رفتن به مطلب

انتشار تصاویر XFX Radeon R9 390 ،کانکتور 8+6 پینی و XDMA Crossfire

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خبات جان دیر اقدام کردی برای تاپیک من تو قسمت مربوطه اخبار کارتهای گرافیک این عکسها رو گزاشتم دیشب

این 390 هم داره مثل بازی GTAمیشه اومدنش

درود دوست عزیزم

من دیروز 14:27 تاپیک زدم،شما امروز 06:46 صبح

در هر صورت ممنون از زحماتت @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز چیز جدیدی نبود و میشه گفت یه سری جملات و عبارات رو تو اکثر تاپیک ها تکرار می کنید.

این دست از ابراز نظر های شما بارها و بارها باعث ایجاد کل کل،دلخوری،منحرف شدن بحث و مسائل دیگه ای شده.

شما آزادانه می تونید نظرخودتون رو بیان کنید و هیچ منعی وجود نداره  اما کمی هم به فکر اعصاب و روان دوستان باشید .....

دوست عزیز بنده حرف تکراری نزدم شما تعصب بی جا دارید و خداتون شده AMD همه بچه ها میدونید

دوست عزیز اگه میدونید درباره علت سوراخ شدن لایه اوزون حرف بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟

شما وقتی بحث GTX970 که 3.5+500 رم داره تایپک نزدین؟ آیا نیاز به یاد آوری هست که بقول خودتون با اعصاب و روان بچه ها بازی می کردین و با مثبت دادن های بی مورد به طرف دارن AMD میدادین؟ من به خدا به یک نفرشون منفی ندادم چون عقیده ندارم و برای حرفهاشون احترام قائلم و حتی به قول شما ناراحت بشم هیچ امتیاز نمیدم و بنظرم کافیه منفی دادن از مردانگی به دور میدونم

بعد ما جمع شدیم در مورد سخت افزار نظر بدیم و چیزی یاد بگیرم قرار نیست که دوتا مثبت بدیم و بگیم به به چه کارتی TITAN و به به چه زیباس R9 390X و...... من به شخصه اولین نفری بودم با قیمت TITAN مخالف بودم و میتونید تایپک رو ببینید

من کوچیک دوست داران محصولات AMD هستم

اما خدا وکیلی حرفم ناحقه؟طی حداقل 5 سال تا به حال کارتهای AMD/ATI خنک دیدن؟ توان مصرفی کم دیدن؟ بخدا با ی 2X2 تا چهار تای می بینید که GTX 980 با توان 165W رقیب و حتی سرتر از R290X با 290W هستش و حتی خنک تر - خوب تعصب بی جا چرا داشته باشیم ببخشی و شرمنده گور پدر هردو شرکت مال بابامون اینقدر تعصب به خرج بدیم؟ همه دوستان لیون تک تکشون منتقد هستن و برای این جمع شدیم بهترین هارو انتخاب کینم

به خدا قسم تمام بچه های که طرف دار AMD/ATI بودم GTX970 رو قبول داشتم تا وقتی اون قضیه و پیش اومد و اون جبهه گیری پیش اومد......... والله GTX970 همونه هیچ فرقی نکرده و تازه با درایور های تازه قویتر شده

به هر حال از تک تکون اوزر خواهی میکنم و کوچیکتونم اما نیت ما برای بررسی نکات ریزه نه برای تایید کور کورانه و متعصبانه

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

دوستان کارت جدید باید کم مصرف تر و پر قدرت بشه نه پر مصرف و گرم تر و......

قیمت در این سایت 599$

http://videocardz.com/amd/radeon-rx-300/radeon-r9-390x

http://www.guru3d.com/news-story/more-radeon-r9-390x-specs-leak.html

http://www.techpowerup.com/210740/more-radeon-r9-390x-specs-leak-close-to-70-faster-than-r9-290x.html

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده حرف تکراری نزدم شما تعصب بی جا دارید و خداتون شده AMD همه بچه ها میدونید

شما وقتی بحث GTX970 که 3.5+500 رم داره تایپک نزدین؟ آیا نیاز به یاد آوری هست که بقول خودتون با اعصاب و روان بچه ها بازی می کردین و با مثبت دادن های بی مورد به طرف دارن AMD میدادین؟ من به خدا به یک نفرشون منفی ندادم چون عقیده ندارم و برای حرفهاشون احترام قائلم و حتی به قول شما ناراحت بشم هیچ امتیاز نمیدم و بنظرم کافیه منفی دادن از مردانگی به دور میدونم

