رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

سلام دوستان یه کارت خوب معرفی کنید که بشه دوتا ۲ رو با بالاترین تنظیمات و فریم بالا بشه اجرا کرد فقط همین گیم مدنظرم هست  هست بودجه ۸۰۰ تومن

دوتا2رو که الان با 800 تومن نمیشه رو بالاترین تنظیمات گرفت ولی فکر کنم دراین رنج قیمت کارت 750یا750tiگیر بیادکه میشه بازی دوتا2روباهاش کرد

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

در 30 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دستت درد نکنه که صوتیمو میگیری ولی اینبار خودت صوتی دادی بازم ببخشید صوتی تو میگیرم(البته خودم از نزدیک تاحالا ندیدم وندیدم جایی به صورت دست دوم بفروشن)(تاجایی که یاد دارم انویدیا نیومده یه پله درمیون کارت هارو شماره گذاری کنه از سری 700یکدفعه بیاد سری 900 وسری800رو ول کنه مگه شرکت ماکروسافته یکدفعه از 8یا8.1بره 10)(البته ممکنه کارت گرافیک جدید سری رو 2000معرفی کنه که خیلی احتمالش کمه همه هم گفتم این سری رو با1100میاد معرفی میکنه)

انویدیا از سری 700 به 900 مهاجرت کرد . چون قبل از اون از سری 800 برای نوت بوک ها استفاده کرده بود . 

در ضمن سری 800 فقط روی نوت بوک ها به صورت پیشفرض نصب شده هستند و شما نمیتونید روی کامپیتر دیگه نصب کنید . چون مستقیم بر روی pcb نوت بوک قرار گرفتن و کارت گرافیک جدا محسوب نمیشن . 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دستت درد نکنه که صوتیمو میگیری ولی اینبار خودت صوتی دادی بازم ببخشید صوتی تو میگیرم(البته خودم از نزدیک تاحالا ندیدم وندیدم جایی به صورت دست دوم بفروشن)(تاجایی که یاد دارم انویدیا نیومده یه پله درمیون کارت هارو شماره گذاری کنه از سری 700یکدفعه بیاد سری 900 وسری800رو ول کنه مگه شرکت ماکروسافته یکدفعه از 8یا8.1بره 10)(البته ممکنه کارت گرافیک جدید سری رو 2000معرفی کنه که خیلی احتمالش کمه همه هم گفتم این سری رو با1100میاد معرفی میکنه)

?? اتفاقا این کار رو انویدیا چندین بار انجام داده و بحث سری 800 اصلا جداست این سری کارت ها اصلا قابل خرید به صورت جدا برای سیستم های دسکتاپ نیستند.داداش شما با این حد از اطلاعات این جا به مردم مشاوره میدی؟ انویدیا سری 100 داشت ؟ 300 داشت ؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

برای لپ تابه دوست عزیز. m نشانه نوت بوکه.

لینک به دیدگاه

سری 800 فقط برای نوت بوک هست و شما نمیتونید gtx 880 رو برای پیسی بخرید که شما گفتید 880 بیشتر نخر!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، GRANDAM گفته است :

میدونم برا لپتاپه

من گفتم شاید دوستمون منظورش این بود

https://www.amazon.com/Nvidia-GeForce-upgrade-P570WM-Panther/dp/B00X6A6442

البته نمیدونم چطوری میخواد به مادربرد بزنه

لینک به دیدگاه

والا تاجایی که بنده دیدم داریم ولی 980 هم هست میشه استفاده کرد من خودم 880 ندیدم ولی هست بیشتر بازار از 980 داره که میشه خرید کرد

980 هست دلیل نمیشه که 880 هم برای pc  هست دوست عزیز!

