رفتن به مطلب

Recommended Posts

تو بیشتر بازی ها 980 فریم بهتری میده ، در بازی هایی که دایرکس 12 اجرا شدن هم 390x بهتر ظاهر شده 

در مورد نسل بعد نظری ندارم 

اگه شما می خواستی کارت گرافیک بخری کدوم را می خریدی؟

کدام کارت اینده بهتری داره؟

لینک به دیدگاه

دوستان بنده قصد خرید کارن دارم چند ماهی هم هست ک گراف ندارم

حال سوال بنده به تظر شما gtx 980 رفرنس بگیرم یا 970 کاستوم

سوال بعدی اینکه الان خرید کنم یا بزارم بعد از امدن سری 10 برم 980ti بگیرم چون مطمئنن اونموقع قیمتش افت میکنه و ب بوجه من میخوره

گیم زدن من هم الته روی ریزولشن 1080p هست البته 3d

لینک به دیدگاه

دوستان بنده قصد خرید کارن دارم چند ماهی هم هست ک گراف ندارم

حال سوال بنده به تظر شما gtx 980 رفرنس بگیرم یا 970 کاستوم

سوال بعدی اینکه الان خرید کنم یا بزارم بعد از امدن سری 10 برم 980ti بگیرم چون مطمئنن اونموقع قیمتش افت میکنه و ب بوجه من میخوره

گیم زدن من هم الته روی ریزولشن 1080p هست البته 3D

سلام

عزیز چند ماه بدون گرافیک بودی که این 1 ماهم صبر کن 100% قیمت های سری 900 کمتر میشه اون موقع خیلی بهتر میتونید تصمیم بگیرید برای خرید

ویرایش شده توسط Majid_Rezaie
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کانفیگ سیستمم الان اینه:

Cpu : Intel Core I5 4460
Mb : Asus B85-Plus
Ram: 2*4GB DDR3 Kingmax
Vga: Asus GTX 750 TI OC 2GB
Hdd: WD 1TB Green
Odd: lite-on Dwr 24x
Psu: Green GP635B-US
Case : Green Orbit

قصد تعویض گرافیک رو دارم بعد از 2 سال استفاده از این کارت.

خبر های پاسکال و ا ینا رو هم دیدم که مطمنا به بودجه من نمیخوره تا بیاد و قیمتاش بیفته و اینا کلی زمان میبره . از اون سمت هم باید  cpu رو هم براش عوض کنم

نظرم خرید 970 بود و حتی تا دمه خرید هم رفتم ( کار کرده مدل G1 قیمت 1 تومان)

اما تو همین تاپیک و فروم های دیگه بحث درایور های جدید AMD و بهینه کردن کارتهاش که باعث عمر بیشتر کارکرد کارتهاش تو بازی ها شده رو دیدیم و این که خیلی ها حتی کسانی که خودشون 970  داشتند گفته بودن AMD بهتره و عمر کارت هاش بیشتره

رقیب این کار هم ظاهرا R9 390 هست

من هیچ وقت تو این 15 سال غیر از nVIDIA کارت دیگه نداشتم

چند تا سوال دارم

1 - این گرافیک که دارم رو چند میتونم بفروشم ؟ منظورم قیمت معقولی هست که برای فروش بزارم و فروخته بشه و بهترین قیمت باشه
2- این قضیه انویدیا که با درایور های جدید باعث میشه کارت های قبلی راندمانشان بیاد پایین صحت داره واقعا ؟ AMD واقعا اینطور نیست ؟

3- کارت 390 دیدم 8 گیگ رم داره این واقعا یک مزیت هست که برای باز های اینده به درد بخوره یا قدرتش در حدی نیست که باز های که نیاز به 8 گیگ رم داشته باشن رو فریم بالا هم تولید کنه؟

4 - تو بنچ ها دیدم که 390 بین 8 تا 10 فریم بالاتر از 970 فریم میده تو بازی های مختلف. یعنی کاملا 970 رو رد میکنه این کارت ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید مثداری دوگانگی دچار شدم درست موقع خرید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کانفیگ سیستمم الان اینه:

Cpu : Intel Core I5 4460

Mb : Asus B85-Plus

Ram: 2*4GB DDR3 Kingmax

Vga: Asus GTX 750 TI OC 2GB

Hdd: WD 1TB Green

Odd: lite-on Dwr 24x

Psu: Green GP635B-US

Case : Green Orbit

قصد تعویض گرافیک رو دارم بعد از 2 سال استفاده از این کارت.

