رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود

با تشکر از دوستان.... این لینکها رو من پیدا نکرده بودم تو بخش سرچ صحه اصلی شاپ لیون کامپیوتر تو بخش گرافیک زیر 750 هزارتومن اصلا نبود  کاربریم هم سطح متوسط هستش.... گیم هم میزنم اتوکد و مایا هم بصورت نیمه حرفه ای بلدم.. دارم  تمرین میکنم و یاد میگیرم نمی خوام هزینه بیشتر برای پاور و.... بدم تو همین رنج سری 700 خوبه اول دنبال 740 بودم پیدا نشد گفتم 750 بگیرم بهتره و نهایت حول و حوش 500 میتونم برا گرافیک بدم از ای ام دی چیزی سر در نمیارم چون همش انویدیا داشتم الان نمیدونم کدوم ای ام دی همسطح کدوم انودیدیا هستش کلا فکر کنم سری 700 جی فورس بهتر باشن واقعا ساری کوفت پیدا نمیشه والا من که برام راحت نیست بخاطر1 گرافیک بیام تهران... فروشنده های داخل ساری هم کارتهای بالاتر از 600 تومن پیدا کردن که من قدرت خریدش رو ندارم فکر کنم اگه بیشتر صبر کنم این 750ti که نظر خودمم هم همین هست ارزونتر بشه بتونم بخرم... ساری 610 و پاینترش رو دارن....   با تشکر از لینک :)

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستمم اینه

mb=msi p55gd85

power green 500 real

cpu  i3 530 3 gig 4 mb cache

ram 6gig ddr3 1333

vga  gt220

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستمم اینه

mb=msi p55gd85

power green 500 real

cpu  i3 530 3 gig 4 mb cache

ram 6gig ddr3 1333

vga  gt220

خوب 750ti که 475 تومنه!

و منم فکر نکنم ارزون بشه...

لینک به دیدگاه

از لحاظ کیفیت ساخت کدوم مارک کیفیت بهتری داره؟ ایسوس یکم الکی گرونه و از 500 میره بالاتر من یک کارتی میخوام از لحاظ کیفیت خیالم راحت باشه و خراب نشه الان 5 ساله msi gt220  دارم و بخاطر بروز شدن سیستمها و اومدن نرم افزار و بازیهایی که نیاز به سیستم قویتر دارن مجبورم عوضش کنم... کلا من 13 ساله که msi میگیرم از مادربرد و گرافیک و dvd rom sata  خرابی توشون نیست بخاطر کیفیت ساخت اولویت اولم این مارکه حالا بگذریم از بحث مارک.... تو گروه amd کدوم مدل خوبه تا 500 تومن که هم رده یا قویتر از 750 gt  باشند؟؟ این چطوره r7 360 2gd5 oc  

450 تومن هم قیمتشه  تو ساری انواع مارکها فقط سری 600 موجوده که معمولا gt 610 هستن که اصلا انتخاب درستی نمیتونه باشه برا من

ویرایش شده توسط soos
لینک به دیدگاه

از لحاظ کیفیت ساخت کدوم مارک کیفیت بهتری داره؟ ایسوس یکم الکی گرونه و از 500 میره بالاتر من یک کارتی میخوام از لحاظ کیفیت خیالم راحت باشه و خراب نشه الان 5 ساله msi gt220  دارم و بخاطر بروز شدن سیستمها و اومدن نرم افزار و بازیهایی که نیاز به سیستم قویتر دارن مجبورم عوضش کنم... کلا من 13 ساله که msi میگیرم از مادربرد و گرافیک و dvd rom sata  خرابی توشون نیست بخاطر کیفیت ساخت اولویت اولم این مارکه حالا بگذریم از بحث مارک.... تو گروه amd کدوم مدل خوبه تا 500 تومن که هم رده یا قویتر از 750 gt  باشند؟؟ این چطوره r7 360 2gd5 oc  

450 تومن هم قیمتشه  تو ساری انواع مارکها فقط سری 600 موجوده که معمولا gt 610 هستن که اصلا انتخاب درستی نمیتونه باشه برا من

اول اینکه منظور شما از GT750 چی هست؟

GTX750

یا 

GTX750ti

این 2 تا با هم خیلی فرق دارن!

