رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام تازگیا یه سیستم گرفتم گرافیکش Radeon R9 Fury X 4GB HBM به نظر شما خوبه یا با گرافیک انویدیا عوض کنم

لینک به دیدگاه

سلام تازگیا یه سیستم گرفتم گرافیکش Radeon R9 Fury X 4GB HBM به نظر شما خوبه یا با گرافیک انویدیا عوض کنم

نه همین عالیه

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین و به صرفه ترین gtx 970 بازار چیه الان؟

و مشکل مموری در این مدل حل شدنی هست یا نه؟ منظورم 3.5 گیگ هست؟

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از babak1388   اره خوب ولی پیشنهادیش 430 وات بود که منظورش اخرین و بالاترین پاوری بود که سیستم من بدون مشکل و کم اوردن نیرو کار کنه که برا من 485a گرین هستش و هارد 80 گیگ قدیمی ساتا 1  رو هم دارم اطلاعاتش رو رایت میکنم که ردش کنم بره  که این چیزی حدود 60 وات اگه اشتباه نکنم تو مصرف پاورم صرفه جویی میشه و تو r7 360  به مشکل برنمی خورم  اینا  برداشت منه حالا دوستان بنظرتون پاور کم میارم؟؟ از فروشنده ها پرسیدم بعضی گفتن یا لب به لب میشه بعضی هم گفتن کافیه حدود 40 وات هم پاورت با توجه به اینکه 4 سال از عمرش گذشته جا داره هنوز یعنی الان پاورم 470 واته 

و خدمت اون دوستمون عرض کنم شما که 420 تومن میخواین بابت 260 بدین بیاین مثل من r7 360  بگیرین که حدود 4 ماه پیش اومده و خیلی جدید و با صرفه و یکجواریی اینده نگری هست

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین و به صرفه ترین gtx 970 بازار چیه الان؟

و مشکل مموری در این مدل حل شدنی هست یا نه؟ منظورم 3.5 گیگ هست؟

بهترین و به صرفه ترین مطمئننا اونی هست که قیمت ارزونتری داشته باشه، خیلی گیر به برند و این مسائل ندید، مدل گالاکس فکر کنم الان ارزونترین باشه، اون قضیه 3.5 گیگ حافظه هم سخت افزاری و روی تمام کارتهای 970 وجود داره، فکر هم نمی کنم قرار باشه فیکس بشه، چون اگه می بود تا الان شده بود. البته اگر کارکده بخواهید که می تونید از برندهای دیگه و با قیمتی ارزونتر از همین گالاکس استفاده کنید.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

سیستمی با cpu 5960x و مین rampage v extreme میخام برای یکی از دوستان ببندم. کار ایشون هم maya 3dmax و یه نرم افزار خاصی هست که دادن براشون کدنویسی شده و یه چیزی شبیه اکسل هست ولی با قابلیت های خیلی بیشتر و محاسبات خیلی خیلی سنگین تر. اهل بازی کردن هم نیستند.

به نظرتون برای همچین سیستمی چه گرافیکی باید بست تا حدود 8 الی 10 میلیون تومان.

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-r9-390x-r9-380-r7-370,4178-7.html

این لینک رو هم دیدم ولی نمیدونم توی maya و 3dmax هم وضعیت همینه یا خیر. اگر همینطور باشه که ارزش خرید 980 ti خیلی بالاتره.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

سیستمی با cpu 5960x و مین rampage v extreme میخام برای یکی از دوستان ببندم. کار ایشون هم maya 3dmax و یه نرم افزار خاصی هست که دادن براشون کدنویسی شده و یه چیزی شبیه اکسل هست ولی با قابلیت های خیلی بیشتر و محاسبات خیلی خیلی سنگین تر. اهل بازی کردن هم نیستند.

به نظرتون برای همچین سیستمی چه گرافیکی باید بست تا حدود 8 الی 10 میلیون تومان.

http://www.tomshardware.com/reviews/amd-radeon-r9-390x-r9-380-r7-370,4178-7.html

این لینک رو هم دیدم ولی نمیدونم توی maya و 3dmax هم وضعیت همینه یا خیر. اگر همینطور باشه که ارزش خرید 980 ti خیلی بالاتره.

