رفتن به مطلب

بررسی صفحه کلید مکانیکی Cougar 700K

captcha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظر من این همه پول دادن برای این کیبرد اشتباه هستش.یه دونه کنترلر ایکس باکس وان به همراه رسیورش رو بخریم خیلی باحالتر و راحت تر هستش.البته برای بازی های اکشن اول شخص یه موس و کیبورد معمولی رو داشته باشیم بهتره

sent from my Lumia 730 Dual SIM with Windows 10 Mobile

بازی های استراتژیک رو شما چطور توجیح میکنید؟

هیچ چیزی مثل موس و کیبورد نمیشه.

لینک به دیدگاه

بازی های استراتژیک رو شما چطور توجیح میکنید؟

هیچ چیزی مثل موس و کیبورد نمیشه.

برا استراتژیک هم آره ولی مثلا برا فوتبال یا کلا ورزشی ها یا رانندگی ها یا سوم شخص ها یا ...کدوم راحت تره؟
لینک به دیدگاه

درود

این تاپیک همین الان در کانال تلگرام لیون قرار گرفت @};-

لینک به دیدگاه

برا استراتژیک هم آره ولی مثلا برا فوتبال یا کلا ورزشی ها یا رانندگی ها یا سوم شخص ها یا ...کدوم راحت تره؟

برای استراتژیک و RPG و سوم شخص و اول شخص موس و کیبرد بهترین ترکیب هست.

برای ورزشی و رانندگی گیم پد بهتره.

لینک به دیدگاه

برای استراتژیک و RPG و سوم شخص و اول شخص موس و کیبرد بهترین ترکیب هست.

برای ورزشی و رانندگی گیم پد بهتره.

قبول دارم دوستان اصلا فوتبال و ریسینگ و  فایتینگ بدونه دسته نمیشه 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

سلام

دوست عزیر این مدل با سوئیچ آبی وارد نشده؟  یعنی گرین با این سوئیچ وارد کرده؟

و اینکه کیبورد تایپ خوش قیمت مدلی مد نظرتون نیست که فیدبک داشته باشه . برای کدنویسی

لینک به دیدگاه

سلام. 700kفقط سویچ قرمزش وارد شده.

کیبرد g710+ logitech سویچ قهوه ای داره. لیون و اکثر فروشگاهها موجودی دارن 500 تومن هستش.

دو مورد هست که وارد شده ولی نمیدونم سویچ قهوه ای هست یا قرمز:
Logitech G610 و Cm Storm quickfire xti
توی اریاکامپیوتر سرچ کنید هستش و تماس بگیرید ببینید کدوم سویچ دارن.
اینها هستن توی بازار فعلا من سرچ کردم حتی سویچ ابی پیدا نکردم واقعا بازار افتضاحه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیر این مدل با سوئیچ آبی وارد نشده؟  یعنی گرین با این سوئیچ وارد کرده؟

و اینکه کیبورد تایپ خوش قیمت مدلی مد نظرتون نیست که فیدبک داشته باشه . برای کدنویسی

کیبرد های ریزر سوییچ سبز شبیه کلید های آبی هستند و فید بک دارند.

لینک به دیدگاه

اره اصلا بیشتر سایت ها نمینویسن سوئیچ چه رنگه. همین دیجی کالا یدونه سوئیچ آبی نداره .

نمیدونم واقعا ارزشش رو داره برای تایپ و کدنویسی این مبالغ هزینه بشه یا نه . یکی از بچه ها 3 تا کیبورد زیمنس برای فروش گذاشته بود متاسفانه فروش رفته بودن اون کیبوردهای آلمانی رو به 200 تومنی لاجیتک ترجیح میدم . ولی نمیدونم چرا دونه 30 میداد.

یدونه از این فروشگاه ها یه کیبورد مخصوص تایپ نداشتن یه کیبوردی که هم قیمتش خوب باشه هم فیدبک داشته باشه لزوما مکانیکی بودنش هم مهم نباشه .

کیبرد های ریزر سوییچ سبز شبیه کلید های آبی هستند و فید بک دارند.

از طرفی وقتی میخوای این 500 تومن به کیبورد بدی فکر میکنی که بهتره حداقل از سوئیچهای MX استفاده کنم که سالهاس جواب داده . ولی اگه واقعا سبز ها چیزی بین قزمز و آبی باشن خیلی خوب میشه .

به نظرم وقتی از سوئیچهای ام ایکس استفاده نمیکنن و خودشون سوئیچ میسازن باید قیمتشون بهتر بشه تا اینکه تغییری نکنه.

