رفتن به مطلب

نرم افزار اختصاصی بنچ مارک CPU / لطفا شرکت کنید

Recommended Posts

دوستان بهترین امیتاز رو من گرفتم!! :eek:  :blink:

G3220 !!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوستان بهترین امیتاز رو من گرفتم!! :eek:  :blink:

G3220 !!!!!!!

attachicon.gifG3200-.png

ظاهرا تست اینجا روی CPU اجرا نشده و داره توسط GPU پردازش میشه که ممکنه به خاطر تنظیمات درایور Open CL از اینتل باشه . اگر دقت کنید یکی دیگه از دوستان هم تست G3220 گذاشته که حدود 32 ثانیه طول کشیده .

ویرایش شده توسط bzx
لینک به دیدگاه

ظاهرا تست اینجا روی CPU اجرا نشده و داره توسط GPU پردازش میشه که ممکنه به خاطر تنظیمات درایور Open CL از اینتل باشه . اگر دقت کنید یکی دیگه از دوستان هم تست G3220 گذاشته که حدود 32 ثانیه طول کشیده .

جالب اینه که الان ده بار دیگه هم آزمایش کردم باز تقریبا همین امتیاز رو میده!

بعدشم گرافیک من که آنبرده!!  @-)

راستی اون یه نفر هم من بودم :|

ویرایش شده توسط Man V To
لینک به دیدگاه

جالب اینه که الان ده بار دیگه هم آزمایش کردم باز تقریبا همین امتیاز رو میده!

بعدشم گرافیک من که آنبرده!!  @-)

راستی اون یه نفر هم من بودم :|

گرافیک های انبرد اینتل هم قابلیت اجرای Open CL دارن ممکنه حالتی به صورت Force GPU وجود داشته باشه که کد هارو روی گرافیک اجرا کنه چون تست روی پردازنده های مختلفی اجرا شده و غیر ممکنه همچین امتیازی برای یک پردازنده 2 هسته ای اما از اونجایی که همین تست روی گرافیک 7970 تقریبا 150 میلی ثانیه طول میکشه 4 ثانیه شما میتونه نتیجه اجرا روی گرافیک اینتل باشه . 

من الان روی چند تا کامپیوتر کد رو تست کردم و نتیجه رو دیدم کد مشکل نداره 150000 عدد بدون مشکل مرتب شدن اگه میخواید نسخه ای که روی GPU هم اجرا میکنه رو بهتون میدم ببینید روی GPU چطوره

ویرایش شده توسط bzx
لینک به دیدگاه

گرافیک های انبرد اینتل هم قابلیت اجرای Open CL دارن ممکنه حالتی به صورت Force GPU وجود داشته باشه که کد هارو روی گرافیک اجرا کنه چون تست روی پردازنده های مختلفی اجرا شده و غیر ممکنه همچین امتیازی برای یک پردازنده 2 هسته ای اما از اونجایی که همین تست روی گرافیک 7970 تقریبا 150 میلی ثانیه طول میکشه 4 ثانیه شما میتونه نتیجه اجرا روی گرافیک اینتل باشه . 

من الان روی چند تا کامپیوتر کد رو تست کردم و نتیجه رو دیدم کد مشکل نداره 150000 عدد بدون مشکل مرتب شدن اگه میخواید نسخه ای که روی GPU هم اجرا میکنه رو بهتون میدم ببینید روی GPU چطوره

بازم همین الان تست گرفتم شد 4805 !!!!

po5wgjkj3f3tu2zd65jp_thumb.png

اگه صحفه ی قبل رو نگا کنی میبینی که امتیاز اصلی من حدود 33000 هست ولی نمیدونم چرا این چند وقته اینطوری شده!! :eek:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...