بعد ما جمع شدیم در مورد سخت افزار نظر بدیم و چیزی یاد بگیرم قرار نیست که دوتا مثبت بدیم و بگیم به به چه کارتی TITAN و به به چه زیباس R9 390X و...... من به شخصه اولین نفری بودم با قیمت TITAN مخالف بودم و میتونید تایپک رو ببینید

اما خدا وکیلی حرفم ناحقه؟طی حداقل 5 سال تا به حال کارتهای AMD/ATI خنک دیدن؟ توان مصرفی کم دیدن؟ بخدا با ی 2X2 تا چهار تای می بینید که GTX 980 با توان 165W رقیب و حتی سرتر از R290X با 290W هستش و حتی خنک تر - خوب تعصب بی جا چرا داشته باشیم ببخشی و شرمنده گور پدر هردو شرکت مال بابامون اینقدر تعصب به خرج بدیم؟ همه دوستان لیون تک تکشون منتقد هستن و برای این جمع شدیم بهترین هارو انتخاب کینم

به خدا قسم تمام بچه های که طرف دار AMD/ATI بودم GTX970 رو قبول داشتم تا وقتی اون قضیه و پیش اومد و اون جبهه گیری پیش اومد......... والله GTX970 همونه هیچ فرقی نکرده و تازه با درایور های تازه قویتر شده

به هر حال از تک تکون اوزر خواهی میکنم و کوچیکتونم اما نیت ما برای بررسی نکات ریزه نه برای تایید کور کورانه و متعصبانه

حالا كه شما گفتي ديگه كسي 390 نميخره . واقعا گرماش خيلي از قدرتش مهم تره  . ممنون بابت اطلاع رساني مهندس @};- 

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

حالا كه شما گفتي ديگه كسي سري 3XX نميخره . واقعا گرماش خيلي از قدرتش مهم تره  . ممنون بابت اطلاع رساني مهندس .

نه دوست عزیز بحث منتقد بودنه و برای این جمع شدیم

کوچکتیم در خدمتم @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

احتمالا این ماره عرضه خواهد شد یعنی آپریل ! البته چند مدل

http://wccftech.com/xfx-radeon-r9-370-core-edition-trinidad-pro-leaked-feature-2-gb-gddr5-vram-launches-april-2015/

April to June

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

:| :| :|

لینک به دیدگاه

اولا منفی رو من بهت دادم رفتی عضو ویژه شدی ببینی جناب کریمی بهت منفی داده ولی سخت در اشتباهی جناب کریمی اینجور انسانی نیستند این اولین تیرتون که به سنگ برخورد کرد .

ثانیا شما اومدید تو تاپیکی که مربوط به کارت گرافیک AMD هست درباره 970 صحبت میکنید ... ~x( 

ببینید مشکل شما مشخصه اونم رو قضیه ی 970 که چرا خبات کریمی اینقدر خبرهایی در مورد مموری 970 میزاشت خو حالا من جوابتونو میدم ...

این سئوال رو جواب بدید , تاپیک هایی که جناب کریمی در مورد 970 ها گذاشته بود زیرش منبع بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه بار هم رو همین قضیه اخراج شدید که نتونستید از خودتون در مقابل آقا حامد دفاع کنید ولی دوباره خودتون دارین سر حرف رو باز میکنید ...

آیا خبات کریمی تاپیکی زده بود که مطلبی رو از زبون خودش گذاشته باشه ؟؟؟؟؟

میدونی مشکل شما با امثال خبات کریمی ها چیه ؟؟؟ اینه که آقا خبری که کمپانی محبوبمون, توش مرتکب اشتباهی شده رو نزار یا یه تاپیک بنویس نه چند تا ... 

میدونی مشکل شما اینه که دوست ندارید Update باشید حداقل در مواردی که کمپانیه معظمتون توش سوتی داده ...