لینک به دیدگاه

اره اصلا بیشتر سایت ها نمینویسن سوئیچ چه رنگه. همین دیجی کالا یدونه سوئیچ آبی نداره .

نمیدونم واقعا ارزشش رو داره برای تایپ و کدنویسی این مبالغ هزینه بشه یا نه . یکی از بچه ها 3 تا کیبورد زیمنس برای فروش گذاشته بود متاسفانه فروش رفته بودن اون کیبوردهای آلمانی رو به 200 تومنی لاجیتک ترجیح میدم . ولی نمیدونم چرا دونه 30 میداد.

یدونه از این فروشگاه ها یه کیبورد مخصوص تایپ نداشتن یه کیبوردی که هم قیمتش خوب باشه هم فیدبک داشته باشه لزوما مکانیکی بودنش هم مهم نباشه .

از طرفی وقتی میخوای این 500 تومن به کیبورد بدی فکر میکنی که بهتره حداقل از سوئیچهای MX استفاده کنم که سالهاس جواب داده . ولی اگه واقعا سبز ها چیزی بین قزمز و آبی باشن خیلی خوب میشه .

به نظرم وقتی از سوئیچهای ام ایکس استفاده نمیکنن و خودشون سوئیچ میسازن باید قیمتشون بهتر بشه تا اینکه تغییری نکنه.

اگر کیبرد ارزون خوب برای تایپ میخوای پیشنهاد من A4Tech Bloody B120 Back-light Gaming Keyboard هستش.

کلید های Cherry MX بیش از 30 ساله که ساخته شده بنابراین کپی کردنشون غیر قانونی نیست و شرکت Razer اومده از روی همون ها کلید های سبز رو کپی کرده، تنها تغییری که داده آستانه ی اثر پذیری رو بالاتر قرار داده.

هرچند برای تاپیپ لزوما" نیاز به این همه هزینه نیست.

لینک به دیدگاه

درواقع همون ابی هستن با طول مسیر کمتر که در نتیجه صداشون هم کمتر شده من تست کردم. تمام شرکتهایی که از سویچ kailh استفاده میکنن قیمتشونو پایینتر گذاشتن. فکر کنم فقط ریزر باشه که قیمتاش با چری یکیه.

اون گزینه ها رو پیگیری کن. g710+ لاجیتک کیبرد با کیفیت و قابل قبولیه ولی به بالاترین قیمتش رسیده. 330 زمان ورودش کجا و 500 کجا. چون محصول با تگ گیمینگه و اینجور محصولات تو ایران روال قیمت برعکسه بجا آف خوردن یا افت قیمت میره بالا :laughing:

ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

درواقع همون ابی هستن با طول مسیر کمتر که در نتیجه صداشون هم کمتر شده من تست کردم. تمام شرکتهایی که از سویچ kailh استفاده میکنن قیمتشونو پایینتر گذاشتن. فکر کنم فقط ریزر باشه که قیمتاش با چری یکیه.

اون گزینه ها رو پیگیری کن. g710+ لاجیتک کیبرد با کیفیت و قابل قبولیه ولی به بالاترین قیمتش رسیده. 330 زمان ورودش کجا و 500 کجا. چون محصول با تگ گیمینگه و اینجور محصولات تو ایران روال قیمت برعکسه بجا آف خوردن یا افت قیمت میره بالا :laughing:

وقتی وارد کننده اصلی یکی باشه و بازار صاحب نداشته باشه اینه . توی ایران نباید با قیمت دلاری مو بزنه . شرکتها که با قیمت سایتهایی مثل آمازون خرید نمیکنن صدرصد به قیمت همون توزیع کننده ها میخرن . نهایتا 5 درصد برای ایرانی بودن و مشتری ایران داشتن میتونن بزارن D:

ولی توی فروشگاه لیون این مدل 7G استیل خیلی خوبه قیمتش انضافا . از پدش هم خوشم میاد. ولی نمیدونم کلیداش برای تایپ خوبه یا کاملا نرم بی صداس:

http://lioncomputer.ir/product/7591/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84+%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B3+7G/

اگه کیبورد خوبی برای تایپ سراغ داشتید بی زحمت معرفی کنید . مهم هم نیست مکانیکی باشه تازه بهتره پول اضافه نمیدم. میگن توبره هم برای تایپ خوبه .

