رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام.

دوست من همونطور که آقا بابک عزیز فرمودن در شرایط عادی نویز و دما با کولر های aftermarket که توسط شرکت های همکار طراحی میشوند کم تر هست. در گیمینگ و فشار کامل در بیشتر موارد بین 69 تا 74 هست(کلی و بصورت میانگین بین مدل های مختلف سطح بالای nvidia) اما دما برای مدل های رفرنس(مرجع) عموما 80 تا 84 هست (کلی و بصورت میانگین بین مدل های مختلف سطح بالای nvidia) و به نوعی لب مرز هستند که گاهی موجب boost clock کمتر میشه البته در حالت 100% فن اینگونه نیست اما نویز در اون حالت غیر قابل تحمل هست برای رفرنس .http://www.hardocp.com/article/2015/08/11/gigabyte_gtx_980_ti_g1_gaming_video_card_review/10#.Veg-IBGqpBc  مقایسه g1 درحالت دیفالت و اورکلاک با مدل رفرنس(مرجع)

http://hexus.net/tech/reviews/graphics/84284-gigabyte-geforce-gtx-980-ti-g1-gaming/?page=12

ممنون

برند هایی مث xfx و evga سافایر چطورن کیفیت خوبی دارند؟؟؟؟

در کارت های قدیمی.

لینک به دیدگاه

ممنون

در کارت های قدیمی.

evga که شریک تجاری شماره یک nvidia هست و بیسش در آمریکا هست  و xfx و sapphire هم با amd کار میکنن و بیسشون اگه اشتباه نکنم hong kong هست. درمورد sapphire نظری ندارم چون در گذشته تجربه ای از استفادش نداشتم(در نظر داشته باشین که یکی از بزرگترین شرکای amd هست) اما xfx بد نیست نسبت به قیمتش در بیشتر موارد و امتحانش رو پس داده. 

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

ممنون

در کارت های قدیمی.

دوست عزیز شرکت سافایر دست راست AMD‏ هست و شرکت EVGA‏ دست راست nVIDIA‏ هست و در کیفیتشون هیچ شکی نکنید.

و اما شرکت XFX‏ که شرکت معتبری هست و تازه به دوران رسیده نیست!

هر سه شرکت عالی هستند.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

من یه دونه 8800 gt از xfx داشتم دو بار بردمش تعمیر.خیلی داااااغ بود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شرکت سافایر دست راست AMD‏ هست و شرکت EVGA‏ دست راست nVIDIA‏ هست و در کیفیتشون هیچ شکی نکنید.

و اما شرکت XFX‏ که شرکت معتبری هست و تازه به دوران رسیده نیست!

هر سه شرکت عالی هستند.

ممنون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

کولرش رفرنس بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر شما تا الان هیچ کارتی از شرکت های Asus ‎‎& Gigabyte ‎‎& Msi ‎‎& ‎.... خراب و یا برای تعمیر برده نشده نشده؟؟؟

خب اینکه یک کارت از یک شرکت خراب بشه دلیل بر بی کیفیت بودن محصولات اون شرکت نیست.

احتمالا شما بد شانس بودید یا اون سری از کارتها خیلی دااااغ بودن دوست عزیز.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

ویرایش پست تکراری!

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

من چون تعمیر زیاد رفتم همیشه بهم گفتن آمار خرابی xfx خیلی بالا بوده و کارت من هم مدل ALPHA DOG EDITION بود

لینک به دیدگاه

من واقعا گیج شدم!  :-?

کارت گرافیک واسه بازی در رزولوشن فول اچ دی با کیفیت بالا میخواستم...

اول خواستم 750ti  بگیرم که نتیاج دیدم ضعیف بود!

رفتم سراغ پیشنهاد دوستان که GTX960 معرفی کردن ولی قضیه DX12 که پیش اومد نگرانم کرده! چون نمیخوام گرافیک به این زودیا عوض کنم!

با جستجویی که کردم بهترین گزینه برام R9 380 4gb هست که هم قیمت GTX960 هست و 128 بیت بیشتر داره! و اینکه در DX11 اختلاف فریم زیادی نداشتند ولی با DX12 قضیه کلا فرق میکنه! 

