رفتن به مطلب

مشاوره در انتخاب کیبرد تایپینگ و ماوس بیسیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان عزیزم

همونطور که میدونید من زیاد مینویسم و خب کیبردهای ارزون قیمت و معمولی خیلی رو مُخن.هم از نظر صدا هم سختی.

یه کیبرد مناسب برا نوشتن میخوام که هم نرم باشه هم کم/بی صدا،البته هرچقدر ارزونتر بهتر چون نمیخوام خیلی هزینه کنم

پس دکمه ها نرم و کم صدا باشن همین(ارگونومیک هم باشه بد نیست)

بودجه خاصی هم مد نظرم نیست اما هرچی کمتر عالیتر-فکرنمیکنم بتونم مکانیکی تهیه کنم :D 

خودم اینا رو در نظر گرفتم:

http://lioncomputer.ir/product/858/Microsoft+Natural+Ergonomic+4000/

http://lioncomputer.ir/product/861/Microsoft+Comfort+Curve+3000/

لطفا یه ماوس بیسیم حداکثر تا 60 تومن هم معرفی کنید

توضیح:یه مقدار انگشتای دستم درازن :D

@};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

همونطور که میدونید من زیاد مینویسم و خب کیبردهای ارزون قیمت و معمولی خیلی رو مُخن.هم از نظر صدا هم سختی.

یه کیبرد مناسب برا نوشتن میخوام که هم نرم باشه هم کم/بی صدا،البته هرچقدر ارزونتر بهتر چون نمیخوام خیلی هزینه صرف کنم

پس دکمه ها نرم و کم صدا باشن همین(ارگونومیک هم باشه بد نیست)

بودجه خاصی هم مد نظرم نیست اما هرچی کمتر عالیتر-فکرنمیکنم بتونم مکانیکی تهیه کنم :D 

@};- @};- @};- @};-

سلام

اگر جنس خوب و خوش قیمت میخوای من خودم به شخصه از محصولات  A4TECH مخصوصا کیبوردهاش کاملا راضی هستم

4-5 سالی هست که A4TECH x7 G700 دارم

(KD-800L)Backlight Keyboard یه نگاهی بهش بنداز

لینک به دیدگاه

من برای تایپ از logitech k360 استفاده می کنم. mk520 هم دارم و دو تا از صفحه کلیدهای ارگونومیک رو هم آزموده ام. به شخصه متوجه برتری شون نشده ام. صفحه کلید مکانیکال نوع آبی هم داشتم که ازش خرسند نبودم. البته اون وقتها نمی دونستم سوییچ هاش آبی هست و فکر می کنم اگر پیش از خریدش مقاله آرمین رو خونده بودم نوع قهوه ای رو می خریدم. اگر انگشتهات مانند من کوچک هست k360 رو توصیه می کنم. طراحی کلیدهاش طوری هست که خطا رو کم می کنه. نمی دونم چی بش می گن island یا هر چیز دیگه. شبیه چیکلت اپل.

اگر انگلیسی تایپ می کنی بد نیست جیدمانهای dvorak و colemak رو هم بیازمایی. نمی دونم برای فارسی م چیدمانهای مشابه عرضه شده یا نه. ین چیدمانها برای وقتی خوبه که همیشه بخوای با صفحه کلید خودت کار کنی.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

موس هم اگر اهل بازی نیستی یکی از بی سیم های سبک لاجیتک رو بگیر. عمر باتری خیلی خوبه و خوشدست اند. یک فهرست از وزن شون دارم فردا که رفتم سرکار می گذارم اینجا.البته بگو با موش کوچک آسوده تر هستی یا بزرگ.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از هردو شما دوستان عزیزم

انگشتام باریک و کمی درازن( :D )

