رفتن به مطلب

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Alexander.Mahone گفته است :

تفاوت بینشون تو ocهست که اون سری حافظش از فرکانس بالاتری برخورداره که البته تو فریم گیری تفاوت خاصی نیست(درحد چند فریم)

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

تفاوت بینشون تو ocهست که اون سری حافظش از فرکانس بالاتری برخورداره که البته تو فریم گیری تفاوت خاصی نیست(درحد چند فریم)

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من می خواستم یک کیس جمع کنم می خواستم کارت گرافیک رو دست دوم تهیه کنم به نظرتون بخرم یا نه اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، amirjj گفته است :

سلام دوستان من می خواستم یک کیس جمع کنم می خواستم کارت گرافیک رو دست دوم تهیه کنم به نظرتون بخرم یا نه اگه میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟

بخر دیه

چرا نخری

خبری نیست که بخواد مثلا پس فردا ارزون بشه

اگه مانیتور 4k و  بودجه میرسه یه 1080ti دست دو بگیر

به زیر 1070 هم فکر نکن چون بازی های الان اکثرا  با 1080tiهم کم میارن

اگه فول اچ دیه که با 1060 هم میتونی یجوری فریم بگیری😅

در کل بخر که هر روز هم قطعه گرون تر میشه هم کمیاب تر

لااقل تو جنگ و تحریم بتونی بشینی خونه چهارتا بازی...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.بنده یه سیستم دارم با مشخصات زیر

Mb:h61-vs3

Ram:4 gig 

Cpu:g2020

میخواستم بدونم بهترین کارتی که میتونم برا این سیستم بگیرم چی هست.ممنون میشم جواب بدین.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hitman23 گفته است :

سلام دوستان.بنده یه سیستم دارم با مشخصات زیر

Mb:h61-vs3

Ram:4 gig 

Cpu:g2020

میخواستم بدونم بهترین کارتی که میتونم برا این سیستم بگیرم چی هست.ممنون میشم جواب بدین.

gtx750یا gtx 1030واگر از سری جدید همrtx 1650خوبه وازamd هم میشه rx550یا rx570خرید کرد البته بازم احتمال یه مقدار کوچیک گلوگاه وجود داره

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

gtx750یا gtx 1030واگر از سری جدید همrtx 1650خوبه وازamd هم میشه rx550یا rx570خرید کرد البته بازم احتمال یه مقدار کوچیک گلوگاه وجود داره

ممنون بابت راهنمایی .

من یه سوال دیگه هم داشتم چه پاوری برا این سیستم با گرافیک gtx750 خوبه؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Hitman23 گفته است :

ممنون بابت راهنمایی .

من یه سوال دیگه هم داشتم چه پاوری برا این سیستم با گرافیک gtx750 خوبه؟

حداقل یه پاور 450wداشته باشین بهتره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من می خواستم یک سیستم جمع کنم برای بازی بوجه ای که برای کارت گرافیک کنار گذاشتم ۲ الی ۲۵۰۰ هستش موندم کارت گرافیک دست دوم بخرم یا نو با بوجه ی من فقط میشه Rx570 4 g گیگابایت خرید من بیشتر بازی های انلاین بازی می کنم و بعضی مواقع هم اگر بازی معروف بشه.

من می خوام جوری باشه که تا چهار سال دیگه نیازی به تعویض گرافیک نباشه من مانیتورم  اچ دی هستش  

لینک به دیدگاه

سلام دوستا میخواستم بدونم ایا کارت گرافیک gtx 1650 تو بازار هست ؟ و اگه هست قیمتش چنده.ممنون!

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amirjj گفته است :

سلام دوستان من می خواستم یک سیستم جمع کنم برای بازی بوجه ای که برای کارت گرافیک کنار گذاشتم ۲ الی ۲۵۰۰ هستش موندم کارت گرافیک دست دوم بخرم یا نو با بوجه ی من فقط میشه Rx570 4 g گیگابایت خرید من بیشتر بازی های انلاین بازی می کنم و بعضی مواقع هم اگر بازی معروف بشه.

من می خوام جوری باشه که تا چهار سال دیگه نیازی به تعویض گرافیک نباشه من مانیتورم  اچ دی هستش  

دست دوم بهتر هست.... gtx1060 تهیه کنید 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hitman23 گفته است :

سلام دوستا میخواستم بدونم ایا کارت گرافیک gtx 1650 تو بازار هست ؟ و اگه هست قیمتش چنده.ممنون!

سلام

فعلا بنده ندیدم اما اون1660tiکه موجود هست قیمتش خیلی بالاست که ارزش خرید نداره بنظر بنده اگر قصد خرید دارید بهتر هست برید gtx1080دست دوم تهیه کنید که عملکرد بمراتب بهتری داره و نتیجه مناسب تری میگیرید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، amirjj گفته است :

rx580 8gb  دست دو  میتونی بگیر که از 1060  بهتره قیمتشم کمتره

این از بنچ تایم اسپای و فایر استرایک

Timespy: rx580 vs 1060   

rx580=11459

gtx1060=9459

FireStrike: rx580 vs 1060    

rx580= 21004

gtx1060= 20637

اینم بنچ چن تا گیم

SE4.png

BFV.png

RSS.png

TR.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، arian97 گفته است :

rx580 8gb  دست دو  میتونی بگیر که از 1060  بهتره قیمتشم کمتره

این از بنچ تایم اسپای و فایر استرایک

Timespy: rx580 vs 1060   

rx580=11459

gtx1060=9459

FireStrike: rx580 vs 1060    

rx580= 21004

gtx1060= 20637

اینم بنچ چن تا گیم

SE4.png

BFV.png

RSS.png

TR.png

من ترسم از اینکه کارتی که میگیرم ماین شده باشه  3 /4 ماه بعد از استفاده خراب بشه تو این بازار هم نمی شه به حرف فروشنده اعتماد کرده قبول دارید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، amirjj گفته است :