خبر های پاسکال و ا ینا رو هم دیدم که مطمنا به بودجه من نمیخوره تا بیاد و قیمتاش بیفته و اینا کلی زمان میبره . از اون سمت هم باید  cpu رو هم براش عوض کنم

نظرم خرید 970 بود و حتی تا دمه خرید هم رفتم ( کار کرده مدل G1 قیمت 1 تومان)

اما تو همین تاپیک و فروم های دیگه بحث درایور های جدید AMD و بهینه کردن کارتهاش که باعث عمر بیشتر کارکرد کارتهاش تو بازی ها شده رو دیدیم و این که خیلی ها حتی کسانی که خودشون 970  داشتند گفته بودن AMD بهتره و عمر کارت هاش بیشتره

رقیب این کار هم ظاهرا R9 390 هست

من هیچ وقت تو این 15 سال غیر از nVIDIA کارت دیگه نداشتم

چند تا سوال دارم

1 - این گرافیک که دارم رو چند میتونم بفروشم ؟ منظورم قیمت معقولی هست که برای فروش بزارم و فروخته بشه و بهترین قیمت باشه

2- این قضیه انویدیا که با درایور های جدید باعث میشه کارت های قبلی راندمانشان بیاد پایین صحت داره واقعا ؟ AMD واقعا اینطور نیست ؟

3- کارت 390 دیدم 8 گیگ رم داره این واقعا یک مزیت هست که برای باز های اینده به درد بخوره یا قدرتش در حدی نیست که باز های که نیاز به 8 گیگ رم داشته باشن رو فریم بالا هم تولید کنه؟

4 - تو بنچ ها دیدم که 390 بین 8 تا 10 فریم بالاتر از 970 فریم میده تو بازی های مختلف. یعنی کاملا 970 رو رد میکنه این کارت ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید مثداری دوگانگی دچار شدم درست موقع خرید

سلام دوست عزیز. @};-

1-گرافیکتون رو بین 400 تا 450 می تونین بفروشین.

2-بله. متاسفانه درسته و بعد از اومدن نسل جدید ، درایورهاش باعث افزایش کارایی کارتهای قدیمیش نمیشه و برعکس باعث کاهش کارایی هم میشه.

3-بله. بازیهای جدید معمولا حافظه ی بالایی نیاز دارن و این یک مزیت برای این کارت هست.

4-نه. اینطوری هم نیست. 970 در بعضی بازیهای مطرح پارسال از 390 کمی بهتر عمل کرده ، اما از این به بعد عملکرد ضعیتری خواهد داشت.

موفق باشین. @};-

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان یه سوال آماتوری

تو مدلهای GTX 980

کدوم رده یا مدل یا شرکت کارتهای خوبی دارن

شنیدم اونایی که پسوند ti دارن از همه بهترن درسته؟

اون پسوندهایی که تو کارتهای گرافیکی بعد و یا قبل این مدلها (مثلا همین 980 ) میزارن به چه معنایی هست

مقاله ایی برای درک بهتر این پسوندها هست؟

سیستم مورد نظر من برای گیم نیست ( اصلا  با گیم کاری ندارم ) فقط برای کار طراحی و سه بعدی میخوام بیشتر با 3D MAX و رندر VRAY و REVIT  کار میکنم

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان یه سوال آماتوری

تو مدلهای GTX 980

کدوم رده یا مدل یا شرکت کارتهای خوبی دارن

شنیدم اونایی که پسوند ti دارن از همه بهترن درسته؟

اون پسوندهایی که تو کارتهای گرافیکی بعد و یا قبل این مدلها (مثلا همین 980 ) میزارن به چه معنایی هست

مقاله ایی برای درک بهتر این پسوندها هست؟

سیستم مورد نظر من برای گیم نیست ( اصلا  با گیم کاری ندارم ) فقط برای کار طراحی و سه بعدی میخوام بیشتر با 3D MAX و رندر VRAY و REVIT  کار میکنم

در کارت های رده بالا تقریبا همه شرکت ها کارت های خوبی میسازن ، مثل گیگابایت و evga و ایسوس و msi و ...