نهایتا کیبرد تا 100 و ماوس هم 60

@};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

Mk 520 موش و صفحه کلید با هم هست. اگر با طراحی ش مشکلی نداری حدود 200 تومان هست. موشش که عالیه.
اگر صفحه کلید و موش مجزا می خوای اینها رو بررس
M187 موش کوچک نوتبوکی، کم مصرف
M185 متوسط کوچک حدود 95 گرم با باتری
M235 متوسط حدود 95 گرم با باتری، کم مصرف
M325 متوسط کمی بزرگ حدود 105 گرم با باتری، کم مصرف. کلیک وسطش برخی وقتها خطا داره.
صفحه کلید mk360 مربع ساده و کوچک مناسب دستهای کوچک. البته یک دوست به قول خودش خردست هم دارم که داره و خیلی ازش خرسنده. صفحه کلیدهای بالا هر دو دکمه ی خاموش و روشن دارند و k360 نور caps lock دارد که به ویژه برای رمز وارد کردن سودمنده.
اگر با سیم و کلیدهای ماکرو می خوای g110 لاجیتک هم هست که قیمت ندارم.

لینک به دیدگاه

درود من خودم a4tech kd-600l دارم خیلی جالب نیست و کلا دنبال  کیبوردهایی که دکمه هاشون زیادی نرمه نباش(مثل همین kd600 یا cougar 200k) از نظر سروصدا هم تفاوت آنجنانی با مدل های عادی ندارند.

اگه بودجتونو یکم بیشتر کنین از نظر  http://lioncomputer.ir/product/4581/A4Tech+Bloody+B120+Back-light+FA+Layout+Gaming+Keyboard/

بخرین(البته باید از بازار تهیه کنین)

این صفحه رو هم نگاه کنین(میتونین comboی موس و کیبورد وایرلس هم بردارین به کار شما میاد)

http://www.digikala.com/Search/Category-Keyboard/#/Category-Electronic-Devices/Category-Computer-Parts/Category-Keyboard/MaxPrice-150000/

لینک به دیدگاه

یک نکته ی مهم دربارهی صفحه کلید بی سیم. دقت کن که چراغ caps lock داشته باشه. چون خیلی هاشون ندارن. البته برنامه هایی هست که روی نمایشگر سه تا چراغ( scroll lock caps lock num lock) رو بهت می دن. ولی فکر کنم برای تایپ و نیز رمز وارد کردن روی بدنه بهتر باشه. k360 داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدترین چیز خرید همین کیبورد و موسه

انتخابشون از باقی قطعات سخت تره

چونکه ادم باید طبق دست و نشستن خودش کیبورد و موس رو انتخاب کنه

خیلی وقتا شده کیبورد و موس گرون خریدم ولی اصلا به حالتهای من نمیخورد

لینک به دیدگاه

کلیدهای رده ی mk2xx روان نیستند. دکمه ی خاموش و روشن روی موش و صفحه کلید نیست. البته باز هم عمر باتری قلیایی برای صفحه کلید بیش از یک سال و برای موش بیش از دو ماه است.

چراغ caps lock هم ندارند که به ویژه هنگام پر کردن فرمهای شامل رمز این کاستی حس خواهد شد.

لینک به دیدگاه

خبات جان به نظر من Cougar 200K با قیمت 120 خیلی عالیه کلید های نرمی داره و برای تایپ عالیه! :x

http://lioncomputer.ir/product/5101/COUGAR+200K+Gaming+Keyboard/#prettyPhoto

لینک به دیدگاه

کلید خاموش و روشن داره هم برا موس هم برا کیبورد.

من خودم پارسال ام کی 220 داشتم کلید هاش نرم بود خداییش فقط گیرایی کیبورد اگه دانگل رو پشت کیس میزدم زیاد جالب نبود.

یه چند ماهی داشتم باطری تکون نخورده بود

جدیدا بش افزوده‌ان. قدیمی‌هاش اونهایی که من دیده‌ام نداشتن. ۲۲۰ و ۲۶۰ و ۲۷۰. سپاس از تذکرت. یک ایراد دیگر هم تاخیر گهگاهی کلیدهاست. اما با توجه به قیمت به صرفه‌ هستند.

لاجیتک همه ی محصولهایی‌ش که من دیده‌ام کم مصرف‌اند. جز k800 که اونهم با توجه به نور زمینه پذیرفتنی‌ هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...