رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Mehdi6666 گفته است :

دوستان من در حال حاضر asus 570 strix دارم میخوام بدونم با توجه به مانیتورم که freesync هست میتونم کارت 1060 جایگزین کنم و از نظر شما این کار معقول هست؟

به هیچ عنوان اینکارو نکنید همون 570 نگه دارید که کلی ضرر میکنید

در ۱ ساعت قبل، hosseingamer گفته است :

سلام من cor I 5 2400 دارم میخام کارت گرافیک 1070 یا 1060 بگیرم با توجه باه این سیپیو و پاور 535 و رم 8 گیگ دی دی ار 3 کدوم رو پیشنهاد میدین بازی هم روی 1080 میرم فقط 

ممنون

1060 بگیرید  و مقدار ی پردازنده گلوگاه میشه ، پاور هم اگه بیشتر از 5 سال کار کرده بهتره تعویض بشه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به هیچ عنوان اینکارو نکنید همون 570 نگه دارید که کلی ضرر میکنید

1060 بگیرید  و مقدار ی پردازنده گلوگاه میشه ، پاور هم اگه بیشتر از 5 سال کار کرده بهتره تعویض بشه

الان مشتریشو دارم ک کارتمو بفروشم سر ب سر ۱۰۶۰ کارکرده بگیرم اما میترسم از کارت ماین شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Mehdi6666 گفته است :

الان مشتریشو دارم ک کارتمو بفروشم سر ب سر ۱۰۶۰ کارکرده بگیرم اما میترسم از کارت ماین شده 

1060 چه برندی هستش گارانتی تا کی داره ? ولی با توجه به مانیتور بهتره همون 570 نگه دارید 

570 هم دست کمی از 1060 نداره و از لحاظ قدرت نزدیکه بهش فقط 1060مموری بیشتری داره 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Mehdi6666 گفته است :

index.php?ct=articles&action=file&id=46291index.php?ct=articles&action=file&id=44704index.php?ct=articles&action=file&id=43202index.php?ct=articles&action=file&id=39592

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

1060 چه برندی هستش گارانتی تا کی داره ? ولی با توجه به مانیتور بهتره همون 570 نگه دارید 

570 هم دست کمی از 1060 نداره و از لحاظ قدرت نزدیکه بهش فقط 1060مموری بیشتری داره

۱۰۶۰ msi gaming x درضمن من پردازندم رایزن ۱۶۰۰ و 1080 بازی میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Mehdi6666 گفته است :

۱۰۶۰ msi gaming x درضمن من پردازندم رایزن ۱۶۰۰ و 1080 بازی میکنم

ایشون چرا میخواد سر به سر معاوضه کنه ؟ کارت قویتر ؟

اگه مطمئن باشه خوبه تعویض کنید 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

ایشون چرا میخواد سر به سر معاوضه کنه ؟ کارت قویتر ؟

اگه مطمئن باشه خوبه تعویض کنید

تعویض نه من مشتری برای کارتم دارم جوری میخره که مثلا من ۱۰۰ تومن بذارم روش میتونم ۱۰۶۰ بگیرم اما بنچمارکی که الان زحمت کشیدید دیدم تفاوت در حد ۲ یا ۳ فریم که فکر نمیکنم ارزش داشته باشه ریسک کنم برای کارت دست دوم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mehdi6666 گفته است :

تعویض نه من مشتری برای کارتم دارم جوری میخره که مثلا من ۱۰۰ تومن بذارم روش میتونم ۱۰۶۰ بگیرم اما بنچمارکی که الان زحمت کشیدید دیدم تفاوت در حد ۲ یا ۳ فریم که فکر نمیکنم ارزش داشته باشه ریسک کنم برای کارت دست دوم

صد درصد ارزش نداره 

همین 570 رو نگه دارید بهترین کار رو کردید

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

صد درصد ارزش نداره 

همین 570 رو نگه دارید بهترین کار رو کردید

ممنون از راهنماییت دوست خوبم 

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mehdi6666 گفته است :

دوست عزیز چه مدل مانیتوری داری؟ مدلشو بگو یه قیمتم بده شاید به توافق رسیدیم ازت خریدم?اگه خواستی

لینک به دیدگاه

یکی یه مانیتور عالی درحد 1تومن حالا بالا تر و پایین تر بود به من یه پ.خ بده  نیاز دارم (جاش اینجا نیست ولی خب تا بخوام یه تایپیک بزنم تایید شه وقت زیاد میبره)☺️☺️

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان میخواستم بدونم نهایت کارت گرافیکی که با ryzen 1400 گلوگاه نمیشه کدومه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