اون پسوند ti هم چیزی بیش تر از یه ویژگی خاص هست و در واقع نسخه بهبود یافته و ارتقا داده شده کارت بدون پسوند هست و گاهی تفاوت زیادی با نسخه عادی داره ، مثلا الان 980ti به مقدار زیادی از 980 قوی تر هست .

در فروم های خارجی یه همچین چیزی گفته شده :

From what I've come to understand it to mean, is "Titanium". On the periodic table "ti" is short for "Titanium". On the Nvidia graphics cards it's more of a "marker" of sorts to mean that it's been designed to consume less power while giving better performance. It's usually on the higher-end versions of their GPU's, while they often attach "MX" to their lower-end cards.

برای کارهای طراحی سه بعدی با توجه به نرم افزار هایی که استفاده میکنید گاهی خرید کارت های گرافیک کوادرو بهتر هست ، البته کارت های رده بالای GTX هم برای رندر مناسب هستن 

لینک به دیدگاه

اقا من پاورم eps 1700 ایا gtx950 روی این کار میکنه

مدل پاورتون همین هست ؟ چون من گشتم تو نت همچین پاوری پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

مدل پاورتون همین هست ؟ چون من گشتم تو نت همچین پاوری پیدا نکردم

فکر کنم ایشون کامل نگفتن اسم پاور رو

چون 1700 سری هست

http://www.enhance.com.tw/new/eps1700-gold-series/

لینک به دیدگاه

اقا من پاورم eps 1700 ایا gtx950 روی این کار میکنه

نگفتین چه مدلی هست ولی ضعیف ترین مدل این سری پاور 600 وات واقعی توان تولیدی داره که مشکلی برای نصب کارت گرافیک قدرتمند ندارید ، ولی برای اینکه مطمئن بشید باید مدل دقیق پاور رو ذکر کنید

لینک به دیدگاه

اقا گرافیک کارت فقط نیاز به پاور داره دیگه واسه اجرا شدن منظورمه از نظر قدرت که بکشه بالا

Eps 1700 و 700w هم هست

Peak power 865

Ac input. 240 vac-5a 50 hz

اون 700 وات توتالشه

ویرایش شده توسط avesta05
لینک به دیدگاه

دوستان تو GTX  ها کدومشون برای کار من که مدلسازی و رندرگیری هست بهتره

( صرفنظر از قیمت )

کار من مدلسازی با REVIT , 3D MAX  و رندرگیری هستش عمدتا با VRAY

لینک به دیدگاه

دوستان تو GTX  ها کدومشون برای کار من که مدلسازی و رندرگیری هست بهتره

( صرفنظر از قیمت )

کار من مدلسازی با REVIT , 3D MAX  و رندرگیری هستش عمدتا با VRAY

اگر صرفه نظر از قیمت باشه در سری GTX مدل های 980 Ti داخل بازار کنونی که براحتی با قیمت های بسیار مناسب تر از اک در بازارچه میتونید پیدا کنید

اگرچه مطمنن عزیزان پیشنهاد سری های جدید همچون 1080 یا 1070 رو هم میدند که باید گفت این سری ها هم خوب هستند اما مطمنن باید مدتی صبر کرد تا وارد بازار جهانی بشن سپس باید اندکی صبر کرد واردکنندگان وارد کنند و در اخر هم باید اندکی صبر کرد تا قیمت هاش در داخل متعادل بشن

اگر میتونید صبر کنید که خب اون سری پیشنهاد میشه

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

اگر صرفه نظر از قیمت باشه در سری GTX مدل های 980 Ti داخل بازار کنونی که براحتی با قیمت های بسیار مناسب تر از اک در بازارچه میتونید پیدا کنید

اگرچه مطمنن عزیزان پیشنهاد سری های جدید همچون 1080 یا 1070 رو هم میدند که باید گفت این سری ها هم خوب هستند اما مطمنن باید مدتی صبر کرد تا وارد بازار جهانی بشن سپس باید اندکی صبر کرد واردکنندگان وارد کنند و در اخر هم باید اندکی صبر کرد تا قیمت هاش در داخل متعادل بشن

ممنون از راهنمایهای خوب و منطقی و دقیقتون

دوست عزیر این پسوندها و پیشوندهایی که در مدلها و سریهای مختلف کارت گرافیک هستند به چه معنایی هست؟

مثلا همین GTX TI  با پیشوندها و پسوندهای مختلفی موجوده

مثلا

PRO

ROG

TI

GOLD

PLATINUM

XTROM

EXTROM

, ....

