رفتن به مطلب

خرید کدوم کیس رو پیشنهاد میدید ؟ X3+ Viper & X2 Jaguar

اشتراک گذاری

Recommended Posts

post-8741-0-91974200-1428247703_thumb.jpg

سلام

مدتیه میخوام از بین کیس های X3+ Viper و X2 Jaguar یکی رو انتخاب کنم .

به نظر شما کدوم کیس ارزش خرید بالاتری داره 

تقریبا هرجا نظرات کاربران رو در مورد X2 Jaguar خوندم همه راضی بودن . در مورد X3+ هم چون خیلی وقت نیست که وارد بازار شده نتونستم فیدبک های زیادی از این کیس تو فروم ها مشاهده کنم. تو مشخصات که نگاه کنید X3+ تهویه ی و امکاناتش فوق العادست.

اگر کسی از شما دوستان کیس X3+ Viper داره خواهشا در مورد کیفیت ساختش کمی توضیح بده 

ممنون

لینک مشخصات X3+ Viper 

لینک مشخصات X2 Jaguar

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

من هیچکدوم رو ندارم اما رو کاغذ مشخصات viper خیلی بهتره و اختلاف قیمت آنچنانی هم ندارند.

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی ممنون از راهنماییتون.  @};-

جنس بدنه و رنگ کیس در حد قابل قبول هست ؟

من هیچکدوم رو ندارم اما رو کاغذ مشخصات viper خیلی بهتره و اختلاف قیمت آنچنانی هم ندارند.

سلام

آره رو کاغذ که مشخصاتش عالیه

انتخاب اول بنده هم دقیقا همین Viper هست. ممنون بابت راهنماییتون  @};-

لینک به دیدگاه

عزیز به نظر  خودت چی میگی هر کدام که بیشتر حال میکنی بگیر همیشه جلو چشمته   چون  هر دو کیس جدیده و تازه وارد بازار شده  هردو نسبت به قیمت به کارایی مناسبن ولی به نظر من 

X2  خوش هیکل تر و جنس ورق بکار رفته شده بهتری داره  و جا دار تره هم نشون میده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.دوست عزیز وایپر بگیری بهتره خودم x2 دارم زیاد راضی نیستم.

با سلام

فکر کنم اندازه قیمتش خوبه باشه دوست گرامی

میشه بفرمائید برای چی راضی نیستید ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

واسه اسمبل قطعات خیلی اذیت شدم.کولر پبزرگ سی پی سو هم داخلش جا نمیگیره باید در کیس باز باشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز منم از قیافه X2 به خاطر طراحی عضلانیش بیشتر خوشم میاد ولی اگه بخوام بگیرم x3 می گیرم چون هم مشخصات بالاتری داره و هم ضخامت ورقه اش بیشتره که چیز خیلی مهمیه من خودم X1 و magnum و x3 اسمبل کردم واقعا حس بدی که x1 به خاطر نازک بودن وتاب توی ورقه به آدم میده خیلی بده .

در ضمن جهت و جنس رکهای هارد هم چیز مهمی هست که توی X2 اگه بعدا بخوای هارد اضافه کنی چون به سمت مادر بورد و گرافیکت هست اذیت میشی ولی x3 خیلی راحته .

باز هم همه چیز به خود شما بر میگرده @};-

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز منم از قیافه X2 به خاطر طراحی عضلانیش بیشتر خوشم میاد ولی اگه بخوام بگیرم x3 می گیرم چون هم مشخصات بالاتری داره و هم ضخامت ورقه اش بیشتره که چیز خیلی مهمیه من خودم X1 و magnum و x3 اسمبل کردم واقعا حس بدی که x1 به خاطر نازک بودن وتاب توی ورقه به آدم میده خیلی بده .

در ضمن جهت و جنس رکهای هارد هم چیز مهمی هست که توی X2 اگه بعدا بخوای هارد اضافه کنی چون به سمت مادر بورد و گرافیکت هست اذیت میشی ولی x3 خیلی راحته .

باز هم همه چیز به خود شما بر میگرده @};-

سلام

به مشخصات خیلی خوبی اشاره کردید.  @};-

بنده هم انتخاب اولم X3+ Viper هست . 

ممنون بابت راهنماییتون  @};-  :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...