رفتن به مطلب

بازگشتی شکوهمند به دو بُعدی با Ori and the Blind forest

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بازگشتی شکوهمند به دو بُعدی

بهشت در مقابل من

نقد و بررسی Ori and the Blind Forest

زیبایی های بصری یک بازی  رایانه ایی تا کجا ادامه دارند ؟ آیا باید بافت هایی خیره کننده داشته باشیم ؟یا مملو از افکت های سنگین با اسامی  و اصطلاحات عجیب غریب باشد؟مثل همان افکت هایی که در بازی The Order: 1886بود و قصد داشت با تکیه بر گرافیک بالا و نمای سینمایی ذهن و روح  مخاطب را بروباید ولی متاسفانه فقط جیب بازیباران را ربایید !یا تجربه بازی RYSe ثابت کرد که گرافیک بالا   برگ برنده  و پیروز میدان نیست ،همانطور که جلوه های ویژه خیره کننده  قاعدتا نشان دهنده عظمت یک اثر سینمایی نیستند ؟؟!!  آیا بازی ها یک اثر هنری هستند ؟آیا هنر هشتم لفظی درست است؟ ؟وقتی چشممان به یک اثر بزرگ هنری مثل یک نقاشی میافتد یا یک محیط زیبا با طراحی هنری خیره کننده را میبینیم  چرا دراعماق روح مان چیزی بیدار میشود ؟وقتی چشممان به  زیبایی های بصری خیره کننده بازیهایی با ارزش چو ن child of light یا  Ori می افتد فقط در ذهن خود راه رفتن در یک صفحه تابلو ی نقاشی  عظیم را تصور میکنیم  لذت  گام زدن در این بهشت  های دو بعدی زیبا را فقط میتوان در هنگام قدم زدن در روز بارانی در ساحل دریا در حالی که خنکای نسیم بر چهره مان دست نوازش میکشد مقایسه کرد.

یادم نیمرود که در آن شب طوفانی .................

اوری را گم کردم ...................

7jmeo4qmru4ot75jj6hb.jpg

هر سال یک بازی را توسط سایت های بزرگ  نقد و بررسی بازی های رایانه ای چون Gamespot و IGN و..بازی سال می نامند سال 2014 سال Bioware و  آخرزمان RPG اش یعنی عصر اژدها بود اما بازی ها برای GAME OF THE YEAR شدن حتما نباید با فراست بایت 3 ساخته شده باشند یا 100 ها میلیون دلار هزینه توسعه شان شده باشد ،بازی کوچکی به نام Journey  در سال 2010 این را به همه ثابت کرد وبیش از 10 جایزه بزرگ را تصاحب کرده و نهایتا توسط منتقدان حرفه ای صنعت  به عنوان  GOTY انتخاب شد.شاید امثال وقت Ori باشد که دراین  جنگل بی بصیرت سه بعدی    نوستالژی دو بعدی  پلتفرمر را بیدار کرده و دل بازیبازان را ربوده و  بازی سال باشد .

16b36i32u7e0v3ckrjn.jpg

طراحی هنری بازی همراه با موسیقی نفس گیر  اوری و جنگل بی بصیرت را به یکی از بهترین پلتفرمر های چند سال اخیر تبدیل نموده ااست.

e2wqjskniyf5cl33sv8h.jpg

بازیهای دو بعدی  شامل پلتفرمر ها ی ساید اسکرولینگ بودند ( حتی اسم این مدل باز یها هم خاطره انگیزاست) در باز یهای پلتفرمر شما باید   با قهرمان بین موانع و محیطهای بالای و پایین ،جست و خیزمیکردید و سلاح اصلی شما پرش بود و ساید اسکرولینگ هم یعنی گیم پلی در صفحات جابه جا میشد و شما معمولا از چپ به راست به سمت هدف نهایی حرکت میکردید.