در برخی کارتها چندتا مخفف و واژه پشت سر هم هستن

اینارو میشه توضیح بدید و یا منبع خاصی رو معرفی بفرمایید

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایهای خوب و منطقی و دقیقتون

دوست عزیر این پسوندها و پیشوندهایی که در مدلها و سریهای مختلف کارت گرافیک هستند به چه معنایی هست؟

مثلا همین GTX TI  با پیشوندها و پسوندهای مختلفی موجوده

مثلا

PRO

ROG

TI

GOLD

PLATINUM

XTROM

EXTROM

, ....

در برخی کارتها چندتا مخفف و واژه پشت سر هم هستن

اینارو میشه توضیح بدید و یا منبع خاصی رو معرفی بفرمایید

همانطور که خودتون گفتید این ها پسوند های مخصوص شرکت ها هستند  به عنوان مثال سری ROG برای asus هست که به معنی republic of gamers

جمهوری گیمر ها!

و یا Pro مخفف professional یا حرفه ایی هست

اما در خصوص سری Ti کمی متفاوت هستش  که به معنی Titanium که برمیگرده به کارت های خیلی قدیمی سری 3-4 Nvidia که به معنی سریع تر هستش

در خصوص PLATINUM هم که از سری ROG 980ti هست به دلیل رنگش که مثل پلاتین هست این پسوند انتخاب شده

از این دست موارد زیاد هست

در خصوص پراید هم ما سری GTX یا سری صبا رو داشتیم که معنی خاصی نمیدادند  :)

بیشتر باید به ذات و قدرت و مشخصات کارت مورد نظر نگاه کرد ... اسامی گاهی ممکن هستند باعث اشتباه بشوند

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

همانطور که خودتون گفتید این ها پسوند های مخصوص شرکت ها هستند  به عنوان مثال سری ROG برای asus هست که به معنی republic of gamers

جمهوری گیمر ها!

و یا Pro مخفف professional یا حرفه ایی هست

اما در خصوص سری Ti کمی متفاوت هستش  که به معنی Titanium که برمیگرده به کارت های خیلی قدیمی سری 3-4 Nvidia که به معنی سریع تر هستش

در خصوص PLATINUM هم که از سری ROG 980ti هست به دلیل رنگش که مثل پلاتین هست این پسوند انتخاب شده

از این دست موارد زیاد هست

در خصوص پراید هم ما سری GTX یا سری صبا رو داشتیم که معنی خاصی نمیدادند  :)

بیشتر باید به ذات و قدرت و مشخصات کارت مورد نظر نگاه کرد ... اسامی گاهی ممکن هستند باعث اشتباه بشوند

ممنون

منظور شما از ذات و قدرت و.... همون پهنای باند و سرعت پردازش و مقدار حافظه رم ووو هستش؟

یعنی با شناخت این چند مورد میشه به قدرت و تفاوت واقعی کارتهای گرافیکی پی برد؟

از طرفی گفته میشه تفاوت عمده و تاثیر گذار در تنوع کارتها بیشتر سیستمهای خنک کنندگی و آپشنهایی هست که به برد اصلی کارتها اضافه شده

و طبیعی هست که برای پی بردن به این تفاوتها چاره ایی جز تست قطعات نیست و یا شاید اعتماد کردن به برند انتخابی

در یه نوشته ایی که لینکشو در زیر قرار میدم نگارنده سعی کرده با مقایسه سیستمهای ورک استیشن و دکستاپ کارتهارو مقایسه کنه و در نهایت گفته که فلان رده خوب هستند به این دلیل

هر چقدر مطالعه زیادتر باعث  آگاهی بیشتر میشه ولی انتخاب سختر میشه و خریدار وسواستر

بعد از خوندن این متن بود که سوال قبلی رو پرسیدم که کدوم رده از GTX  ها برای کار من مناسبترن هر چند در متن این نوشه به صراحت گفته شده ردههای ورک استیشن برای رده کاری من مناسبتره و با منطق توضیح داده

