رفتن به مطلب

Recommended Posts

بنظر من اگر هم عجله ای نداشته باشی میتونی تو بازارچه دنبال موقعیت خوب بگردی و با ۲۱۰۰ یا ۲۲۰۰ یه ۱۰۸۰ ام اس آی خوب در حد بگیری. من خودم بودم این کار رو می کردم.

لینک به دیدگاه

سلام.میخوام کارت msi gaming gtx 1060 3gig دست دو تهیه کنم بخاطر vram کم تو بازیای جدید به مشکل نمیخورم؟قیمت ی تومن واسه دسته دو خوبه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

Ausu b250 prime ma

Cpu cori5 7400 

8g ram 2400

500 g hhd

Green gp 550 gold

ببخشد می خواستم بدونم چه کارت گرافیکی بخرم در چه زمانی که قیمتش بیاد پایین اصلا عجله ای هم برای خرید ندارم وصبر میکنم و نسل بعدی کی میاد و مهم تر از همه یه کارت بگین که روی پاور فشار نیاد و آیا در کنار کارت میشه یک رم ۸گیگ بگیرم و هارد رو در بیارم و یه یترا بزارم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir0098 گفته است :

سلام دوستان

Ausu b250 prime ma

Cpu cori5 7400 

8g ram 2400

500 g hhd

Green gp 550 gold

ببخشد می خواستم بدونم چه کارت گرافیکی بخرم در چه زمانی که قیمتش بیاد پایین اصلا عجله ای هم برای خرید ندارم وصبر میکنم و نسل بعدی کی میاد و مهم تر از همه یه کارت بگین که روی پاور فشار نیاد و آیا در کنار کارت میشه یک رم ۸گیگ بگیرم و هارد رو در بیارم و یه یترا بزارم

Amir

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Amir0098 گفته است :

سلام دوستان

Ausu b250 prime ma

Cpu cori5 7400 

8g ram 2400

500 g hhd

Green gp 550 gold

Amir

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Amir0098 گفته است :

سلام دوستان

Ausu b250 prime ma

Cpu cori5 7400 

8g ram 2400

500 g hhd

Green gp 550 gold

ببخشد می خواستم بدونم چه کارت گرافیکی بخرم در چه زمانی که قیمتش بیاد پایین اصلا عجله ای هم برای خرید ندارم وصبر میکنم و نسل بعدی کی میاد و مهم تر از همه یه کارت بگین که روی پاور فشار نیاد و آیا در کنار کارت میشه یک رم ۸گیگ بگیرم و هارد رو در بیارم و یه یترا بزارم.

Amir

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir0098 گفته است :

Amir

با این شرایط بهتره یه ۹۷۰ بخری یا ۱۰۶۰. برای بازی های روز هم جواب میده و کم نمیاره. رو پاور هم زیاد فشاری نمی بینی. اگر ایسوس ۹۷۰ بخری که فقط یه هشت پین لازم داری ولی گیگا بخری یه هشت پین وصل می کنی و شش پین هم با تبدیل ردیفش می کنی. 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amir0098 گفته است :

سلام آیا شما افزایش قیمت gtx1060 رو دیدین آیا همیشگی هست؟

Amir

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/09, 22:23:11، Amir0098 گفته است :

Amir

نمیشه به همین راحتی مخصوصا تو بازار ایران در مورد آینده قیمت گرافیک نظر دا. به هر حال اولا با تغییر جها خرید ماینرها قیمت این گرافیک ها هم دستخوش تغییر میشه. از طرف دیگه معرفی و عرضه سری های جدید کارتها هم تاثیر می ذاره تو کاهش قیمت این سری ( که البته تا اون زمان مونده). اما خب در حالت کلی می شه گفت اگر اتفاق خاصی ئیش نیاد احتمالا تا کمی بعد هم شاهد افزایش قیمت باشیم و بعد از اون متوقف بشه.

