رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چقدر بودجه و چه بازیهایی توی چه رزلوشنی انجام میدید ؟

پیشنهادم سری g رایزن هستش مثل رایزن 3200g یا با هزینه بیشتر 3400g

گیمنت هست دیگه. بازیاش مشخصن. ضمنا فک کنم میخاد آپگرید کنه نه اینکه بکوبه از نو بره بالا. منم چند وقته تو فکر بستن سیستم با این پردازنده ها برای کاربرد اداری هستم. زیادی داغ نمیکنن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Persian Assassin گفته است :

گیمنت هست دیگه. بازیاش مشخصن. ضمنا فک کنم میخاد آپگرید کنه نه اینکه بکوبه از نو بره بالا. منم چند وقته تو فکر بستن سیستم با این پردازنده ها برای کاربرد اداری هستم. زیادی داغ نمیکنن؟

نه رایزن خنکه مشکلی ندارن از سری 2400 واسه چند نفر پیشنهاد دادم و گرفتن و راضی بودن

واسه بازی در حالت 720 یا فول اچ دی یا اچ دی در حالت لاو خوبه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، lbpm گفته است :

یعنی از اساتید کسی نیست که جواب مارو بده و مارو راهنمایی کنه؟جواب بقیرو میدید جواب مارو نمیدید ی جور بی احترامی حساب میشه.ما شاید امتیاز نداشته باشیم ولی 5 سال عضو سایتیم حداقل ی جواب میدادین بد نبود.

همه گیم نتا 1050Ti میزارن 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

1660s

1660ti

rx5700

vega 56

rx580

rtx2060

همه اینا گلوگاه میشن با این CPU 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Slasher گفته است :

همه گیم نتا 1050Ti میزارن 

چند سال پیشا آره ولی الان دیگه خیلی پرته و جوابگو نیست برای بالای 60 فریم ثابت

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

سوالتون یه مقدار گنگه. چقدر بودجه دارید؟ رزولیشن و رفرش ریت مانیتورا چیه؟ چه بازیایی قراره رو سیستم ریخته بشه؟ 

اگه فقط کانتر و دوتا 2 هست کارت گرافیکای 1660Super, 1660Ti, Rx580 تا چند سال جواب میده رو 1080 تنظیمات متوسط به بالا و بین 60 تا 100 فریم. چون تو گیمنت قرار نیست بازی روز پلی بدی فک کنم تا چند سال پاسخگو نیازتون باشن

بزرگوار بودجه برای هر سیستم در نهایت 4 

میلیون در نظر گرفتیم.مانیتور چون گرتفیک نداریم هنوز نخریدیم ایشالله اول گرافیک بعد بقیه سیستم که گلوگاهدهم نداشته باشیم.گرافیک شما اب بودجه من خارجه.

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

چقدر بودجه و چه بازیهایی توی چه رزلوشنی انجام میدید ؟

پیشنهادم سری g رایزن هستش مثل رایزن 3200g یا با هزینه بیشتر 3400g

این پردازنده هم با بودجه ما جور در نمیاد.سیستمای گیم نت انقدر قدرت ندارن معمولا.چیزایی که دوستان پیشنهاد میدن تو تعداد 10 تا سیستم بالای 150 میلیون حداقل هزینه داره.من بودجم چون کنسول دارم واسه سیستما در حد 40 میلیون هست تعدادش کمتر میشه کرد ولی بودجم ثابته.

در 2 ساعت قبل، Persian Assassin گفته است :

چند سال پیشا آره ولی الان دیگه خیلی پرته و جوابگو نیست برای بالای 60 فریم ثابت

بی زحمت گزینه های مناسب تری پیشنهاد بدین ممنونم.من گیم نتایی دیدم که با 730 دارد کار میکنن خیلیاشون حتی 780 هم ندیدن هنوز.پس اونا ججوری بازی میکنن رو سیستماشون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، lbpm گفته است :

این پردازنده هم با بودجه ما جور در نمیاد.سیستمای گیم نت انقدر قدرت ندارن معمولا.چیزایی که دوستان پیشنهاد میدن تو تعداد 10 تا سیستم بالای 150 میلیون حداقل هزینه داره.من بودجم چون کنسول دارم واسه سیستما در حد 40 میلیون هست تعدادش کمتر میشه کرد ولی بودجم ثابته.

