رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

این مدل هایی که گفتی در حد سیستمت بنظرم خوبه ولی کم پیداست و اگر اول سی پیو بعد رم رو ارتقا بدی  سیستمت بهتر کار میکنه الباه بستگی به جیبت داره

اره حرفت درسته

ولی نمیخوام خیلی هزینه کنم میخوام فقط World of tank رو 60FPS روی  مانیتورم که HD هستش بازی کنم(الان همین ۶۸۷۰ جا هایی که شلوغ میشه بخاطر Vram کمش اذیتم میکنه)

دیگه حساب کردم که کارت خودم رو هم بفروشم حدود ۶۵۰ یا ۷۰۰ یا حالا کمتر هزینه کنم

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/11, 19:51:19، ForgottenOne گفته است :

اره حرفت درسته

ولی نمیخوام خیلی هزینه کنم میخوام فقط World of tank رو 60FPS روی  مانیتورم که HD هستش بازی کنم(الان همین ۶۸۷۰ جا هایی که شلوغ میشه بخاطر Vram کمش اذیتم میکنه)

دیگه حساب کردم که کارت خودم رو هم بفروشم حدود ۶۵۰ یا ۷۰۰ یا حالا کمتر هزینه کنم

کسی نظری نداره؟؟!

مشاوره ای کمکی توصیه ای راهنمایی ای چچیزی؟؟!!؟

کارتی چیزی پیشنهاد میدید؟؟

لینک به دیدگاه

سلام قصد خرید کارت گرافیگ 1060 دارم دو تا کارت پشت ویترینی است که یکی msi x  و دیگری msi plus قیمت 50تومان با هم فرق قیمت دارند 1_کدام ارزش خرید بیشتری دارد۲ کدام کم صدا تر و خنک تر است که سوال دوم از اهمیت بیشتری برخوردار است ۳ این مموری plus که ۹ گیگ است با مموری x از لحاظ سخت افزاری با هم فرق دارند یا این کارت گرافیگ ها فقط از لحاظ بایوس با هم فرق دارند 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali m گفته است :

سلام قصد خرید کارت گرافیگ 1060 دارم دو تا کارت پشت ویترینی است که یکی msi x  و دیگری msi plus قیمت 50تومان با هم فرق قیمت دارند 1_کدام ارزش خرید بیشتری دارد۲ کدام کم صدا تر و خنک تر است که سوال دوم از اهمیت بیشتری برخوردار است ۳ این مموری plus که ۹ گیگ است با مموری x از لحاظ سخت افزاری با هم فرق دارند یا این کارت گرافیگ ها فقط از لحاظ بایوس با هم فرق دارند 

دوست عزیز. از نظر خنکی و صدا کاملا مشابه همدیگه هستن. و سرعت مموری مدل پلاس در تست‌ها 2 یا نهایتا 3 فریم در بازی‌های مختلف تاثیر داره.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Amin_CA گفته است :

دوست عزیز. از نظر خنکی و صدا کاملا مشابه همدیگه هستن. و سرعت مموری مدل پلاس در تست‌ها 2 یا نهایتا 3 فریم در بازی‌های مختلف تاثیر داره.

من که بلد نبودم تو نت چی سرچ کنم که از لحاظ گرما هر دو رو با هم ببینم این صدا و خنک برام خیلی مهمه یک سوال که دارم  خنک ترین 1060چه مدلی است

من خودم ار طراحی EVGA خیلی حال می کنم ولی حیف در بازار موجود نیست 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali m گفته است :

من که بلد نبودم تو نت چی سرچ کنم که از لحاظ گرما هر دو رو با هم ببینم این صدا و خنک برام خیلی مهمه یک سوال که دارم  خنک ترین 1060چه مدلی است

به نظرم این کلیپ بهترین نمونه مقایسه این دو کارت باشه : https://www.youtube.com/watch?v=lgoX0dVSdKY

بله متاسفانه برند EVGA مدتیه که به دلایل مختلفی در بازار کمیاب هست.