درود

در 3dmax موتور رندرینگ مهمه

سی پی یو شما خیلی قویه و مشکلی نداره از هر نظر

میمونه گرافیک که اگر موتور رندر با سی پی یو باشه با یه کارت معمولی انجام میشه

اما اگر رندر از طریق جی پی یو باشه اوضاع فرق داره و باید ۹۸۰ti sli کنید

یه موضع مهم هست : نوع استفاده نرم افزاری open cl هست یا dx

اگر open cl باشه باید از سری Quadro استفاده کنید که بازم اونم بر میگرده موتور استفاده شده در نرم افزار

لینک به دیدگاه

با سلام

بین Gigabyte R9 390 G1 Gaming و Zotac GTX 970 extreme Core کدوم رو انتخاب کنم؟ خیلی گیر کردم :|

از طرفی R9 390 حافظه 8 گیگی 512 بیتی داره و جدید تره

از طرف دیگه مصرف برقش بالا هست و میگن تغییر اسم داده شده ی R9 290x هست

از یه طرفم GTX 970 مصرف برق تقریبا نصف R9 390 داره و  آدمو وسوسه میکنه میگه AMD خوب نیست بیا منو بخر :D

از طرف دیگه 970 سه و نیم گیگ بیشتر حافظه نداره و تا حدودی کفاف بازیای امروزی رو نمیده

شما بگید کدوم رو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط ahm77
لینک به دیدگاه

با سلام

بین Gigabyte R9 390 G1 Gaming و Zotac GTX 970 extreme Core کدوم رو انتخاب کنم؟ خیلی گیر کردم :|

از طرفی R9 390 حافظه 8 گیگی 512 بیتی داره و جدید تره

از طرف دیگه مصرف برقش بالا هست و میگن تغییر اسم داده شده ی R9 290x هست

از یه طرفم GTX 970 مصرف برق تقریبا نصف R9 390 داره و  آدمو وسوسه میکنه میگه AMD خوب نیست بیا منو بخر :D

از طرف دیگه 970 سه و نیم گیگ بیشتر حافظه نداره و تا حدودی کفاف بازیای امروزی رو نمیده

شما بگید کدوم رو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میگم شما یه جست و جو بکن تو انجمن این سوال هزار نفر پرسیدن جواب ها همه هم شبیحه هم بوده

زحمت خوندنش با شماست

لینک به دیدگاه

بیا بالا.......!

پ.ن: شاید کسی سؤالی داشته باشه!

لینک به دیدگاه

درود

دوستان یک سئوال راجع به مانیتور داشتم چند روز پیش یک مانیتور گرفتم فول اچ دی همه چیش از اکبند بودن تا گارانیش درست و بدون نقص بنظر میاد ولی چیزی که فکرمو اذیت میکنه اینکه وقتی پک رو باز کردم این کابل که به کارت گرافیک وصل میکنیم به مانیتور وصل شده بود تاریخ تولید مانیتور برا 4 ماه پیشه  سئوال اینجاست ایا استفاده شده کم کارکرد خریدم؟؟؟ تو خرید خیلی سفارش کردم و موقع تحویل همه چی 100 درصد اوکی بنظر میرسید.... ایا وصل بودن کابل کارت گرافیک به مونیتور تو بسته پک باز نشده طبیعیه؟؟ 

لینک به دیدگاه

سلام گرافیک مجتمع  cpu i5 6600میتونه پاسخگوی کارهای روزمره عادی باشه تا اینک 3,4ماه دیگ  یه کارت گرافیک بخرم؟؟؟؟  :crying:

لینک به دیدگاه

درود

دوستان یک سئوال راجع به مانیتور داشتم چند روز پیش یک مانیتور گرفتم فول اچ دی همه چیش از اکبند بودن تا گارانیش درست و بدون نقص بنظر میاد ولی چیزی که فکرمو اذیت میکنه اینکه وقتی پک رو باز کردم این کابل که به کارت گرافیک وصل میکنیم به مانیتور وصل شده بود تاریخ تولید مانیتور برا 4 ماه پیشه  سئوال اینجاست ایا استفاده شده کم کارکرد خریدم؟؟؟ تو خرید خیلی سفارش کردم و موقع تحویل همه چی 100 درصد اوکی بنظر میرسید.... ایا وصل بودن کابل کارت گرافیک به مونیتور تو بسته پک باز نشده طبیعیه؟؟

طبیعی نیست

احتمالا بهتون انداختن

لینک به دیدگاه

سلام گرافیک مجتمع  cpu i5 6600میتونه پاسخگوی کارهای روزمره عادی باشه تا اینک 3,4ماه دیگ  یه کارت گرافیک بخرم؟؟؟؟  :crying:

درود بله در حد کارت 740 gt هست

لینک به دیدگاه

درود بله در حد کارت 740 gt هست

واقعا؟!