حالا نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

من واقعا گیج شدم!  :-?

کارت گرافیک واسه بازی در رزولوشن فول اچ دی با کیفیت بالا میخواستم...

اول خواستم 750ti  بگیرم که نتیاج دیدم ضعیف بود!

رفتم سراغ پیشنهاد دوستان که GTX960 معرفی کردن ولی قضیه DX12 که پیش اومد نگرانم کرده! چون نمیخوام گرافیک به این زودیا عوض کنم!

با جستجویی که کردم بهترین گزینه برام R9 380 4gb هست که هم قیمت GTX960 هست و 128 بیت بیشتر داره! و اینکه در DX11 اختلاف فریم زیادی نداشتند ولی با DX12 قضیه کلا فرق میکنه! 

حالا نظر شما چیه؟

اول اینو بگم که بیت بیشتر، هیچ معنی نداره! پس کلا بیخیالش شو...

دوم این که این موضوع کمی عجیبه بنظر من!

اگه میتونی کمی خریدش رو عقب بنداز تا موضوع مشخص بشه...

*شاید با درایوری/پچی/نرمافزاری/بایوسی/... مشکل حل شد!

لینک به دیدگاه

سلام حدودا چند وقت دیگه بازی های dx12 میان؟ من بین r9 270x msi hawk و 960 zotac موندم فقط مشکل dx هست نظرتون چیه؟

Sent from my D5503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

این همه مدت گذشت هنوز gtx 950 نیومده تو ایران

واقعا چه دلال های ..... داریم تو ایران

اگر صبر کرده بودم تا الان و کارت نخریده بودم خیلی پشیمون میشدم

لینک به دیدگاه

سلام حدودا چند وقت دیگه بازی های dx12 میان؟ من بین r9 270x msi hawk و 960 zotac موندم فقط مشکل dx هست نظرتون چیه؟

درود دوست عزیز

تا اونجایی که من میدونم دایرکتس ۱۲ فقط رو کاغذ و تست و ویندوز ۱۰ تفاوت داره و فقط باعث میشه بار پردازش بر روی سی پی یو کم بشه

تغییری در محیط گرافیکی بازی ایجاد نمیکنه

یعنی مثل دایرکتس ۱۱ و ۱۰ که با هم خیلی فرق دارن نیست

کارت شما چه ۱۱ و چه ۱۲ باشه فرقی نداره از این قابلیت ویندوز ۱۰ با اپدیت درایور کارت گرافیک میتونی استفاده کنی

این داستانها فقط جنبه رقابتی و جنگی بین شرکت nvida .amd هست

دایرکتس ۱۲ واقعی تا سال دیگه وجود نخواد داشت

کارت که دوست داری بخر و بعدا اگر دیدی نیاز هست و چیز جدیدی اومده که واقعا ارزش خرید داره عوض کن

ولی من مطعن هستم همین gtx 960 یا r9 380 تا دو سال دیگه حداقل از همه لحاظ کم نمیارن تکنولوژی بازی سازی بر خلاف تولید کارت گرافیک خیلی سرعت کمی داره نگران نباش

من خودم دارم با galax gtx 960 همه بازیهارو در فول اچ دی ultra بازی میکنم بدون مشکل

لینک به دیدگاه

ممنون.

یعنی بازی با dx12 بیاد رو اینا اجرا میشه؟ یا به مشکل میخوره

لینک به دیدگاه

ممنون.

یعنی بازی با dx12 بیاد رو اینا اجرا میشه؟ یا به مشکل میخوره

عزیز فکر کنم مشکلی که من گفتم، و مشکلی که شما در نظر دارید متفاوت بوده!

سری GTX9xx بطور کامل از DX12 پشتیبانی میکنن و مشکلی از جهت سازگاری با DX12 ندارند...