750 خالی از برند palt فکر کنم حدود 420 هست.

750ti از برند گالاکس حدود 475 !

*با هیچ کدوم از این 2 برند کار نکردم...

ولی فکر کنم برند Zotac هم حدود قیمتش بین 475 تا 500 باشه مدل ti !

در مقابل تا جایی که میدونم r7 360 کمی قویتره!

ولی مصرف انرژیش اگه درست یادم باشه، حدودا 2 برابر 750ti هست که اگه پاورتون مناسب نباشه، باید عوضش کنید...

در بین R7 360 های توی سایت هم GIGABYTE R7 360 OC 2GB GDDR5 با قیمت 480 از همه بهتره!

*فرکانس هستش 1200 هست، در حالی که مال MSI فقط 1100 هست...

ویرایش شده توسط babak1388
لینک به دیدگاه

درود

منظورم gtx750 مدل ساده اش هست نه مدل 750ti 

پاورم 500 واته منتها مدل 4 سال پیش و 500 وات واقعی مدل گرین

r7 360  فرکانس رمش 6500 هست درحالیکه 750 فرکانس رمش همون 5000 هست

الان مدل گیگا رو که گفته بودید دیدم انتخاب خیلی خوبیه گیگا هم جزو برند های با کیفیت هست و فرکانس 1200 هم خیلی خوبه

حالا از کجا بفهمم پاورم اون کابل رو که این کارت میخواد داره؟؟ پاورم فکر کنم برا این کارت کافی باشه

با تشکر

ویرایش شده توسط soos
لینک به دیدگاه

درود

منظورم gtx750 مدل ساده اش هست نه مدل 750ti 

پاورم 500 واته منتها مدل 4 سال پیش و 500 وات واقعی مدل گرین

r7 360  فرکانس رمش 6500 هست درحالیکه 750 فرکانس رمش همون 5000 هست

الان مدل گیگا رو که گفته بودید دیدم انتخاب خیلی خوبیه گیگا هم جزو برند های با کیفیت هست و فرکانس 1200 هم خیلی خوبه

حالا از کجا بفهمم پاورم اون کابل رو که این کارت میخواد داره؟؟ پاورم فکر کنم برا این کارت کافی باشه

با تشکر

شما یه عکس از کنار پاور قرار بدید(مخصوصا برچسبی که روش چشبوندن)

در مورد فرکانس مموری:

شما نمیتونی فرکانس یک کارت رو به یه کارت دیگه مقایسه کنید!

فقط و فقط در کارت های مشابه و یکسان میتونید این کار رو انجام بدید...

*کلا این اختلاف فرکانس 2 دلیل داره:

1:AMD برای بهره برداری تبلیغاتی بیدلیل همچین مشخصات رو بالا میبره!

2: کارت های NVIDIA نیاز کمتری به مموری دارند! این موضوع در سری 900 بیشتر هم شده.

مثلا کارت خود من GTX960 هست که 128 بیتیه! ولی اگه این کارت 64 بیتی هم بود هیچ مشکلی پیش نمیومد، چون تا حالا ندیدم بیشتر از 30% این باس 128 بیتی پر شده باشه...

یه مثال دیگه هم 960 و 760 هست! 960 باسش 128 بیتیه ولی 760 بایش 256 بیتی...

