رفتن به مطلب

Recommended Posts

چقدر کاراییش کمتر نسبت به 1080 ؟

بازی ها رو با اخرین تنظیمات میشه بازی کرد ؟

چند سال دوام داره ؟

کارایی هیچ فرقی نداره تمام بازی هارو با آحرین تنظیمات بدون کوچکترین مشکلی اجرا میکنی، فقط تو رزولیشن 4کا کم میاری که اونم نیازی نیست اگه مانیتور 4کا نگیری.

چندسالو نمیشه پیش بینی کرد ولی 3 سال احتمالا بشه

لینک به دیدگاه

کارایی هیچ فرقی نداره تمام بازی هارو با آحرین تنظیمات بدون کوچکترین مشکلی اجرا میکنی، فقط تو رزولیشن 4کا کم میاری که اونم نیازی نیست اگه مانیتور 4کا نگیری.

چندسالو نمیشه پیش بینی کرد ولی 3 سال احتمالا بشه

مانیتور 4k خارج از توان بودجه من هستش و فک کنم ارزش خرید بالایی هم فعلا نداشته باشه ... 

کارت گرافیک رو از کدوم برند انتخاب کنم ؟ از Zotac خوشم میاد ....

ویرایش شده توسط Vicious
لینک به دیدگاه

مانیتور 4k خارج از توان بودجه من هستش و فک کنم ارزش خرید بالایی هم فعلا نداشته باشه ...

کارت گرافیک رو از کدوم برند انتخاب کنم ؟ از Zotac خوشم میاد ....

نظر شخصی من اینه که کارتو منطقی انتخاب نکن ،هرجور راحتی وردار، اصلا از رنگش خوشت اومد بگیر یا از اسمش،
لینک به دیدگاه

نظر شخصی من اینه که کارتو منطقی انتخاب نکن ،هرجور راحتی وردار، اصلا از رنگش خوشت اومد بگیر یا از اسمش،

اقا فرشید به من این مدل رو توصیه کردن ولی من اصلا نمیدونم چطوریه ...

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

لینک به دیدگاه

تو نسل قبل اینو سری دی یکی از قویترین کارت ها بود در 960 و 970 احتمالا کیفیت رو حفظ کرده باشه

فرستاده شده از SM-T311ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

تو نسل قبل اینو سری دی یکی از قویترین کارت ها بود در 960 و 970 احتمالا کیفیت رو حفظ کرده باشه

نمیدونم اصلا من سررشته ای ندارم چون کارت گرافیک در حال حاضرم GTX 275 رفرنس هستش ....

برند Zotac چطوریه  ؟

لینک به دیدگاه

برن خوبیه با اختلاف کمی با گیگا و ایسوس داره ولی اگه من باشم اول اینو تری دی بعد گیگا بعد زتاکو بر میداشتم

برند خوبیه با اختلاف کمی با گیگا و ایسوس داره ولی اگه من باشم اول اینو تری دی بعد گیگا بعد زتاکو بر میداشتم در مورد msi هم خبر ندارم

لینک به دیدگاه

برن خوبیه با اختلاف کمی با گیگا و ایسوس داره ولی اگه من باشم اول اینو تری دی بعد گیگا بعد زتاکو بر میداشتم

برند خوبیه با اختلاف کمی با گیگا و ایسوس داره ولی اگه من باشم اول اینو تری دی بعد گیگا بعد زتاکو بر میداشتم در مورد msi هم خبر ندارم

به نظر من هم خوب میاد...

بهترین مانیتور 2k تا زیر 1500 چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

البته حق رو بشما میدم که زیاد اطمینان به این برند نداشته باشید به خاطر اشنا نبودن با این برند

چرا که خیلی از عزیزان هم اکنون همین شکل هستند و دلیل اصلیش به خاطر این هست که برخی از عزیزان وارد کننده تنها برخی برند های خاص رو وارد میکنند

همچون گیگا یا MSI و یا Asus که بیشتر در ایران طرفدار داره

توضیحات رو دادند در خصوص Zotac که برند خوب و با کیفیتی هست

اما برای خرید گرافیک پیشنهاد میشه زیاد به برند گرافیک دقت نکنید بیشتر قیمت...میزان اورکلاک شده و همینطور خنک کننده استفاده شده مدنظر باشه

