رفتن به مطلب

تو این رنچ قیمت کدوم کیس بهتره؟ (نظر سنجی)

200 تومان داشتین چه کیسی می خریدین برای خودتون؟  

135 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. اگه خودتون می خواستین یه کیس 200 تومانی بگیرید کدومو انتخاب می کردید؟ (گزینه دیگه بود بگید اضافه کنم)

• RAIDMAX SERIRAN II BLACK
      3
    • GREEN X3+ VIPER
      86
    • RAIDMAX COBRA
      7
    • Green X2 Jaguar
      7
    • DeepCool KENDOMEN Ti
      32

Recommended Posts

اگر برند بخواید بگیرید به نظرم اینا هم خوبه 

نمی دونم چرا لیون موجود نمی کنه ... گارانتی عقیق هم هستند.

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/atx-mid-tower/aerocool-battle-hawk-black.html

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/atx-mid-tower/aerocool-battle-hawk-white.html

لینک به دیدگاه

DeepCool KENDOMEN Ti

به کیفیت ساخت بهتری نسبت به x3 داره.

و از همون اول هم فن های بیشتری نسبت به X3 توش هست.

تایید میشه. به نظر من هم جدیدا گرین فقط زده تو کار قیمت شکنی اصلا به فکر کیفیت نیست جدیدا هرچی گرین میبندم فقط ظاهر داره کیفیت صفر سرورg600 4u بستم اونقدر فنهاش آشغال بودند برای 3 تا از مشتریام که درکشون بالا بود صحبت کردم فنهاشو انداختم دور به جاشون دوباره فن انداختم. رایترو گذاشتم میخوام در بیارم اونقدر جنسش آشغال بود قفلش که گیر کرده بور در نمیومد. کیسه دهن پرکنه green x8 با اون عظمت و 490 تومن قیمت رو برای مشتری خریدم فنهاش که طبق معمول آشغال ولوم تنظیم فن از همون اول خراب بود فیلترها افتظاح بود فیلتر زیرش که انگار پارچه تترون بود باد نمیگذشت با وجود اینکه فنه کولرمستر 2700دور انداخته بودم نمیتونست بادو بدمه توبرداشتمش. خشابه هاردهاش مثله قدیم نبود کیفیتش اونقدر بد شده بود که پین هاشو انداختم پیچ بستم جاش.کیفیت رنگه بدنه افتضاح بود رنگ رزیشم اونقدر ناشیانه بود که روی فنه عقبش هم ریخته بودند.پیم های رام اونقدر جنسشون خراب شده که اگه رایترو یک کم فشار میدادی پیم خلاص میشد و میرفت توو............................تمومی نداره هرچی بگم

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

اگر برند بخواید بگیرید به نظرم اینا هم خوبه 

نمی دونم چرا لیون موجود نمی کنه ... گارانتی عقیق هم هستند.

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/atx-mid-tower/aerocool-battle-hawk-black.html

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/atx-mid-tower/aerocool-battle-hawk-white.html

این برند هم به نظر من کیفیتش از گرین بهتره

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من هر دو خوبن ولی هر کدوم یه برتری نسبت به دیگری داری که باید ببینی خودت چی میخوای.

کیس وایپر نسبت به کیس دیپ کول بزرگتره

post-19890-0-59152000-1445842170_thumb.jpg post-19890-0-54421000-1445842242_thumb.jpg

توی وایپر قابلیت هایی روی پنل گذاشتن که بیشتر از دیپ کوله. 

قابلیت کنترل 3 فن. رم ریدر. 2تا usb3 . اضافه کردن هارد اینترنال .

post-19890-0-74860900-1445840943_thumb.jpg 

deepcool panel

خب اندازه داخل کیس برای وایپر بیشتره ولی دیپ کول این قابلیتو داره که بتونید قسمت ssd رو بردارید برای کارت گرافیکای بزرگتر

post-19890-0-06392700-1445841434_thumb.jpgpost-19890-0-82917100-1445841508_thumb.jpg

ولی اندازه کارت گرافیک

post-19890-0-29423100-1445841555_thumb.jpgpost-19890-0-60674700-1445841570_thumb.jpg

یه نکته دیگه که یادم رفت بگم اینه که کیس وایپر قابلیت نصب فن در کف کیس رو هم داره. 

post-19890-0-95971900-1445853340_thumb.jpg post-19890-0-46814300-1445851961_thumb.jpg

deepcool

و قابلیت نصب مین E atx در وایپر

post-19890-0-83468300-1445852918_thumb.jpg

و فیلتر جدا شونده وایپر که زیادم مهم نیست واسه من ولی بعضی دوستان واسشون مهمه و وزن زیادترش که نمیشه به چیزی که تو سایت گفته زیاد اعتماد کرد.

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

جنس ورق و پانل چطور. ظاهرا وزن وایپر حدود 10 کیلو است ولی کندو 5 کیلو.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به نظر من هر دو خوبن ولی هر کدوم یه برتری نسبت به دیگری داری که باید ببینی خودت چی میخوای.

کیس وایپر نسبت به کیس دیپ کول بزرگتره

attachicon.gifviper.jpg attachicon.gifdeepcool.jpg

توی وایپر قابلیت هایی روی پنل گذاشتن که بیشتر از دیپ کوله. 

