رفتن به مطلب

VX279 یا MX279

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این گرافیک که خدا رو شکر غیر از نت و فیلم کار دیگه ای رو انجام نمیده 

پس :

یه مانیتوری بخر که پنل IPS   AH-IPS   PLS  داشته باشه

زمان پاسخگویی پایین مثلا 2 یا 1 میلی ثانیه هم لازم نداری 5 خیلی عالیه.

موفق باشی

بلاخره همین باید خوب باشه دیگه MX239H ASUS

از سامسونگ , LG خوشم نمیاد تو مبحث مانیتور

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بلاخره همین باید خوب باشه دیگه MX239H ASUS

از سامسونگ , LG خوشم نمیاد تو مبحث مانیتور

همین مانیتوری ک انتخاب کردین پنلش LG هست:دی

سامسونگم کارش توی نمایشگر خوبه.

ولی با این شرایط همین انتخاب ایدا آلیه.

مبارک باشه.

لینک به دیدگاه

حقیقتش زیاد اهل بازی نیستم بیشتر باش اینترنت کار میکنم و دیدن فیلم

حالا نظر شما چیه؟

کارت گرافیک روی کیس هم ASUS gt610

ایسوس 23 اینچ. vx یا mx بستگی داره که کدام ورودی و کدام رنگ بیشتر به کارت بیآد. اگر فرق نمی کنه vx بگیر که ارزان تر هست. دو تا نمایشگر هم برای کارهای روزمره نیاز نخواهی داشت.

این که برخی از دوستان اشاره می کنند پنل ال جی رو ایسوس به کار برده درسته. در واقع دل و خیلی از تولید کننده های دیگه از پنل الجی در برخی نمایشگرهاشون استفاده می کنند. اما پنل همه چیز نمایشگر نیست. چیپ کنترلر و بدنه هم اهمیت داره که این دو نمونه ی ایسوس در این فاکتورها از الجی های همرده خیلی بهتر هستند.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

یه چیز بگم گوش میکنی؟ شما بروsamsung s24d595 بگیر ضرر نمیکنی از لحاظ پنل کیفیت قیمت و استایل واقعا یکه

لینک به دیدگاه

یه چیز بگم گوش میکنی؟ شما بروsamsung s24d595 بگیر ضرر نمیکنی از لحاظ پنل کیفیت قیمت و استایل واقعا یکه

چه دشمنی با ایسوس دارید؟

لینک به دیدگاه

دشمنی؟ عزیزم نصف قطعاتی که من دارم مال ایسوسن چی میگی شما؟ این تاپیکو ببین :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41250

خودم اول میخواستم ایسوس بگیرم ولی با بودجه مشکل پیدا کردم بعدش این مدلو دیدم شما رفتی دیدی؟ عکساشو ریویوهاشو ویدیوهاشو؟اعجوبه س واسه خودش! 

سایت معتبر pcmonitors این مدلو یکی از مدل های به شدت توصیه شده معرفی میکنه برین بخونین ببینین من با ایسوس مشکلی ندارم ولی قیمت های ایسوس نجومی هستن 

اگه میخواین ایسوس بگیرین vx239h بگیرین که حاشیه کمی داره بقیه مدل ها حاشیه دارن البته اون mx هم خوبه ولی فرفی با این نداره ضمن این که حاشیه پایینش زیادتر از vx هس ولی اکثر مانیتورهای سامی بدون حاشیه هستن برین سایتش ببینین اصلا حیفه واقعا این همه پول بابتش بدین

در ضمن ایسوس تو کشور ما گرونه وگرنه سامسونگ این مدل گرون تر از ایسوس هس 

خودم میخوام همین مدلی که بهت پیشنهاد کردمو بخرم بعد دو هفته حداقل تحقیق ! 

تا 900 میتونم بگم بهترین مانیتور تو بازار این قیمتش 700 تومنه اون vx239h 850 تومن 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

بنده خدا حرف بدی نزده.

شاید بهتره بگیم شما چه نسبتی با ایسوس دارید.دی

من خودم این مدل رو از نزدیک دیدم و تا دلت بخواد باهاش کار کردم حرف نداره.

