رفتن به مطلب

VX279 یا MX279

اشتراک گذاری

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تا جایی که من میدونم این 2تا غیر رنگ هیچ فرقی با هم ندارند ... خودت ببین حاظری برای رنگ قابش 150 تومن بیشتر بدی یا نه.(من که شخصا حاضر نیستم :) )

لینک به دیدگاه

شک نکن اولی برای خرید مناسبتره چون پورتهای کامل تر و در کل مانیتور مجهزتریه تفاوت قیمت چندانی هم ندارن دومی پورت dvid نداره

ویرایش شده توسط ALI.F.G
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز این دو مدل هیچ تفاوتی با هم ندارن حتی بر خلاف گفته دوستمون پورت هاشون هم مثل همه فقط اسپیکر اولی 3 وات هست و دومی 6 وات .

لینک به دیدگاه

توی 2تا لینک که دادین برای I/O port توی جدول یه چیز زده باز پایینترش یه جور دیگه نوشته الان رفتم با سیت خود asus چک کردم

مدل VX  دارای DVI-D نیست و مدل MX هم با تبدیل میشه از DVI-D استفاده کرد (خود اسوس نوشته DVI-D (via HDMI-to-DVI cable)  

اما اگه بخوای از hdmi استفاده کنی چه فرقی برات داره 150تومن هم اونقدها کم نیست از نظر من با VX برو(جالب اینجاست یه جا قیمت هاشونو زده بود و مدل نقره ای 20 دلاز ارزونترم بود)

لینک به دیدگاه

اولی را بگیر تبدیل هیچ وقت جای اتصال مستقیم را نمیگیره dvi d به کارت میاد حالا ما هی بگیما!!!

لینک به دیدگاه

من شنیدم سری mx هم باند هاش بهتر هست هم پنلش با کیفیت تر هست.

لینک به دیدگاه

اولی را بگیر تبدیل هیچ وقت جای اتصال مستقیم را نمیگیره dvi d به کارت میاد حالا ما هی بگیما!!!

دوست عزیز هیچ کدوم از مدل های بالا پورت dvi نداره لطفا به سایت خود ایسوس مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

مدل MX از تکنلوژی Trace Free برای به حداقل رسوندن زمان پاسخگویی (بصورت نرم افزاری) نیز بهره میبره که بنده بشخصه ازش استفاده نمیکنم!

لینک به دیدگاه

چه جالب اطلاعاتی دادید که تو مشخصات نزده

راستی با گارانتی سازگار بخرم یا ویستا؟

لینک به دیدگاه

راستش الان میگن هماهنگه یعنی فرقی نداره کدوم باشه ولی من به شخصه سازگار رو به ویستا ترجیح میدم چون هم مهر و موم(پلمپ) جعبه هاش بهتره هم دفترش تو ایرانه نه دبی که یه زمان چند ماهه آدم معطل بشه .

لینک به دیدگاه

آقا از من به شما نصیحت 27 اینچ با رزولوشن 1920*1080 خوب نیس یا رزولوشن بالاتر پیدا کن یا سایز 23 24 بردار از نزدیک به این سایز با این رزولوشن نگاه کنی یه کم نوشته ها تار میشن 

بین این دو vx بهتره حداقل دو تا hdmi داره vga  dvi  اگه کارتت  بروز باشن به دردی نمیخورن 

لینک به دیدگاه

mx239 با mx279 غیر از اندازه اسکرین که هیچ فرقی نداره؟

خیر

آقا از من به شما نصیحت 27 اینچ با رزولوشن 1920*1080 خوب نیس یا رزولوشن بالاتر پیدا کن یا سایز 23 24 بردار از نزدیک به این سایز با این رزولوشن نگاه کنی یه کم نوشته ها تار میشن 

تایید میشه اندازه پیکسلها درشت هست کمی توی ذوق میزنه.

ولی اگر حتما 27 نیاز دارید این مشکل با کمی فاصله دادن مانیتور از چشم کاملا حل میشه.

لینک به دیدگاه

اگر من بخوام این مانیتور mx239 به رسیور وصل کنم کیفیت تصویر با کابل HDMI چطوره؟

کسی تست کرده؟

میشه بعنوان تلویزیون روش حساب کرد؟

لینک به دیدگاه

اگه واسه نگاه کردن از دور میخوای رسیور مسیور یا هر چی برو همون vx37 رو بگیر من فک کردم شما واسه سیستم میخوای واسه گیم می وخای از نزدیک می بینی 

لینک به دیدگاه

ببخشید الان به سوال شما ربط نداره ولی به نظر منم 27 با رزولوشن فول اچ دی کمی ممکنه بد باشه

با همین بودجه میتونید دو مانیتور 24 اینچ سامسونگ پی ال اس بخرین که کیفیت تصویر فوق العاده خوبی هم داره یه سرچی بزنید و از نزدیک ببینید پشیمون نمیشید

اینطوری هم دو تا مانیتور خواهید داشت هم رزولوشن 2 کا و هم تراکم بالا و همه چی هم عالی

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

تو قیمت یک میلیون مانیتور سامسونگ که جنس و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه چی سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

تو قیمت یک میلیون مانیتور سامسونگ که جنس و کیفیت تصویر خوبی داشته باشه چی سراغ دارید؟

برای چه استفاده ای میخوای ؟

لینک به دیدگاه

به نظر من با توجه به نوشته های سایت تامز هاردور توی این رنج قیمت اگه میخوای هزینه کنی این مدل رو بگیر که همه چی تمومه :

Asus VG248QE 3D Gaming Monitor

http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&path=126_128&product_id=53

لینک به دیدگاه

تصمیم بر این شد MX239H خریداری باشه؟

نظرتون چیه؟

من که آخر نفهمیدم برای چه کاری میخوای ولی در کل زمان پاسخ دهی IPS زیاده و برای کسایی که میخوان کار طراحی انجام بدن و رنگ براشون مهمه خوبه نه برای بازی .

لینک به دیدگاه

همان طور که یکی از دوستان گفت اگر از نزدیک به نمایشگر نگاه می کنی 27 اینچ نگیر.

Vx نمایشگر چند منظوره هست با اشباع و کنتراست و البته قیمت مناسب. طراحی بدنه و پایه ی خوبی هم داره. اگر پولت برسه و گرافیک خوبی داشته باشی دو تا vx توصیه می شه.

اگر قصدت بازی هست سریهای vg مناسب تر هستند. می تونی یک vg , vx کنار هم داشته باشی برای کاربری انعطاف پذیرتر.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

همان طور که یکی از دوستان گفت اگر از نزدیک به نمایشگر نگاه می کنی 27 اینچ نگیر.

Vx نمایشگر چند منظوره هست با اشباع و کنتراست و البته قیمت مناسب. طراحی بدنه و پایه ی خوبی هم داره. اگر پولت برسه و گرافیک خوبی داشته باشی دو تا vx توصیه می شه.

اگر قصدت بازی هست سریهای vg مناسب تر هستند. می تونی یک vg , vx کنار هم داشته باشی برای کاربری انعطاف پذیرتر.

حقیقتش زیاد اهل بازی نیستم   بیشتر باش اینترنت کار میکنم و دیدن فیلم

حالا نظر شما چیه؟

کارت گرافیک روی کیس هم ASUS gt610

لینک به دیدگاه

آخرش چی شد اگه جفتشون HDMI دارن دیگه فرقی نمیکنه کداوم را بخری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...