رفتن به مطلب

Recommended Posts

درسته پس همون390 انتخاب شد.

حالا از بین برند هاش تو بازار کدوم بهتره ک بگیرم؟

مدل گیگا ش حدود100تومن ارزون تر از asus d3هستش.

در کل msi و asus و giga چقدر تفاوت دارن باهم؟

ممنون ميشم مثل همیشه با حوصله مستهفیظمون کنید :) :)

بازم ممنون

فکر کنم اگر بتونید MSI گیر بیارید، هم قیمتش خوب هست هم خنک کنندگیش.

لینک به دیدگاه

درسته پس همون390 انتخاب شد.

حالا از بین برند هاش تو بازار کدوم بهتره ک بگیرم؟

مدل گیگا ش حدود100تومن ارزون تر از asus d3هستش.

در کل msi و asus و giga چقدر تفاوت دارن باهم؟

ممنون ميشم مثل همیشه با حوصله مستهفیظمون کنید:) :)

بازم ممنون

(خواهش میکنم، انجام وظیفست و افتخار میکنم که خداوند این لطف به بنده حقیر داشته تا بتونم به دوستانم کمکی کرده باشم.)

خب علی جان حالا بریم سراغ برند.

اول از همه بگم GIGA R9‎ ‎390‎ G1 ‎‏ اصلا بخوبی کولر سری 900 انویدیا عمل نکرده و پس رفت داشته. ( از سه فن به دو فن کاهش پیدا کرده )

مدل Asus d3 با اینکه ظاهر بسیار شکیلی داره ولی بخوبی کولرهای شرکت هایی نظیر Msi ‎‎& Sapphire‏ ‏&...‎ ‎عمل نکرده متأسفانه!

پس بهترین از نظر خنک کنندگی ( همینطور که نیما جان گفتند ) مدل اول Msi R9‎ ‎390‎ Gaming‏ و بعدش Sapphire R9‎ ‎390‎ Nitro‏ هست.

نکته: هر دو مدل کمیاب شدن و بسختی بشه پیداشون کرد!

سؤالی بود در خدمتم عزیز.

شادکام باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من چند وقت پیش 6870 تهیه کردم ولی چیزی که من می خواهم نیست

بنابر این قصد تهیه یه کارت دیگه رو دارم

یکی از دوستان گرافیک Asus 280x پیشنهاد کردند

3G 386bit

این کارت قیمتش چنده

ایا ارزش خرید داره؟

روی سیستم فعلی من جواب میده؟

اگه پاور کم میاره یه پاور معرفی کنین

ممنون

لینک به دیدگاه

پاوری که معرفی می کنید ایا سیستم زیر رو هم ساپورت می کنه؟

post-8280-0-11809800-1450427618_thumb.png

لینک به دیدگاه

از بین مدل های ۳۹۰ شرکت ام اس ای رو انتخاب کنید نه فقط به خاطر برند یا زیباییش.الان میگم براتون.ایسوس که با این سیستم خنک کننده ی ضعیفش واقعا ناامیدمون کرد.جی وان گیگا از هر نظر عالی هستش فقط مشکلش نویز وحشتناکشه.میمونه سافایر که خیلی خنک و عالیه ولی از نظر کیفیت ساخت نمیتونه با میلیتری کلاس ام اس ای رقابت کنه.فقط مشکل ام اس ای این ماتریس بی پدر و مادر هستش.صبر کنید تا اواسط دی ماه ببینید قیمت ها تغییر میکنه یا نه

لینک به دیدگاه

از بین مدل های ۳۹۰ شرکت ام اس ای رو انتخاب کنید نه فقط به خاطر برند یا زیباییش.الان میگم براتون.ایسوس که با این سیستم خنک کننده ی ضعیفش واقعا ناامیدمون کرد.جی وان گیگا از هر نظر عالی هستش فقط مشکلش نویز وحشتناکشه.میمونه سافایر که خیلی خنک و عالیه ولی از نظر کیفیت ساخت نمیتونه با میلیتری کلاس ام اس ای رقابت کنه.فقط مشکل ام اس ای این ماتریس بی پدر و مادر هستش.صبر کنید تا اواسط دی ماه ببینید قیمت ها تغییر میکنه یا نه

این میلیتری کلاس هم یک کلمه دهن پرکن برای تبلیغات هست!