قصد تعویض کارت گرافک رو دارم مشخصات سیستم

cpu= ryzen 1700

motherboard= asus x370

ssd= m2 evo970

(ram= 16gb (2x8

power = ES GP580A

در حال حاضر گرافیک gtx 1050 gaming x دارم که قصد تعویضشو دارم 

بین gtx 1060 6gb و rx 580 8gb یا 4gb موندم 

نمیدونم پاورم جوابگویه rx 580 هست یا خیر 

مدل هایی که مد نظرم هست :

Sapphire Pulse RX 580 8GB GDDR5
Sapphire NITRO+ RX 580 8GB GDDR5
Sapphire NITRO+ RX 580 4GB GDDR5
ZOTAC GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5
 GIGABYTE GTX 1060 G1   6gb

از یه طرف مدل rx 580  با ظرفیت 4gb قیمت پایین تری داره حدود 2/500  ولی بازم میشه مشکل پاور که بخوام  یه هزینه دیگه برای پاور بدم چون مدل نیترو پلاس 2 تا سوکت میخوره 1x8pin و 1x6 pin ولی مدل پلاس فقط یه 8pin نیاز داره 

ولی 1060 مصرف برق پایین تری داره و فکر میکنم گارانتی بهتری هم داره البته بین مدل های بالا

خودم تمایل به rx 580  دارم چون سی پی یو amd هستش ولی مشکل پاور ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mojtaba golshan گفته است :

سلام دوستان 

قصد تعویض کارت گرافک رو دارم مشخصات سیستم

cpu= ryzen 1700

motherboard= asus x370

ssd= m2 evo970

(ram= 16gb (2x8

power = ES GP580A

در حال حاضر گرافیک gtx 1050 gaming x دارم که قصد تعویضشو دارم 

بین gtx 1060 6gb و rx 580 8gb یا 4gb موندم 

نمیدونم پاورم جوابگویه rx 580 هست یا خیر 

مدل هایی که مد نظرم هست :

Sapphire Pulse RX 580 8GB GDDR5
Sapphire NITRO+ RX 580 8GB GDDR5
Sapphire NITRO+ RX 580 4GB GDDR5
ZOTAC GTX 1060 AMP! Edition 6GB GDDR5
 GIGABYTE GTX 1060 G1   6gb

از یه طرف مدل rx 580  با ظرفیت 4gb قیمت پایین تری داره حدود 2/500  ولی بازم میشه مشکل پاور که بخوام  یه هزینه دیگه برای پاور بدم چون مدل نیترو پلاس 2 تا سوکت میخوره 1x8pin و 1x6 pin ولی مدل پلاس فقط یه 8pin نیاز داره 

ولی 1060 مصرف برق پایین تری داره و فکر میکنم گارانتی بهتری هم داره البته بین مدل های بالا

خودم تمایل به rx 580  دارم چون سی پی یو amd هستش ولی مشکل پاور 1f605.png

دوست عزیز دنبال یه مدل ایسوس باش که مصرف پایین تر و یک 8پین میخواد  معمولا مدل نیترو از مدل های ماین شده هستن (چون گفتین دست دوم میخوام بخرم)(پاورتون مگه دوتا 8 پین نداره؟)

گیگا و zotacهم بهترن

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز دنبال یه مدل ایسوس باش که مصرف پایین تر و یک 8پین میخواد  معمولا مدل نیترو از مدل های ماین شده هستن (چون گفتین دست دوم میخوام بخرم)(پاورتون مگه دوتا 8 پین نداره؟)

گیگا و zotacهم بهترن

سلام دوست عزیز 

من  دنبال کارت کارکرده نیستم چون نمیدونم ماین شده نشده و این مشکلات برای همین دنبال دست دوم نمیرم  یه مقداری وسواس دارم ?

بله پاور 2 تا 8 پین داره ولی ترسم از اینه که شاید برای rx580  کم باشه و به خاطر قیمت بیشتر ایسوس نمیتونم سمتش برم  مگر اینکه صبر کنم 

الان rx 580  مدل 4 گیگ برند sapphire قیمتش حدود 2/5 اینطوراس  ولی خب ایسوس گرون تره

از یه طرفم میگم قید rx بزنم برم 1060 بگیرم بره پی کارش 

پس شما نظرتون رو گیگا و zotac هستش  ارزش داره قید یه مقدار قدرت بیشتر rx580 بزنم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، mojtaba golshan گفته است :

سلام دوست عزیز 

من  دنبال کارت کارکرده نیستم چون نمیدونم ماین شده نشده و این مشکلات برای همین دنبال دست دوم نمیرم  یه مقداری وسواس دارم 1f601.png

