رفتن به مطلب

Recommended Posts

اقایون کمک کمک 

من میخوام یه کارت گرافیک خوب در حد 700 بگیرم با توجه به بودجه و سیستمم رسیدم به این دو

1-asus strix dc2oc GTX 950

2- asus GTX 750TI oc dual fan

به نظر شما با سی پی یو i3 3240 گلوگاه میشه؟؟

یک مقدار راجب به گلوگاه بگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون کمک کمک 

من میخوام یه کارت گرافیک خوب در حد 700 بگیرم با توجه به بودجه و سیستمم رسیدم به این دو

1-asus strix dc2oc GTX 950

2- asus GTX 750TI oc dual fan

به نظر شما با سی پی یو i3 3240 گلوگاه میشه؟؟

یک مقدار راجب به گلوگاه بگید

950 بگیر یا 960 دست دو

کلا i3 واسه بازی جالب نیست و تو بازیهای سی پی یو محور گیر میکنه

لینک به دیدگاه

چه سی پی یو ای 

950 بگیر یا 960 دست دو

کلا i3 واسه بازی جالب نیست و تو بازیهای سی پی یو محور گیر میکنه

چه سی پی یو ای تو این رنج قیمت مناسب است؟

950 مناسبه؟؟؟ 

من توقع زیادی ندارم ، همینکه بتونه روی مدیوم روان اجرا کنه کافیست!

لینک به دیدگاه

چه سی پی یو ای 

چه سی پی یو ای تو این رنج قیمت مناسب است؟

950 مناسبه؟؟؟ 

من توقع زیادی ندارم ، همینکه بتونه روی مدیوم روان اجرا کنه کافیست!

پردازنده 3570 مناسب هست ،

گرافیک هم به نسبت قیمتشون کارایی دارن ، 950 گرونتر هست و کارایی بیشتری هم داره

به نظرم اگه نمیخواین پردازنده رو ارتقا بدین همون 750ti برای i3 زیادی هم هست .

لینک به دیدگاه

گرچه سوال پیشین بنده هنوز بی پاسخ مونده، لیکن سوال دیگه اینکه: کدوم؟!

ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5

Zotac GTX 970 AMP! Omega CORE Edition 4GB GDDR5

لینک به دیدگاه

گرچه سوال پیشین بنده هنوز بی پاسخ مونده، لیکن سوال دیگه اینکه: کدوم؟!

ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5

Zotac GTX 970 AMP! Omega CORE Edition 4GB GDDR5

انتخاب من زوتاک هست

عرض سلام. دوستان برای کارهای سه بعدی با نرم افزارهای Cad گفته میشه که کارتهای سری کوادرو بهترین گزینه هستن؛ چه به لحاظ gpu و پهنای باند و تعداد بیت رنگ و هسته های کودا و... از کارت PNY Quadro K1200 4GB GDDR5 با قیمت حدود 1350 توی بازار هست تا کارتی از همین سازنده با قابلیتهایی به مراتب بالاتر و قیمتی فزاینده تر. پرسشم این هست که آیا هستند عزیزانی که کار کردند با این نوع کارت؟ و آیا در مقایسه با کارتهایی که از سری کوادرو نیستن و در همین رنج قیمتی هستن، و البته باتوجه به نوع کاربرد (مدلینگ سه بعدی و رندرگیری) ارجحیت یا وجه تفاوت قابل ملاحظه ای دارن؟ حتا توی کارتی مثل کارت فوق تعداد هسته های کودا خیلی پایینتر از کارتی مثل EVGA GTX 970 SuperSC GAMING ACX  4GB GDDR5 با قیمتی تقریبا مشابه هست. خوشحال میشم تجربه کار کردن با سری کوادرو رو بدونم...  