این باز یهای زیبا و محبوب که من هرگز فراموش نخواهم کرد زیرا هنگامی که بازی کردن رو شروع کردم فقط دو بعدی ها بودند  و بس ، همیشه در ذهن ما خواهند ماند، بازیهایی  دو بعدی های بزرگ و محبوبی چون کنترا ،سونیک ،ماریو ،بایونیک کماندو ،کستل وانیا :سمفونی شب و بعدا اسکول مانکی و .... در گذر زمان ساید اسکرولینگ های دو بعدی به خاطر پیشرفت های سخت افزاری  بزرگ تر و زیبا تر و  پر معنی تر و سرگرم کننده تر شده اند تا همین دو ساله آخر که در عصر سه بعدی ما بازی های بزرگ  دوبعدی  خیره کننده ای چون سری Rayman   و یابازیهای عالی چون child of light و  یا همین بازی Ori را داریم .به مدد موتورهای  قدرتمند سه بعدی ساخت بازیهای دو بعدی آسان تر شده و لی همه اش برمیگردد به خلاقیت سازندگان و اینکه چگونه قلم بردست با آبرنگ هاشان بر صفحه های نمایشگر ها جادو کنند.وارد تاریخچه باز یهای پلتفرمر و ساید اسکرولینگ و ... دیگر بخشهای باز یهای دو بعدی نمیشویم و فقط تمرکز را روی بازی خودمان میگذاریم.

7tzrpddy24tb4w90m8kc.jpg

قدرت نمایی موتور Unity   و اجرای بازی در4K

u78l5h3a7rp874qb9gzl.jpg

یک بهشت بی بصیرت....

اوری و جنگل بی بصیرت یک بازی خیره کننده در سبک پلتفرمر ماجراجویی با عناصر سبک RPG   توسعه داده شده توسط Moon studio  یک توسعه دهنده مستقل   و تیم انتشار مایکروسافت  استودیو  میباشد که برای کنسول های بازی مایکروسافت و PC در 11 مارچ امسال عرضه شد و روح و روان ما را به همان ساحل بارانی برد .قدرت و عظمت زیبایی مسحور کننده این بازی در کنار موسیقی که بی شک جز بهترین ها در تاریخ بازی های رایانه ایی است را فقط باید خود تجربه کرد و من از  توصیفش عاجزم. ده دقیقه اولین Ori   داستانی زیبا و جانسوز از  عالم رفاقت،عاری از نفس پرستی وفقدان یار صمیمی را به زیباترین شکل ممکن به تصویر میکشد. بیاد سکانس های آغازین  UP از پیکسار میافتیم و نا خودآگاه  اشک در چشمنان حلقه میزند،همین داستان روایی تصویری خیره کننده پایه  و اساس  احساسی سفری را بنا مینهد که در طول بازی باید با توشه اش به  یکی از زیباترین و غم انگیز ترین سفرهای تاریخ بازی های رایانه ای برویم.یک سکانس پددیه گونه ماواریی بدون دیالوگ که دو شخصیت داستان  را فقط با تصویر چنان دوست و صمیمی نشان میدهد که  در پایان سکانس وقتی تازه بازی شروع میشود هنوز  کنترلر در دستتان خشک زده مانده اید!بزرگی و عظمت خاصی در غم آغازین بازی وجود دارد و همین غم شما را به شروع این  پلتفرمر زیبا منتقل میکند.اوری سبک خود را ازسنت بازی های بزرگ این سبک چون metroid و کستل وانیا میگیرد،در هایی بسته و یا محیط های خاصی که  فقط زمانی میتوانید به آنها وارد شوید که یک قدرت خاص را یاد بگیرید و محیط هایی بزرگ و پر از گنج های مخفی و ...شملا در نقش Ori شبه میمون با سرعت و چالاکی خاصی  در محیط های پلتفرمر جست و خیز میکنید و هرچه اوری قوی تر میشود گشت و گذار در این جهان سحرآلود سرگرم کننده تر خواهد بود.وقتی یاد گرفتم چگونه اوری را از دیوار بالا ببرم واکنش های دیدنی اوری به آنالوگ های کنترلر  عالی بود واجازه جا دادن او در دالان های باریک و سر خردن روی محیطهای خزه زده و خیس جنگل نفس گیر و یا هنگامی که دو پرشه را یاد گرفتم  اوری در نیمه هوا چنان آکروبایتک پشتک  و وارو میزد که با خود گفتم چه لذتی دارد هدایت و کنترل چنین مخلوق چالاکی.