گرافیک مجتمع این پردازنده در حدود گرافیک 1030 عمل میکنه یکمی اینور اونور

200 هم اضافه اومد میتونی پاور قویتر برداری واسه اضافه کردن گرافیک در آینده یا یکمی روش بزاری پردازنده 3400 بگیری

بایوس هم موقع خرید بگو آپدیت کنن چون تصویر نمیده رم هم سازگار با بردت تهیه کن

22.JPG

20.JPG

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

گرافیک مجتمع این پردازنده در حدود گرافیک 1030 عمل میکنه یکمی اینور اونور

200 هم اضافه اومد میتونی پاور قویتر برداری واسه اضافه کردن گرافیک در آینده یا یکمی روش بزاری پردازنده 3400 بگیری

بایوس هم موقع خرید بگو آپدیت کنن چون تصویر نمیده رم هم سازگار با بردت تهیه کن

22.JPG

20.JPG

خیلی ممنون از راهنماییتبزرگوار.واقعا کمک کردی ایشالله بتونم جبران کنم 

لینک به دیدگاه

در در 29 آذر 1398 در 14:39، Hassan.SK گفته است :

چقدر بودجه دارید ؟ مدل دقیق پاور و چقدر کار کرده

متاسفانه بعضیها ناآگاهانه پیشنهادات غیر منطقی میدن ، با این پاور چجوری 5700 راه اندازی میشه کرد ؟ حتی برای 580 هم مشکل سازه این پاور

حالا گلوگاه پردازنده براشون به کنار مخصوصا 5700 و 2060 

9103_111_sapphire-radeon-rx-5700-xt-pulse-oc-custom-navi-here.png

power-2.png

power-draw-1.png

Screenshot (65).png

Screenshot (64).png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 24 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

برای کارت 5700

پاور ایشون احتمالا چند ساله کار کرده (قدرت اولیه رو نداره اگه از سری  قدیمی باشه خروجیش هم کمتر از مدلهای جدیده) و حتی دو تا 8 پین نداره  ، تجربه عملی هم به کنار که میگه همیشه قدرت پاور حداقل 100 وات باید بیشتر از مصرف سیستم باشه که زوارش در نیاد

طبق پیشنهاد سافایر حداقل پاور 600 وات واقعی ، 650 چه بهتر

کارت 190 واتی پاور 450  با 6+8 پین مورد نیاز!!! ¬¬:o

کارتهای پیشنهادی هیچ کدوم با سیستم مچ نیستن حداقل بیشترشون با پاور و همشون با پردازنده گلوگاهن

5700.thumb.JPG.72117ff227b6a1a9abbe9498680718c2.JPG

موفق باشید 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

چقدر بودجه دارید ؟ مدل دقیق پاور و چقدر کار کرده

متاسفانه بعضیها ناآگاهانه پیشنهادات غیر منطقی میدن ، با این پاور چجوری 5700 راه اندازی میشه کرد ؟ حتی برای 580 هم مشکل سازه این پاور

حالا گلوگاه پردازنده براشون به کنار مخصوصا 5700 و 2060 

تا سه میلیون یا چهار تومن بودجه دارم 

سیستمم هم تازه جمع کردم شاید یک ماه 

gp530a-eud مدل دقیق پاور 

ویرایش شده توسط rasstar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، rasstar گفته است :

تا سه میلیون یا چهار تومن بودجه دارم 

سیستمم هم تازه جمع کردم شاید یک ماه 

gp530a-eud مدل دقیق پاور 

مشکل اصلی پردازنده هستش که با بیشتر کارتهای رنج قیمتی شما گلوگاه میشه قبل بستن سیستم کاش یه مشاوره اینجا میگرفتید 

با کارت دست دو اگه مشکلی ندارید 

میتونید gtx 1070 یا ti همین کارت بگیرید ولی مسلما با پردازنده گلوگاه میشه بعدا پردازنده ارتقا بدید

پاور هم نو هستش میتونه تقریبا هر کارتی راه بندازه البته یکمی لب به لب میشه

توی کارت نو با توجه به قیمتهای وحشتناک چیز درست حسابی نیست قبلا میشد 1660 گرفت که با پاورتون هم سازگار تر بود ولی الان قیمت 1660 و تی آی همین مدل نزدیک 2060 شده ه ارزش خرید ندارن

پیشنهادم خرید دست دو 1070 هستش گارانتی دار و از فرد مطمئن

یا یکمی افزایش بودجه و کارت کم مصرفی و به پاورتون فشار نمیاد 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/asus/asus-dual-gtx1660-o6g-evo-vga-card-222492.html