روی ارزونترین مادربورد هم اینو نوشته، روی گرون ترین گرافیک هم!

زیاد به این اسم ها توجه نکنید...

لینک به دیدگاه

دقیقا !!!

لینک به دیدگاه

3G 386bit

این کارت قیمتش چنده

ایا ارزش خرید داره؟

ممنون

قیمت این کارت باید حدود 900تومن باشه.

ولی پیشنهاد من gtx 960 مدل 2 یا 4 گیگ هست. این کارت مصرفی تقریبا نصف 280x داره و کمی قوی تر هم هست.

پاوری که معرفی می کنید ایا سیستم زیر رو هم ساپورت می کنه؟

attachicon.gif147.png

اگه این سیستم رو با کارت 960 در نظر بگیریم پاور 600وات کفایت میکنه.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

3G 386bit

این کارت قیمتش چنده

ایا ارزش خرید داره؟

ممنون

کارت خوبی ولی بستگی به قیمتش داره و اینکه ماین نشده باشه!

حدودا" 600 الی 650 ارزش داره و نه بیشتر!

پاور هم قطعا باید عوض بشه و پیشنهاد بنده پاور Green Gp650a-UK ‎80‎ Plus Gold‏ هست.

ولی اگر در توانتون هست پاور Green Gp750-oc+‎ Evo ‎80‎ Plus Platinum‏ را تهیه کن چون هم گواهینامه و استاندارد بالاتری ( همچنین ساخت شرکت بزرگ High Power‏ هست ) داره و هم آینده نگری کردید.

نکته: پاور پیشنهادی اول تمام نیاز های سیستم شما را بر آورده میکنه ولی اگر قصد اورکلاک CPU ‎‎& GPU‏ را دارید پیشنهاد میکنم پاور دوم را تهیه کنید.

ضمنا کارت R9‎ ‎280x‏ بصورت سخت افزاری از DX12‎ Async‏ پشتیبانی میکنه که کارتهای بروز و قدرتمند 3 تومنی انویدیا " Gtx ‎980‎ ti ‎‎"‎‏ ازش پشتیبانی نمیکنه!!!!

سؤالی بود در خدمتم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

من که کیفیت ام اس ای رو قبول دارم از مادربرد بگیر تا لپ تاپ و ...از سافایر خاطره ی خوبی ندارم
لینک به دیدگاه

ولی پیشنهاد من gtx 960 مدل 2 یا 4 گیگ هست. این کارت مصرفی تقریبا نصف 280x داره و کمی قوی تر هم هست.

اگه این سیستم رو با کارت 960 در نظر بگیریم پاور 550وات کفایت میکنه.

درود

دوست عزیز ‏Asus R9‎ ‎280x‏ دست دو اصلا 900 تومن نمی ارزه و قیمتش حدود 600-650 هست!

البته شاید منظور شما قیمت اکبند این کارت باشه!

لینک به دیدگاه

من که کیفیت ام اس ای رو قبول دارم از مادربرد بگیر تا لپ تاپ و ...از سافایر خاطره ی خوبی ندارم

دوست عزیز ما نباید بر اساس خاطرات شخصی خودمون به بقیه مشاوره بدیم بلکه باید با در نظر گرفتن همه متریال ها و بازخورد جهانی قطعات مشاوره بدیم!

ضمنا" شرکت سافایر دست راست AMD Radeon‏ هست و چند وقت پیش برنده بهترین کارت در کل مدل های R9‎ ‎290x‏ شده بود!!

مدلش این بود Sappire R9‎ ‎290x T-rix‏ .

پس شکی در کیفیت کارتهای سافایر نیست دوست من.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ما نباید بر اساس خاطرات شخصی خودمون به بقیه مشاوره بدیم بلکه باید با در نظر گرفتن همه متریال ها و بازخورد جهانی قطعات مشاوره بدیم!

