رفتن به مطلب

Crysis1 یک یه مرحلش گیر کردم(چهارشنبه 2 اردیبهشت)

S_SAEED2010
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کسی به سمتم تیراندازی نمیکنه - فقط من و این  قول بیابونی هستیم اون سفینه خودی هم اونورشه

دقیقا همین یه حالتو داره فقط :دی

اون دختره که با ساکو سوار ویتول ه (هلنا روزنتال لامصب حفظم کل بازی رو :دی ) اول بهت میگه اون 4 تا cannon رو بزن که بتونه بیاد نزدیک حالا شما میگی شما هستی و اون سفینه و غول یعنی cannon ها رو زدی

بعد  دختره شیلد غوله رو جم میکنه اون موقع هست که باید از اون اسلحه اتمی که از توی کشتی برداشتی روش قفل کنی و بهش شلیک کنی 3 بار هم باید این کارو بکتی یه بار واسه بازوی راستش یه بار چپ یه بار هم خودش هردفعه هم اول اون شیلدش رو از کار میندازه بعد شما باد شلیک کنید

ویرایش شده توسط const@ntin
لینک به دیدگاه

فکر کنم شما هم اشتباه منو انجام دادی...  :D

برای پایان رسوندن این مرحله، نیاز به یه تفنگ هست که تو اسمش Canon هست دقیقا یادم نیست اسمش ولی خیلی قوی هست و داخل کشتیه، قبل از اینکه این سفینه حمله کنه و توی کشتی هستید(نه روی عرشه) باید برش دارید.

شما روی تخت نشستید اول مرحله که یه سری کارها روتون انجام میشه و بعدش فضایی ها حمله میکنن و از روی تخت بلند میشید، قبل از اینکه برید بیرون کشتی، یه آبجکتیو هست که باید اون سلاح x canon رو بردارید.

اگر بر نداشتید، از یه سیو قبل از حمله فضایی ها شروع کنید که فکر کنم تنها سیو موجود همون اول مرحله باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من با راکت وقتی دهنش رو باز میکنه قفل کن   بزن توی دهنش چند تا --با اون تفنگ مخصوص که نومد بهت میده -مینی لانچر  اتمی  کارش تمامه یادش بخیر 37 بار بردم تا اخر کرایسس رو

لینک به دیدگاه

دوست من با راکت وقتی دهنش رو باز میکنه قفل کن بزن توی دهنش چند تا --با اون تفنگ مخصوص که نومد بهت میده -مینی لانچر اتمی کارش تمامه یادش بخیر 37 بار بردم تا اخر کرایسس رو

جدی 37 بار تمومش کردی

من به عمرم 37 تا بازیو کامل تموم نکردم بعد یک بازی و 37 بار تا آخر رفتی، فک کنم این اخریا چشم بسته تمومش میکردی خخخخخخخ

دیگه بدتر از همه تعداد دفعات تموم کردنشو هم میشمردی :-o

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدی 37 بار تمومش کردی

من به عمرم 37 تا بازیو کامل تموم نکردم بعد یک بازی و 37 بار تا آخر رفتی، فک کنم این اخریا چشم بسته تمومش میکردی خخخخخخخ

دیگه بدتر از همه تعداد دفعات تموم کردنشو هم میشمردی :-O

کرایسس یک برای ما در زمان ما یک بازیی بود که دیگه هرگز تکرار نمیشه  اولا ویندوز ویستا عرضه شده بود بازی های DX10 داشتن می آمدن هیچ بازی روی هیچ پلتفرمی به پای کرایسس نمیرسید و تازه کرایسس انحصاری PC بود- کارت 8800 الترا را از برند اسپارکل گرفتم فقط برای کرایسس-- صحبت 550 هزار تومان بود برای  فقط اجرای کرایسس -! سال 85-86 بود فکر کنم - خلاصه کرایسس یک علاوه بر اینکه یک شاهکار از بعد گیم پلی و تجربه یک بازی کماندویی اول شخص  با المان های open world  بود  انصافا آدم را یاد تجربه اولین بار دیدن فیلم پریداتور جان مک تیرنان میاندازه آی با اون فیلم ارنولد زندگی میکنیم ما-

خلاصه یک رویا بود برای طرفداران علمی تخیلی - گارافیک بازی هم که هنوز تازه به نظر می یاد اوج قدرت pc بود -نه 37  که نه ولی 15 باری بازی کردیم آره تمام سوراخ وسنبه های بازی رو روی نهایت درجه سختی هم رفته بودیم .