کدوم مدل از نزدیک‌دیدید؟

به بنده حق بدید اینجا شیراز امکانات نسبت به تهران کمتره

برای تست ندیدم سامسونگ‌بذارن ببینیم کیفیت تصویر چطوره

البته یکی همین مدل سامسونگ گرفته بود سه تا پیکسل سوخته پیدا کرده بود گارانتی گفته بود طبیعیه مشکلی نیست کلا مانیتورهای مونتاژ ایران قبول ندارم

ویرایش شده توسط rezrez
لینک به دیدگاه

اون مدل سامسونگ که می‌گین رو از نزدیک دیده‌ام. در واقع یکبار هم فریبش رو خورده‌ام. در مقایسه با اون دونمونه‌ی ایسوس برای نوع کاری من انجام می‌دم (ویرایش عکس و فیلم) حرفی برای گفتن نداره. بدنه و چرخش پایه‌ش به خوبی ایسوس نیست. این هم که توی نام یک چیزی ۲۴ بیاد ولی ۲۳ اینچ باشه به نظرم توهین به شعور مصرف کننده است. اما برای کارهای خانگی مناسبه.

لینک به دیدگاه

ختم کلام اگه مشکل مالی ندارید همون ایسوس رو بگیرین البته اینم بگم که پیکسل سوخته تو هر مانیتوری ممکنه باشه و بیشتر از 3 تا رو گارانتی ها تعویض یا تعمیر میکنن ولی کمتر از اون دیگه باس بسوزی و بسازی من خودم تبریز هستم اینجا اصلا مانیتور در این حد نیس فعلا دارم میگردم مجبورشدم از لیون میگیرم به خاطر همون پیکسل سخوته یه کم آدم میترسه ولی چاره چیه ! شما تو سایتای انگلیسی هم مدنظرتو سرچ کن بررسی ها شونو خیلی تکنیکی نوشتن بهتر از فارسی هاس  این لینک رو چک کنید:

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/8264-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1/page304

اینجا من سوال پرسیدم گفتن سامی بهتر هس و پیکسل سوخته بیشتر تو ایسوس دیده میشه ! ولی من نه حرفای اونارو باور دارم و نه حرفای کسی که ایسوسو گنده میکنه برید بررسی ها رو بخونید ویدیوهاشو تو یوتوب ببینید 

چون خودمم گیر کردم تو خریدم دارم شما رو هم راهنمایی میکنم میدونم آدم سردرگم میشه ولی به هر حال باس دلو به دریا زدو خرید 

درضمن این مدلی که گفتم 23.6 اینچ هس ! 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

کدوم مدل از نزدیک‌دیدید؟

به بنده حق بدید اینجا شیراز امکانات نسبت به تهران کمتره

برای تست ندیدم سامسونگ‌بذارن ببینیم کیفیت تصویر چطوره

البته یکی همین مدل سامسونگ گرفته بود سه تا پیکسل سوخته پیدا کرده بود گارانتی گفته بود طبیعیه مشکلی نیست کلا مانیتورهای مونتاژ ایران قبول ندارم

فافا داره قیمت هم مناسب. تازگی خریده‌ام. 

لینک به دیدگاه

فافا داره قیمت هم مناسب. تازگی خریده‌ام. 

همین سامسونگ منظورتونه؟

الان لیست امروز دیدم این مدل نداشت

ویرایش شده توسط rezrez
لینک به دیدگاه

همین سامسونگ منظورتونه؟

الان لیست امروز دیدم این مدل نداشت

نه ایسوس رو گفتم. داخلی ۲۰۹ رو بگیر. می‌تونی برای اونهایی هم که ندارن سفارش بگذاری. 

لینک به دیدگاه

نه ایسوس رو گفتم. داخلی ۲۰۹ رو بگیر. می‌تونی برای اونهایی هم که ندارن سفارش بگذاری. 