لینک به دیدگاه

من تا حالا تو کارت های گرافیک هر دفعه گیگا خریدم خیلی پشیمون شدم اولا اسیک کوالتیشون از همه ی برندهای دیگه کمتره دوما اصلا ظاهر کارت هاشون رو دوست ندارم سوما بیش از حد اورکلاک شده و همیشه زیر فشار هستند اونم به خاطر سه چهار فریم.من به جز ام اس ای تو گرافیک طرف هیچ برند دیگه ای نمیرم

لینک به دیدگاه

من تا حالا تو کارت های گرافیک هر دفعه گیگا خریدم خیلی پشیمون شدم اولا اسیک کوالتیشون از همه ی برندهای دیگه کمتره دوما اصلا ظاهر کارت هاشون رو دوست ندارم سوما بیش از حد اورکلاک شده و همیشه زیر فشار هستند اونم به خاطر سه چهار فریم.من به جز ام اس ای تو گرافیک طرف هیچ برند دیگه ای نمیرم

کلا اسیکس کوالیتی تاثیری در کارکرد عادی نداره!!

مردم برای همون ۳-۴ فریم سر و دست میشکونن!!!

بهترین خاطره من از کارتگرافیک ۷۷۰ گیگابایتم بود!!!!

درضمن کارت گرافیکه دیگه، مجسمه دکوری نیست که از ظاهرش خوشتون بیاد!

لینک به دیدگاه

دوستان بنده در نظر دارم برای سیستمم کارت گرافیک بگیرم تا الان با گرافیک انبرد کار می کردم انتخاب بنده کارت : GIGABYTE GTX 960 G1 Gaming WF 3X OC 2GB GDDR5 هست. بازیهایی که انجام میدم بیشتر gta v  و سری بازیهای کالاف هستش به نظرتون جواب میده جی تی ا رو اولترا اجرا میکنه؟

راجب برندش هم مردد هستم اخه می خوام تا چند سال نگهش دارم خرابی گیگابایت در چه حدیه؟

سیستمم :

cpu:Intel Core™ i5-4670

main:ASUS TUF B85 Vangard LGA1150

ram:Kingston HyperX Blu 1600MHz (2X4)4GB DDR3

پاور:Corsair RM750 80Plus Gold

ssd:Intel® 520 Series 120GB SATA3 SSD

کیس:Green X7 Cougar

حالا بگید این کارت روی سیستم من چطور جواب میده؟

ویرایش شده توسط danial_d86
لینک به دیدگاه

دوستان بنده در نظر دارم برای سیستمم کارت گرافیک بگیرم تا الان با گرافیک انبرد کار می کردم انتخاب بنده کارت :

GIGABYTE GTX 960 G1 Gaming WF 3X OC 2GB GDDR5 هست. بازیهایی که انجام میدم بیشتر gta v و سری بازیهای کالاف هستش به نظرتون جواب میده جی تی ا رو اولترا اجرا میکنه؟

راجب برندش هم مردد هستم اخه می خوام تا چند سال نگهش دارم خرابی گیگابایت در چه حدیه؟

سیستمم :

cpu:

Intel Core™ i5-4670

main:ASUS TUF B85 Vangard LGA1150

ram:Kingston HyperX Blu 1600MHz (2X4)4GB DDR3

پاور:Corsair RM750 80Plus Gold

ssd:

Intel® 520 Series 120GB SATA3 SSD

کیس:Green X7 Cougar

حالا بگید این کارت روی سیستم من چطور جواب میده؟

درود

دوست عزیز هیچوقت رو برند حساس نباشید یه جمله معروف هست که میگه

Best choice for the money

همونی که فکر میکنی اندازه پولی که میدی برات همونقدر کار میکنه بردار

چند تا نکته

باید ببینی امسال تو سری 900 کدوم برند بهتر کار کرده

از نظر من ( البته مطالعه دقیق شده)

تو سری 960 گیگا و بعدش evga از همه بهتر کار کردن و کارتاشون تا بیشترین حد ممکن اور شدن و خیالتون راحته ولی اگر میخاید اور کنید و مانور بدین رو کارتتون msi بگیرید