لینک به دیدگاه

از یکی پرسیدم گفت که واستا ولتا بیاد چیه این وآیا gtx970 چقدر قدرت داره به ۱۰۶۰ میرسه و میزان توان مصرفیش چقدره برقش

لینک به دیدگاه

از  یکی پرسیدم گفت که واستا ولتا بیاد چیه این وآیا gtx970 چقدر قدرت داره به ۱۰۶۰ میرسه و میزان توان مصرفیش چقدره برقش

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

نمیشه به همین راحتی مخصوصا تو بازار ایران در مورد آینده قیمت گرافیک نظر دا. به هر حال اولا با تغییر جها خرید ماینرها قیمت این گرافیک ها هم دستخوش تغییر میشه. از طرف دیگه معرفی و عرضه سری های جدید کارتها هم تاثیر می ذاره تو کاهش قیمت این سری ( که البته تا اون زمان مونده). اما خب در حالت کلی می شه گفت اگر اتفاق خاصی ئیش نیاد احتمالا تا کمی بعد هم شاهد افزایش قیمت باشیم و بعد از اون متوقف بشه.

یکی پرسیدم گفت که واستا ولتا بیاد چیه این وآیا gtx970 چقدر قدرت داره به ۱۰۶۰ میرسه و میزان توان مصرفیش چقدره برقش

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/08, 12:08:39، javad17 گفته است :

خیلی بهتر میشه

اما اگه مادر برد و cpu رو بفروشی یه رازن ۱۴۰۰ با یه a320 گیگابایت رو بگیری کلا کارت راه میفته

4460=680t

1400=630t

a320=350t

دوست من چرا یه چیز رو نمیدونید اطلاع میدید ایشون کاربریشون گیم هست و به یه i5 نیاز دارن حداقل ... سری رایزن برای گیم خوب نیست و فریم کم میده

لینک به دیدگاه

سلام به اساتید

سیستم من 8 گیگ رم داره و سی پی یو سیستم هم i3 است مدل 3220 با 3.30 GHz
مادربورد سیستم هم ASUS است مدل p8h77-v
پاور سیستم من هم هستش از برند Huntkey مدل 450h
در حال حاظر از گرافیک آنبورد سیستم استفاده می کنم و قصد دارم یک گرافیک نسبتا خوب در حد 1050 یا 1060 تهیه کنم

تفاوت 1050 ti و 1060 در عمل واقعا چقدره ؟ 1060 ارزش هزینه بیشتر رو داره ؟
بهترین 1050 بازار و 1060 بازار از نظر کارایی و قیمت کدوم ها هستند ؟
من واقعیت انتظار معجزه از سیستم ندارم و جزعیات و پیکسل بیشتر مدنظرم نیست و به 1060 از اون نظر فکر می کنم که شاید در آینده دیرتر نیازمند بروزرسانی پیدا کنم

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Amir0098 گفته است :

یکی پرسیدم گفت که واستا ولتا بیاد چیه این وآیا gtx970 چقدر قدرت داره به ۱۰۶۰ میرسه و میزان توان مصرفیش چقدره برقش

قدرت ۱۰۶۰ مخصوصا نسخه شش گیگش قطعا از ۹۷۰ بیشتر و بهتره.
در مورد مصرف ۹۷۰ هم باید بگم که بستگی داره به سازنده کارت. یعنی ایسوس سری ۹۷۰ استریکس رو زده که فقط یه هشت پین می خوره اما گیگا نسخه سه فن ویندفورس رو زده که یه هشت پین و یه شش پین می خوره و مصرف برقش کمی (فقط کمی) بیشتر از مال ایسوسه. بقیه مدلها رو زیاد اطلاعی ندارم اما با یه سرچ ساده تو گوگل می تونید بیشتر اطلاعات کسب کنید. یکی از دوستای من با پاور ۵۳۰ گرین به راحتی تونست گیگا رو استفاده کنه. البته خود پاور یه هشت پین داشت و یه تبدیل هم برای شش پین استفاده کرد. منتها اگر از سی پی یو Core i5 و بالاتر استفاده می کنید بهتره که پاور قدرتمندتری داشته باشید ( ۶۰۰ وات و بالاتر).
در حالت کلی اگر میتونی بیشتر خرج کنی ۱۰۶۰ شش گیگ با یه i5 استفاده کن، اگر هم نمیخوای زیاد خرج کنی و کم خرج بالانشین استفاده کنی ۹۷۰ خیلی بهتر از ۱۰۵۰ هست.(البته به نظر من)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yebordi گفته است :