لینک به دیدگاه

دوست من با راکت وقتی دهنش رو باز میکنه قفل کن   بزن توی دهنش چند تا --با اون تفنگ مخصوص که نومد بهت میده -مینی لانچر  اتمی  کارش تمامه یادش بخیر 37 بار بردم تا اخر کرایسس رو

دقیقا همینه

یه لانجر اتمی شارژی که هر چند ثانیه برای شلیک شارژ میشه رو باید داشته باشه

گلوله هاش گمون کنم آبی رنگه و اون رباط غول پیکر باید حتما تو صورت و دهنش بزنی چون هیچ جاش تاثیر نداره

سال 87 یادش بخیر تمومش کردم هنوزم با ته جزییاتش کارت گرافیک ها رو به زانو در میاره

لینک به دیدگاه

کرایسس یک برای ما در زمان ما یک بازیی بود که دیگه هرگز تکرار نمیشه  اولا ویندوز ویستا عرضه شده بود بازی های DX10 داشتن می آمدن هیچ بازی روی هیچ پلتفرمی به پای کرایسس نمیرسید و تازه کرایسس انحصاری PC بود- کارت 8800 الترا را از برند اسپارکل گرفتم فقط برای کرایسس-- صحبت 550 هزار تومان بود برای  فقط اجرای کرایسس -! سال 85-86 بود فکر کنم - خلاصه کرایسس یک علاوه بر اینکه یک شاهکار از بعد گیم پلی و تجربه یک بازی کماندویی اول شخص  با المان های open world  بود  انصافا آدم را یاد تجربه اولین بار دیدن فیلم پریداتور جان مک تیرنان میاندازه آی با اون فیلم ارنولد زندگی میکنیم ما-

خلاصه یک رویا بود برای طرفداران علمی تخیلی - گارافیک بازی هم که هنوز تازه به نظر می یاد اوج قدرت pc بود -نه 37  که نه ولی 15 باری بازی کردیم آره تمام سوراخ وسنبه های بازی رو روی نهایت درجه سختی هم رفته بودیم .

من اونموقع برای این بازی Sparkle 8800 GTS 512MB خریدم، اورکلاک رو بخاطر این بازی یاد گرفتم  :D

اور میکردم، گرافیک رو میبردم بالاتر، تو کفش میموندم، تا حدی که گرافیک Not Responding میداد  :laughing:

لینک به دیدگاه

عحب بزن بزنی شده! همه میگن بزن تو دهنش!!!!! بی چاره غول Crysis!

دمت گرم رضا جان - وقعا خاطری با این Crysis داریم

من اون موقه که S.T.A.L.K.E.R هم اومده بوده یک دونه ASUS nVIDIA Geforce 8800GTX با طرح Gohst Recon خریدم!اون موقع بچه مایه دار بدیم!

من به شخصه حدود 5 بار بازی کردم و اولین روزی GTX970 گرفتم بازی رو نصب کردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم مرحله رو کشتی اون غول فضاییه نزدیک 2 ساعت بهش تیر میزدم اون موقع فکر نمیکردم بازیم مشکل داره تا الان که منو یادم انداختی!فکر کنم کرکت مشکل داره من که کرای یک رو تموم نکردم ورژن دو رو یادم نمیاد اما یک بازی بود همونطوری مشکل داشتم با کرک حل شد بعد اونجا فهمیدم مشکل کرای 1 از کرک بوده !کراسیس دو رو یادم نیست اما کراسیس 3 هم مشکل غول آخر داشتم و با کرک حل شد.کرکت رو عوض کن مشکلت حل شد اخر کرای 1 هم برام تعریف کن تو همین تاپیک چون یادم انداختی خخخخ

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...