قابلیت کنترل 3 فن. رم ریدر. 2تا usb3 . اضافه کردن هارد اینترنال .

attachicon.gifviper1.jpg

deepcool panel

خب اندازه داخل کیس برای وایپر بیشتره ولی دیپ کول این قابلیتو داره که بتونید قسمت ssd رو بردارید برای کارت گرافیکای بزرگتر

attachicon.gifdeepcool1.jpgattachicon.gifviper3.jpg

ولی اندازه کارت گرافیک

attachicon.gifvga.jpgattachicon.gifvga1.jpg

نظرتون کاملا منطقيه ...

لینک به دیدگاه

نظرتون کاملا منطقيه ...

یه نکته دیگه هم یادم رفته بود بگم که وایپر قابلیت نصب فن در کف کیس رو هم داره.

لینک به دیدگاه

سلام

100%‏ کیس همه چی تمام X3‎+‎ Viper‏ ‏.

دوستان از امکاناتش را کامل گفتن و چیزی که من اضافه کنم باقی نموده.

بدون شک اگر X8 نمی گرفتم، X3+‎ Viper‏ رو میگرفتم!

نسبت به قیمت، امکانات و کیفیتش عالی هست!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

DeepCool KENDOMEN Ti اینم خوبه ها ولی پیش X3+Viper نمیتونه سر بلند کنه

DeepCool KENDOMEN Ti رو باید با x2 Jaguar مقایسه کرد

لینک به دیدگاه

X-CRUISER2.jpg

این چیه؟

چه خوشگله

دوستان در مورد واتر کولر درسته که وایپر 240 ساپورت نمی کنه و کندومن ساپورت می کنه؟

لینک به دیدگاه

این چیه؟

چه خوشگله

دوستان در مورد واتر کولر درسته که وایپر 240 ساپورت نمی کنه و کندومن ساپورت می کنه؟

نمی دونم گریین توی مشخصات وایپر نوشته ساپورت میکنه یا نه ولی دیدم دوستان واتر کولر 240 دیپ کول رو نصب کردن!

لینک به دیدگاه

این چیه؟

چه خوشگله

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811144240

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811144242

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

بنده بازم تاکیید دارم که Green X3 Viper به شدت کیفیتش پایین اومده و KENDOMEN TI و Aerocool 1000 رو ترجیح میدم کیفیت این دو از نظر بدنه و کیفیت شیشه به حدی بالاست که وایپر اسباب بازی به نظر میرسه درکنارشون مخصوصا شیشه درب بقل

درود

من از کیفیت وایپر خبر ندارم ولی با شما شدید موافقم علی آقا.دیپ کول از نظر کولینگ بنظر من از بقیه بهتر هست(توی این لیست) و Aero 1000 هم که واقعا کیس زیبا و بسیار با کیفیتی هست البته فک کنم یه صد و ده بیست تومنی هم گرون تره...

درکل پیشنهاد من هم دیپ کول هست..

لینک به دیدگاه

بنده بازم تاکیید دارم که Green X3 Viper به شدت کیفیتش پایین اومده و KENDOMEN TI و Aerocool 1000 رو ترجیح میدم کیفیت این دو از نظر بدنه و کیفیت شیشه به حدی بالاست که وایپر اسباب بازی به نظر میرسه درکنارشون مخصوصا شیشه درب بقل

اکثر مدلاش بی کیفیت شدن یا بهتره بگیم مدلهاییکه دیدن پرفروشه دست بردن تو کیفیتش

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام.. این رو دارم...1 ساله نگه داشتم... آکبنده...ازش توو بازار نیست...220 تقدیم میکنم..

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16811156062

سلام داداش.پاوری هم که توی لینک نشون داده روش هست؟ :wacko:

لینک به دیدگاه

دوستان کیس Deepcool Kendomen دیروز دستم رسید و X3viper هم قبلا اسمبل کرده بودم.

به طور کل Kendomen بهتر هست.

+

کیفیت ساخت بالا

نمای بیرونی زیبا تر

کیفیت ساخت بالا تر

قیمت بهتر.

5 عدد فن از قبل نصب شده.

فیلتر هاش خیلی راحت جدا میشه و  شسته میشه.

-

فضای کم تر نسبت به X3

فضای کم تر سینی پشت نصبت  به X3

پنل جلو فقط یک USB 3 داره.

در کل

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

وایپر واقعا تمام امکاناتی که میخواستم همه را یکجا  داشت ....بسیار عالی

دوستان فن های داخل green x3 viper  خوبه یا عوض کنم؟؟

بزنم به تخته از من خوب بوده و مشکلی از لحاظ صدا نداشتم .... دمای هارد ها را هم 3- 5 درجه کاهش میده

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

البته الان کیس deep cool dukase جای اینارو گرفته. کسی این کیس رو داره؟؟ لطفا بگه کیفیتش چطوره و عکس بزاره

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه http://lioncomputer.ir/product/7677/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%D8%AF%DB%8C%D9%BE+%DA%A9%D9%88%D9%84+%D8%AF%D9%88%DA%A9%DB%8C%D8%B3/

دور گرین یه خط بزرگ بکش 

فیلتراش که بی کیفیتن با زائده اهنی به قسمت بسته شده که بعد چن وقت تمیز کردن لق میشن میفتن کیس به هیچ عنوان چفت بست نشده وقتی led وصل می کنی از همه جاش نور میزنه بیرون 

ویه مشت قابلیت های بی خود مثل قسمت اتصال هارد بیرون کیس که با برداشتن اون می تونستن ساپرت واتر کولر اضافه کنن کابل منیجمنت به شدت بی خود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...