بابا این فافا ایسوس این مدل داره میده 1040  تومن فروشگاه لیون میده 990 تومن

لینک به دیدگاه

بابا این فافا ایسوس این مدل داره میده 1040  تومن فروشگاه لیون میده 990 تومن

نمی‌دونستم لیون داره. اون موقع که من گرفتم فروشگاه لیون نداشت. با یک چونه‌ی کوچیک ۹۶۰ گرفتم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ختم کلام اگه مشکل مالی ندارید همون ایسوس رو بگیرین البته اینم بگم که پیکسل سوخته تو هر مانیتوری ممکنه باشه و بیشتر از 3 تا رو گارانتی ها تعویض یا تعمیر میکنن ولی کمتر از اون دیگه باس بسوزی و بسازی من خودم تبریز هستم اینجا اصلا مانیتور در این حد نیس فعلا دارم میگردم مجبورشدم از لیون میگیرم به خاطر همون پیکسل سخوته یه کم آدم میترسه ولی چاره چیه ! شما تو سایتای انگلیسی هم مدنظرتو سرچ کن بررسی ها شونو خیلی تکنیکی نوشتن بهتر از فارسی هاس  این لینک رو چک کنید:

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/8264-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1/page304

اینجا من سوال پرسیدم گفتن سامی بهتر هس و پیکسل سوخته بیشتر تو ایسوس دیده میشه ! ولی من نه حرفای اونارو باور دارم و نه حرفای کسی که ایسوسو گنده میکنه برید بررسی ها رو بخونید ویدیوهاشو تو یوتوب ببینید 

چون خودمم گیر کردم تو خریدم دارم شما رو هم راهنمایی میکنم میدونم آدم سردرگم میشه ولی به هر حال باس دلو به دریا زدو خرید 

درضمن این مدلی که گفتم 23.6 اینچ هس ! 

دوست عزیز فکر میکنم چیزی که شما در کل مد نظر نگرفتید اینه که سامسونگ و الجی مونتاژ ایران هست و خیلی با اونی که تو سایتها و ریویو ها میبینی فرق داره و حتی مدل هایی وجود داره که فقط تو ایران میبینی و اصلا تو سایت ها پیدا نمیشه ولی ایسوس کاملا وارداتیه بنا براین خیلی رو حرف پیکسسل سوخته حساب نکنین .

من خودم برای یک سیستم که باهاش کارای سبک و وبگردی انجام میدم IPS الجی گرفتم و راضی هم هستم ولی برای سیستم قوی ترم که گیم میزنم و نیاز به پاسخدهی کم داره ایسوس گرفتم و از اون هم راضی هستم ولی در کل کیفیت ساختشون با هم قابل مقایسه نیست .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فکر میکنم چیزی که شما در کل مد نظر نگرفتید اینه که سامسونگ و الجی مونتاژ ایران هست و خیلی با اونی که تو سایتها و ریویو ها میبینی فرق داره و حتی مدل هایی وجود داره که فقط تو ایران میبینی و اصلا تو سایت ها پیدا نمیشه ولی ایسوس کاملا وارداتیه بنا براین خیلی رو حرف پیکسسل سوخته حساب نکنین .

من خودم برای یک سیستم که باهاش کارای سبک و وبگردی انجام میدم IPS الجی گرفتم و راضی هم هستم ولی برای سیستم قوی ترم که گیم میزنم و نیاز به پاسخدهی کم داره ایسوس گرفتم و از اون هم راضی هستم ولی در کل کیفیت ساختشون با هم قابل مقایسه نیست .

در واقع اولش اونو در نظر گفته بودم از مونتاژ بودنش می ترسیدم ولی از خریدارا که پرس و جو کردم دیدم مشکلی نداره کیفیتش خوبه 

فرقی ندارن با تو سایتای خارحی راجع به پایه ثابت بودنش مردد بودم واسه همین می پرسیدم سامسرویس مدل جدیدی از خودش ارائه نداده فقط اسمشونو عوض کرده همشون ساخت سامسونگ هستن و فقط اینجا مونتاژ میشن و سامسونگ مستقیم اینجا نظارت داره رو ساختش شما ریویوهای s24d590 رو ببین محشره اصلا کم حاشیه تر ازین نمیتونی پیدا کنی جوری شده که به مدل دیگه ای نمی تونم نگا کنم اصلا 

لینک به دیدگاه

در واقع اولش اونو در نظر گفته بودم از مونتاژ بودنش می ترسیدم ولی از خریدارا که پرس و جو کردم دیدم مشکلی نداره کیفیتش خوبه 

فرقی ندارن با تو سایتای خارحی راجع به پایه ثابت بودنش مردد بودم واسه همین می پرسیدم سامسرویس مدل جدیدی از خودش ارائه نداده فقط اسمشونو عوض کرده همشون ساخت سامسونگ هستن و فقط اینجا مونتاژ میشن و سامسونگ مستقیم اینجا نظارت داره رو ساختش شما ریویوهای s24d590 رو ببین محشره اصلا کم حاشیه تر ازین نمیتونی پیدا کنی جوری شده که به مدل دیگه ای نمی تونم نگا کنم اصلا 

من کلی گفتم و مد نظرم مدل خاصی نبود و اگه امکان این بود که شما مونتاژ کره رو با مونتاژ مالزی و مونتاژ ایران مقایسه کنی متوجه حرف من میشدی .

