رفتن به مطلب

Recommended Posts

چرا جواب نده ؟ عالیه

فقط پاور برا خاطرجمعی بالاتر بود بهتر بود دردی هم برا SLI اینده نداشت

درود

مین ( زیاد مهم نیست ) و پردازنده شما حتی برای کارت Gtx ‎980‎ ti‏ هم کم نمیاره!

الان 980‎ g1 تخفیف خورده و قیمتش شده 1699 که اگر بتونید سریعا" خریداریش کنید خیلی خوب میشه!

سلام دمتون گرم 980 رو خریدم

خیلی ممنون از راهنمایتون.

لینک به دیدگاه

سلام...دوستان عزیز...

قصد خرید گرافیک دارم برای گیم..... کلا چی پیشنهاد میدین؟؟ بودجه هم 1 میلیون هست ....البته اگر خیلی ارزشش را داشته باشه تا 1700 میشه هزینه کرد....مشخصات سیستم هم داخل امضام هست.... ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام...دوستان عزیز...

قصد خرید گرافیک دارم برای گیم..... کلا چی پیشنهاد میدین؟؟ بودجه هم 1 میلیون هست ....البته اگر خیلی ارزشش را داشته باشه تا 1700 میشه هزینه کرد....مشخصات سیستم هم داخل امضام هست.... ممنون 

الان 980 هایی که تخفیف خوردن کاملا ارزش دارن البته پاورتون هم باید بالا باشه حدود 650 یا بالاتر 

لینک به دیدگاه

سلام...دوستان عزیز...

980 G1 Gaming  یا 980 AMP Extreme، این دو تا بهترین انتخاب ها تا بودجه 1700 هستن.

لینک به دیدگاه

الان 980 هایی که تخفیف خوردن کاملا ارزش دارن البته پاورتون هم باید بالا باشه حدود 650 یا بالاتر 

بهترین 980 کدام هست  و با 1700 به نظرتون ارزشش رو داره 980 بخرم...از dx 12  پشتیبانی میکنه کامل ؟ پاورم  هم green 650 uk هست ؟؟؟ 

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

بهترین 980 کدام هست و با 1700 به نظرتون ارزشش رو داره 980 بخرم...از dx 12 پشتیبانی میکنه کامل ؟ پاورم هم green 650 uk هست ؟؟؟

درود

1. بله 100% ارزش داره.

2. دوست عزیز این کارت تا یک حدی از DX12 ساپورت میکنه ولی تا کنون هیچ کارتی که 100% از Dx12 ساپورت کنه وارد بازار نشده!

3. پاور هم کافی هست، خیالتون راحت.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

1. بله 100% ارزش داره.

2. دوست عزیز این کارت تا یک حدی از DX12 ساپورت میکنه ولی تا کنون هیچ کارتی که 100% از Dx12 ساپورت کنه وارد بازار نشده!

3. پاور هم کافی هست، خیالتون راحت.

موفق باشید.

بعوان سوال آخر دوست عزیز.... بهتر نیست که تا امدن کارت هایی که کامل از dx 12  پشتیبانی میکنه صبر کنم ...یا همین 980 ها کارو تمام میکنه...

بهترین 980 چی هست دوست عزیز؟؟ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام به همه لیونی های عزیر 

یه سوال داشتم می خواستم یه گرافیک بگیرم خواستم از شما عزیزان یه مشاوره بگیرم. 

کدوم ارزش خرید بیشتری داره. با توجه به مصرف به مصرف پاور. با توجه کم نیاوردن تو رزولیشن فول اچ دی . یا صبر کنم گرافیک های جدید AMD یا Nvidia بیاد؟ 

NVIDIA GEFORCE GTX 960 - 4GB - 128BIT    VS   AMD RADEON R9 290 - 4GB - 512BIT

ممنون از راهنماییتون. یا علی

لینک به دیدگاه

بعوان سوال آخر دوست عزیز.... بهتر نیست که تا امدن کارت هایی که کامل از dx 12 پشتیبانی میکنه صبر کنم ...یا همین 980 ها کارو تمام میکنه...