ویدئو مقایسه بین برند ها تو سری 960

Watch "GTX 960 Non-reference Card Comparison ft. ASUS, EVGA, Gigabyte & MSI" on YouTube - https://youtu.be/DDIR85eOwgQ

من خودم g1 2x wf 960 استفاده میکنم عالیه

لازم به ذکره این برتری گیگا فقط تو سری 960 هست و 70-80 داستان یه جور دیگه ای هست

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از دوستان

واقعا انتخاب برند با کیفیت دردسری هست تو ایران و هیچکس جواب درست و کاملی براش نداره و برندهایی مثل ایسوس قیمتشون فقط بخاطر اینکه گفته میشه از همه بهترن الکی گرونترن منم که msi میگیرم به این خاطره که اورکلاک خوبی داره و خراب نمیشه... حداقل اون مدلهایی که گرفتم خراب نشده فقط چون از دور خارج شده تعویض کردم با یک مدل بالاتر... مدلهایی که از msi داشتم gt5200  و gt5700 و gt 220  که 220 الان رو سیستممه.... گیگا و ایسوس برندهای خوبین ولی بنظر من ایسوس مانیتورهاش از بعقیه بهتره

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما راه دور نرو

کسایی که r9 270x msi hawk رو استفاده کردن همه میدونن

کارتی که از همه بیشتر اور شده بود( اور شرکتی) و به صورت اور شخصی از همه بیستر اور شد خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟

اصلا مگه داریم؟

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

من اون مدلهایی رو که داشتم گفتم و بودجه ام به اون چند میلیونیها نمیرسه و خرید گرافیک بالای 500 تومن بنظرم غیرمنطقیه گرچه 500 تومن هم زیاده ولی میشه بصورت اینده نگری نگاش کرد الان گفتن اینکه کدوم برند کیفیتش از بعقیه بهتره کار سختیه منم یکم میترسم برم یک برند دیگه بگیرم زد و خراب شد حالا اگه خوش شانس باشم باید با گارانتیش سرو کله یزنم و اگه بدشانس باشم باید کلا یکی نو با قیمت گزاف بخرم

این مسئله هست که باید دقت کنیم  نه طرفدار دو اتیشه بودن

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من قصد خرید کارت گرافیک دارم

کارت خودم gt630 هستش 

مانیتورمم 19 اینچه

بودجمم 200 تومن بعلاوه کارت خودم

چی میتونم بگیرم؟

لینک به دیدگاه

به نظرتون تو ایران خرید Asus GTX 970 Strix بهتره یا Zotac GTX 970  Extreme ؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز هیچوقت رو برند حساس نباشید یه جمله معروف هست که میگه

Best choice for the money

همونی که فکر میکنی اندازه پولی که میدی برات همونقدر کار میکنه بردار

چند تا نکته

باید ببینی امسال تو سری 900 کدوم برند بهتر کار کرده

از نظر من ( البته مطالعه دقیق شده)

تو سری 960 گیگا و بعدش evga از همه بهتر کار کردن و کارتاشون تا بیشترین حد ممکن اور شدن و خیالتون راحته ولی اگر میخاید اور کنید و مانور بدین رو کارتتون msi بگیرید

ویدئو مقایسه بین برند ها تو سری 960

Watch "GTX 960 Non-reference Card Comparison ft. ASUS, EVGA, Gigabyte & MSI" on YouTube - https://youtu.be/DDIR85eOwgQ

من خودم g1 2x wf 960 استفاده میکنم عالیه

لازم به ذکره این برتری گیگا فقط تو سری 960 هست و 70-80 داستان یه جور دیگه ای هست

Sent from my D5503

خب تو 970 برتری با کدوم برنده ؟

لینک به دیدگاه

به نظرتون تو ایران خرید Asus GTX 970 Strix بهتره یا Zotac GTX 970 Extreme ؟

درود

Zotac amp extrm

حدود 7% از ایسوس و 2% از بقیه برند ها قوی تره البته این دلیل بر بد بودن هیچ کدوم نمیشه چون تفاوت جزئی هستش