من ترسم از اینکه کارتی که میگیرم ماین شده باشه  3 /4 ماه بعد از استفاده خراب بشه تو این بازار هم نمی شه به حرف فروشنده اعتماد کرده قبول دارید ؟؟؟

کلا RX580 و Rx570 ماین نشده نایابه و تقریبا تمامی کارتهای دست دوم تو بازار ماین شده هستند. البته ماین اگر به صورت اصولی انجام شده باشه و مدتش کمتر از 5 الی 6 ماه باشه آسیبی به کارت نمیزنه. شما با قدری تحقیق و حوصله میتونی با بوجه ات RX 580 8G سالم پیدا کنی. 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SystemX گفته است :

کلا RX580 و Rx570 ماین نشده نایابه و تقریبا تمامی کارتهای دست دوم تو بازار ماین شده هستند. البته ماین اگر به صورت اصولی انجام شده باشه و مدتش کمتر از 5 الی 6 ماه باشه آسیبی به کارت نمیزنه. شما با قدری تحقیق و حوصله میتونی با بوجه ات RX 580 8G سالم پیدا کنی. 

من می خوام کارت گرافیک دست دومی که می خرم حداقل ۱ سال گارانتی داشته باشه که اگه بعد دوماه خراب شد گارانتی یا تعویضش کنه یا درستش کنه

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، amirjj گفته است :

من می خوام کارت گرافیک دست دومی که می خرم حداقل ۱ سال گارانتی داشته باشه که اگه بعد دوماه خراب شد گارانتی یا تعویضش کنه یا درستش کنه

سلام داداش

بدون شک 580 8گیگ خیلی بهتره 

کارت ماین شده زیر 3ماه هیچ عیبی نداره خیالت راحت 

اگر بنا به خرید داشتید بنده یه فروشنده فوق العاده مطمئن سراغ دارم در این فروم 

خودم 1ماه پیش یه گرافیک 580 گیمینگ ایکس زیر 1ماه ماین شده رو ازش گرفتم

بی نهایت تمیز و عالی

به خدا حتی از گرافیک قبلیم که یه ثانیه هم ماین نشده بود تمیزتر و عالی تره 

لینک به دیدگاه

سلام.به نظر شما 1080gtx نسبت به 2070rtx از چه لحاظ هایی برتری داره؟ 

اخه یه چیزاییش رو کاغذ بیشتره و همیکم گرونتره

لینک به دیدگاه

سلام 

قصد تهیه یک کارت گرافیک 1070Ti رو دارم؛ سه مورد رو در نظر دارم، ممنون میشم بگید که کدوم یکی از بابت فن و خنک کنندگی بهتر است و نویز کمتری داره، ممنون 

MSI GeForce GTX 1070 TI GAMING 8G 
GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1070Ti 8G 
GIGABYTE GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G 

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، PETRONAS گفته است :

سلام 

قصد تهیه یک کارت گرافیک 1070Ti رو دارم؛ سه مورد رو در نظر دارم، ممنون میشم بگید که کدوم یکی از بابت فن و خنک کنندگی بهتر است و نویز کمتری داره، ممنون 

MSI GeForce GTX 1070 TI GAMING 8G 
GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1070Ti 8G 
GIGABYTE GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G 

سلام

Msi بهتره در کولینگ و سروصداشم کمتره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

سلام

Msi بهتره در کولینگ و سروصداشم کمتره

ممنون از نظرتون دوست عزیز

باز اگه اساتید دیگر، نظر بدند ممنون میشم

ویرایش شده توسط PETRONAS
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بادرود دوستان سه مدل کارت گرافیک از بهترینها را بترتیب معرفی کنید و همنطور قیمت تقریبی و حدودی شان با سپاس.

ویرایش شده توسط Polonia
لینک به دیدگاه

درود دوستان سه گرافیک هم ddr5 باشد تا قیمت یک میلیون نیم خوب باشد معرفی کنید باسپاس.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Polonia گفته است :

درود دوستان سه گرافیک هم ddr5 باشد تا قیمت یک میلیون نیم خوب باشد معرفی کنید باسپاس.

سلام دوست عزیز با توجه به قیمت های فضایی بخصوص برای کارت های اینودیا پیشنهاد میکنم اگر میخواهید نو بخرید RX 570 با قیمت 2 تمن توی بازار موجوده مثلا مدل gigabyte rx570 4gb gaming یا اگر هم میخواید ی چیز درست درمون بگیرید با آینده نگری مدل XFX RX 580 8GB هست با قیمت 2.5 اگر هم حداکثر بودجتون همونقدری که فرمودید هست فقط ی گزینه توی بازاره که کم پیش میاد ماین کنن اونم باید دست دوم بخرید gtx 1050ti یا 1050 البته توصیه نمیکنم بازم میگم نو بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...