بهترین 980 چی هست دوست عزیز؟؟ممنون

1. اگر میتونید 4-5 ماه صبر کنید چرا که نه خیلی هم خوب میشه.

2.‏ اینطور که شنیدم در سری جدید انویدیا کارت جایگذین 970 به اندازه 980‎ ti‏ قدرت داره!!!

3.‏ یکی بهترین 980 ها همین مدل Giga G1 هست که الا" تخفیف ویژه خورده.

از لحاظ خنک بودن و اور و کیفیت و کم نویز بودن کارت خیلی خوبی هست ولی اگر عجله ای ندارید بهتر هست واسه سری جدید صبر کنید چون کارت ها بازار دیگه دارند به از رده خارج شدن نزدیک میشوند. ( البته با ورود نسل جدید کارتها )

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

1. اگر میتونید 4-5 ماه صبر کنید چرا که نه خیلی هم خوب میشه.

2.‏ اینطور که شنیدم در سری جدید انویدیا کارت جایگذین 970 به اندازه 980‎ ti‏ قدرت داره!!!

3.‏ یکی بهترین 980 ها همین مدل Giga G1 هست که الا" تخفیف ویژه خورده.

از الحاظ خنک بودن و اور و کیفیت و کم نویز بودن کارت خیلی خوبی هست ولی اگر عجله ای ندارید بهتر هست واسه سری جدید صبر کنید چون کارت ها بازار دیگه دارند به از رده خارج شدن نزدیک میشوند. ( البته با ورود نسل جدید کارتها )

قصد خرید را داشتم... که با کمک و بررسی شما تصمیم گرفتم صبر کنم . تا چی بشه .... ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام به همه لیونی های عزیر

یه سوال داشتم می خواستم یه گرافیک بگیرم خواستم از شما عزیزان یه مشاوره بگیرم.

کدوم ارزش خرید بیشتری داره. با توجه به مصرف به مصرف پاور. با توجه کم نیاوردن تو رزولیشن فول اچ دی . یا صبر کنم گرافیک های جدید AMD یا Nvidia بیاد؟

NVIDIA GEFORCE GTX 960 - 4GB - 128BIT VS AMD RADEON R9 290 - 4GB - 512BIT

ممنون از راهنماییتون. یا علی

درود دوست عزیز

این دو کارت اصلا قابل مقایسه با یک دیگر نیستند!

1. کارت R9‎ ‎290‏ بسیار قدرتمند هست ولی مصرف زیادی داره، گرمای زیادی تولید میکنه، و البته اصلا مدل رفرنس پیشنهاد نمیشه!

2. کارت 960 هم هم ضعیف تر هست و هم کم مصرفتر و هم خنکتر!

3. اگر برای شما قدرت اهمیت دار و به مصرف کارت و گرمای زیاد آن توجه نمیکنید و پاور 650 واتی دارید قطعا" R9‎ ‎290 بهتر است.

4.‏ ولی اگر قدرت متوسط و دما و مصرف پایین اهمیت دارد 960 گذینه بهتری هست.

موفق باشی، علی یارت

لینک به دیدگاه

با تشکر پاور من 600 HP هستش. گفتن برای رزولیشن فول R9 290 بهتره . در مورد دما هم مدل SHAPPHIRE TRI-X رم هاشم خنک میمونه و هم از نظر زیبایی انتخاب خوبی هست . و یه چیز دیگه مدل X همین مدل فقط  افزایش کلاک کارخانه ای شده یا بقیه چیز هاشم فرق کرده

لینک به دیدگاه

با تشکر پاور من 600 HP هستش. گفتن برای رزولیشن فول R9 290 بهتره . در مورد دما هم مدل SHAPPHIRE TRI-X رم هاشم خنک میمونه و هم از نظر زیبایی انتخاب خوبی هست . و یه چیز دیگه مدل X همین مدل فقط افزایش کلاک کارخانه ای شده یا بقیه چیز هاشم فرق کرده

1. بله این کارت مدل سافایر کولر خوبی داره

2.‏ کارت مدل r9‎ ‎290x‏ بجز افزایش کلاک بقیه چیزاش هم زیاد هست.