اگر بودجه شو دارید زوتک رو بگیرید

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

درود

Zotac amp extrm

حدود 7% از ایسوس و 2% از بقیه برند ها قوی تره البته این دلیل بر بد بودن هیچ کدوم نمیشه چون تفاوت جزئی هستش

اگر بودجه شو دارید زوتک رو بگیرید

Sent from my D5503

zotac که ارزون تر از ایسوسه ولی قوی تره . سوال منم به همین خاطر بوده

لینک به دیدگاه

zotac که ارزون تر از ایسوسه ولی قوی تره . سوال منم به همین خاطر بوده

قیمت بالاتر ش فقط به خاطر وارد کننده هست

در خارج از کشور بیشترشون اختلاف ناچیز چند دلاری دارن

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که اطلاعات کافی دارن لطف کنن و کمکم کنن و بگن بین r7 360  و gtx750  کدوم رو بگیرم بهتره  و اگه میشه یک عکس از اون برق 6 پین که باید به  r7 360  بزنیم رو بزارن ببینم...  امروز از فروشنده ها پرسیدم گفتن میتونی تبدیل بزنی اگه پاورت اون کابل برق رو نداره وایا پاور 500 گرین کارت r7 360 رو میکشه یا نه؟؟  اقا ساری یکم پیشرفت کرده   چندتا 730 ایسوس امروز دیدم که تازه بارشون رسیده بود الان زدن پشت ویترین....

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که اطلاعات کافی دارن لطف کنن و کمکم کنن و بگن بین r7 360  و gtx750  کدوم رو بگیرم بهتره  و اگه میشه یک عکس از اون برق 6 پین که باید به  r7 360  بزنیم رو بزارن ببینم...  امروز از فروشنده ها پرسیدم گفتن میتونی تبدیل بزنی اگه پاورت اون کابل برق رو نداره وایا پاور 500 گرین کارت r7 360 رو میکشه یا نه؟؟  اقا ساری یکم پیشرفت کرده   چندتا 730 ایسوس امروز دیدم که تازه بارشون رسیده بود الان زدن پشت ویترین....

شما قرار بود یه عکس از پاورتون قرار بدید!

شما اون عکس رو قرار بدید تا دوستان دقیقا راهنمایی کنن...

این کار رو حتما انجام بدید! خدایی نکرده اگه پاور فیک باشه، ممکنه گرافیک رو به فنا بده!

اینم عکس اون سوکت:

post-4580-0-06388700-1446438844_thumb.jpg

شما میتونید تبدیل استفاده کنید، ولی زیاد پیشنهاد نمیشه!(مشکل خاصی هم پیش نمیاد، البته بشرط اینکه پاور مشکلی نداشته باشه)

ویرایش شده توسط babak1388
لینک به دیدگاه

دوستان سلام

میشه بگید برای بازی 

r9 390 بخرم یا gtx 970 

نظر خودم رو 390 بود ولی فیزیک تو انویدیل منو دودل کرد

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از  babak1388  اولا نمی دونم چطوری عکس رو اینجا قرار بدم ثانیا Reputation: 2 من هستش و امکانات زیادی ندارم 

پس کابل برقش اینه.... که 2 تا پاورم داره از این نوع کابل برق   حالا 500 وات میکشه r7 360 رو یا نه و کدوم قویتر یا بهترن r7 360  یا gtx750 ؟؟

بازم ممنون از بابیت عکس

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

میشه بگید برای بازی 

r9 390 بخرم یا gtx 970 

نظر خودم رو 390 بود ولی فیزیک تو انویدیل منو دودل کرد

درود

من نمیدونم چرا همه این سوال میپرسن تو تمام تایپیک ها در مورد این دو بحث شده

یه سرچ ساده بزنید متوجه میشید

خلاصش میشه این::

برای ۲k r390 8gb رزولوشن

برای فول اچ دی 970

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...