ضمنا" شرکت سافایر دست راست AMD Radeon‏ هست و چند وقت پیش برنده بهترین کارت در کل مدل های R9‎ ‎290x‏ شده بود!!

مدلش این بود Sappire R9‎ ‎290x T-rix‏ .

پس شکی در کیفیت کارتهای سافایر نیست دوست من.

موفق باشید.

من هدفم تحمیل کردن نظر خودم نیست ولی دوست ندارم کسی که می خواد هزینه کنه بعدا پشیمون بشه.من خیلی از جاهای معتبر مثل سایت گورو و ...رفتم همشون از ام اس ای خیلی تعریف کردند.از مدار تغذیه و برد بگیر تا خنک کنندگی و طراحیش
لینک به دیدگاه

من هدفم تحمیل کردن نظر خودم نیست ولی دوست ندارم کسی که می خواد هزینه کنه بعدا پشیمون بشه.من خیلی از جاهای معتبر مثل سایت گورو و ...رفتم همشون از ام اس ای خیلی تعریف کردند.از مدار تغذیه و برد بگیر تا خنک کنندگی و طراحیش

خب برای همین بود که من اول مدل Msi R9‎ ‎390 پیشنهاد کردم و بعد مدل سافایر رو.

ضمنا" هیچ برندی از همه لحاظ در تمام سری از کارتهای AMD ‎‎& nVIDIA‏ برتری کامل را ندارد!

مثلا مدل Giga G1 در سری 900 انویدیا شاهکار بود و از خیلی از برند ها مثل Asus ‎‎& Msi ‎‎&‎.. بهتر بود ولی در سری 3000 شرکت AMD‏ بخوبی مدل سه فن سری 900 انویدیا عمل نکرده.

پس در نتیجه " هیچ برندی " کامل نیست!

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان شبتون بخیر

من به تازگی برخی قطعات سیستمم رو عوض کردم.پاورم گرین GP550A-UK هستش.موقع تعویض قطعات کیس چون قصد خرید کارت گرافیک رو نداشتم خیلی به مصرف کارت گرافیکها کار نداشتم ولی الان که میخوام کارت گرافیک

بگیرم و مقایسه ای که بین GTX 970 و R9 390 کردم دیدم که تو رزولیشین بالا کارت انویدیا حافظه کم میاره.میخوام بدونم میتونم با پاوری که دارم کارت R9 390 بگیرم  یا نمیتونم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان شبتون بخیر

من به تازگی برخی قطعات سیستمم رو عوض کردم.پاورم گرین GP550A-UK هستش.موقع تعویض قطعات کیس چون قصد خرید کارت گرافیک رو نداشتم خیلی به مصرف کارت گرافیکها کار نداشتم ولی الان که میخوام کارت گرافیک

بگیرم و مقایسه ای که بین GTX 970 و R9 390 کردم دیدم که تو رزولیشین بالا کارت انویدیا حافظه کم میاره.میخوام بدونم میتونم با پاوری که دارم کارت R9 390 بگیرم  یا نمیتونم؟

سایر قطعات سیستمتون رو نگفتید. 390 مصرف بیشتری نسبت به 970 داره. به طور میانگین برای 970 پاور 600وات و برای 390 پاور 700وات به بالا پیشنهاد میشه. ولی توی رزولوشن فول اچ دی 970 به صرفه تر هست.

لینک به دیدگاه

اگر این ۹۷۰ یه مدل شش گیگ یا هشت گیگ داشت هیچ کس سمت ۳۹۰ نمیرفت

sent from my Lumia 730 Dual SIM with Windows 10 Mobile

لینک به دیدگاه

سایر قطعات سیستمتون رو نگفتید. 390 مصرف بیشتری نسبت به 970 داره. به طور میانگین برای 970 پاور 600وات و برای 390 پاور 700وات به بالا پیشنهاد میشه. ولی توی رزولوشن فول اچ دی 970 به صرفه تر هست.