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

عزیز سری 800 فقط برای لپتاپ بودن pc کاری به اسم سری 8XX نداره 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Mohammad-DS گفته است :

سلام دوستان یه کارت خوب معرفی کنید که بشه دوتا ۲ رو با بالاترین تنظیمات و فریم بالا بشه اجرا کرد فقط همین گیم مدنظرم هست  هست بودجه ۸۰۰ تومن

HD 7770

gtx 750

gtx 550ti

r7 260

gtx 1030

از کارتا هستن که زیادیم هستن برای 2تا دو یعنی بدون مشکل ران میکنه

بستگی به خودتون داره با گرافیک 400 تومنیم میتونید بازی کنید راحتو بدون مشکل رو بالا ترین تنظیمات و رزولشین 1080p

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MAMADAMD گفته است :

عزیز سری 800 فقط برای لپتاپ بودن pc کاری به اسم سری 8XX نداره 

اشتباه نقل قول کردی برادر.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

اشتباه نقل قول کردی برادر.

اره عزیز شرمنده

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

دوست عزیز وجود داره 880ولی تو لپ تاپ ها ساتفاده شد ولی شما گفتید اصلا وجود نداره

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

1f602.png1f602.png اتفاقا این کار رو انویدیا چندین بار انجام داده و بحث سری 800 اصلا جداست این سری کارت ها اصلا قابل خرید به صورت جدا برای سیستم های دسکتاپ نیستند.داداش شما با این حد از اطلاعات این جا به مردم مشاوره میدی؟ انویدیا سری 100 داشت ؟ 300 داشت ؟ 

منم گفتم تا جایی که یاد دارم نگفتم تاریخ انویدیارو برگ زدم

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

من خودم همون منظورم 980 بود که تایپ شد 880 ولی ایشون گفت اصلا 880 وجود نداره

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، veteranomid گفته است :

1f602.png1f602.png اتفاقا این کار رو انویدیا چندین بار انجام داده و بحث سری 800 اصلا جداست این سری کارت ها اصلا قابل خرید به صورت جدا برای سیستم های دسکتاپ نیستند.داداش شما با این حد از اطلاعات این جا به مردم مشاوره میدی؟ انویدیا سری 100 داشت ؟ 300 داشت ؟ 

بحث سری 300یا100که نذاشت انویدیا. فکر کنم بخاطر amdبود چون سری r9رو با همین شماره ها شماره گذاری کرد مثلr9 380که بخاطر همینم فکرکنم دیگه انویدیا از این اعداد استفاده نکرد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز وجود داره 880ولی تو لپ تاپ ها ساتفاده شد ولی شما گفتید اصلا وجود نداره

برادر گفتم برا پیسی وجود نداره .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

اقا دوستم میخواد دوتا کارت 1050 تی ای بخره

من بهش میگم این کار درست نیست خب

حالا سوالم اینه که آیا دوتا 1050 تی آی رو میشه SLI کرد

من بهش میگم ارزش نداره بیا راحت یه 1070 تی آی  بخر ولی خب خودش اسرار داره

لطفا راهنمایی کنید

آیا میشه دوتا 1050 تی آی رو بهم وصل کرد ؟

مشکل پاور و مادربرد هم نداره

البته سی پی یوش هم ظعیفه ولی دقیقا نمیدونم چیه اگه لازمه تا مدلش رو بفرستم ؟

ممنون از همه

ویرایش شده توسط BELOTI_69
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، BELOTI_69 گفته است :

سلام خدمت دوستان عزیز

اقا دوستم میخواد دوتا کارت 1050 تی ای بخره

من بهش میگم این کار درست نیست خب

حالا سوالم اینه که آیا دوتا 1050 تی آی رو میشه SLI کرد

من بهش میگم ارزش نداره بیا راحت یه 1070 تی آی  بخر ولی خب خودش اسرار داره

لطفا راهنمایی کنید

آیا میشه دوتا 1050 تی آی رو بهم وصل کرد ؟

مشکل پاور و مادربرد هم نداره

البته سی پی یوش هم ظعیفه ولی دقیقا نمیدونم چیه اگه لازمه تا مدلش رو بفرستم ؟

ممنون از همه

درود

خیر نمیشه  SLI کرد،حتی 1060 هم نمیشه SLI کرد.این امکان برای کارتهای سری 1070 و بالاتر امکان پذیره.به خاطر عوضی بازی انویدیا قابلیت  SLI از کارتهای پایین رده خذف شده.

