رفتن به مطلب

asus GTX750Ti2GDDR5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قصد فروش کارت گرافیک gtx750Ti2Gدارم 6 ماهه خریدم باگارانتی نونو باجعبه ومتعلقات با دفترچه وcdراه انداز. هزینه پست باخریدارمحترم پولم اول واریز بعدارسال .

قیمت پایه:460

فروش فوری:480

post-16863-0-38165600-1428652785_thumb.jpg

post-16863-0-31219700-1428652813_thumb.gif

post-16863-0-00616500-1428652877_thumb.jpg

تایپک بسته شودکارت فروخته شد.

ویرایش شده توسط jalal00405
لینک به دیدگاه

سلام آقا جلال داداش قیمت بالاست بیار پایین

کارتت 420-450 ارزش داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز لطفا عکس با نام کاربری بزارید،ضمنا هر 12 ساعت یه بار میونید تاپیک رو بالا بیارید. قیمت براتون پ.خ شد.

لینک به دیدگاه

up

post-16863-0-26153400-1428616961_thumb.jpg

ویرایش شده توسط jalal00405
لینک به دیدگاه

قیمت رو بکن 450 مثل مور و ملخ میریزن برای خرید کمی بالاست محض فروش :D  :D

لینک به دیدگاه

عجیبه والا من که میخواستم همین کارت البته گیگابایتش را بفروشم مثل زامبی از در و دیوار پیشنهاد میدادن

لینک به دیدگاه

نه دوست گرامی خودم خریدم 6 ماه پیش 750 تومان

لینک به دیدگاه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

9 - صاحب تاپیک در هر 12 ساعت فقط یک بار به هر عنوان میتواند تاپیک خود را بالا بیاورد .مشخص نکردن قیمت دقیق کالای فروشی و درخواست کاربران خریدار که موجب UP شدن تاپیک فروشنده خارج از عرف شود موجب بسته شدن و حذف تاپیک خواهد شد. کاربران دیگر هم نمیتوانند تاپیک شخص دیگری را بدون دلیل بالا بیاورند .

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید یه gtx 580با تمامی وسایل کارکرده بدون گارانتی چند می ارزه؟

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا منو راهنمایی کنید یه gtx 580با تمامی وسایل کارکرده بدون گارانتی چند می ارزه؟

300 هزار تومان

لینک به دیدگاه

300 هزار تومان

خیلی پایین نگفتین و در ضمن کسی رو میشناسی بفروشه اگه کسی بفروشه من تا ۴۵۰ هزار تومن هم میخرم ممنون میشم معرفی کنی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی پایین نگفتین و در ضمن کسی رو میشناسی بفروشه اگه کسی بفروشه من تا ۴۵۰ هزار تومن هم میخرم ممنون میشم معرفی کنی

باسلام و بااجازه استارتر 

قیمت 580

حداقل 430 وحداکثر 485 هست درحال حاضر 

لینک به دیدگاه

باسلام و بااجازه استارتر

قیمت 580

حداقل 430 وحداکثر 485 هست درحال حاضر

جناب اقای فردوسی میفروشید یا کسی رو میشناسید که بفروشه ممنون میشم اگه خودتون میفروشین شمارتون رو بهم بدین یا اگه کسیو میشناسین که میفروشه بهم معرفی کنین
لینک به دیدگاه

دمش گرم چه کارت خنکیه.ما که بودجمون بهش نمیرصه ولی آپ حساب کن دوست عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...