در اخر با توجه به این که برخی از عزیزان در لیون این گرافیک رو تهیه کرده بودند می تونید تجربه شون رو بپرسید

اگراشتباه نکنم ایشون این مدل رو تهیه کرده بودندsdx123

لینک به دیدگاه

البته حق رو بشما میدم که زیاد اطمینان به این برند نداشته باشید به خاطر اشنا نبودن با این برند

چرا که خیلی از عزیزان هم اکنون همین شکل هستند و دلیل اصلیش به خاطر این هست که برخی از عزیزان وارد کننده تنها برخی برند های خاص رو وارد میکنند

همچون گیگا یا MSI و یا Asus که بیشتر در ایران طرفدار داره

توضیحات رو دادند در خصوص Zotac که برند خوب و با کیفیتی هست

اما برای خرید گرافیک پیشنهاد میشه زیاد به برند گرافیک دقت نکنید بیشتر قیمت...میزان اورکلاک شده و همینطور خنک کننده استفاده شده مدنظر باشه

در اخر با توجه به این که برخی از عزیزان در لیون این گرافیک رو تهیه کرده بودند می تونید تجربه شون رو بپرسید

اگراشتباه نکنم ایشون این مدل رو تهیه کرده بودندsdx123

تشکر بنده تا الان نظرم روی همین inno3d هستش  و به نظرم خوب میاد ....

مانیتور Samsuns ya Asus برای 2k ? 

لینک به دیدگاه

تشکر بنده تا الان نظرم روی همین inno3d هستش  و به نظرم خوب میاد ....

مانیتور Samsuns ya Asus برای 2k ? 

مانیتور 2k در این رنج قیمت نیست حداقل تا جایی که بنده میدونم

اما در اخر با توجه به بودجه این دومورد پیشنهاد میشه

ASUS VX24AH 24Inch WQHD LED Monitor

اگرچه رزلوشن 2k نیست اما WQHD نزدیک 2k هست

البته مانیتور اندکی سلیقه ایی هست اما اگر تمایل به مانیتور به سایز بزرگ داشتید این مدل پیشنهاد میشه برای Full HD

ASUS MX279H AH-IPS 27inch Monitor

با قیمی در حدود 1.200~300

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سلام اقا تو رو خدا یکی منو توجیح کنه
ببینید من تمام مشخصات سیستمی GTX 980TI و 1070 رو مقایسه کردم حالا این سوالا برا من پیش اومده که تعداد هسته های کودا هر چقدر پایین تر باشه بهتره یا بالاتر و 2 اینکه MEMORY INTERFACE اولی 384 بیت و مال 1070 256 بیته و بقیه ی چیزا همه تو 1070 بالاتره حالا این INTERFACE کمتر مشکلی تو بازیها ایجاد می کنه یا نه ؟
ببینید خیلی برام مهمه که این بازی با بالاترین تنظیمات گرافیکی تو سیستمم اجرا شه
سیستم پیشنهادی بازی اینه :
16GB RAM
GTX 980TI FOR 1080P
CPU CORE I7 4790K
حالا سیستم من این قراره بشه
پاور بالای 500 وات ترجیحا 600 یا 650 وات
گرافیک GTX 1070
16 گیگ رم که رمام دو مدلن دوتاش 2400 و دوتاش 1600 هستن که خب فکر کنم همشون 1600 بشن
سی پی یو 4790K
مانیتور 1920X1080
حالا اگه سیستمم این بشه راحت بهم می خوره ؟
البته این سیستم پیشنهادی بازی جلوش نوشته بود برای حالت 4K یعنی فکر کنم برا 1920X1080 یا 2560X1200 کمتر باشه
ممنون میشم یکی منو توجیح کنه
راستی چرا 1070 یک میلیون تومن از 980TI ارزونتره ؟ مگه بهتر نیست ؟

