رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، pejman2010 گفته است :

سلام وقتتون بخیر ببخشید میخاستم  برای خرید گرافیک راهنماییم کنید....

1.ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-GAMING   
2.ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING Graphics Card

میشه بگید کدومو بخرم ؟ متشکر

1050ti صد در صد 

یه سر و گردن بالا تره

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، pejman2010 گفته است :

سلام وقتتون بخیر ببخشید میخاستم  برای خرید گرافیک راهنماییم کنید....

1.ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-GAMING   
2.ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING Graphics Card

میشه بگید کدومو بخرم ؟ متشکر

هیچکدوم 

برو یه دست دوم 1060-3گیگ بخر خیلی بهتر از هردو

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان فکر کنم یه بار تو همین تاپیک درخواست مشاوره برای ارتقادادم و جواب گرافیک ۱۰۳۰ رو گرفتم

مشخصات سیستمم

Gyggabyte pa65 ud3 b3

Cpu core i5 2xxx

Radeon 6750

8 gig ram 1333

میخوام یه گرافیک حتی دست دو خوب پیدا بشه در حد ۵۰۰ یا ۶۰۰ حالا یکم بالا پایینتر بجز ۱۰۳۰ چه انتخاب دیگه میتونم داشته باشم

۱۰۳۰ در مقابل گرافیک خودم چجوریه، در مقابل gtx 750 توانش چجوریه، هم رده های قیمتیش توی مارک amd چی پیدا میشه 

من فقط یکم فریم ریت بالاتر توی dota 2 میخوام و در حد ۵۰ ۶۰ فریم اگه برسه با display 1600x900

و اینکه بشه فورتنایت رو بدون لگ با گرافیک متوسط دو سه سال حالا با توجه به اینکه ممکنه بعدنا ارتقا گرافیکی داشته باشه این بازی برام اجرا کنه

لینک به دیدگاه

در در 13 مرداد 1397 در 19:23، arvin393 گفته است :

دوستان فکر کنم یه بار تو همین تاپیک درخواست مشاوره برای ارتقادادم و جواب گرافیک ۱۰۳۰ رو گرفتم

مشخصات سیستمم

Gyggabyte pa65 ud3 b3

Cpu core i5 2xxx

Radeon 6750

8 gig ram 1333

میخوام یه گرافیک حتی دست دو خوب پیدا بشه در حد ۵۰۰ یا ۶۰۰ حالا یکم بالا پایینتر بجز ۱۰۳۰ چه انتخاب دیگه میتونم داشته باشم

۱۰۳۰ در مقابل گرافیک خودم چجوریه، در مقابل gtx 750 توانش چجوریه، هم رده های قیمتیش توی مارک amd چی پیدا میشه 

من فقط یکم فریم ریت بالاتر توی dota 2 میخوام و در حد ۵۰ ۶۰ فریم اگه برسه با display 1600x900

و اینکه بشه فورتنایت رو بدون لگ با گرافیک متوسط دو سه سال حالا با توجه به اینکه ممکنه بعدنا ارتقا گرافیکی داشته باشه این بازی برام اجرا کنه

بنظرم گرافیک 750ti بگیر کارکرده کارتون کاملا راه میوفته 

گرافیک 650ti هم پیدا بشه عالیه تقریبا قدرتش اندازه 750ti

در دوتا 2 حتی رو full hd باهاش بالای 60 فریم میگیری و فورتنایت هم میتونی رو High بازی کنی بدون هیچ لگی

و اینو بگم 750ti از 1030 حدود 20 درصد قوی تره

بازم 750 از 1030 کمی قوی تره

و amd هم این کارت هارو پیشنهاد میدم

Rx 550 

R7 360

HD 5870

HD 6870

HD 5850

HD 7770

HD 8760

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

ببخشید یه سوال دیگه gtx750ti نو و دست دو قیمتشون چجوریه، چند گیرم میاد یکی گیم نت داشته داره میفروشه میگه ۷۰۰ دست دو میارزه؟