لینک به دیدگاه

وقتی وارد کننده اصلی یکی باشه و بازار صاحب نداشته باشه اینه . توی ایران نباید با قیمت دلاری مو بزنه . شرکتها که با قیمت سایتهایی مثل آمازون خرید نمیکنن صدرصد به قیمت همون توزیع کننده ها میخرن . نهایتا 5 درصد برای ایرانی بودن و مشتری ایران داشتن میتونن بزارن D:

ولی توی فروشگاه لیون این مدل 7G استیل خیلی خوبه قیمتش انضافا . از پدش هم خوشم میاد. ولی نمیدونم کلیداش برای تایپ خوبه یا کاملا نرم بی صداس:

http://lioncomputer.ir/product/7591/%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%AF+%DA%AF%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%86%DA%AF+%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%84+%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%B3+7G/

اگه کیبورد خوبی برای تایپ سراغ داشتید بی زحمت معرفی کنید . مهم هم نیست مکانیکی باشه تازه بهتره پول اضافه نمیدم. میگن توبره هم برای تایپ خوبه .

7G از شاخای گیمه ولی برا تایپ احتمالا اذیت میشی. همون چری قرمزه یعنی خطیه ولی نیروی بیشتر میخواد تا بره پایین قشنگ سفت بودنشو حس میکنی. صدا هم در حد قرمز تولید میکنه. پد رستش عالیه و فوق العاده کیبرد محکمیه. برا تایپ معمولا اینو نمیگیرن.

کیبردهای Membrane که بازار پره و هر چی بخوای میتونی بگیری سلیقه ایه. کلیدای Scissor همون لپتاپی هان که کلید نزدیک سطحه انگار با لپتاپ کار میکنی و همون فیلینگ لپتاپه لاجیتک و ریزر و برندای دیگش موجوده. اینم سلیقه ایه. ولی خب برند خوبشو بگیری بهتره و عمریتر.

هر کسی با یه سویچ حال میکنه. اگه نسبت به کاربردت و موجودی بازار پول بذاری مکانیکال 710+ بگیری قطعا پشیمونی نداره و عمریه. اگه تهرانی برو ولیعصرو زیر و رو کن سویچ آبی یا قهوه ای دیدی قیمت کن به پولت اومد بگیر.

لینک به دیدگاه

الان که تهران نیستم فک نکنم هم تا یه ماهی دیگه برم . به نظرم یا باید چری آبی بخری یا از این لپ تاپی ها بگیری . لاجیتک لپتابی خوب داره .

این جی 7 چری بلک هست که از قرمز بدتره برای تایپ.

یدونه لپ تاپی می گیرم تا بعدا شاید یدونه Code یا das تونستم بخرم. 

به نظر شما این کوگر 200 برای تایپ خوب نیست؟  یا این ایسوس 150 تومنی سلبیس ( اگه اشتباه نکنم که میکنم)؟

با این فوجیتسو زیمنس ها حال میکردم که فروخته شدن توی بازارچه دونه ای 30 تومن.

ممنون از راهنمایی.

لینک به دیدگاه

الان که تهران نیستم فک نکنم هم تا یه ماهی دیگه برم . به نظرم یا باید چری آبی بخری یا از این لپ تاپی ها بگیری . لاجیتک لپتابی خوب داره .

به نظر شما این کوگر 200 برای تایپ خوب نیست؟ یا این ایسوس 150 تومنی سلبیس ( اگه اشتباه نکنم که میکنم)؟

ممنون از راهنمایی.

کوگار 200k سیزور سوبچه لپتاپیه و کیبردای خوبین و کارتو فعلا راه میندازه بعدا میتونی یه مکانیکال بگیری ویرایش شده توسط captcha
لینک به دیدگاه

به نظر شما این کوگر 200 برای تایپ خوب نیست؟  یا این ایسوس 150 تومنی سلبیس ( اگه اشتباه نکنم که میکنم)؟

ممنون از راهنمایی.

برای تایپ 200K کوگار رو به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم.

اما A4Tech Bloody B120 Back-light Gaming Keyboard و کیبرد سربروس ایسوس خوب هستند برای تایپ. کیبرد سربروس پرینت عربی داره، اما ای فور تک پرینت فارسی داره.

لینک به دیدگاه

این بلادی نسبت به قیمتش مشخصه چیز خوبیه. به نظر شما کوگار 700 و لاجیتک 19s برای تایپ مناسب هستن. البته هر دو رو دسته دو میخوام تهیه کنم. حدود 300 تا 400

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...