و باید بهتون بگم که تویین فروزر msi امتحانشو پس داده و خیالتون از بابت دما راحت باشه. هرچند که 1060 خودش کارت خنکیه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ali m گفته است :

EVGAکه خیلی خوبه msiهم همین طور ولی از  همه بهتر که بیشتر دیدم مورد پسند هست مثل ASUSکه حرفی درموردش نیستZOTACهست هم پای ASUSمیاد خیلی جون سخت ZOTACمثلASUS

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ali m گفته است :

msi gamin x عالیه من مدل 1060 اینکارتو داشتم بدلیل نیاز مالی متاسفانه فروختم  خنک و بیصدا بیشترین دماش 62درجه ضمننا دماش تا رو 60 نمیرسید فناش خاموش بود 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Vikings گفته است :

msi gamin x عالیه من مدل 1060 اینکارتو داشتم بدلیل نیاز مالی متاسفانه فروختم  خنک و بیصدا بیشترین دماش 62درجه ضمننا دماش تا رو 60 نمیرسید فناش خاموش بود 

در  خوب بودن شکی نیست اما خواستم بدون اگر مورد plus متل xکم صدا است و خنک است  این مدل رو تهیه کنم  

در 12 ساعت قبل، ali m گفته است :

ست ۳ این مموری plus که ۹ گیگ است با مموری x از لحاظ سخت افزاری با هم فرق دارند یا این کارت گرافیگ ها فقط از لحاظ بایوس با هم فرق دارند 

نظر دوستان رو در مورد این سوال رو بدون ممنون می شوم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ali m گفته است :

در  خوب بودن شکی نیست اما خواستم بدون اگر مورد plus متل xکم صدا است و خنک است  این مدل رو تهیه کنم  

نظر دوستان رو در مورد این سوال رو بدون ممنون می شوم

ازلحاظ سخت افزاری فرق نمیکنند همه مثل هم هستن فقط از لحاظ کیفیت ساخت و خنک کننده فرق میکنند (البته یه ضرره هم دست کاری میشه که میبینید بین مدل های مختلف یه 3-4 فریم اختلاف هست ولی به اختلاف مثلا بین asus &msiنمی ارزه این همه بابت msi خرج کنی(اینجا یه نکته باقی میمونه  کهasus همون تور که نوش گرونه دست دومش گرونتره نسبت بهmsi

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ali m گفته است :

از لحاظ خنک کنندگی و کم صدا تفاوت ندارن هر دو مدل از خنک کننده عالی twin frozr استفاده کردن 

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در در 1397/01/17, 15:20:54، Vikings گفته است :

از لحاظ خنک کنندگی و کم صدا تفاوت ندارن هر دو مدل از خنک کننده عالی twin frozr استفاده کردن 

با عرض سلام خدمت دوستان 

پسوند dcIII در کارت گرافیک های ASUS چه مفهومی داره  و با مدلی که این پسوند رو نداره چه تفاوتی داره؟

تفاوت این دو مدل در چیست ؟

Asus rog strix 1070 8gb dcIII

Asus rog strix 1070 8gb

لینک به دیدگاه

سلام . من این سیستم رو دارم cpu i3 4150 3.5 ghz - ram 8g ddr3 - gt 730 2g ddr3 

میخام کارت گرافیک رو ارتقا بدم (با بودجه کم) موندم چی بگیرم

خودم اولش نظرم روی gt 1030 بود ولی یه دوست بهم پیشنهاد کرد asus mini r7 360 2g بردارم الان واقعا موندم کدومو بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید باتشکر :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سیستم جمع کردم با مشخصات cpu i3 7100 و GSkill Ripjaws V 2×4GB=8GB DDR4 2133MHz CL15 و Asus B150I Pro Gaming/Aura: لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین گرافیک برای گیم که با این سیستم گلوگاه ایجاد نشه و تا قیمت 1200 تا 1500 باشه معرفی بفرمایید ؟ فقط فوری باید تهیه کنم باتشکر

ویرایش شده توسط destroyer
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، destroyer گفته است :