واینکه دقیقا همرده این گرافیک تو مارک amd چیه باهمین توان پردازش

ویرایش شده توسط arvin393
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، arvin393 گفته است :

ببخشید یه سوال دیگه gtx750ti نو و دست دو قیمتشون چجوریه، چند گیرم میاد یکی گیم نت داشته داره میفروشه میگه ۷۰۰ دست دو میارزه؟

و اینکه r7 250 درمقابل این کارت گرافیک توانش چجوریه

اگه رو سیستم گیم نت سوار بوده نخر،معلوم نیست خودشم دست دو نخریده باشه،این کارتی که گفتید ضعیف تره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

واینکه دقیقا همرده این گرافیک تو مارک amd چیه باهمین توان پردازش

700 اصلا نمیارزه برای کار کرده 750ti

ته تهش 550

و اینکه رقیب های 750ti در کارت های amd این ها هستند

R7 360

Rx 550

HD 5870

لینک به دیدگاه

از کجا میتونم با این قیمت پیدا کنم اخه تو دیوار فقط چند تا بود قیمتش در همین حد بود 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

از کجا میتونم با این قیمت پیدا کنم اخه تو دیوار فقط چند تا بود قیمتش در همین حد بود 

دوستان تو فروم خرید وفروش کارت گرافیک این مدل هارو قرار داده بودن کارت rx470 4gbهم دیدی بخر دست دوم ارزش داره البته نمیدونم درحد 700تومن میفروشن یانه

لینک به دیدگاه

نظرتان درباره ی کارت  1050 ti asus rog چیه یا rx470 gaming

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

نظرتان درباره ی کارت  1050 ti asus rog چیه یا rx470 gaming

مسلما rx470

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوستان تو فروم خرید وفروش کارت گرافیک این مدل هارو قرار داده بودن کارت rx470 4gbهم دیدی بخر دست دوم ارزش داره البته نمیدونم درحد 700تومن میفروشن یانه

داداش این rx470 در حد ۲ تا ۳ میلیونه الان من دنبال ۷۰۰ به پایینم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، arvin393 گفته است :

داداش این rx470 در حد ۲ تا ۳ میلیونه الان من دنبال ۷۰۰ به پایینم

8گیگش این قیمته بنظرم ۴ گیگشم هست 

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/13, 19:23:42، arvin393 گفته است :

مشخصات سیستمم

Gyggabyte pa65 ud3 b3

Cpu core i5 2xxx

Radeon 6750

8 gig ram 1333

دوستان این مادربردم گرافیک 6970 رو ساپورت میکنه؟ گرافیک خوبیه؟ فکر کنم از gtx750ti قویتر باشه درسته؟

و یه نکته دیگه تو سایت زده ۵۵۰ وات حداقل پاور مورد نیاز و پاور من ۵۳۰ واته  باید حتما پاور رو عوض کنم درسته؟ 

یه نکته دیگه از مارک تسکو پاور بگیرم که ارزون دربیاد با توجه به ۶ ۷ سال کار کردن این کامپیوترم و نمیخوام زیاد خرج کنم جوابگو هست؟

یه مدل پاور تسکو هست زده ۷۰۰ وات اون پایین تو مشخصاتش زده وات واقعی ۳۵۰ این یعنی چی؟

ویرایش شده توسط arvin393
لینک به دیدگاه

سلام خدمت اساتید
حداکثر گرافیکی ک میتونم رو این سیستم ببندم چیه ؟
mb: asus b150 pro gaming aura
cpu: i3 7100
ram: 8gig ddr4 2400
فعلا قصد خرید ندارم ، چون ی گرافیک خریدم ک مورد داشت پس فرستادم اگه درست نشد ی مقدار میدارم رو پولش ی گراف دیگه میخوام بخرم .