ولی من احساس میکنم هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت سیستمها مبتنی بر GTX مناسبترن (حداقل برای من) و در آینده در صورت پیشرفت در کارم میتونم به سمت سیستمهای ورک استیشن کوچ کنم

راستش به این نتیجه رسیدم که به جای تصمیم گیری بر اساس متنهای تخصصی که تصمیم گیری رو سختر میکنه از اطلاعات عزیزان در این تالارها بهره ببرم

چون  کاربران این تالارها در عمل به نتایجی رسیدن که در متنهای تخصصی بیشتر تئوری هستش و مقایسه در بنچمارکهای مختلف

لینک مطلب جالب و خواندنی که عرض کردم :

انتخاب کارت گرافیک و تفاوت های مدل های مختلف آن

اگر مطالب این چنینی برای مطالعه در مورد قطعات مختلف بخصوص در چهار قطعه اصلی مادربرد و سی پی یو و کارت گرافیکی و رم  سراغ دارید لطفا بنده رو بی بهره نگزارید تا بتنوم آگاهیمو بیشتر کنم

ویرایش شده توسط شایان
لینک به دیدگاه

ممنون

منظور شما از ذات و قدرت و.... همون پهنای باند و سرعت پردازش و مقدار حافظه رم ووو هستش؟

یعنی با شناخت این چند مورد میشه به قدرت و تفاوت واقعی کارتهای گرافیکی پی برد؟

از طرفی گفته میشه تفاوت عمده و تاثیر گذار در تنوع کارتها بیشتر سیستمهای خنک کنندگی و آپشنهایی هست که به برد اصلی کارتها اضافه شده

و طبیعی هست که برای پی بردن به این تفاوتها چاره ایی جز تست قطعات نیست و یا شاید اعتماد کردن به برند انتخابی

در یه نوشته ایی که لینکشو در زیر قرار میدم نگارنده سعی کرده با مقایسه سیستمهای ورک استیشن و دکستاپ کارتهارو مقایسه کنه و در نهایت گفته که فلان رده خوب هستند به این دلیل

هر چقدر مطالعه زیادتر باعث  آگاهی بیشتر میشه ولی انتخاب سختر میشه و خریدار وسواستر

بعد از خوندن این متن بود که سوال قبلی رو پرسیدم که کدوم رده از GTX  ها برای کار من مناسبترن هر چند در متن این نوشه به صراحت گفته شده ردههای ورک استیشن برای رده کاری من مناسبتره و با منطق توضیح داده

ولی من احساس میکنم هم از نظر قیمت و هم از نظر سرعت سیستمها مبتنی بر GTX مناسبترن (حداقل برای من) و در آینده در صورت پیشرفت در کارم میتونم به سمت سیستمهای ورک استیشن کوچ کنم

راستش به این نتیجه رسیدم که به جای تصمیم گیری بر اساس متنهای تخصصی که تصمیم گیری رو سختر میکنه از اطلاعات عزیزان در این تالارها بهره ببرم

چون  کاربران این تالارها در عمل به نتایجی رسیدن که در متنهای تخصصی بیشتر تئوری هستش و مقایسه در بنچمارکهای مختلف

لینک مطلب جالب و خواندنی که عرض کردم :

انتخاب کارت گرافیک و تفاوت های مدل های مختلف آن

اگر مطالب این چنینی برای مطالعه در مورد قطعات مختلف بخصوص در چهار قطعه اصلی مادربرد و سی پی یو و کارت گرافیکی و رم  سراغ دارید لطفا بنده رو بی بهره نگزارید تا بتنوم آگاهیمو بیشتر کنم

منظور از ذات مواردی همچون میزان کوادا ... میزان برق مصرفی که با گرمای تولیدی گرافیک رابطه مستقیم داره...خنک کنندگی و کلاک هسته ...میزان Vram... پشتیبانی از چه سیستم هایی (مثل DX12 ) و این دست موارد...