سلام به اساتید

سیستم من 8 گیگ رم داره و سی پی یو سیستم هم i3 است مدل 3220 با 3.30 GHz
مادربورد سیستم هم ASUS است مدل p8h77-v
پاور سیستم من هم هستش از برند Huntkey مدل 450h
در حال حاظر از گرافیک آنبورد سیستم استفاده می کنم و قصد دارم یک گرافیک نسبتا خوب در حد 1050 یا 1060 تهیه کنم

تفاوت 1050 ti و 1060 در عمل واقعا چقدره ؟ 1060 ارزش هزینه بیشتر رو داره ؟
بهترین 1050 بازار و 1060 بازار از نظر کارایی و قیمت کدوم ها هستند ؟
من واقعیت انتظار معجزه از سیستم ندارم و جزعیات و پیکسل بیشتر مدنظرم نیست و به 1060 از اون نظر فکر می کنم که شاید در آینده دیرتر نیازمند بروزرسانی پیدا کنم

انتظاری که از ۱۰۶۰ دارین دقیقا درسته و اگر زیاد درگیر جزئیات نیستید باز هم ۱۰۶۰ شش گیگ گزینه بهتر و آینده دارتری هست. با ۱۰۵۰ میتونی بازی های امروزی رو روان رو ۱۰۸۰ اجرا کنی البته اگر نسخه چهارگیگ -TI- باشه. ولی باز اگر پولشو داشتی حتما حتما ۱۰۶۰ گزینه بهتری از ۱۰۵۰ هست برا گیم.
در مورد اینکه کدوم شرکت بهترین رو میزنه خیلی صحبتها شده ولی خب به قول یکی از دوستان دیگه این قضیه شاید سلیقه ای شده باشه. یکی از ایسوس خوشش میاد و صد تا دویست تومن بیشتر پاش میده، یکی هم از گیگا یا ام اس آی خوشش میاد و ارزونتر از ایسوس می خره و همون کارآیی و شاید بهتر از اون رو هم مورد استفاده قرار میده. اگر زمانی خواستی خرید کنی و بین برندها موندی که کدومشون رو بخری یه مقایسه ای تو گوگل بین سازنده ها بزن ببین چی نشون می دن. 

لینک به دیدگاه

من اصلا عجله ای ندارم من یک ps4 دارم و عجله ای برای اون کارت ندارم به نظرتون تا چند ماه یا چند هفته ارزون تر میشه من یک ملیون دویست دارم منطزرم ارزون بشه قبلا میشد بخری ولی الان یک ملیون هشتصد شده خوبش

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنظرتون الان خرید GTX 770 عقلانی هست؟

تقریبا با 550 تومن میشه خرید

تو این رنج قیمت گرافیک بهتری هست؟ الان 1050ti کارکرده چند میشه خرید؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

در جوابتون باید بگم که خرید سری 900 هم الان عقلانی نیست چه برسه به سری 700

شما میتونید یه GTX 1050 ti کارکرده در محدوده قیمت 500 پیدا کنید 

لینک به دیدگاه

سلام بین 2 گرافیک زیر موندم کدومو بگیرم.واسه گیم میخوام و پولش برام مهم نیست

ASUS ROG POSEIDON GTX1080TI-P11G-GAMING

ASUS ROG STRIX-GTX1080TI-O11G-GAMING

کدومو بگیرم بهتره؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mohammadreza1987 گفته است :

کدومو بگیرم بهتره؟

درود

ROG Poseidon یه کارت لوکسه

منظورم از لوکس اینه که یه سیستم لوپ مایع بهش اضافه کردن با بتونید با واتر کولینگ پردازندتون هم هماهنگش کنید

اگه مادینگ galakrond از pcmod رو دیده باشید و سیستم واترکولینگش و لوپی که بین مخزن و پردازنده و گرافیک msi sea hawk مشترک بود متوجه منظورم میشید

اگه پولش واستون مهم نیست و حاضرید یه تومن اضافه واسه poseidon بدید شک نکنید چون یه کارت تولید محدود و لوکس دارید

ولی اگه به قولی زورتون میاد یه تومن اضافه بدید استریکس خیلی کارت خوبیه هم هیت سینک غول پیکری داره هم خوشگله هم قدرتمنده ...