3.‏ پاور شما توان واقعیش 540 وات هست که برای R9‎ ‎290x ‎‎& R9‎ ‎290 متأسفانه کافی نیست!

4. با این پاور حداکثر میتونید‎‏ ‏R9‎ ‎380‎ or Gtx ‎960 تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

پس نظر شما چیه ؟ پس X بردارم؟ که حدودا 200 تومن فرقشونه اما نه مدل رفرنسش. درمورد پاور هم کلی تحقیق کردم که این خوبه. حالا شما میگید باید به فکر پاور هم باشم. اما به مدت کمی میشه ازش استفاده کردش ؟

لینک به دیدگاه

پس نظر شما چیه ؟ پس X بردارم؟ که حدودا 200 تومن فرقشونه اما نه مدل رفرنسش. درمورد پاور هم کلی تحقیق کردم که این خوبه. حالا شما میگید باید به فکر پاور هم باشم. اما به مدت کمی میشه ازش استفاده کردش ؟

1. نه همون مدل سافایر 290 بدون ایکس بهتر هست. ( 200 بیشتر برای مدل ایکس ارزش نداره! )

2.‏ پاور کافی نیست و بهش فشار بسیار زیادی میاد دوست عزیز! ( بنده وظیفم بود به شما هشدار بدم ولی تصمیم نهایی باشماست )

موفق باشی عزیز.

لینک به دیدگاه

شرمنده هی سوال میکنم . حالا به جز اینا بهتره صبر کنم تا کارت های جدید بیاد یا همین خوبه  برا این مانیتور با این رزولیشن؟ سیستم بنده هم پایینه تو امضام . ببینید اگر چیزی کم داره بگیرم . ممنون ازتون . مزاحمتون شدم. یا علی

لینک به دیدگاه

شرمنده هی سوال میکنم . حالا به جز اینا بهتره صبر کنم تا کارت های جدید بیاد یا همین خوبه برا این مانیتور با این رزولیشن؟ سیستم بنده هم پایینه تو امضام . ببینید اگر چیزی کم داره بگیرم . ممنون ازتون . مزاحمتون شدم. یا علی

دشمنت شرمنده عزیز، بنده حقیر تا جایی که در توانم باشه به سؤالات شما و دیگر دوستان پاسخ میدم، پس هر سؤالی داشتید بپرسید.

اگر 4-5 ماه میتونید صبر کنید که خیلی خوب میشه و میتونید کارت قویتر و کم مصرف تر تهیه کنید.

اگر هم نمیخواهید صبر کنید کارت سافایر R9‎ ‎290 انتخاب خوبی هست، فقط باید پاور قویتری تهیه کنید.

سیستم خیلی خوبی دارید ولی چند تا از قطعات بیش از اندازه بهشون توجه شده و بعضی ها کمتر! مثلا ...

1.‏ واتر کولر 240 با اون مادربرد حرفه ای اورکلاک برای پردازنده ضریب بسته که واقعا پول هدر دادن هست با توجه به پردازنده شما میتونستید از یک کولر معمولی مثل دیپ کول S40 یا حتی کولر استوک هم براش کافی بود، مادربرد هم میتونستید ارزونتر بردارید مثلا از چیپ h97 چون پردازنده شما اور نمیشه!

2.‏ انتخاب پاور نسبتا غیر حرفه ای با کیس x2 که امکانات و کیفیت مناسبی نداره، رم هم اگر 16 گیگ بر میداشتید برای گیمهای روز بهتر می بود.

3.‏ و در آخر تنها نقطه ضعف سیستم شما پاور هست که خروجی کمی داره برای گرافیک های پر قدرت، اگر صلاح دونستید در هنگام خرید گرافیک تعویضش کنید.

بازم انتخاب با شماست دوست عزیز.