بعضی از ماها لیاقت اینو نداریم که کسی مثل خبات کریمی بینمون باشه میدونی واسه چی لینک پایین خبریه که جناب کریمی قبل از عید ترجمه کردند ولی دیگر سایت های فعال در زمینه گرافیک این خبر رو دو سه هفته بعد از عید گذاشتند ...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41216

میخوام اینو بگم که جناب کریمی روی قضیه ی 970 ها بعد این که ازش تشکر نشد هزار تهمت و انگ فن بازی رو هم بهش چسبوندند حالا واسه چی چون بنده خدا میخواست من و شما از خبرهای روز درباره 970 مطلع باشیم یعنی به روز باشیم یعنی تا خبر بر روی سایت های خارجی قرار میگرفت بلافاصله توسط جناب کریمی ترجمه میشد تا مثلا ما استفاده کنیم... ولی , هنوز که هنوزه داریم بهش تهمت میزنیم ...

عزیزم من اونی که فن 1000 آتیشه است شمایی این متن رو شما نوشتید یا نه ؟؟؟؟

"اگه خدا علمی رو به انسان داده باشه که باید شکرش کرد علم تولید Nvidia!

عشق فقط Nvidia

کهنه ترین کارتش هم بهترین  کارته محشره

بنظر بهترین کارت و خوش قیمت ترین کارت GTX 970 البته اگه به 1600 برسه که فوق العادس"

این متن بالا رو شما نوشتید یا نه ؟؟؟

( اون موقع بگید جناب کریمی طرفدار برندی هستند)

حالا خدای جناب کریمی شده AMD ها ؟؟ :-?  والا اگه به عنوان یه کاربر از فروم لیون منم حق داشته باشم حرفی بزنم میگم این شمایید که NVIDIA خداتون شده ...

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

300W بازم AMD/ATI و بازم گرما!!!!!بازم خرید پاور1000W :-? یکم زیاد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟ GTX980 تو فول لود 165W - رمش بین 4 تا 8 گیگابایته

بعد انتقاد میکنیم دوستان میگن تو NVIDIA پرستی والله نیستم و هر کارتی که خوب باشه و مال هر شرکتی باشه ازش طرف داری میکنم چون قانونه ، فقط خدا قابل پرستشه و تعثب بی جا برای چی؟

خوب فکر کنید اگه اینو CorssFire کنی میشه 600W و خدای ناکرده Corssfire X کنی میشه 1200W پس شما باید ی پاور 2K داشته باشی که جواب این 4 تا کارت بده - هر جا توان بالا باشه مقاومت الکتریکی بالا میره پس نتیجه اش میشه حرارت بالا - پس نتیجه یک شوفاژ برای زمستان داریم!

به هر حال ان شاالله چیز خوبی ازش در بیاد و ببینیم دست پخت آشپزی AMD/ATI چی در می یاد؟

کف کردیم ببینم این ویندوز 10 کی می یاد کارت هارو توش تست کنیم و حالشو ببریم

دادا من الان مانیتور 4k بخوام بگیرم 980 دوتا باید بندازم تا  بتونم بدون افت فریم بازی کنم  شما قیمت رو مقایسه کن  گکه 390 تنهایی جوابگو هست البته این حرفه سایتهایی هست که تست گرفتن تا کارتو ندن بیرون هیچ چی معلوم نیست من که میگم تا 980 قیمتشو نیاره پایین اصلا قابل مقایسه با 390 نیست شما برگرد عقب و نگاه به کارت گرون تایتان بنداز 

لینک به دیدگاه

اینم حرفتون که تو p.m بهم دادید ...

"سلام نترس اینقدر مرد هستم سر حرفم باشم و بهت منفی ندم"

جناب مردونگیتونم دیدم ...  [-(

"ولی ما از منفی گرفتن نمیترسیم از اون برای پیشرفت خودمون استفاده میکنیم. جمله از سعید حسینی"

لینک به دیدگاه

اولا براتون متاسفم برای این لحن حرف زدنتون بنده پیام خصوصی دادم که اونجا جواب بدین اما متاسفانه برای دیده دشدن و بگن عجب آدم شجاعیه اینجا مطرح کردین و دور از جوان مردی و معرفته و شک نکنید خودتو رو کوچیک کردین

بنده رفتم VIP گرفتم که کاربران تعصبی رو بشناسم هر چند بنده اونجا اوزر خواهیم و خودمو کوچیک همه میدونم بنده فقط ی نقد کردم و حقمه اما متاسفانه جناب آقای خبات کرمی ناواردی کردن و اون حرف رو زدن وبنده حق گفتن جواب رو داشتم، و بی احترامی نکردم و دقیقا حرفی که اول روزی به فرم اومده بودم که گفتن خدای شما شده NVIDIA رو به خودشون زدم شاید یادشون نباشه