یک کارت قوی بگیرن و بیخیال  SLI بشن بهتره.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

بحث سری 300یا100که نذاشت انویدیا. فکر کنم بخاطر amdبود چون سری r9رو با همین شماره ها شماره گذاری کرد مثلr9 380که بخاطر همینم فکرکنم دیگه انویدیا از این اعداد استفاده نکرد

رفیق جوک داری میگی ؟ r9 380 کجا و کی بود سری 400 انویدیا کی بود فک کنم شیرین 4 یا 5 سال اختلاف زمانی دارن.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان میخواستم یه کارت گرافیک در محدوده ۱۷۰۰ بخرم به نظر شما کدام کارت گرافیک گزینه خوبی هست؟

GTX 1050ti

Rx560 4g

و در مورد چیپست های بالا کدام مدل گرافیک از کدام برند در کنار قیمت پایین کارایی بالاتری دارد؟

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام

دوستان میخواستم یه کارت گرافیک در محدوده ۱۷۰۰ بخرم به نظر شما کدام کارت گرافیک گزینه خوبی هست؟

GTX 1050ti

Rx560 4g

و در مورد چیپست های بالا کدام مدل گرافیک از کدام برند در کنار قیمت پایین کارایی بالاتری دارد؟

بین این دو 1050ti

برند هیچ فرقی نمیکنه ، هرکدوم ارزونتره بخر( ترجیحا 2 فنه).

این گزینه عالی هست MSI GTX 1050 Ti 4GT OCV1 4GB GDDR5

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ***sniper*** گفته است :

درود

خیر نمیشه  SLI کرد،حتی 1060 هم نمیشه SLI کرد.این امکان برای کارتهای سری 1070 و بالاتر امکان پذیره.به خاطر عوضی بازی انویدیا قابلیت  SLI از کارتهای پایین رده خذف شده.

یک کارت قوی بگیرن و بیخیال  SLI بشن بهتره.

بسیار ممنونم دوست عزیز

دست گلتون دردنکنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

بین این دو 1050ti

برند هیچ فرقی نمیکنه ، هرکدوم ارزونتره بخر( ترجیحا 2 فنه).

این گزینه عالی هست MSI GTX 1050 Ti 4GT OCV1 4GB GDDR5

خیلی ممنون ، یعنی تفاوت خاصی بین مدلی که ذکر کردید با msi gaming x نیست؟ و نیازی به هزینه اضافی ۲۰۰ تومانی نیست؟

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

خیلی ممنون ، یعنی تفاوت خاصی بین مدلی که ذکر کردید با msi gaming x نیست؟ و نیازی به هزینه اضافی ۲۰۰ تومانی نیست؟

تفاوتشون در اورکلاک هست.که نهایتن توی بازی 8-7 فریم بیشتر بده که البته شما هر مدل کارتی که داشته باشید میتونید خودتون دستی اورکلاک کنید (کلیپ هاش توی یوتوب هست)

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/13, 19:23:42، arvin393 گفته است :

دوستان فکر کنم یه بار تو همین تاپیک درخواست مشاوره برای ارتقادادم و جواب گرافیک ۱۰۳۰ رو گرفتم

مشخصات سیستمم

Gyggabyte pa65 ud3 b3

Cpu core i5 2xxx

Radeon 6750

8 gig ram 1333

میخوام یه گرافیک حتی دست دو خوب پیدا بشه در حد ۵۰۰ یا ۶۰۰ حالا یکم بالا پایینتر بجز ۱۰۳۰ چه انتخاب دیگه میتونم داشته باشم

۱۰۳۰ در مقابل گرافیک خودم چجوریه، در مقابل gtx 750 توانش چجوریه، هم رده های قیمتیش توی مارک amd چی پیدا میشه 

من فقط یکم فریم ریت بالاتر توی dota 2 میخوام و در حد ۵۰ ۶۰ فریم اگه برسه با display 1600x900

و اینکه بشه فورتنایت رو بدون لگ با گرافیک متوسط دو سه سال حالا با توجه به اینکه ممکنه بعدنا ارتقا گرافیکی داشته باشه این بازی برام اجرا کنه

دوستان r9 280 با این مادربورد من همخونی داره با توجه به pci express 3 بودنش 

دست دو این گرافیک ۱۳۰۰ ۱۲۰۰ میارزه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...