این مشکل برطرف میشه ؟ مخصوصا تو بازی battle 1

عرض کردم خدمتتون بنده i5 6600 داشتم زین پیش.. در این بازی در مرحله 2 یا 3 بود (جایی که تاریک هست و باید قطعات موتور برای تانک از داخل دهکده پیدا کنی) میزان CPU Usage از 90 پایین تر نیومد. گاها می چسبید به 99! ....  البته افت فریم هم نداشتم اصلا.
اصولا برای کارت 580 منطقی تر هست که i5 داشته باشید تا بالانس قطعات برقرار باشه. بیشتر از i5 برای این کارت OverKill هست. 
----------
من پیشنهاد می کنم حتما پردازنده رو ارتقا بدید. البته پلتفرم شما قدیمی هست. اگر بتونید یک 4560 یا 4570  خوش قیمت (حتی دست دو) تهیه کنید یقینا تا حد زیادی به طور نسبی مشکلتون رفع خواهد شد.
(((( بازی Watch Dogs 2 حتی با i5 هم گلوگاه خواهد شد ))))

لینک به دیدگاه

دوستان در مورد gainward gtx 1070 نظری دارین ؟ چه جوریاست ؟ با توجه به اینکه قیمتش خیلی ارزونه ! نسبت به مدل های حرفه ای دیگه 1070 چقدر ضعیف تره ؟

لینک به دیدگاه

دوستان از کجا میتونم گرافیک zootak 1070 با اون قیمت  خوب گیر  بیارم

یا یه گرافیک خوب به اون قیمت؟

خواهشا سریع کمک کنید

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، s.j-rez گفته است :

دوستان در مورد gainward gtx 1070 نظری دارین ؟ چه جوریاست ؟ با توجه به اینکه قیمتش خیلی ارزونه ! نسبت به مدل های حرفه ای دیگه 1070 چقدر ضعیف تره ؟

یک سری اطلاعات کلی:
کارت های گینوارد سه سری هستن
Gainward Phoenix
Gainward Phoenix Golden Search
Gainward Phoenix Goes Like Hell
تفاوتشون فقط در میزان فرکانس هست. انگار شما می گی MSI مدل گیمینگ / گیمینگ اکس / گیمینگ زی
مدلی که در ایران موجوده مدل معمولی (مدل 1) هست. بر اساس بنچمارک ها نهایتا 7-8 فریم با مدل GLH تفاوت داره. یکی از ضخیم ترین! کارت ها هم هست. 
============
اگر تفاوت قیمتشون خیلی چشمگیر هست ارزش خرید داره. ولی اگه فقط 100 تومن با برند های معتبرتر (در ایران) فاصله دارن، به ریسکش نمی ارزه به نظرم

در 21 دقیقه قبل، Ice_Devil گفته است :

دوستان از کجا میتونم گرافیک zootak 1070 با اون قیمت  خوب گیر  بیارم

یا یه گرافیک خوب به اون قیمت؟

خواهشا سریع کمک کنید

لیون موجود زده بود و آف خوبی هم زده بود (فکر کنم این تخفیف اختصاصی بود)  -- اصولا موجودی تموم کردن

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، meepo گفته است :

یک سری اطلاعات کلی:
کارت های گینوارد سه سری هستن
Gainward Phoenix
Gainward Phoenix Golden Search
Gainward Phoenix Goes Like Hell
تفاوتشون فقط در میزان فرکانس هست. انگار شما می گی MSI مدل گیمینگ / گیمینگ اکس / گیمینگ زی
مدلی که در ایران موجوده مدل معمولی (مدل 1) هست. بر اساس بنچمارک ها نهایتا 7-8 فریم با مدل GLH تفاوت داره. یکی از ضخیم ترین! کارت ها هم هست. 
============
اگر تفاوت قیمتشون خیلی چشمگیر هست ارزش خرید داره. ولی اگه فقط 100 تومن با برند های معتبرتر (در ایران) فاصله دارن، به ریسکش نمی ارزه به نظرم

لیون موجود زده بود و آف خوبی هم زده بود (فکر کنم این تخفیف اختصاصی بود)  -- اصولا موجودی تموم کردن

الان به نظر شما من چه گرافیکی بگیرم که ارزون باشه همون حد و  کارت خوبی هم باشه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Ice_Devil گفته است :

الان به نظر شما من چه گرافیکی بگیرم که ارزون باشه همون حد و  کارت خوبی هم باشه؟

من خودم MSI GAMING X گرفتم. خیلی راضی ام
از نظر عملکرد مطمئن باشید کارت های 1070 علی رغم تفاوت قیمتی که با هم دارن از نظر کارکرد در حد 4-5 فریم با هم فرق می کنن. اون هم اگر شما رزوشون هدفتون فول اچ دی و فریم تارگت شما 60 باشه، هیچ تفاوتی احساس نخواهید کرد.
تفاوت کارت ها در بحث خنک کنندگی ، نویز و گارانتی شون هست (بحث گارانتی مختص ایران) ....
یکی از بهترین کارت ها از نظر کارایی Galax HOF هست
به طور کلی هر کارتی رو که ارزون تر بود و گارانتی بهتری داشت بخرید. ضرر نخواهید کرد. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...