بعد دوست عزیز شما فرم رو با فیسبوک اشتباه گرفتین آقای کریمی وظیفه خبر رسانی بر احد گرفتن و وظیفه اش اینکه خبر بزارن و بنده به عنوان کاربر حق نقد دارم - به جز به بزرگان علم و دین قبطه میخورم به کسی دیگه قبطه نمی خورم چون کسی در اون حد نمی بینم و اونها الگوم هستن

بنده خیلی حرف دارم اما شما دارید تایپک رو بخاطر تعصب بی جا درباره این دو شرکت به انحراف می برید و بنده صلاح نمی دونم بیشتر از این بحث کنم اگه دوست دارید در پیام خصوصیی بحث کنیم

بحت آخرم با کمال ادب درباره اخراج به شما ربط نداره و تایپک ها هست و همه بچه ها در جریانن

خودم بهت منفی دادم و برای اولین بار چون بی احترامی کردین و بنده گزارش خواهم داد

از آقای کریمی بسیار تشکر میکنم که حاشیه سازی که انجام میدن ممنونم استاد خسته نباشید خدا قوت

در آخر میتونید به پروفایل آقای کریمی رجوع کنید و از عقبه فکر ایشون درباره AMD و تعصبشون خبردارشید - شما تعصب بی جا دارید - بنده از هم کلامی با شما با تمام وجود متاسفم چون با هم کلامی منو کوچیک کردین

بازم از دوستا اوزر خواهی میکنم واقعا ی نقد درباره ی کارت این همه ....... نمیخواست برای بزرگان به ظاهر فرم و این کاربرهای...... متاسفم

post-17517-0-28329400-1428680110_thumb.jpg

post-17517-0-01983600-1428680230_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

"ولی ما از منفی گرفتن نمیترسیم از اون برای پیشرفت خودمون استفاده میکنیم. جمله از سعید حسینی"

برات متاسفم که از حرف بنده سو استفاده کردن و بهم توهین کردین

بنده از منفی نمیترم اگه میترسیدم که ازتون نمی پرسیدم کجای کارم اشتباه بوده؟

برات متاسفم از ته دل

post-17517-0-98074300-1428680584_thumb.jpgpost-17517-0-73452300-1428680698_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اولا براتون متعصفم برای این لحن حرف زدنتون بنده پیام خصوصی دادم که اونجا ج.واب بدین اما متاسفانه برای دیده دشدن و بگن عجب آدم شجاعیه اینجا مطرح کردین و دور از جوان مردی و معرفته و شک نکنید خودتو رو کوچیک کردین

بنده روفتم VIP گرفتم که کاربران تعصبی رو بشناسم هر چند بنده اونجا اوزر خواهیم و خودمو کوچیک همه میدونم بنده فقط ی نقد کردم و حقمه اما متاسفانه جناب آقای خبات کرمی ناواردی کردن و اون حرف رو زدن وبنده حق گفتن جواب رو داشتم، و بی احترامی نکردم و دقیقا حرفی که اول روزی به اومده بودم که گفتن خدای شما شده NVIDIA رو به خودشون زدم شاید یادشون نباشه

بعد دوست عزیز شما فرم رو با فیسبوک اشتباه گرفتین آقای کریمی وظیفه خبر رسانی بر احد گرفتن و وظیفه اش اینکه خبر بزارن و بنده به عنوان کاربر حق نقد دارم - به جز به بزرگان علم و دین قبطه میخورم به کسی دیگه قبطه نمی خورم چون کسی در اون حد نمی بینم و اونها الگوم هستن

بنده خیلی حرف دارم اما شما دارید تایپک رو بخاطر تعصب بی جا درباره این دو شرکت به انحراف می برید و بنده صلاح نمی دونم بیشتر از این بحث کنم اگه دوست دارید در پیام خصوصیی بحث کنیم

بحت اخرام با کمال اما به شما ربط نداره و تایپک ها هست و همه بچه ها در جریانن

خودم بهت منفی دادم و برای اولین بار چون بی احترامی کردین و بنده گزارش خواهم داد -