منم منتظر جواب این سوال هستم

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین من  الان سی پی یوم i7 3770 هستو مادربورم فاسکان سری گیمینگ لترر هست  میخوام یه کارت براش بگیرم با کیفیت بالا و 4k هم ساپورت کنه قیمتشم خوب باشه منظورن تا 1.5 میلیون باشه ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشین من  الان سی پی یوم i7 3770 هستو مادربورم فاسکان سری گیمینگ لترر هست  میخوام یه کارت براش بگیرم با کیفیت بالا و 4k هم ساپورت کنه قیمتشم خوب باشه منظورن تا 1.5 میلیون باشه ممنون میشم راهنمایی کنین

یکی از کارت های 980 که الان تخفیف خورده رو بگیرین والسلام

پاورتون هم باید بالای 600 وات باشه

http://lioncomputer.ir/category/249/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA+%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/#/filter606_GTX+980/status_%D9%85%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF/

همین چند روز پیش این ها همه تو رنج 1500 تا 1800 داشتن فروخته میشدن و الان فقط زوتاک تو تخفیف مونده ، قیمت تخفیف خورده رو با قیمت عادی مقایسه کنید میفهمید چقدر تخفیف زیادی خورده و باید از فرصت استفاده کرد.

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

4k می خوای فیلم ببینی یا 4k بازی کنی؟ اگه بخوای   4k بازی جدا از اینکه مین و CPU ات اذیت می کنه برای ۴۰ فرم به بالای پایدار ۹۸۰ یا ۹۸۰ti در sli می خوای.

لینک به دیدگاه

هردوش برام مهمه ایا برام مشکل پیش نیاد باید سی پی یو و مادربردعوض کنم دوست عزیز

لینک به دیدگاه

برای 4k باید خیلی هزینه کنید ، مانیتور شما 4k هست ؟

همونطور که دوستمون گفتن برای اجرای بازی در 4k با فریم مناسب باید دوعدد کارت رده بالا sli ، cros کنید که حداقل بالای 3 میلیون هزینه کارت گرافکش میشه .

بهتره اگر بودجه زیادی ندارید از فکر 4k بیاید بیرون فعلا

کارت 980 رو بگیرین و در رزولوشن 2k با فریم خوبی میتونید بازی های سنگین رو اجرا کنید .

لینک به دیدگاه

حتی اگر بودجه اش هم داری دنبال 4k نرو امتحانش رو پس نداده ، من الان با دو 980ti  در Rise of Tomb Raider دارم فریم متوسط فریم 24 می گیرم.

post-18344-0-99789600-1459313970_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان تا چه موقع میشه بدون هیچ مشکلی از گرافیک آنبورد استفاده کرد و چه موقع وجود کارت گرافیک لازم میشه؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان تا چه موقع میشه بدون هیچ مشکلی از گرافیک آنبورد استفاده کرد و چه موقع وجود کارت گرافیک لازم میشه؟ 

با سلام،

هر موقع احساس کردید به داشتن کارت گرافیک جداگانه نیاز دارید اقدام به تهیه کنید. مشکل خاصی ایجاد نخواهد کرد.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده فیلم یا اجرای اکثربازی های دوبعدی در رزولوشن عادی گرافیک آنبرد کفایت میکنه

( گرافیک های آنبورد هم ضعیف و قوی دارن )

به طوری که ضعیف ها از پس اجرای ساده ترین بازی ها هم برنمیان که البته قدیمی هستن و طبیعی هست 

و بعضی گرافیک های آنبورد هم قوی هستن مثل آنبردهای روی پردازنده های اسکای لیک یا آیوی بریج نسل قبل ومیشه حتی بعضی بازی های سه بعدی رو هم در تنظیمات پایین به خوبی اجرا کرد )

ولی

برای اجرای بازی های سنگین با گرافیک بالا

یا برای رندر فیلم و انیمیشن

نیاز به گرافیک جداگانه مستقل هست تا بتونه سریع تر و بهتر کارهارو انجام بده

لینک به دیدگاه

برای مشاهده فیلم یا اجرای اکثربازی های دوبعدی در رزولوشن عادی گرافیک آنبرد کفایت میکنه

( گرافیک های آنبورد هم ضعیف و قوی دارن )

به طوری که ضعیف ها از پس اجرای ساده ترین بازی ها هم برنمیان که البته قدیمی هستن و طبیعی هست 