لینک به دیدگاه

بین کارت 1660ti و 580 4g گیر کردم

اختلاف قیمتشون تقريبا 2 میلیون هستش

اگه ti1660 بگیرم دیگه نمیتونم مانیتور بگیرم

البته نیاز فوری به مانیتور ندارم

بنظرتون رو کارت گرافیک بیشتر بودجه بزارم

یا همون 580 و مانیتور بگیرم

ولی فک میکنم ti1660 هم واسه اینده خوبه هم راحت تر فروش میره اگه بخوام یه مدل بالاتر بگیرم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

ولی فک میکنم ti1660 هم واسه اینده خوبه هم راحت تر فروش میره اگه بخوام یه مدل بالاتر بگیرم

دوستان اگه میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

کدوم مدل از 1660ti میخوای بگیری؟ 580 4 گیگ ارزش نداره 8 گیگ بگیگر اگه 580 گرفتی ، 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کدوم مدل از 1660ti میخوای بگیری؟ 580 4 گیگ ارزش نداره 8 گیگ بگیگر اگه 580 گرفتی ، 

گیگابات ایر فورس یا مدل سه فنه گیگابایت

.............. 

580 8 گیگ با گارانتی اصلا پیدا نمیشه 

یا زیادی گرونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

گیگابات ایر فورس یا مدل سه فنه گیگابایت

.............. 

580 8 گیگ با گارانتی اصلا پیدا نمیشه 

یا زیادی گرونه

چنده این گیگا بیشتر جاها ناموجوده 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چنده این گیگا بیشتر جاها ناموجوده 

سه فنه 5.2 دو فنه 5

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

سه فنه 5.2 دو فنه 5

خوبه ، گرونتر شده نسبت به 2 هفته قبل 200 تومنی ولی بخر بهتر از 580 ، 3 فنه بگیر کولینگش بهتره ، البته برای بنده حدود 70-74 دماش آئوروس دارم

شما هم بگیر ببینیم چنده برای شما دماش

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوبه ، گرونتر شده نسبت به 2 هفته قبل 200 تومنی ولی بخر بهتر از 580 ، 3 فنه بگیر کولینگش بهتره ، البته برای بنده حدود 70-74 دماش آئوروس دارم

شما هم بگیر ببینیم چنده برای شما دماش

واقعا ارزش داره بنظرتون 2 میلیون بیشتر بدم؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، M. Azadi گفته است :

واقعا ارزش داره بنظرتون 2 میلیون بیشتر بدم؟ 

اره ، 580 معلوم نیست اکبند یا کارکرده یا ماینی ، قدرت 1660 تی آی بیشتره ، در حد 1070 و نزدیک به 1070 تی آی که امتیاز کارت خودم با رفرنس 1070ti یکی هستش

پول داشتی 2060 با یه تومن اضافه که سرتره

لینک به دیدگاه

@Hassan.SK این تاپیک تویه توی tpu حسن جان حقیقتش لبخندی زدم مرسی که شادمون کردی داداش اونوریام مثل اینوریان اطلاعات در یک حده من خودم از 15 سالگی Tpu سرک کشیدم تا حالا الاناست که wizard توی tpu پیداش بشه و برات بایوس کاستوم بده کارتت بیاد زیر 50 درجه😆حالا که کارتت از نویی دراومد بذار انتقاد رو بهش بکنم کولر کارتت با اینکه 3 فنه جالب نیست مشکل از طراحی ضعیف تر کولرت نسبت به گرافیک قبلته گیگابایت باید احترام میزاشت به خریدار و یک کولر درست درمون میزاشت کارت ارزون قیمتی نیست 1660ti ولی شرکتا به خیال اینکه کم مصرفه در قسمت کولر اکثرا گند زدن

hs.PNG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است :

@Hassan.SK این تاپیک تویه توی tpu حسن جان حقیقتش لبخندی زدم مرسی که شادمون کردی داداش اونوریام مثل اینوریان اطلاعات در یک حده من خودم از 15 سالگی Tpu سرک کشیدم تا حالا الاناست که wizard توی tpu پیداش بشه و برات بایوس کاستوم بده کارتت بیاد زیر 50 درجه1f606.pngحالا که کارتت از نویی دراومد بذار انتقاد رو بهش بکنم کولر کارتت با اینکه 3 فنه جالب نیست مشکل از طراحی ضعیف تر کولرت نسبت به گرافیک قبلته گیگابایت باید احترام میزاشت به خریدار و یک کولر درست درمون میزاشت کارت ارزون قیمتی نیست 1660ti ولی شرکتا به خیال اینکه کم مصرفه در قسمت کولر اکثرا گند زدن