بله پاور 2 تا 8 پین داره ولی ترسم از اینه که شاید برای rx580  کم باشه و به خاطر قیمت بیشتر ایسوس نمیتونم سمتش برم  مگر اینکه صبر کنم 

الان rx 580  مدل 4 گیگ برند sapphire قیمتش حدود 2/5 اینطوراس  ولی خب ایسوس گرون تره

پس شما نظرتون رو گیگا و zotac هستش  ارزش داره قید یه مقدار قدرت بیشتر rx580 بزنم ؟ 

گلم rx 580 هشت گیگ بخر.پاورت هم  کاملا جواب گو هستش و پاور خوبیه.فعلا با همین پاور سر کن اما بعداً پول دستت اومد یه قویتر بخر.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

گلم rx 580 هشت گیگ بخر.پاورت هم  کاملا جواب گو هستش و پاور خوبیه.فعلا با همین پاور سر کن اما بعداً پول دستت اومد یه قویتر بخر.

ممنون دوست عزیز

پس همون rx580  مدل 8 گیگ رو میگیرم تا بعدا ببینم چی میشه چی نمیشه 

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، mojtaba golshan گفته است :

ممنون دوست عزیز

پس همون rx580  مدل 8 گیگ رو میگیرم تا بعدا ببینم چی میشه چی نمیشه 

دوست عزیز برای اطمینان از خرید کارت یه سر به یوتیوپ بزنید و مقایسه 1060 و 580 رو ببینید.

توان مصرفی شما با 580 حدود 460 واته که پاور شما حاشیه امن توان مصرفی رو کاملا رعایت میکنه اما حیف که توپولوژی dc-dc نداره ولی اصلا نگران نباشید و در اولین فرصت یه پاور 700 یا 750 یا 850 بخرید تا آینده نگری هم کرده باشید

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، mojtaba golshan گفته است :

سلام دوست عزیز 

من  دنبال کارت کارکرده نیستم چون نمیدونم ماین شده نشده و این مشکلات برای همین دنبال دست دوم نمیرم  یه مقداری وسواس دارم 1f601.png

دوست عزیز شما راحت باش با خیال راحت برو کارت گرافیکتو بخر پاور شما فقط کارت 1080tiبه بالا رو نمیتونه پشتیبانی که

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

دوست عزیز برای اطمینان از خرید کارت یه سر به یوتیوپ بزنید و مقایسه 1060 و 580 رو ببینید.

توان مصرفی شما با 580 حدود 460 واته که پاور شما حاشیه امن توان مصرفی رو کاملا رعایت میکنه اما حیف که توپولوژی dc-dc نداره ولی اصلا نگران نباشید و در اولین فرصت یه پاور 700 یا 750 یا 850 بخرید تا آینده نگری هم کرده باشید

در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز شما راحت باش با خیال راحت برو کارت گرافیکتو بخر پاور شما فقط کارت 1080tiبه بالا رو نمیتونه پشتیبانی که

ممنونم دوستان 

نظر خودمم  همین هستش که کارت رو بگیرم تا بعدا ببینم چی پیش میاد شاید بدون مشگل کار کرد البته فعلا

من  تو سایت cooler master میزان توان مصرفی رو حساب کردم که حدود 460 وات هست با rx580 ولی خب پاور پیشنهادی 650 وات بود 

فعلا کارت رو میگیرم  تا ببینم چی میشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

Cpu i3 4130 دارم

اگه بخوام گرافیک  1060 بگیرم گلوگاه نمیشه ؟

جواب میده؟

لینک به دیدگاه

در در 1397/09/29, 09:21:31، martin007 گفته است :

سلام دوستان 

Cpu i3 4130 دارم

جواب میده؟

گلوگاه میشه نیاز به corei5 یاryzen 5داری هرمدلیش فقی نمیکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1397/09/29, 09:21:31، martin007 گفته است :

سلام دوستان 

Cpu i3 4130 دارم

جواب میده؟

حتی با i5 4460 یه درصد جزئی گلوگاه میشه ، اگه بودجشو دارین ارتقا بدین اگه نه 1060 بگیرید بعدا با توجه به بودجتون i5 همین سوکت یا سری جدید بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام خوبین ؟ بین این 3 مدل 1060 کدوم به نظر شما خریدش برای یه گیمر که 2 سالی خرید نداره خوبه ؟ از نظر کیفیت ساخت فرقی دارن ؟

برای اشنا میخام ممنون میشم راهنمایی کنید

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/msi-gtx-1060-gaming-x-6gb-gddr5-3.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/asus-rog-strix-gtx-1060-6g-gaming.html#askit_listing.tab

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1060-g1-gaming-wf2x-oc-6gb-gddr5-3.html

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...