1m3fggxytnzcdqrsoe4.jpg

گول زیبایی بصری بی همتا را نخورید محیط به اندازه کافی مرگبار است

تصاویر دو بعدی با بلار حرکتی سه بعدی نفس گیرند

chexe1vu6h7el7ttmw2.jpg

اوری در حال شلیک گوی انرژی به دشمنان

یکی بعد از دیگری ،مهارت های تازه یاد گرفتم و با هر ارتقا چالش هایی جذاب روبروی من  و اوری در این جنگل بدون بصیرت قرار میگرفت.اوری میتواند  توپ های انرژی را به سمت دشمنان  در نزدیکی خودش شلیک کند  و  اگر نتوانست از دستشان جا خالی دهد شکست این مخلوقات کمی سخت خواهد بود.حباب هایی که به سقف و دیوارها چسبیده اند؟خیلی مزاحم نیستند حداقل تا زمانی که سطح مسیر مورد نظر شما را آغشته کرده و به سمت زمین اسید تف کنند!اینها اجازه بی حرکت بودن به شما نمیدهند و شما باید از چالاکی اوری به نحو احسنت بهره ببرید وبا پرشهای سریع و دقیق از دیوار به دیوار فرار کنید.در نهایت یاد میگیرید که چگونه تیرهایی که به سمت شما میآیند را  پس بزنید   و به سمت دشمنان برشان گردانید.برگردانندن یک تیرآتشی به سمت دشمنی که شلیکش کرده خیلی سرگرم کننده است ولی باید حواستان به  اوری دوست داشتنی و ظریف باشد که اورابه داخل دیواری پر از تیغ پرتاب نکنید !

سکانس های پرواز در هوا با کمک  چراغ های درخشان جزء هیجان انگیز ترین بخش های بازی هستند و حرکت اوری بین موانع سرسخت به مهارت بالای نیاز دارد  و یک حرکت اشتباه مساوی است با شکست.انتخاب مسیر درست بعد از پرتاب و شناور شدن در محیط مخاطره انگیز کلید پیروزی و گذر از این مراحل است.

lrv0avrpql8g1duzyw0c.jpg

طراحی مراحل هم چالش برانگیز است هم زیبا- یک نقاشی ابرنگ جلوی چشمتان زنده شده است.

آزمون  و خطا در این مراحل ممکن است کمی خسته کننده شود اگر البته سعی کنید بدون کشف و تمرکز و جستجو به محیطهای  بعدی سفری کنید. چند بار به خاطر نا شناخته و پیچیده بودن محیط مرگ هایی برای اوری  رقم زدم که دردناک بودند اما گذر از این موانع باستانی و شگفت انگیز جنگل ،خاطرات بد را فقط چند لحظه بعد پاک کرد.طراحی مراحل و بخش های بازی در میان بازی های پلتفرمر این چند وقت گذشته و حتی در برابر دیگر بازیهای سبک های دیگر جزء بهترین هاست.اگر اوری اینقدر چالاک نبود و یا طراحی مراحل اینقدر دقیق نبودند این سکانس های خیره کننده و سرگرم کننده خیلی ساده زجر آور بودند ولی تیم طراحی بی نظیر عمل کرده است و من نمیدانم تنظیم این مسافت ها و زمان بندی ها چقدر وقت برده و حتی نمیخواهم دربارش فکر کنم!

5k8t02tzo3dukx809u.jpg

بهترین تجربه اوری با کنترلر دقیق xone بدست میاید من با کیبورد و کنترلر360 و ایکس وان بازی را تست کرده ام و لی همانطور که از عکس بالا مشخص است حتما انتخابم برای کامل کردن بازی را متوجه شده اید.