فکر نمیکردم در این حد باشه خیلی ممنون خوشحالمون کردید :x

لینک به دیدگاه

طبیعی نیست

احتمالا بهتون انداختن

درود

احتمالش چقدر هست که از اول همینطوری بوده باشه و تو کارخونه یادشون رفته باشه که کابل رو در بیارن؟؟ چون موقع تحویل چسب روش که دقت کردم دست نخورده بود 4 بار هم نگاه کردم.... گارانتی اوازنگ هستش و مدل benq rl2240HE   یکی دیگه بود اونم برچسب اکبندش مثل همین بود و چون این گارانتی بیشتری داشت اینو برداشتم از نمایندگی اوازنگ ساری پرسیدم گفتن احتمالا همینطوری هستش چون ما پک رو باز نمیکنیم فقط گارانتیش میکنیم و منم از نمایندگی فروش اوازنگ تو ساری خریدم و نمایندگی خدمات اوازنگ گفت که اگه از اون شخص خریدی پس مطمئنه....  حالا شما که مونیتور گرفتید موقع باز کردن پک برا شما همینطوری بود یا نه  جور دیگه ای بود؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم با حداکثر بودجه 1 میلیون تومان ...

میخواستم ببینم در بین مدل های فراوانی که از کارت 960 هست حدودا از 800 تومن تا 1 میلیون چقد اختلاف پرفورمنس وجود داره؟

یعنی مثلا مدل g1 gaming 960 4gig و مدل 960 WF 2gb  گیگابایت چقد تفاوت دارن؟

درضمن تا بودجه ای که بالا گفتم چه کارت دیگه ای از AMD رو پیشنهاد میدین؟

استفاده بازی ندارم فقط برای کارای طراحی گرافیکی و ویدیو رندرینگ

مرسی

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

بنده قصد خرید کارت گرافیک دارم با حداکثر بودجه 1 میلیون تومان ...

میخواستم ببینم در بین مدل های فراوانی که از کارت 960 هست حدودا از 800 تومن تا 1 میلیون چقد اختلاف پرفورمنس وجود داره؟

یعنی مثلا مدل g1 gaming 960 4gig و مدل 960 WF 2gb گیگابایت چقد تفاوت دارن؟

درضمن تا بودجه ای که بالا گفتم چه کارت دیگه ای از AMD رو پیشنهاد میدین؟

استفاده بازی ندارم فقط برای کارای طراحی گرافیکی و ویدیو رندرینگ

مرسی

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

درود

چون استفاده شما رندرینگ هست بهتره از انویدیا کارت تهیه کنید چون هسته های کودا در کار شما خیلی بکار میاد پس دور کارت های AMD‏ یک خط قرمز بکشید ترجیحا مداد گلی :D‏ ‏

سری مکسول هنوز برای یک سری نرم افزار رندرینگ بهینه نیست و بهتر gtx ‎780Ti or Gtx ‎780 تهیه کنید.

ضمنا اگر هیچ کدوم از دو کارت بالا رو نتونستید تهیه کنید 970 دست دو یا 960 دو گیگ گذینهای بعدی هستند.

توصیه : تمام تلاشتون رو بکنید تا Gtx ‎780‎ Ti‏ دست دو تهیه کنید چون خیلی از گذینه های دیگه در رندر سر تر هست!!!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

سلام دوستان با توجه ب قیمت های تو بازار آیا الان خرید390x msiکه حدود1800هس منطقی هست؟

سری جدید 390xبا فناوری hbm یا یه کارتی ک قیمتش تو این حدودا باشه و بهینه تر باشه حالاحالاها قرار نیست بیاد؟؟؟

من یک میلیونو هشتصد دارم میخوام یه کارت گرافیک بخرم ،چی پیشنهاد میکنید شما؟

فعلا دست نگه دارم یا اتفاق خاصی قرار نیست پیش بیاد و الان اقدام ب خرید کنم؟!