و بعضی گرافیک های آنبورد هم قوی هستن مثل آنبردهای روی پردازنده های اسکای لیک یا آیوی بریج نسل قبل ومیشه حتی بعضی بازی های سه بعدی رو هم در تنظیمات پایین به خوبی اجرا کرد )

ولی

برای اجرای بازی های سنگین با گرافیک بالا

یا برای رندر فیلم و انیمیشن

نیاز به گرافیک جداگانه مستقل هست تا بتونه سریع تر و بهتر کارهارو انجام بده

برای کار با فتوشاپ دو بعدی هم مشکلی نیست؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز.

سال نو همه مبارک.

بین 780ti , 290x در محدوده 900 هزار تومن کدوم ارزش خریدن دارن ؟

یعنی برای گیم کدومشون بهترهستن ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز.

سال نو همه مبارک.

بین 780ti , 290x در محدوده 900 هزار تومن کدوم ارزش خریدن دارن ؟

یعنی برای گیم کدومشون بهترهستن ؟

290X بهتره پشتیبانی AMD برای محصولات قبلی بهتره فقط ترجیحا مدل رفرنس نگیرید که مشکل گرمایی نداشته باشید

لینک به دیدگاه

1 مورد sapphire radeon r9 290x پیدا کردم نسخه رفرنس هست که قیمت دادن 850 تومن و اینکه من اهل اورکلاک هستم و 100% اور میکنم.

لینک به دیدگاه

برای کار با فتوشاپ دو بعدی هم مشکلی نیست؟

در حالت عادی برای عکس های با حجم عادی خیر فکر نمیکنم مشکلی داشته باشین ولی اگه قصد اعمال افکت های سنگین روی عکس های حجیم رو داشته باشین احتمال زیاد با کندی روبرو خواهید شد 

لینک به دیدگاه

1 مورد sapphire radeon r9 290x پیدا کردم نسخه رفرنس هست که قیمت دادن 850 تومن و اینکه من اهل اورکلاک هستم و 100% اور میکنم.

مدل رفرنس در کیست رو باز بزار روش چای دم کنید راحت تا صد درجه سانتیگراد گرم میشه

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

در حالت عادی برای عکس های با حجم عادی خیر فکر نمیکنم مشکلی داشته باشین ولی اگه قصد اعمال افکت های سنگین روی عکس های حجیم رو داشته باشین احتمال زیاد با کندی روبرو خواهید شد 

@};-

لینک به دیدگاه

مدل رفرنس در کیست رو باز بزار روش چای دم کنید راحت تا صد درجه سانتیگراد گرم میشه

خب با خنک کننده ابی برای کارت گرافیک یا تعویض خنک کننده نمیشه خنک ترش کرد ؟

لینک به دیدگاه

خب با خنک کننده ابی برای کارت گرافیک یا تعویض خنک کننده نمیشه خنک ترش کرد ؟

دوست من ارزش نداره شما بتونی جی پی یو رو خنک کنی پس vrm ها رو چیکار میکنی ؟ اصلا طرفش نرو چون پشیمون میشی به جاش یه کم بیشتر بزار روش و مطمئن تر و بی دردسرتر باش

لینک به دیدگاه

با سلام. دوستان آیا میشه به تنهایی با مادربورد H170 PRO GAMING و بدون کارت گرافیک، خیلی راحت کاربری عمومی گرفت از مانیتور ASUS MG279Q؟ از ویژگیهای مادربورد فوق: 

Integrated Graphics Processor - Intel HD Graphics support
Multi-VGA output support: DisplayPort, HDMI, DVI, D-sub ports
Supports DisplayPort 1.2 with max. resolution 4096 x 2304@60Hz
Supports HDMI 1.4b with max. resolution 4096 x 2160@24Hz
Supports DVI with max. resolution 1920 x 1200@60Hz
Supports D-sub with max. resolution 1920 x 1200 @60Hz
Supports Intel InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider
Supports up to 3 displays simultaneously
Maximum shared memory of 512MB

سی پی یو هم i5-6500 Skylake  هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...