از آقای کریمی برای حاشیه سازی که انجام میدن ممنونم

در آخر میتونید به پروفایل آقای کریمی رجو کنید و از عقبه فکر ایشون درباره AMD و تعصبشون خبر دارشید - شما تعصب بی جا دارید - بنده از هم کلامی با شما با تمام وجود متاسفم چون با هم کلامی منو کوچیک کردین

بازم از دوستا اوزر خواهی میکنم واقعا ی نقد درباره ی کارت این همه ....... نمیخواست برای بزرگان به ظاهر فرم و این کاربرهای...... متاسفم

برات متاسفم که از حرف بنده سو استفاده کردن و بهم توهین کردین

بنده از منفی نمیترم اگه میترسیدم که ازتون نمی پرسیدم کجای کارم اشتباه بوده؟

برات متاسفم از ته دل

attachicon.gif5.jpgattachicon.gif6.jpg

:-@  :-@  :-@

لینک به دیدگاه

مرد بودم خودم عکس گرفتم گذاشتم و گفتم برای توهین بود - شما ی مورد دیگه به بنده نشون بدین منفی دادم

از مردونگی دوستان هم تشکر

واقعا متاسفم از ته دل دیگه بنده صلاح نمیدونم جواب بدم

فقط بگم سرکار بنده با شما پدر کشتگی نداشتم و به شما و هیچ کسی دیگه توهین نکردم اینطور جواب دادین اشکال نده دوستان هستن قضاوت کنند - حداقل وجدان بهترین محکمه اس

post-17517-0-65542000-1428680987_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در کل نمیدونم چرا هر موقع تاپیکی از amd زده میشه اینقدر کش میاد و بحث الکی راه میفته

لینک به دیدگاه

این حرفهاتون چه ربطی داره یعنی شما طرفداری یه نفر رو این جوری میسنجید ؟؟؟ با نگاه کردن در پروفایل طرف مقابلتون ببینید که برند کارت گرافیکش AMD یا NVIDIA ؟؟؟؟ ~x(  ~x(  ~x(

بزارید بقیه نظر بدن ببینیم واقعا برای چه کسی بایستی متاسف بود نه منو شما 

لینک به دیدگاه

مبارزه با منفی دهندگان میکنیم.... منفی ها را قطع میکنیم..... تایپک ها را سر منفی به انحراف میکشیم.... این دیگر اعلام اخر است و اگر چنان چه دست از منفی دادن برندارند خدا میداند انقلابی عمل خواهم کرد  :)  بحث جالبی شده این منفی.... اقایون اندک مثبتی دارم که اونم نثار شما میکنم محمد رضا... یه جا برای خودت به جاش -40 بزارید برام.

لینک به دیدگاه

در کل نمیدونم چرا هر موقع تاپیکی از amd زده میشه اینقدر کش میاد و بحث الکی راه میفته

والا چی بگم گویا کمپانیه AMD ارث بچه ها رو میخوره ...

لینک به دیدگاه

این حرفهاتون چه ربطی داره یعنی شما طرفداری یه نفر رو این جوری میسنجید ؟؟؟ با نگاه کردن در پروفایل طرف مقابلتون ببینید که برند کارت گرافیکش AMD یا NVIDIA ؟؟؟؟ ~x(  ~x(  ~x(

بزارید بقیه نظر بدن ببینیم واقعا برای چه کسی بایستی متاسف بود نه منو شما 

دوست عزیز اگه آدم ریز بینی هستین می فهمید آقای کریمی علاقه به شرکت AMD/ATI  دارن که کارتشو خریدن و بخاطر این روی این شرکت تعصب بی جا دارن اما بنده هم توی امضا هم آواتار کاربریم علاقم رو نشون دادم

یکم فکر کن و بعد جواب بده ناسنجیده چیزی ننویس لطفا

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه باز هم بحث های بدون نتیجه و پر حاشیه که غیر از ایجاد چالش و بر هم زدن نظم فروم و عدم رعایت اصول اولیه نوشتاری مزیت دیگری نداره.بحث علمی اگر در 4 چوب حفظ احترام متقابل وبه نیت کسب اطلاعات باشه مفید هست اما این قبیل موارد برای طرفین هیچ سودی نداره.خواهشی که داریم این موارد رو رعایت کنید تا مجبور به اعمال قانون در مورد کاربران خاطی و بستن تاپیک نباشیم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...