دوستان من به یه مشکلی بر خوردم که متاسفانه تو تاپیک مربوط بهش کسی جواب نمیده من اینجا مطرح می کنم اگه کسی میدونه بگه تا کیسو از پنجره پایین ننداختم
وقتی گرافیکمو اپدیت می کنم بازیها بشدت تیک می زنن و افت فریم شدید دارن بعضی وقتا از 60 به زیر 10 میرسن
تو همه ی بازیها همینجورین اما فرقشون دو جوره
تو دسته ی اول وقتی بازی رو اجرا می کنی از همون اول تیک داره و تو دسته ی دوم بعد از 5 دقیقه یهو افت فریم پیدا می کنه
این 8 یا 10 اپدیت اخر اینجوری میشه و من مجبور میشم گرافیکمو ROLL BACK کنم
فقط خواهش می کنم کسی چرت و پرت جواب نده
مثلا نپرسه DIRECTX اپدیته یا NETFRAMEWORK ریختی یا VISUAL REDISTRIBUTABLE داری یا ویندوزت چیه ؟
اینا دیگه برا کسی که 15 ساله گیمره فحشه کلا هیچگونه سوالی از این قبیل نپرسین بجز سوال در مورد قطعات چون همه ی راه ها رو امتحان کردم اما متاسفانه چون من مهارتم تو نرم افزاره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکل سخت افزاری داشته باشه
گرافیکمم انویدیاست البته جدیدا تو تاپیک های خارجی دیدم که خیلیا این مشکلو دارن و ROLL BACK می کنن
با تشکر

دوستان هر کی گرافیک GTX 650 داره بره اتیشش بزنه چون مایه ی ننگ انویدیاست
انقدر اشغاله که من بازی های PS1 رو بابرنامه ی EPSXE گرافیکشو تا اخر بالا می برم تیک می زنه
PS2 که کلا وایمیسته وهر 10 ثانیه یه تکون کوچیک می خوره
کلا من موندم 600 تومنو به کجای این گرافیک دادم دقیقا
امان از کامپیوتر سیستم پایین و بی پولی
به نظر من بزرگترین درد دنیا اینه که یه بازی به سیستمت نخوره و مجبور شی LOW بازی کنی
ادم خونه نداشت شب گشنه می خوابید بهتر از این بود حد اقلش نمی دونست اصن کامپیوتر چیه نه اینه داشته باشی و نتونی کاری کنی

ویرایش شده توسط REL
لینک به دیدگاه

سلام اقا تو رو خدا یکی منو توجیح کنه

ببینید من تمام مشخصات سیستمی GTX 980TI و 1070 رو مقایسه کردم حالا این سوالا برا من پیش اومده که تعداد هسته های کودا هر چقدر پایین تر باشه بهتره یا بالاتر و 2 اینکه MEMORY INTERFACE اولی 384 بیت و مال 1070 256 بیته و بقیه ی چیزا همه تو 1070 بالاتره حالا این INTERFACE کمتر مشکلی تو بازیها ایجاد می کنه یا نه ؟

ببینید خیلی برام مهمه که این بازی با بالاترین تنظیمات گرافیکی تو سیستمم اجرا شه

سیستم پیشنهادی بازی اینه :

16GB RAM

GTX 980TI FOR 1080P

CPU CORE I7 4790K

حالا سیستم من این قراره بشه

پاور بالای 500 وات ترجیحا 600 یا 650 وات

گرافیک GTX 1070

16 گیگ رم که رمام دو مدلن دوتاش 2400 و دوتاش 1600 هستن که خب فکر کنم همشون 1600 بشن

سی پی یو 4790K

مانیتور 1920X1080

حالا اگه سیستمم این بشه راحت بهم می خوره ؟

البته این سیستم پیشنهادی بازی جلوش نوشته بود برای حالت 4K یعنی فکر کنم برا 1920X1080 یا 2560X1200 کمتر باشه

ممنون میشم یکی منو توجیح کنه

راستی چرا 1070 یک میلیون تومن از 980TI ارزونتره ؟ مگه بهتر نیست ؟

دوستان من به یه مشکلی بر خوردم که متاسفانه تو تاپیک مربوط بهش کسی جواب نمیده من اینجا مطرح می کنم اگه کسی میدونه بگه تا کیسو از پنجره پایین ننداختم

وقتی گرافیکمو اپدیت می کنم بازیها بشدت تیک می زنن و افت فریم شدید دارن بعضی وقتا از 60 به زیر 10 میرسن