مشخصات سایر قطعات سیستمم به شرح زیر هستش:

cpu:core i5 6400

mb:asus Z170 PRO GAMEING

HDD:WD BLUE 1 TB

RAM:GSKILL 8GB DDR4 2666

MONITOR:20 INCH

البته من اگه بخ.ام بازی کنم ماکزیمم رزولیشن FULL HD هستش.آیا همین کارت 970 کافیه یا R9 390 بگیرم؟یعنی پاورم برام 970 هم مناسب نیست؟سابقاً یه چیزی در مورد پاورها بو که میگفتن مثلاً 370 وات REAL  این در مورد پاورای جدید

صدق نمیکنه؟

ویرایش شده توسط H.REZAEI
لینک به دیدگاه

اگه این سیستم رو با کارت 960 در نظر بگیریم پاور 600وات کفایت میکنه.

ممنون ولی فکر کنم شما تعصب بی جایی به انویدیا دارین البته من خودم اهل انویدیا هستl ولی جدیدا میبینم تا حالا اشتباه می کردم!

این گرافیکی که میگین مصرفش نصف هست تو بازی های اوپن ورد بازدهی نصف 280x داره پس نیازی به ارتقا به اون گرافیک نمیبینم

به هر حال ممنون از راهنماییتون

کارت خوبی ولی بستگی به قیمتش داره و اینکه ماین نشده باشه!

حدودا" 600 الی 650 ارزش داره و نه بیشتر!

پاور هم قطعا باید عوض بشه و پیشنهاد بنده پاور Green Gp650a-UK ‎80‎ Plus Gold‏ هست.

ولی اگر در توانتون هست پاور Green Gp750-oc+‎ Evo ‎80‎ Plus Platinum‏ را تهیه کن چون هم گواهینامه و استاندارد بالاتری ( همچنین ساخت شرکت بزرگ High Power‏ هست ) داره و هم آینده نگری کردید.

نکته: پاور پیشنهادی اول تمام نیاز های سیستم شما را بر آورده میکنه ولی اگر قصد اورکلاک CPU ‎‎& GPU‏ را دارید پیشنهاد میکنم پاور دوم را تهیه کنید.

ضمنا کارت R9‎ ‎280x‏ بصورت سخت افزاری از DX12‎ Async‏ پشتیبانی میکنه که کارتهای بروز و قدرتمند 3 تومنی انویدیا " Gtx ‎980‎ ti ‎‎"‎‏ ازش پشتیبانی نمیکنه!!!!

سؤالی بود در خدمتم.

موفق باشید.

یعنی مصرف سری جدید اینتل اینقدر بالاست که نیاز به 750 وات داره!!!!!!!!!!!!!!!

فکر نکنم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!

الان زدم محاسبه کرد همه سایت ها از جمله msi - be quit - corsair

مصرف برق این سیستم رو زدن 410w

اگه 30% بالاتر بگیریم که کارایی مناسب رو داشته باشه

میشه 540 وات

دقیقا متوجه نشدم 750 وات برای چی هست!

لینک به دیدگاه

تشکر از همه ی دوستان بابت راهنمایی.

جوابه نهاییتون کدوم برند390شد؟از خنک ترین برندش ک بگذریم تو گیم اختلاف فریم ای ک میدن چقدر هستش خیلی فرق میکنه یا خیر؟

و اینک تا اواسط دیماه صبر کنم؟چند درصد احتمال داره کاهش قیمت داشته باشه 390؟

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

ایا کسی در مورد کیفیت پاور های سیلور استون اطلاعی داره؟

لینک به دیدگاه

درود

من الان بعد 10 سال ام اس ای خریدن رفتم مدل r7 360 گیگابایت گرفتم چرا؟چون کانفیگش بهتر از r7 360 msi بود و شرکت ماتریکس  خیلی ضعیف عمل میکنه تو واردات و گارانتی و شرکت رایان بدر بهتر بود ولی این مدل از گیگا که من گرفتم یکم صدای فنش زیاده اما خنک کنندگیش خیلی خوبه کلا گیگا محصولات خیلی خوب و با کیفیتی میده و ایسیک کوالیتیش 73.6 هست از لحاظ ثبات و ماندارگی خیلی خوبه و دما و مصرفش هم بهینه شده... اگه ای ام دی بتونه یک درایور خوب بده که عالی میشه که مثل اینکه تو درایور هم پیشرفت کرده..... اگه بخوایم کیفیت برند رو با ایسیک کوالیتی در نظر بگیریم  شما بیاین  نوع کارت گرافیکتون رو با برند و مدلش رو با مقدار ایسیک کوالیتیش بنویسین   شاید از این نظر بشه گفت کدوم برند کیفیت ساخت بهتری داره