یا علی

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخت . در مورد مادربرد این مادربرد هم قیمت همین h97 برام در اومد گفتم فکر آینده رو هم بکنم. الانم دستم تنگه میخوام 4770k بردارم. بعد زیبایی کیس هم خیلی واسم مهمه و این کیس هم ماله مشتری بود ارزون میفروخت گرفتم به قیمت 65 تومن . البته کیسمو میخوام عوض کنم خیلیا گفتن بهم در مورد کیس و پاور هم مزاحمتون میشم . در مورد گرافم اره بهتره صبر پیشه کنم تا محصولات جدید بیاد . الانم یه سافایر 6950 دارم فعلا از همین استفاده میکنم بعد انشالله ببینیم چی پیش میاد. با تشکر از شما که خیلی راهنماییم کردید. اگر امری نیست یا علی

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخت . در مورد مادربرد این مادربرد هم قیمت همین h97 برام در اومد گفتم فکر آینده رو هم بکنم. الانم دستم تنگه میخوام 4770k بردارم. بعد زیبایی کیس هم خیلی واسم مهمه و این کیس هم ماله مشتری بود ارزون میفروخت گرفتم به قیمت 65 تومن . البته کیسمو میخوام عوض کنم خیلیا گفتن بهم در مورد کیس و پاور هم مزاحمتون میشم . در مورد گرافم اره بهتره صبر پیشه کنم تا محصولات جدید بیاد . الانم یه سافایر 6950 دارم فعلا از همین استفاده میکنم بعد انشالله ببینیم چی پیش میاد. با تشکر از شما که خیلی راهنماییم کردید. اگر امری نیست یا علی

خواهش میکنم.

درخدمتم.

موفق باشید، یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورتون واسه 290 جالب نیست اما عهده 970 ، 980 برمیاد

این پاور استاندارد 80 پلاس برنز داره که تو پاورهای هم رده خودش یه مزیت حساب میاد و خروجی 549 وات هست که خوبه

مشکل 290 مصرف بالاشه ، خود من از همین پاور دارم 390 دست دو خوش قیمت افتاد اما به خاطر پاور نتونستم بگیرم

نسل بعد هم باید مصرف کمتر بشه و فکر نمیکنم نیاز به تعویض پاور باشه

کیستون هم نسبت به قیمتش خوبه فقط کارتهای بالای 30 سانت توش جا نمیشن

لینک به دیدگاه

دوستان کمک!

الان 980 بگیرم یا منتظر پاسکال باشم؟؟؟؟/////////نمیدونم چیکار کنم :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

دوستان کمک!

الان 980 بگیرم یا منتظر پاسکال باشم؟؟؟؟/////////نمیدونم چیکار کنم :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

390 بخر حالشو ببر...390 اکس ارزش 400 هزار بیشتر رو نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کمک!

گرافیک الانت چیه ؟

اگه میتونی 6 ماه یا بیشتر صبر کنی ، صبر کن

ولی اگه بودجه داری 980 بگیر بعد پاسکال کارتتو به روز کن

لینک به دیدگاه

دوستان کمک!

درود

اگه میتونی 4-5 ماه صبر کنی برای پاسکال که خیلی خوب میشه.

اگه نمیتونی کارت 980 یا‎‏ ‏R9‎ ‎390 ( مدل بدون ایکس ) بگیر بازی کن حالشو ببر.

لینک به دیدگاه

گرافیک الانت چیه ؟

اگه میتونی 6 ماه یا بیشتر صبر کنی ، صبر کن

ولی اگه بودجه داری 980 بگیر بعد پاسکال کارتتو به روز کن

الان 530 اینتل :D :D :D من کارت بگیرم دیگه عوض نخواهم کرد

درود

اگه میتونی 4-5 ماه صبر کنی برای پاسکال که خیلی خوب میشه.

اگه نمیتونی کارت 980 یا‎‏ ‏R9‎ ‎390 ( مدل بدون ایکس ) بگیر بازی کن حالشو ببر.

والا برا بازی نمیخوام که ... برا کارای گرافیکی...

390 بخر حالشو ببر...390 اکس ارزش 400 هزار بیشتر رو نداره

اصلا AMD نمیگیرم فقط انویدیا کارم بازی کردن بود قطعا AMD میگرفتم ولی ...

ویرایش شده توسط balif13
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...