سلام دوستان یه سیستم جمع کردم با مشخصات cpu i3 7100 و GSkill Ripjaws V 2×4GB=8GB DDR4 2133MHz CL15 و Asus B150I Pro Gaming/Aura: لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین گرافیک برای گیم که با این سیستم گلوگاه ایجاد نشه و تا قیمت 1200 تا 1500 باشه معرفی بفرمایید ؟ فقط فوری باید تهیه کنم باتشکر

gtx 1050 ti 4g گزینه خوبی میتونه باشه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، destroyer گفته است :

بهترین کارت گرافیک:از مارک (ASUS.MSI.EVEGA.MSI.ZOTAC)هرکدوم از اینا گیرت بیاد مدل GTX1050TIعالی هست البته من به شخصه ZOTACوASUSرو می پسندم

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

بعد مدت ها بالاخره سیستم مورد نظرمو بستم فقط مورد آخر پاور هست که هنوز از این پاور های فیک استفاده میکنم و فک میکنم به سیستم ضربه میزنه .. رم هم بتونم 16 کنم خوب میشه

i5 3570k

Cpu fan cm vortex plus

Ram 8 1600 

Gpu 1050ti asus exp

Mb msi z77 g43

Case green striker

Mouse key .. rival 300 .. cougar 600k

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Dantek199 گفته است :

بعد مدت ها بالاخره سیستم مورد نظرمو بستم فقط مورد آخر پاور هست که هنوز از این پاور های فیک استفاده میکنم و فک میکنم به سیستم ضربه میزنه .. رم هم بتونم 16 کنم خوب میشه

i5 3570k

Cpu fan cm vortex plus

Ram 8 1600 

Gpu 1050ti asus exp

Mb msi z77 g43

Case green striker

Mouse key .. rival 300 .. cougar 600k

تعویض پاور تو اولویت قرار بدید یه دفعه دیدی کل سیستم به فنا رفت

در 16 ساعت قبل، destroyer گفته است :

با بودجه ای که دارین کارت نو فقط 1050ti میتونید تهیه کنید و دست دو 970 خوبه ، 980 اگه تونستید قیمت خوب گیر بیارین بهتره

لینک به دیدگاه

سلام ،

آیا تهیه   خنک کننده مایع علاوه بر خنک کننده بادی   برای کارت گرافیک ذیل  لازم و ضروری هست ؟

https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING

مثل خنک کننده  واتر فورس گیگا  1080 TI  فکر کنم برای این دستگاه هم مناسب باشه ولی نمیدونم اصلا خنک مجزا برای تهیه موجوده ؟

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N108TAORUSX-W-11GD-rev-10-11#kf

ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

سلام ،

آیا تهیه   خنک کننده مایع علاوه بر خنک کننده بادی   برای کارت گرافیک ذیل  لازم و ضروری هست ؟

https://www.asus.com/Graphics-Cards/ROG-POSEIDON-GTX1080TI-P11G-GAMING

مثل خنک کننده  واتر فورس گیگا  1080 TI  فکر کنم برای این دستگاه هم مناسب باشه ولی نمیدونم اصلا خنک مجزا برای تهیه موجوده ؟

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N108TAORUSX-W-11GD-rev-10-11#kf

ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.

شما اگر کار اورکلاک نمیکنید نیازی نیست یا بیش از 3-4 ساعت بازی نمیکنید بازم نیاز نیست اما اگر ماینر هستید نیاز دارید عملا خود ایر کولر ی که رو گرافیک های ایسوس هست عالی عمل میکنید (چون خودمم کارت گرافیک ایسوس دارم میدونم)اما اگر واتر کولر استفاده کنی خب صد درصد بازده خیلی بهتری ازسیستم تجربه میکنی حالا اونم بستگی باز به واتر کولر مورد استفاده داره که هرچی بهتر باشه  خب عملکرد بهتری دارد (هرمدل واتر کولر حداقل برای این کارت گرافیک باید 240mmباشه هرچی هم دور پمپ بیشتر باشه یا از لوله با کیفیت یا رادیات مناسب استفاده شه تو خنک کنندگی وبازده و طول عمر تاثیر داره) به قول معروف هرچی پول بدی به همون اندازه آش گیرت میاد