این تاپیکو یکی از دوستان نزدیک زحمتشو کشیدن حتی اجازه نمیدن که اسمشونو ببرم انقدر این داداش ما تکه ، خودم حوصله و وقت ندارم زبانم هم ضعیفه ، بارشو ایشون به گردن کشیده از تاپیک اونجا گرفته تا صحبت با ساپورت گیگا ، چرخ زدن توی فرومهای مختلف از جمله روسی و ترجمه متونش با گوگل ، دیدن فیلمهای یوتیوب و ....

خلاصه سنگ تمام گذاشته دمش گرم

زمان 480 که میخواستم خرید کنم سه مدل ایسوس و msi و گیگا تستهاشو کامل زیر و میکردم که ایسوس به خاطر طول بلندش و جا نشدن تو کیسم خط خورد موند این دو برند البته سافایر هم بود که داغ بود نسبتا و نویز بالایی داشت و اولویت برام نویز بود که msi کمترینشو داشت دماشم مناسب بود که تو تستهای 73 بود من با قفل کردن فریم به 67-68 رسوندم بعد آپدیت بایوس به 62-65 رسید با دور فن حداکثر 44%

تستهای گیگا که نگاه میکردم داغ بود 82 درجه کارت رفرنس 84 بود شنیدم گیگا به جای خمیر سیلیکون از چسب استفاده کرده (حالا ارزونتر تموم بشه یا مورد دیگه ای خبر ندارم) و هم دما رو خوب انتقال نمیداد و هم سریع خشک میشد کارتت داغ میشد حتی توی سری 1060 هم نسبت به سایر مدلهای داغتر بود ولی vram خنکتری نسبت به msi داشت اگه اشتباه نکنم به خاطر طراحیش

خلاصه خاک تو سرش با این آئوروسش نمیدونم مدل اوسی هم اینجوریه یا نه چون ظاهر کولورهاشون یکیه حالا طراحی کارت و بقیه جاها رو نگاه نکردم

حالا نمیدونم الانم از چسب استفاده کرده یا نه ، حالا خدا رو شکر نویزی اصلا نداره برعکس اون تستی که گذاشته بودی که طرف از نویز بالاش گلایه داشت

پول هم دستم بیاد باندل عوض میشه با کیس که فنهای قویتری میگیرم ان شاءالله تات ببینیم چی میشه شاید در آینده فروختم ایسوس 2060 گرفتم

لینک به دیدگاه

در در 2 دی 1398 در 12:12، Hassan.SK گفته است :

اره ، 580 معلوم نیست اکبند یا کارکرده یا ماینی ، قدرت 1660 تی آی بیشتره ، در حد 1070 و نزدیک به 1070 تی آی که امتیاز کارت خودم با رفرنس 1070ti یکی هستش

پول داشتی 2060 با یه تومن اضافه که سرتره

نظرتون چیه بجای گیگا سه فنه 1660ti
Asus RTX 2060 OC TUF اینو بخرم ولی انگار زیادی گرمه 
..............................

یه سوال دیگه نظرتون چیه مادربرد رو H310M S2H بگیرم بجای b360 hd3 پردازندم i5 9400 هستش
اینجوری میتونم کلی بودجه سیو کنم

ویرایش شده توسط M. Azadi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، M. Azadi گفته است :

نظرتون چیه بجای گیگا سه فنه 1660ti
Asus RTX 2060 OC TUF اینو بخرم ولی انگار زیادی گرمه 
..............................

یه سوال دیگه نظرتون چیه مادربرد رو H310M S2H بگیرم بجای b360 hd3 پردازندم i5 9400 هستش
اینجوری میتونم کلی بودجه سیو کنم

تاف هم داغه ، همین گیگا توی تستها 65 درجه شده ولی خودم مدل عروس گیگا دارم که تست معتبری پیدا نکردیم براش ولی دمای 70 الی 76 دارم متوسط حدود 73-74 که از نظر ظاهر کولرشون یکیه

حالا این وضعیت کارت من تاف که داغه 80-83 حساب کن

برد هم وقت و حوصلشو ندارم توی سایتهای مرجع دنبال تفاوت هاشون باشم ولی در کل فکر نکنم فرق خاصی داشته باشن

توی گیمینگ مهترین قطعه گرافیکه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...