تو همه ی بازیها همینجورین اما فرقشون دو جوره

تو دسته ی اول وقتی بازی رو اجرا می کنی از همون اول تیک داره و تو دسته ی دوم بعد از 5 دقیقه یهو افت فریم پیدا می کنه

این 8 یا 10 اپدیت اخر اینجوری میشه و من مجبور میشم گرافیکمو ROLL BACK کنم

فقط خواهش می کنم کسی چرت و پرت جواب نده

مثلا نپرسه DIRECTX اپدیته یا NETFRAMEWORK ریختی یا VISUAL REDISTRIBUTABLE داری یا ویندوزت چیه ؟

اینا دیگه برا کسی که 15 ساله گیمره فحشه کلا هیچگونه سوالی از این قبیل نپرسین بجز سوال در مورد قطعات چون همه ی راه ها رو امتحان کردم اما متاسفانه چون من مهارتم تو نرم افزاره گفتم اینجا مطرح کنم شاید مشکل سخت افزاری داشته باشه

گرافیکمم انویدیاست البته جدیدا تو تاپیک های خارجی دیدم که خیلیا این مشکلو دارن و ROLL BACK می کنن

با تشکر

دوستان هر کی گرافیک GTX 650 داره بره اتیشش بزنه چون مایه ی ننگ انویدیاست

انقدر اشغاله که من بازی های PS1 رو بابرنامه ی EPSXE گرافیکشو تا اخر بالا می برم تیک می زنه

PS2 که کلا وایمیسته وهر 10 ثانیه یه تکون کوچیک می خوره

کلا من موندم 600 تومنو به کجای این گرافیک دادم دقیقا

امان از کامپیوتر سیستم پایین و بی پولی

به نظر من بزرگترین درد دنیا اینه که یه بازی به سیستمت نخوره و مجبور شی LOW بازی کنی

ادم خونه نداشت شب گشنه می خوابید بهتر از این بود حد اقلش نمی دونست اصن کامپیوتر چیه نه اینه داشته باشی و نتونی کاری کنی

توضیحات رو عزیزان دادند در تایپیک مشاوره اما در مجموع شما کلا بد برداشت کردید

چرا که سیستمی که گفتید پشت بازی به عنوان سیستم پیشنهادی اعلام شده برای رزلوشن 4k هست و اگر شما روی 1080p  بازی می خواهید کنید مطمنن میزان فریم دهی بیشتری دریافت میکنید

اما در مجموع زیاد به سیستم های پیشنهادی بازی ها اطمینان نباید کرد و مبنا رو اون قرار نداد

در خصوص MEMORY INTERFACE هم این مورد زیاد در گیم اهمیت نداره بیشتر مواقعی خودش نشون میده که گرافیک در حالت Crossfire یا SLI هست و از چند مانیتور استفاده میشه که سرعت انتقال داده بین کارت ها اهمیت پیدا میکنه

در خصوص رم هم پیشنهاد میشه رم هارو بصورت پک تهیه 16gb تهیه کنید تا از همه نظر مچ باشند

در اخر کارت 980ti کارت بسیار خوبی هست اما خرید اکش اصلان معقول نیست و حتی برای خرید دست دوم هم باید یک قیمت معقول پیدا بشه

برای مشکل فریم در گیم های PS1 مشکل از گرافیک شما نیست بخاطر این هست که شما دارید از یک شبیه ساز بازی PS استفاده میکنید که مصلمن بهینه نیست برای اجرای بازی های ps روی کامپیوتر

لینک به دیدگاه

توضیحات رو عزیزان دادند در تایپیک مشاوره اما در مجموع شما کلا بد برداشت کردید

چرا که سیستمی که گفتید پشت بازی به عنوان سیستم پیشنهادی اعلام شده برای رزلوشن 4k هست و اگر شما روی 1080p  بازی می خواهید کنید مطمنن میزان فریم دهی بیشتری دریافت میکنید

اما در مجموع زیاد به سیستم های پیشنهادی بازی ها اطمینان نباید کرد و مبنا رو اون قرار نداد

در خصوص MEMORY INTERFACE هم این مورد زیاد در گیم اهمیت نداره بیشتر مواقعی خودش نشون میده که گرافیک در حالت Crossfire یا SLI هست و از چند مانیتور استفاده میشه که سرعت انتقال داده بین کارت ها اهمیت پیدا میکنه