6rrcoh2o8lh5avpo25km.jpg

ترکیب عناصر گیم پلی هیچ وقت اینقدر با هم برای یک بازی پلتفرمر هماهنگ نبوده است

عکس بالا منوی قدرت ها مهارتها و ایتم ها را نشان میدهد -عناصر Lite RPG

اگر بامشکلی برخوردید سیستم Save بازی خیالتان را اسوده خواهد گذاشت،شما در طول سفر باید کریستال هایی را برای چک پوینت زنی جمع آوری کنید  و موقع کشته شدن غم ناک اوری ازشان برای بازگشت مجدد استفاده کنید.مواظب باشید چگونه این کریستال هارا خرج میکنید زیرا تعداد مشخصی را میتوانید حمل کنید.

سکانس های فرار هیجان انگیر در بازی وجود دارند که اوری موقع رسیدن به شکاف دره ها باید گلاید کرده و از روی شکاف ها بگذرد در این سکانس ها هیجان به اوج خود میرسد و لی ذکر یک نکته مهم است و آن این است که در تک تک صحنه ها میتوان زیبایی بصری بازی مورد تحلیل قرار داد –دره ای پر از گلهای زیبا که با باد میرقصند و یا مردابی با گل و لایی با فیزیکی زیبا و پس زمینه ای از جنگل مه آلود که در فقط زیباترین رویای گرافیک دوستان و بازیبازان میتوان تصورش کرد.گرافیک شگفت انگیز بازی لایه لایه از عمق شروع شده و به سطح زمین بازی شما میرسد و هر لایه هر مسیر خود شگفتی از زیبایی و نورپردازی و مه و باد و استفاده صحیح از رنگ ها را به همراه دارد.برگ ها در هوا معلق بوده و گهگاهی باد آنهارا به سمت تصویر نزدیک میکند و اگر بازی را روی یک تصویر بزرگ بازی کنید براستی شگفتی بعد از شگفتی در مقابل چشمان شما قرار خواهد گرفت .

سخت افزار مورد نیاز:

Minimum

Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig)

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 8 GB available space

Recommended

Processor: Intel Core i5 2300 or AMD FX6120

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 550 Ti or Radeon HD 6770

DirectX: Version 11

Hard Drive: 8 GB available space

اجرای بازی برروی GTX 970 -در 2k

tufp3xlns4qcndfteqgi.jpg

uw9sqllpgo2o92pm1wrv.jpg

اوری و جنگل بی بصیرت  یک داستان فانتزی پریانی است که زنده شده است و روایت گر مصوری اززیبایی ها و تنهایی ها و شکست و پیروزی است، خرده گرفتن از بازی کاری سخت و طاقت فرساست.آهنگ هایی در بازی میشنوید که روحتان را نوازش خواهد کرد و صدایی خدا گونه  که با هر آذرخش در آسمان دیالوگ های ناشناخته میگوید و بعد پشت سرهم بمبارانی از نور و  شگفتی و طراحی عالی  ضیافتی برای چشمان مخاطب سه بعدی زده خواهد بود.آواز خوانی به زبان ناشناخته را قبلا در Okami هم دیده بودیم .داستان بازی ساده است و سر راست درباره جهانی آفت زده  که ترس و تنهایی برآن حاکم شده است و تنها ایرادی که بر این جهان گرفته اند افت کم فریم در بعضی لحظه هاست که من به شخصه در نسخه PC اصلا ندیدم ،شاید نسخه کنسولی به این آفت دچار شده است !بازی برخلاف سری ریمن یوبی سافت که از موتور یوبی ارت قدرت میگیرد تمام توان موتور Unity  را به خدمت گرفته است و طراحان مرزهای سطح طراحی هنری را در پلتفرمر دو بعدی به نهایت شان نزدیک کرده اند.بازی براحتی در 4k اجرا میشود  و صحنه هایی در این ابررزولوشن رغم میزند که فراموش نشدنی هستند.