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/27, 14:16:26، yasin1380 گفته است :

شما اگر کار اورکلاک نمیکنید نیازی نیست یا بیش از 3-4 ساعت بازی نمیکنید بازم نیاز نیست اما اگر ماینر هستید نیاز دارید عملا خود ایر کولر ی که رو گرافیک های ایسوس هست عالی عمل میکنید (چون خودمم کارت گرافیک ایسوس دارم میدونم)اما اگر واتر کولر استفاده کنی خب صد درصد بازده خیلی بهتری ازسیستم تجربه میکنی حالا اونم بستگی باز به واتر کولر مورد استفاده داره که هرچی بهتر باشه  خب عملکرد بهتری دارد (هرمدل واتر کولر حداقل برای این کارت گرافیک باید 240mmباشه هرچی هم دور پمپ بیشتر باشه یا از لوله با کیفیت یا رادیات مناسب استفاده شه تو خنک کنندگی وبازده و طول عمر تاثیر داره) به قول معروف هرچی پول بدی به همون اندازه آش گیرت میاد

ممنون از پاسختون ،

من کارهای یادگیری ماشین انجام میدم ، آیا خنک کننده سیکل بسته مانند گرافیک های  واتر فورس گیگا  در بازار وجود دارد ؟

ویرایش شده توسط حمید رضا احمدی
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

ممنون از پاسختون ،

من ماینر هستم ، آیا خنک کننده سیکل بسته مانند گرافیک های  واتر فورس گیگا  در بازار وجود دارد ؟

فکر نکنم اگر  گیر بیاد نو نیست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم با بودجه 1600 تا 1800 

حوزه کاریم هم معماری مدلسازی و رندر هست بیشتر برای کار تو ویوپورت نرم افزا های 3Dmax-Autocad-Revit و همچنین photoshop -after effect

الان انتخاب های پیش روم با توجه به بودجه و تحقیق و قیمت های تو تاپیک های فروش میتونم  1060 6 گیگ یا 980 بگیرم ..... 

اینم بگم اصلا اهل گیم با کامپیوتر نیستم  یکبار هم گیمی تو سیستم نصب ام نکردم (ما فقط خلافمون تو گیم نهایتن کلش رویاله?)

حالا از دوستان اهل فن سوالم اینه کدوم منطق خرید داره و انتخاب بهتری نسب به کار و بودجه ام ضمنا" اینم اضافه کنم که معمولا 980 گارانتی نداره و 1060 داره  .... ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Naser.Morsali گفته است :

سلام خدمت دوستان

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم با بودجه 1600 تا 1800 

حوزه کاریم هم معماری مدلسازی و رندر هست بیشتر برای کار تو ویوپورت نرم افزا های 3Dmax-Autocad-Revit و همچنین photoshop -after effect

الان انتخاب های پیش روم با توجه به بودجه و تحقیق و قیمت های تو تاپیک های فروش میتونم  1060 6 گیگ یا 980 بگیرم ..... 

اینم بگم اصلا اهل گیم با کامپیوتر نیستم  یکبار هم گیمی تو سیستم نصب ام نکردم (ما فقط خلافمون تو گیم نهایتن کلش رویاله1f603.png)

حالا از دوستان اهل فن سوالم اینه کدوم منطق خرید داره و انتخاب بهتری نسب به کار و بودجه ام ضمنا" اینم اضافه کنم که معمولا 980 گارانتی نداره و 1060 داره  .... ممنون میشم راهنمایی کنید 

مشخصه با این قیمت 1060 اگرti باشه بهتر هست

لینک به دیدگاه

درود

بین  کارت گرافیک  1080 و   1070ti    با توجه  تفاوت  قیمت کدوم را پیشنهاد میکنید ؟ 

هر دو کارت گرافیک  8 گیگ هستند . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...