در خصوص رم هم پیشنهاد میشه رم هارو بصورت پک تهیه 16gb تهیه کنید تا از همه نظر مچ باشند

در اخر کارت 980ti کارت بسیار خوبی هست اما خرید اکش اصلان معقول نیست و حتی برای خرید دست دوم هم باید یک قیمت معقول پیدا بشه

برای مشکل فریم در گیم های PS1 مشکل از گرافیک شما نیست بخاطر این هست که شما دارید از یک شبیه ساز بازی PS استفاده میکنید که مصلمن بهینه نیست برای اجرای بازی های ps روی کامپیوتر

خب نه دچار اشتباه نشدم مثل اینکه یا من بد منظورمو رسوندم یا بد متوجه شدید سوالات و ابهامات من اینان :

گرافیک gtx980 بهتره یا 1070 ؟

ایا الان رمهای 2400 من بیکارن یا 1600 کار می کنن ؟

و اینا رو هم یادم رفت بگم من دوساله که سیستم جمع کردم یعنی سی پی یو و رم و... دارم اما الان می خوام گرافیک بگیرم که گفتن پاور 480 وات کافی نیست و مجبورم این دو تا قطعه رو بگیرم از طرفی یکم می ترسم که از اونجایی که خیلی بد شانسم یهو گرافیک بگیرم بازم مشکلاتم حل نشه

و تعداد هسته های کودا هم نگفتید کمتر باشه بهتره یا بیشتر و اینکه بین 980ti و 1070 کدومو پیشنهاد می کنید ؟

بیشتر این نمی خوام خرج کنم چون سیستم بعدی من فقط کیسش بالای 30 میلیون تومنه و من تمرکزم رو رونه

لینک به دیدگاه

خب نه دچار اشتباه نشدم مثل اینکه یا من بد منظورمو رسوندم یا بد متوجه شدید سوالات و ابهامات من اینان :

گرافیک gtx980 بهتره یا 1070 ؟

ایا الان رمهای 2400 من بیکارن یا 1600 کار می کنن ؟

و اینا رو هم یادم رفت بگم من دوساله که سیستم جمع کردم یعنی سی پی یو و رم و... دارم اما الان می خوام گرافیک بگیرم که گفتن پاور 480 وات کافی نیست و مجبورم این دو تا قطعه رو بگیرم از طرفی یکم می ترسم که از اونجایی که خیلی بد شانسم یهو گرافیک بگیرم بازم مشکلاتم حل نشه

و تعداد هسته های کودا هم نگفتید کمتر باشه بهتره یا بیشتر و اینکه بین 980ti و 1070 کدومو پیشنهاد می کنید ؟

بیشتر این نمی خوام خرج کنم چون سیستم بعدی من فقط کیسش بالای 30 میلیون تومنه و من تمرکزم رو رونه

رم ها احتمالا در 1600 ست شدند

در خصوص گرافیک هم اگر شما منظورتون اک هست 1070! اگر دست دوم 980ti هست که باز بستگی به قیمتی دار که فروشنده ارائه کرده

اما در اخر از اونجایی که سیاست انویدیا بر فراموشی گرافیک های نسل قبل هست در نتیجه بهترین انتخاب 1070

مشخصا وقتی تعداد هسته های کوادا بیشتر باشه بهتر هست از نظر قدرت اما شما باید به پرفرمنس ارائه شده در گیم دقت کنید و همینطور Clock speed

برای پاور هم این مورد پیشنهاد میشهEVGA 650 GQ 80Plus Gold Power Supply

لینک به دیدگاه

در خصوص گرافیک هم اگر شما منظورتون اک هست 1070! اگر دست دوم 980ti هست که باز بستگی به قیمتی دار که فروشنده ارائه کرده

اما در اخر از اونجایی که سیاست انویدیا بر فراموشی گرافیک های نسل قبل هست در نتیجه بهترین انتخاب 1070

مشخصا وقتی تعداد هسته های کوادا بیشتر باشه بهتر هست از نظر قدرت اما شما باید به پرفرمنس ارائه شده در گیم دقت کنید و همینطور Clock speed

برای پاور هم این مورد پیشنهاد میشه

ممنون از راهنماییتون پاور خوبیه بهترشم هست ؟

راستی الان بهترین 1070 موجود در ایران چنده ؟

و سوال اخر این که ایا تو ایران TITAN X یا TITAN BLACK پیدا میشه ؟

لینک به دیدگاه

یه سوال قدرت 750it

و 560ti2gb

توی سایت گیم دبیت دیدم

560بهتر بود

عجیبه!