pqrsxp0n6r0h9yw5vqv.jpg

اوری یک بازی با ارزش است و به ما نشان میدهد که سبک بازی پلتفرمر که بازی های بزرگ زیادی در طول تاریخ با ان ساخته شده اند نباید به فراموشی سپرده شود و مخاطبان بازی های بزرگ و گران قیمت  نسل های جدید نباید این مکتب قدیمی رافراموش کنند –طراحی مراحل ،موسیقی ،گرافیک وداستان و همه چیز در اوری و جنگل بی بصیرت در اوج است درست مثل اینکه یک بلاک باستر عظیم را در مقیاس جمع جور بسازند و تا بینهایت تصفیه اش کنند و همه اشکالاتش را پاک کنند و.. این کیفیت بالای بازی است که اینچنین لذتی غیرقابل وصف موقع تجربه آن به مخاطب میدهد و با هر اشعه امید در دل داستان یک ساختار پیچیده دیگر بر بعد گیم پلی  و داستان سرای بی نظیرش اضافه میکند.اوری  و جنگل بی بصیرت موفق به دریافت نمرات خیلی بالایی از سایت های متاکرتیک و گیم اسپات شده  و از همین الان منتقدان یه عنوان یکی از بازی های بزرگ سال و و حتی نامزد دریافت بهترین بازی سال روی آن حساب میکنند –تجربه این بازی زیبا را به همه علاقه مندان پیشنهاد میدهم.

جدول نمرات بازی !!!این یعنی نامزد بازی سال بودن

14nci5ee237vwkih5g1s.jpg

لینک دانلود بازی نسخه معتبر codex

تم اصلی بازی -موسیقی براستی گوش نواز

نگارنده :رضا قاسمی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اجرا روی Tv و تجربه اش روی تصویر بزرگ بی نظیراست 

(تمام اسکرین شات های بازی در4k گرفته شده اند و حتی میتوان برای والپیپر هم استفاده کرد!!)

v5b80w8e1apdxnqamgpc.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود جناب قاسمی عزیز @};-  :x

به به ... باز هم دوباره ما شاهد شاهکاری دیگر از استاد قاسمی عزیز بودیم.

واقعا جمله بندی و استفاده از کلماتتون بجا و بینظیره و مشخصه فردی با سابقه ای هستید... :Not Worthy:

به شدت در انتظار نقدها و بررسیهای بعدیتون هستیم  :clapping:

سپاس از زحماتتون استاد عزیز  @};-

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

درود 

هم بازی و هم نقد شما بسیار عالی هست 

شرمنده نمیدونم چرا وقتی امتیاز میدم (شما مجوز انجام این عمل را ندارید) میاد

با آرزوی موفقیت

لینک به دیدگاه

آقای قاسمی ممنون بابت نقدتون @};-

ولی یه سوال داشتم خدمدتون شما ای بازی رو تموم کردین؟ :)

متاسفانه بازی به این خوبی،خیلی سخته یعنی باید حداقل 1000 بار بمیری تا این بازی رو تموم کنی :crying: :crying:

یعنی توی این بازی اشکتون در میاد نه از زیبای بصری بلکه از سختی بازی :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب قاسمی عزیز @};-  :x

به به ... باز هم دوباره ما شاهد شاهکاری دیگر از استاد قاسمی عزیز بودیم.

واقعا جمله بندی و استفاده از کلماتتون بجا و بینظیره و مشخصه فردی با سابقه ای هستید... :Not Worthy:

به شدت در انتظار نقدها و بررسیهای بعدیتون هستیم  :clapping:

سپاس از زحماتتون استاد عزیز  @};-

شما لطف دارید برای شما می نویسیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

با آرزوی موفقیت

ممنون از شما

والا اون مشکل رو نمیدونم کسی از دوستان اگر می دونه راهنمایی کنه-با مدیریت حامد عزیز هم میتونید هماهنگ کنید یا عطا جان یا دیگر مدیران بخش های مختلف فروم -بنده هم مثل شما کاربر عادی هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای قاسمی ممنون بابت نقدتون @};-

ولی یه سوال داشتم خدمدتون شما ای بازی رو تموم کردین؟ :)

متاسفانه بازی به این خوبی،خیلی سخته یعنی باید حداقل 1000 بار بمیری تا این بازی رو تموم کنی :crying: :crying:

یعنی توی این بازی اشکتون در میاد نه از زیبای بصری بلکه از سختی بازی :crying:

در حال بازی هستم -lord of the fallen ,  و resident evil revelation 2 مخصوصا بخش raid mod اش نمیزاره  تا این رو تمام کنم -بله کمی سخته دقت کنید -کلا پلتفرمرها سخته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه با کیبورد موس هم بازی کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه با کیبورد موس هم بازی کرد 

بله بازی Pc  است مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا تعریفشو خیلی جاها شنیدم دانلودشم کرده بودم اما بازی رو نصب نکرده بودم، واجب شد انشاله وقتم خالی بشه حتما در اولین فرصت بازیش کنم...  ^_^  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

والا تعریفشو خیلی جاها شنیدم دانلودشم کرده بودم اما بازی رو نصب نکرده بودم، واجب شد انشاله وقتم خالی بشه حتما در اولین فرصت بازیش کنم...  ^_^  :x

اوری روحتما بازی کنید من خودم در حال بازی هستم -مرتب بازی غول میاد نمیزاره-resident reve 2   لرد اف فالن وdlc far cry 4 و حالا هم که فردا بیچاره میشیم dark souls scholars of the first sin!!! !!!

شما تجربه کنید

لینک به دیدگاه

درود 

با آرزوی موفقیت

تعداد ارسال هاتون باید بالای 50 تا باشه

لینک به دیدگاه

عجب نقد کامل و حرفه ای بود استاد ما کوچیک شما

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون
ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ویرایش

@};-

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

؟؟؟؟..............ای کاش پست نمیزدی !

سلام  آقای قاسمی من به شخصه از شما عذرخواهی میکنم شما بزن پای بی تجربگی ما و میدونم که انسان بزرگواری هستید راستش اون لحظه دقت به سن شما نکردم وگرنه من تو فاز بی احترامی به بزرگ تر نیستم حقمه 10 تا منفی هم بهم بدن قصد بدی نداشتم من حقیرترین عضو این سایت :(  :(  :(

لینک به دیدگاه

بله اون آقایی که با استاد چنین حرف زده کمی خام و ناپخته هستش 

لینک به دیدگاه

ممنون جناب قاسمی

مثل همیشه نقدتون عالی بود @};- 

قابل توجه دوستداران این عنوان،نسخه ی دوم این بازی هم قراره ساخته بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام  آقای قاسمی من به شخصه از شما عذرخواهی میکنم شما بزن پای بی تجربگی ما و میدونم که انسان بزرگواری هستید راستش اون لحظه دقت به سن شما نکردم وگرنه من تو فاز بی احترامی به بزرگ تر نیستم حقمه 10 تا منفی هم بهم بدن قصد بدی نداشتم من حقیرترین عضو این سایت :(  :(  :(

درود

مشکلی نیست دوست گرامی -موفق باشید نه بنده خودم منفی ها رو برداشتم -خوش آمدید به  فروم موفق باشید

با تشکر از دوستانی که تذکر دادند بنده خودم اونلاین نبودم ممنون از شما عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

این طرز صحبت کردند با اساتید فروم نیست ...

شما 19 سالتونه ولی جناب قاسمی 33 سالشونه این چه طرز صحبت کردنه ...

اصلا خوشم نیومد ... لطفا در آینده رو پست هایی که میزارید دقت بفرمایید ...

استاد خواهش میکنم ناراحت نشید عضو جدید هستند زیادی با قوانین فروم آشنایی ندارند ...

من واقعا متاسفم جناب قاسمی عزیز و به جای ایشون عذرخواهی میکنم  @};-

ممنون محمدرضا جان شما همون پست ایشون رو پاک کن در پاسخت که ایشون هم اذیت نشه --شما بزرگوارید گرامی -از اینکه دوستانی به این خوبی در فروم هستند آدم لذت میبره -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون جناب قاسمی

مثل همیشه نقدتون عالی بود @};-

قابل توجه دوستداران این عنوان،نسخه ی دوم این بازی هم قراره ساخته بشه

خواهش خوشحالم مطالعه کردید

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از نقد خوبتون کلا نقد و بررسی شما رو خیلی دوست دارم

اگه شد منم این بازی رو انجام می دهم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...