لینک به دیدگاه

مشخصات سایر قطعات سیستمم به شرح زیر هستش:

cpu:core i5 6400

mb:asus Z170 PRO GAMEING

HDD:WD BLUE 1 TB

RAM:GSKILL 8GB DDR4 2666

MONITOR:20 INCH

البته من اگه بخ.ام بازی کنم ماکزیمم رزولیشن FULL HD هستش.آیا همین کارت 970 کافیه یا R9 390 بگیرم؟یعنی پاورم برام 970 هم مناسب نیست؟سابقاً یه چیزی در مورد پاورها بو که میگفتن مثلاً 370 وات REAL این در مورد پاورای جدید

صدق نمیکنه؟

درود

متأسفانه پاور شما مناسب کارت R9‎ ‎390 نیست!

و پیشنهاد میکنم ارزونترین 970 بازار را تهیه کنید ( بجز زوتاک دو فن!) البته اگر دست دو این کارت را تهیه کنید بهتر هست.

در مورد پاور خیالتون راحت باشه، اون داستان ها واسه پاور های متفرقه صدق میکنه و نه پاور شما.

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

الان زدم محاسبه کرد همه سایت ها از جمله msi - be quit - corsair

مصرف برق این سیستم رو زدن 410w

اگه 30% بالاتر بگیریم که کارایی مناسب رو داشته باشه

میشه 540 وات

دقیقا متوجه نشدم 750 وات برای چی هست!

دوست عزیز کجای صحبتهای من متهی به این شد که مصرف پردازنده های جدید اینتل زیاد هست؟!

اگر " توجه " میکردید بنده گفتم اگر قصد اورکلاک CPU ‎‎& GPU‏ را دارید ( یعنی گرافیک و پردازنده و نه فقط پردازنده! ) پیشنهاد می کنم مدل 750 پلاتینوم را تهیه کنید و " آینده نگری هم کردید. "

ضمنا" اولش هم گفتم اون پاور 650 کاملا مناسب سیستم شما هست.

بنده دو دلیل برای پیشنهاد پاور Green gp750-oc+‎ EVO ‎80‎ Plus Platinum‏ دارم.

1.‏ برای اینکه این پاور چون از قطعات بسیار مرغوب درش استفاده شده استقامت بالاتری برای اورکلاک داره!

2.‏ آینده گری هم کرده باشید.

حالا خودتون مختارید که کدوم پاور را تهیه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

تشکر از همه ی دوستان بابت راهنمایی.

جوابه نهاییتون کدوم برند390شد؟از خنک ترین برندش ک بگذریم تو گیم اختلاف فریم ای ک میدن چقدر هستش خیلی فرق میکنه یا خیر؟

و اینک تا اواسط دیماه صبر کنم؟چند درصد احتمال داره کاهش قیمت داشته باشه 390؟

درود

اول Msi‏ و دوم Sapphire‏ ‏.

خیر تفاوت فریم خیلی زیادی با هم ندارند چون قابلیت اور زیادی برای این کارت وجود نداره.

بنده از این تاریخی که گفتید بی اطلاع هستم چون در این کشور چیزی ارزون نمیشه‎!‎‎!‎‎!‎ ( البته بجز بعضی قطعات در زمان خاص )

اگر عجله ای ندارید صبر کنید تا اواسط دی ماه شاید فرجی شد. :D

ولی بنظرم هر وقت Msi R9‎ ‎390‎ ‎8g‏ یا سافایر را پیدا کردید و قیمت معقولی داشت ندرگ نکنید و بخریدش!

سربلند و پاینده باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...