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

دوستان این مادربردم گرافیک 6970 رو ساپورت میکنه؟ گرافیک خوبیه؟ فکر کنم از gtx750ti قویتر باشه درسته؟

و یه نکته دیگه تو سایت زده ۵۵۰ وات حداقل پاور مورد نیاز و پاور من ۵۳۰ واته  باید حتما پاور رو عوض کنم درسته؟ 

یه نکته دیگه از مارک تسکو پاور بگیرم که ارزون دربیاد با توجه به ۶ ۷ سال کار کردن این کامپیوترم و نمیخوام زیاد خرج کنم جوابگو هست؟

یه مدل پاور تسکو هست زده ۷۰۰ وات اون پایین تو مشخصاتش زده وات واقعی ۳۵۰ این یعنی چی؟

درود

ساپورت میکنه ولی ارزش نداره چون درایوری براش منتشر نمیشه و پر مصرف هم هست.بله مقداری قویتره.گرافیک همون 1030 بهتره و اگه قویتر میخاین کارت 660 و 660تی ای رو مد نظر داشته باشین اما با این وضع بازار قیمتها پرته و کمی سخته که با قیمت مناسب پیدا بشه.

خیر تسکو بی کیفیته و ارزش خرید نداره.پاور گرین کارکرده تمیز از اقای شعبانی یا محبی تهیه کنید.

کلا تسکو،سادیتا،تارگت،ایسوس(فیک هست و ربطی به ایسوس اصلی نداره)،مسترتک،تراست برندهای اشغال و درجه چند چینی هستند که بخاطر یه عده مفتخور به مردم تحت عنوان تولید داخلی قالب میشن و همچنین باعث افزایش قیمت و محدودیت در واردات برندهای درست حسابی مثل کولرمستر،کورسیر و ... میشن.جوکه قرنه بخاطر وجود امثال سادیتا،واردات کولرمستر و کورسیر ممنوع شده.

در 55 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

سلام خدمت اساتید
فعلا قصد خرید ندارم ، چون ی گرافیک خریدم ک مورد داشت پس فرستادم اگه درست نشد ی مقدار میدارم رو پولش ی گراف دیگه میخوام بخرم .

درود

1050تی ای برای این سیستم مناسبه،1060 هم میشه استفاده کرد اما مقدار کمی توی بازیهای سیپیو محور گلوگاه میشه که میشه ازش چشم پوشی کرد. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

ساپورت میکنه ولی ارزش نداره چون درایوری براش منتشر نمیشه و پر مصرف هم هست.بله مقداری قویتره.گرافیک همون 1030 بهتره و اگه قویتر میخاین کارت 660 و 660تی ای رو مد نظر داشته باشین اما با این وضع بازار قیمتها پرته و کمی سخته که با قیمت مناسب پیدا بشه.

خیر تسکو بی کیفیته و ارزش خرید نداره.پاور گرین کارکرده تمیز از اقای شعبانی یا محبی تهیه کنید.

کلا تسکو،سادیتا،تارگت،ایسوس(فیک هست و ربطی به ایسوس اصلی نداره)،مسترتک،تراست برندهای اشغال و درجه چند چینی هستند که بخاطر یه عده مفتخور به مردم تحت عنوان تولید داخلی قالب میشن و همچنین باعث افزایش قیمت و محدودیت در واردات برندهای درست حسابی مثل کولرمستر،کورسیر و ... میشن.جوکه قرنه بخاطر وجود امثال سادیتا،واردات کولرمستر و کورسیر ممنوع شده.

درود

1050تی ای برای این سیستم مناسبه،1060 هم میشه استفاده کرد اما مقدار کمی توی بازیهای سیپیو محور گلوگاه میشه که میشه ازش چشم پوشی کرد. 