ولی در کل هم گفتم برای خرید قطعه در ایران اول باید ببینی چه کاری میخوای باهاش انجام بدی دوم بودجت چه قدر هست و بعد سلیقه و کیفیت رو مد نظر بگیری و به نظرم خیلی وقتا نمیصرفه فقط به خاطر کیفیت ساخت دویست سیصد تومن پول اضافه بدی .

مهمترین اصل اینه که تو میخوای از اون وسیله استفاده کنی پس از هر کدوم لذت میبری اون رو بخر و کار نداشته باش دیگران چی میگن ، گفته های دیگران فقط توصیه است نه حکم .

لینک به دیدگاه

من کلی گفتم و مد نظرم مدل خاصی نبود و اگه امکان این بود که شما مونتاژ کره رو با مونتاژ مالزی و مونتاژ ایران مقایسه کنی متوجه حرف من میشدی .

ولی در کل هم گفتم برای خرید قطعه در ایران اول باید ببینی چه کاری میخوای باهاش انجام بدی دوم بودجت چه قدر هست و بعد سلیقه و کیفیت رو مد نظر بگیری و به نظرم خیلی وقتا نمیصرفه فقط به خاطر کیفیت ساخت دویست سیصد تومن پول اضافه بدی .

مهمترین اصل اینه که تو میخوای از اون وسیله استفاده کنی پس از هر کدوم لذت میبری اون رو بخر و کار نداشته باش دیگران چی میگن ، گفته های دیگران فقط توصیه است نه حکم .

:clapping:  دقیقا اینطوره من خودم خیلی ریویو و نظرات اساتیدو خوندم ولی آخر سر به عقل خودم رجوع کردم  ایشالا فردا اگه بشه میرم همین s24d595 رو میگیرم نمایندگیش نداشت میمونه واسه شنبه که از تهران سفارش بدم (جناب حسینی گل)

لینک به دیدگاه

:clapping:  دقیقا اینطوره من خودم خیلی ریویو و نظرات اساتیدو خوندم ولی آخر سر به عقل خودم رجوع کردم  ایشالا فردا اگه بشه میرم همین s24d595 رو میگیرم نمایندگیش نداشت میمونه واسه شنبه که از تهران سفارش بدم (جناب حسینی گل)

انشاالله به سلامتی @};-

لینک به دیدگاه

منم تسلیم شدم

دستام بالاست

میخوام سامسونگ بخرم  فقط پایه ثابتش منو نگران میکنه

لینک به دیدگاه

منم تسلیم شدم

دستام بالاست

میخوام سامسونگ بخرم  فقط پایه ثابتش منو نگران میکنه

دوست عزیز همین الان بهم پاسخ دادن از بخش فنیشون که هر دو مدل خم میشن :

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/8264-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1/page308

من هم s24d5959 رو خواهم خرید شما هم اینو بخرین موفق باشین  @};-

لینک به دیدگاه

سلام

بلاخره امروز رسید دستم پایه اون خیلی کم خم میشه

کیفیت صتویرش بد نیست اما نمیدونم چرا به رسیور که وصلش میکنم کیفیت تصویر تاریک میشه

سی دی همراه  مانیتور نصب کردم  بصورت نرم افزاری میشه کالبره کرد

میشه بهترین تنظیم را برای این مانیتور سامسونگ بگید؟

لینک به دیدگاه

گیم مودش تو بازی حرف نداره من که خیلی خوشم اومد!!

چقدر بالا و پایین میکنه ؟

10 درجه میشه ؟

گیم مود کارش چیه؟

لینک به دیدگاه

والا من که خریدمش فعلا باهاش مشکلی ندارم هنوز گیمی نزدم منتظر gta v هستم تا تستش کنم ولی تو حالت کلی وقتی می بینم یا مثلا فیلم میبینم این حالت گیم مود دلچسب نیس رنگش بد میشه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...