در خصوص این که سیستم های خنک کننده کارت و یا میزان تحمل ولتاژ برد کارت و این دست موارد مهم هستند لازم به ذکر هست بستگی به مورد مصرف داره

برای شخصی که یک مصرف کننده عادی هستش و به دنبال افزایش ولتاژ و اورکلاک گرافیک نیست تفاوتی وجود نداره از سری گرافیک های همچون Lightning استفاده کنه که مخصوص اورکلاک هستند و یا یک کارت گرافیک High-end معمولی در بازار

اگرچه کارت های سری Lightning بسیار خوب هستند اما مورد مصرف شخص خریدار نیستند!

در خصوص رندرینگ هم و یا همون مورد استفاده شما وسایل مشخص هست

گرافیک های سری Quadro و پردازنده های سری 2011!! اما چیزی که تایین کننده هست در خرید میزان بودجه هستش!

گرافیک های Quadro بسیار خوب عمل میکنند اما با توجه به قیمتشون در سری هایی پایین وقتی با همرده های  High-end GTX در همون میزان قیمت مقایسه میشن برای خرید زیاد جالب نیستند

در نهایت پیشنهاد من به شما برای سیستم ...سیستمی برپایه سوکت 2011 هستش و برای گرافیک هم سری های High-end انویدیا یا AMD

در عین حال هم اگر به صورت پیشرفته کارهای انیمیشن سازی رو شروع کردید بر پایه رندرینگ گرافیک یا GPU Base میتونید گرافیک مورد نظر رو فروخته و با هزینه اضافه یک گرافیک از سری Quadro رده بالا تهیه کنید و از قدرتش در طراحی های 3بعدی لذت ببرید

اگرچه شما میتونید سیستمی بر پایه 1151 نیز خریداری کنید و با هزینه صرفه جویی شده یک گرافیک Quadro رده بالا تهیه کنید در همین اول کاری اما شایان ذکر هست اگر در اینده از نظر قدرت پردازنده کم اوردید به ناچار مجبور به کوچ به 2011 هستید :)

به شخصه نظرم این هست تحقیق خوب هست اما وقتی در یک موضوع به تنهایی به طورعمیق نگاه میکنیم برای مدت طولانی تصاویر بزرگ رو نادیده میگیرم @};-

لینک به دیدگاه

سلام من می خوام کارت Zotac GTX 980 AMP! Edition 4GB GDDR5 رو بخرم.فقط به خاطر vram 4 یک خورده دلهره دارم.یک وقت کم نمیاره؟

لینک به دیدگاه

سلام من می خوام کارت Zotac GTX 980 AMP! Edition 4GB GDDR5 رو بخرم.فقط به خاطر vram 4 یک خورده دلهره دارم.یک وقت کم نمیاره؟

طبیعتا در اینده کم میاره همونطور که در کارت های جدید مثل 1080 میزان vram ها افزایش پیدا میکنه

ولی هنوز بیشتر از 4 vram نیازی نیست ولی میگم در اینده به vram بیشتر نیاز پیدا میشه حالا معلوم نیست اینده دور یا اینده نزدیک

( مخصوصا با این وضع پورت های نا مناسب بازی های روز )

شما اگر میخواید از نظر vram تا حدی راحت بشید یا باید برید سراغ 980ti و پاسکال یا باید برید سراغ amd سری 300

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

درود

بنظر من اگر فقط 1080 بازی میکنید، همین کارت 980 انتخاب خوبیه ولی به تجربه من و چیزی که اشکاره اگر انویدیا بخاد اینجوری ادامه بده و با منتشر شدن درایور های جدید و ورود کارت های پاسکال، سری 9xx میره تو دیوار. پس برید سمت amd، شما 290x رو در نظر بگیر 2013 اومده و تا الان داره فریم کامل رو توی رزولوشن 1080 میگیره.

اما سری 770و780 که هم رده این کارت هستن الان ار رده خارج حساب میشن یه جورایی، پس اگر میخاید یه کارت خوب برا چند سال داشته باشید پیشنهاد میدم: 390x بگیرید

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

سلام دوستان قراره تا دو ماه دیکه یک کارت گرافیک بخرم و تا یک میلیون بیشتر نمی تونم هزینه کنم و انتظاری که از کارت دارم به شرح زیر است

1= تا 3 سال بازی ها را در رزلوشن 720p در کیفیت high با حداقل فریم 45

2= تا 3 سال بازی ها را در رزلوشن 1080p در کیفیت متوسط با حداقل فریم 30

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...