گیج شدم نميدونم چکار کنم ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با توجه ب قیمت های تو بازار آیا الان خرید390x msiکه حدود1800هس منطقی هست؟

سری جدید 390xبا فناوری hbm یا یه کارتی ک قیمتش تو این حدودا باشه و بهینه تر باشه حالاحالاها قرار نیست بیاد؟؟؟

من یک میلیونو هشتصد دارم میخوام یه کارت گرافیک بخرم ،چی پیشنهاد میکنید شما؟

فعلا دست نگه دارم یا اتفاق خاصی قرار نیست پیش بیاد و الان اقدام ب خرید کنم؟!

گیج شدم نميدونم چکار کنم ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگید.

درود

فعلا هیچکس اطلاعات دقیقی از این موضوع نداره!

یک توصیه: در لحظه زندگی کنید!

همین کارتی که انتخاب کردین خوبه پس، درنگ نکنید!

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

سلام من با بودجه تقریبا 400 هزارتومن میخوام کارت گرافیک بخرم (Nvidia هم باید باشه فقط چون برای پردازش موازی و ... به CUDA نیاز هست )

از بین این کارتها نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم 

Palit GTX 750 StormX 2GB GDDR5 چهارصد و بیست و پنج هزار تومن . 

ASUS GT 740 OC 2GB GDDR5 چهارصد و سی هزار تومن 

ASUS GT 740 2GB DDR3 GT740-2GD3 سیصد و هشتاد و پنج هزار تومن 

دو تا گزینه اولی بخاطر داشتن gddr5 سریعتر هستن درسته ؟ 

الان سوال من اینه کیفیت پالیت چطوره ؟ مثل msi هست که بعد 2 سال خراب میشه ؟ من با ایسوز و POWERCOLOR کار کردم و کیفیت عالی ای داشتن و چند سال عالی کار کردن تا تعویضشون کردم تا کارت جدید بگیرم . 

چرا پالیت انقدر قیمتش پایینه ؟ 

کلا پیشنهاد میکنید برم سراغ ایسوز ؟ (اگه آره کدوم ورژنش ورژن oc یا معمولی اون . ارزش 40 50 تومن داره برای oc بدم با این فکر که من اهل بازی نیستم ) 

یا نه پالیت رو بر دارم ؟ 

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید 

بیشتر نگرانی من از پالیت این هست که کیفیت بدی داشته باشه و زود خراب بشه . من احتمالا این کارت رو باید تا 3 4 سال اینده داشته باشم حداقل ) وگرنه از لحاظ سرعت حافظه و تعداد هسته های CUDA پالیت از 740 ایسوز بیشتره و برای کار منم بهتر .)

بعد نکته بعدی اینکه اینا کابل پاور که نیاز ندارن دارن ؟ (من دیدم ورژ« ایسوز و گیگابایت انگار داشتن - من پاور گرین دارم 530 سال 86 87 خریدم . دیگه کابل خالی 6 تایی نداره که این کارت گرافیکا میخوان مشکل بر میخورم یا نه ؟ اینم لطفا در نظر داشته باشید)

ویرایش شده توسط Master
لینک به دیدگاه

الان سوال من اینه کیفیت پالیت چطوره ؟ مثل msi هست که بعد 2 سال خراب میشه ؟ من با ایسوز و POWERCOLOR کار کردم و کیفیت عالی ای داشتن و چند سال عالی کار کردن تا تعویضشون کردم تا کارت جدید بگیرم . 

داداش مردم سر گرافیک های MSI سر و دست میشکنن! :D

در هر برندی، ممکنه بعد از مدتی قطعه دچار خرابی بشه! اگه اینطور نبود، کلا فلسفه گارانتی معنا نداشت!

کلا MSI خیلی برند معتبری هست و من تا حالا هرچی ازش گرفتم، 100% رضایت منو جلب کرده...

من بودم همون پالت رو میگرفتم!(البته نمیدونم گارانتیش کدوم شرکته...)

لینک به دیدگاه

سلام

می خوام یک gtx960 رفرنس بگیرم...الان بین مدل های رفرنس موجود کدوم مدل بهترین خنک کننده رو داره؟..البته از دو برند زوتک و گلکسی نمی خوام

سوال دوم هم ارزونتر 960 رفرنس کدوم هست؟(بازم به جز محصولات دو شرکت زوتک و گلکسی)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...