کسی نظَری داره؟

دوستان نظر بدید لطفا ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

برای پاور هم این مورد پیشنهاد میشه

ممنون از راهنماییتون پاور خوبیه بهترشم هست ؟

راستی الان بهترین 1070 موجود در ایران چنده ؟

و سوال اخر این که ایا تو ایران TITAN X یا TITAN BLACK پیدا میشه ؟

پاور های EVGA دارای بهترین کفیت هستند اگرچه نظر دادن روی برند پاور اندکی شخصی هست

شخصی ممکن پاور های cooler master یا Crosair رو بهترین بدونه

من پیشنهادم سری استریکس و یا سری inno3d هست

اگرچه اگر 1070 hof هم موجود پیدا کردید در بازار بهترین هست

در خصوص سری Titan در جریان نیستم

http://emalls.ir/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA_ZOTAC-GTX-TITAN-BLACK-6GB-GDDR5~id~137130

لینک به دیدگاه

دوستان نظر بدید لطفا

در کل هیچکدومشون پیشنهاد نمیشن.

بین این دوتا خوب 750 ti هم بسیار جدیدتره هم تو بازیا بهتره( 560 ti تقریبا تو بازیای جدید مرده 750ti هم اخرین نفساشه)

در ضمن 560 ti توان مصرفی بالایی داره در صورتی که 750 ti در بیشتر مدلهاش مصرفش بسیار پایینه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه دونه asus strix 780 گیر اوردم با این مشخصات

https://www.asus.com/Graphics-Cards/STRIXGTX780OC6GD5/

قیمت مناسب داره میگه ۱۱۰۰ گارانتی هم داره تا پایان ۲۰۱۷ کارت خیلی خیلی تمیزه

دو تا سوال

اول اینکه این کارت در مقایسه با rx 480 چقدر ضعیفتر یا قویتر هستش؟

دوم اینکه من قبلا ۹۶۰ دو گیگابایت زوتاک داشتم این کارت ۷۸۰ با اون چقدر تفاوت داره ارزش داره هزینه کنم... نتیجه میگیرم یانه

لطفا هر کدوم از اساتید اطلاعاتی داره کمکم کنه خیلی هم عجله ای هست میگه یه مشتری دیگه هم داره.... متشکرم

ویرایش شده توسط Darksiren.s
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دو تا سوال

دوم اینکه من قبلا ۹۶۰ دو گیگابایت زوتاک داشتم این کارت ۷۸۰ با اون چقدر تفاوت داره ارزش داره هزینه کنم... نتیجه میگیرم یانه

لطفا هر کدوم از اساتید اطلاعاتی داره کمکم کنه خیلی هم عجله ای هست میگه یه مشتری دیگه هم داره.... متشکرم

درود

تو بازی های 2-3 سال پیش 780 بهتره، ولی این جدیدا 960 خیلی بهتر عمل میکنه.

و با 1100 شما 380x نو هم که بخرید تفاوت خیلی محسوس تری هم نسبت به 960 و 780 حس میکنید.

Sent from my D5503

ویرایش شده توسط mephist33
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دو تا سوال

گرون میگه من یکی سراغ داشتم 780ti بود 1200 میداد

به نظرم به نسل قبل نرو.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال

Asus 750ti 2gb

دوفن چقدر می ارزه با گارانتی کمتر از یکسال؟

لطفا زودی بگین.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال

Asus 750ti 2gb

دوفن چقدر می ارزه با گارانتی کمتر از یکسال؟

لطفا زودی بگین.

350

قیمت نوش 540 هست با کم کردن یکمی بیش از 30% ( بدلیل وضع گارانتی)

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

سلام مجدد کارت 380x با دوسالو نیم گارانتی، برندگیگابایت چند می ارزه لطفا اینم زودی حواب بدین.

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...