مشکلی که من گفتم این بود که اخیرا در بعضی تست ها بر اساس DX12 کارت های AMD افزایش کارایی خیلی زیادی داشتند!(در حدی که R9 290x رو با GTX TITAN X مقایسه میکردن که TITAN X شکست میخورد) 

که همانطور که گفتم، خیلی مشکوک هست و احتمالا مشکل از درایور و بایوس و ... هست!

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد 2Gb GDDR5  ASUS GTC 770 OC dcii چی هست؟ میخوام از یکی از دوستانم بخرم. 

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد 2Gb GDDR5  ASUS GTC 770 OC dcii چی هست؟ میخوام از یکی از دوستانم بخرم. 

عالیه!

ولی قیمت؟

مشخصات سیستم شما؟

گارانتی؟

لینک به دیدگاه

عالیه!

ولی قیمت؟

مشخصات سیستم شما؟

گارانتی؟

قیمت رو 750 بهم گفته.

سیستمم:

H97-Plus Asus

Core i5-4460

Power-650 Green gold

ram-8 corsair xm3

1 سال هم گارانتی داره

لینک به دیدگاه

قیمت رو 750 بهم گفته.

سیستمم:

H97-Plus Asus

Core i5-4460

Power-650 Green gold

ram-8 corsair xm3

1 سال هم گارانتی داره

بنظر من خوبه!

البته سر قیمت میتونید کمی چونه بزنید، ولی در کل خوبه...

لینک به دیدگاه

بنظر من خوبه!

البته سر قیمت میتونید کمی چونه بزنید، ولی در کل خوبه...

ممنونم دوست عزیز واسه راهنمایی  @};-

لینک به دیدگاه

عزیز فکر کنم مشکلی که من گفتم، و مشکلی که شما در نظر دارید متفاوت بوده!

سری GTX9xx بطور کامل از DX12 پشتیبانی میکنن و مشکلی از جهت سازگاری با DX12 ندارند...

مشکلی که من گفتم این بود که اخیرا در بعضی تست ها بر اساس DX12 کارت های AMD افزایش کارایی خیلی زیادی داشتند!(در حدی که R9 290x رو با GTX TITAN X مقایسه میکردن که TITAN X شکست میخورد) 

که همانطور که گفتم، خیلی مشکوک هست و احتمالا مشکل از درایور و بایوس و ... هست!

من دارم سیستم میبندم  میخواستم 970 بگیریم ، به همین دلیل پشیمون شدم میخوام 290x بگیرم حالا، به نظرتون کار درستی میکنم؟ یا این بنچمارک ها درست نیستن؟؟

لینک به دیدگاه

من دارم سیستم میبندم  میخواستم 970 بگیریم ، به همین دلیل پشیمون شدم میخوام 290x بگیرم حالا، به نظرتون کار درستی میکنم؟ یا این بنچمارک ها درست نیستن؟؟

با سلام

دوست من شایسته نیست که صرفا براساس یک بازی تصمیم گیری کنین.درصورتی که تردید دارین صبوری کنین اما مشخص نیست تا چه زمانی بشه نظر صحیح و قابل اتکایی داد. درغیر اینصورت از خرید gtx 970 پشیمون نخواهید شد با لذت بردن از لحظه و در بدترین حالت با ورود پاسکال سال آینده اقدام به ارتقا کنین و همچنین این کارت گمان میکنم بهتر از 290x فروش بره.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست من شایسته نیست که صرفا براساس یک بازی تصمیم گیری کنین.درصورتی که تردید دارین صبوری کنین اما مشخص نیست تا چه زمانی بشه نظر صحیح و قابل اتکایی داد. درغیر اینصورت از خرید gtx 970 پشیمون نخواهید شد با لذت بردن از لحظه و در بدترین حالت با ورود پاسکال سال آینده اقدام به ارتقا کنین و همچنین این کارت گمان میکنم بهتر از 290x فروش بره.

اخه یه بازی واسم ملاک نیست ولی اگه این روند کلی باشه و کلا ای ام دی بهتر ارتقا پیدا کنه با dx12 خب اونوقت دلیلی نداره 970 بگیرم؛ وگرنه در حالت عادی میدونم 970 خیلی خوبه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...