از یه طرف poseidon امکان اضافه کردن لوپ مایع داره و یه متخصص سخت افزار راحت میتونه یه واترکولینگ رو براش بهینه کنه که در صورت انجام اون کار خنک ترین کارت خواهد بود ...

اگه ایسوس بودن یا نبودنش واستون مهم نیست حتما به MSI Lightning هم فکر کنید

هم قیمت استریکس ولی خیلی قدرتمند تر از استریکس ...

کارتی که قدرتمند ترین 1080ti بازار قلمداد میشه

با 3 تا کانکتور 8 پین و 14 فاز تغذیه و کولینگ فوق العاده آمادس تا رکورد های فرکانس رو جابجا کنه ...

توصیه بنده خرید لایتنینگه ولی بازم خودتون میتونید با توضیحاتی که دادم تصمیم بگیرید

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Game World گفته است :

سلام دوست عزیز 

در جوابتون باید بگم که خرید سری 900 هم الان عقلانی نیست چه برسه به سری 700

شما میتونید یه GTX 1050 ti کارکرده در محدوده قیمت 500 پیدا کنید 

ممنون بابت پاسخ

خودم هم نظرم رو 1050ti هست ولی دوستان قیمت فضایی میدن !

با 770 تقریبا همرده هستش درسته؟از AMD  کدوم مدل با 1050ti همرده هست؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، M ξ λ δ ζ گفته است :

ممنون بابت پاسخ

خودم هم نظرم رو 1050ti هست ولی دوستان قیمت فضایی میدن !

با 770 تقریبا همرده هستش درسته؟از AMD  کدوم مدل با 1050ti همرده هست؟

سعک کنید نهایتن با قیمت 550 خریداری کنید 

میتونم بگم در گیم حدود 5 فریم بهتر هست از 770

در amd همرده هاش اینه :

R9 380 ( این مدل کمی قویتره از 1050 ti )

Rx 560 ( این مدل هم کمی ضعیف تره از 1050 ti )

R9 280x ( این مدل هم کمی ضعیف تر از 1050 ti )

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mohammadreza1987 گفته است :

کدومو بگیرم بهتره؟

سلام.

دوست عزیزمون علی آقا توضیحات مفیدی دادن و بطور خلاصه حتی درصورتی که حاضر به پرداخت قیمت کاملا غیر منطقی که posiedon فروش میره هستید(در بهترین حالت لیون 4.200 گذاشته بود که موجودیش تموم شد و الان قیمت های عجیب پیدا میشه حدود 4.700!!!) بدون خرید واتر کولر open loop یا custom خرید این مدل منطقی نیست چون فن هاش باید در دور بیشتری نسبت به نمونه های با هیت سینک بزرگ تر یا 3 فن کار کنن  و در نتیجه نویز بیشتری تولید میکنن یا اینکه بوست واقعی نهایی کمتر خواهد بود. حتی درصورتی هم که از واترکولر مناسب استفاده کنین براش بازهم میزان اورکلاک نهایی در حالت عادی اونقدری نیست که این هزینه ی اضافی رو  توجیه کنه(براحتی بیشتر از 1.500  تومن هزینه ی اضافی برای واتر کولر و قیمت عجیب خود poseidon)

بنظر بنده msi 1080 ti gaming x  رو تهیه کنین با قیمت بسیار مناسب تر از سایر موارد و خودتون بدون افزایش ولتاژ تنها با افزایش پاور لیمیت اورکلاکش کنین و اورکلاک نهایی و بوست واقعی با موارد گرون تر و حتی دست چین شده تفاوت آنچنانی نداره که ارزش اینهمه هزینه ی اضافی رو داشته باشه و مبلغ زیادی صرفه جویی کنین(حدود 2 میلیون تومان!).اگرهم حوصله ی اینکارو ندارین lightning بسیار خریدش برای شما منطقی تره نسبت به poseidon و متاسفانه اختلاف قیمت کمی که asus o11g از لحاظ قیمتی داره این روزها با lightning خریدش رو غیر منطقی میکنه.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...