داداش 660ti و 660 معمولی دست دو چند گیرم بیاد خوبه؟ نسبت به ۱۰۳۰ چقدر قویتره؟ 

این الان ۶۹۷۰ رو میده ۶۰۰ تومن من فکر میکنم قیمت خوبی باشه نیست؟ ولی از یه طرف اینم هست که اپدیت درایور دیگه براش نمیاد و پر مصرفه ،  میگی صبر کنم اگه ۶۶۰ ti گیرم اومد بگیرم؟

ویرایش شده توسط arvin393
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

بله کارت gtx750tiبهتره درمورد پاور نیازی به تعویض نداره 530وات جواب گو کل سیستم شما هست  

برا این گفته شده پاور 550وات که یه اینده نگری باشه اگر خواستین سیستم رو ارتقا بدین نیازی به خرید دوباره پاور نباشه ولی از اونجا که شما قصد ارتقا انچنان ندارین همین پاور کار راه بندازه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MEHDI0742 گفته است :

سلام خدمت اساتید

کارتgtx750tiیاgtx880یا1030ocو1050یا1050tiفکر نکنم بیشتر از این بدرد بخوره برا این سیستم

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، arvin393 گفته است :

داداش و معمولی دست دو چند گیرم بیاد خوبه؟ نسبت به ۱۰۳۰ چقدر قویتره؟ 

این الان ۶۹۷۰ رو میده ۶۰۰ تومن من فکر میکنم قیمت خوبی باشه نیست؟ ولی از یه طرف اینم هست که اپدیت درایور دیگه براش نمیاد و پر مصرفه ،  میگی صبر کنم اگه ۶۶۰ ti گیرم اومد بگیرم؟

660 و 660ti و 760 این کارتها رو حداکثر 600 تا 700ت گیر بیاری خوبه.بازم میگم قیمتها پرته و پیدا کردن کارت با قیمت مناسب زمان میبره.از ادم مطمئن خرید کن و مهلت تست کافی هم بگیر تا ضرر نکنی.این کارتها نزدیک دو برابر از 1030 قویترن.لینک توی این سایت میتونید قدرت کارتها رو مقایسه کنید.

خیر خرید سری 6000 عقلانی نیست.صبر نکن چون هرچی میگذره قیمتها بالاتر میرن و قطعات نایاب میشن.اگه بودجه ای که داری 600 هست،باهاش یدونه 1030 تهیه کن،بعدا که پول اومد دستت روش مقداری سر میدی و با یه کارت قویتر تعویض میکنی.پولو نگه ندار چون روز به روز ارزشش کمتر میشه.این کارت بهترین کولینگ رو داره در بین 1030 ها.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

کارتgtx750tiیاgtx880یا1030ocو1050یا1050tiفکر نکنم بیشتر از این بدرد بخوره برا این سیستم

درود برادر.

میبخشید بنده همیشه صوتی های شمارو میگیرم?

gtx 880 برای pc نداریم!

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود برادر.

میبخشید بنده همیشه صوتی های شمارو میگیرم1f601.png

gtx 880 نداریم!

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-880M.107622.0.html

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه کارت خوب معرفی کنید که بشه دوتا ۲ رو با بالاترین تنظیمات و فریم بالا بشه اجرا کرد فقط همین گیم مدنظرم هست  هست بودجه ۸۰۰ تومن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود برادر.

gtx 880 نداریم!

والا تاجایی که بنده دیدم داریم ولی 980 هم هست میشه استفاده کرد من خودم 880 ندیدم ولی هست بیشتر بازار از 980 داره که میشه خرید کرد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود برادر.

gtx 880 نداریم!

دستت درد نکنه که صوتیمو میگیری ولی اینبار خودت صوتی دادی بازم ببخشید صوتی تو میگیرم(البته خودم از نزدیک تاحالا ندیدم وندیدم جایی به صورت دست دوم بفروشن)(تاجایی که یاد دارم انویدیا نیومده یه پله درمیون کارت هارو شماره گذاری کنه از سری 700یکدفعه بیاد سری 900 وسری800رو ول کنه مگه شرکت ماکروسافته یکدفعه از 8یا8.1بره 10)(البته ممکنه کارت گرافیک جدید سری رو 2000معرفی کنه که خیلی احتمالش کمه همه هم گفتم این سری رو با1100میاد معرفی میکنه)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...