رفتن به مطلب

گیگابایت یا ایسوس؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من امروز پول جورکردم رفتم برای خرید مادربرد گیگابایت اچ97 دی 3 اچ چندتا فروشگاه بزرگ رفتم نداشتن این مدلو بعد همشون پیشنهاد دادن چرا میخوای گیگا بگیری مگه میخوایی پولتو بریزی دور گفتم چطور مگه گفتن ضعیفه فقط ایسوس بگیر الان توش موندم چکار کنم بعدی این همه مدت که پول جور کردم الان اینو بهم میگن الان اگه بخوام یه مدل ایسوز اچ 97 بگیرم باید حداقل 200 تومن دیگه بزارم رو پولم نمیدونم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکیشون گفت گیگابایت زود معیوب میشه مجبور میشه ایسوس بخری الان نمیدونم چکار کنم؟

به حرفشون اعتماد کنم یا اینکه چون گیگابایت اون مدلی که من میخواستم نداشتنو گفتن بدرد نمیخوره؟ 

این همون مدلیه که من رفتم بخرم

لینک به دیدگاه

نمی دونم کاربری رایانه ات چیه. این رو هم در نظر بگیرhttp://lioncomputer.ir/product/5015/MSI+H97M-E35+LGA1150+H97+Mainboard/

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اول از همه باید بگم مادربورد های Gigabyte-ASUS-MSI همشون به معنای واقعیه کلمه عالین

اونایی که گفتن گیگابایت زود معیوب میشه خیلی ببخشید مغز خودشونه که معیوبه !  :D

تو سال 2014 گیگابایت کمترین میزان بردهای مرجوعی رو در سراسر دنیا داشته. بهترین بردهای موجود رو داره گیگابایت میزنه دوست عزیز . گیگابایت بیشترین تمرکزش رو قسمت تولید مادربرده !

99% فروشنده ها اول میبینن چی رو دستشون مونده بعد طبق موجودی خودشون نظریه صادر میکنن ! 

تو خرید برد گیگا شک نکن

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم با نظر اقا مهدی کاملا موافقم، ایسوز و بقیه برندها تکنولوژی رو از گیگابایت به ارث بردند،حالا گیگا شد برد معیوب!!!! جالبه.

لینک به دیدگاه

در تایید نظر دوستان

هیچ سازنده ای همه چیزش عالی و بی نقص نیست. در واقع عالی و بی نقص معنی نداره.باید متناسب با کاربردت محصول رو برگزینی.

لینک به دیدگاه

نمیشه با استناد به حرف یک فروشنده گفت فلان بورد زود معیوب میشه!

ولی تفاوت زیادی ندارن!

چه پردازنده ای قراره روی بورد استفاده بشه؟

در کل به نظرم بهترین در اون رده قیمتی Asrock H97 Performance هست!

لینک به دیدگاه

با سلام

البته من خودم ایسوس رو ترجیه میدم اما برند گیگابایت رو آواژنگ گارانتی میکنه که در شش ماه اول تولید در صورت بوجود اومدن مشکل مین برد رو با نو تعویض میکنه ... برای همین به شما گیگابایت رو پیشنهاد میدم .

ویرایش شده توسط Far Cry
لینک به دیدگاه

سلام کد.مشون بهتره gah61

or

asush81

برا بازی نمیخوام

عزیز یه وقت زحمت نشه یه دو سه تا کاراکتر بیشتر تایپ کنی ما بفهمیم دقیقا" چی با چی مقایسه شده.

الان H61 که دیگه سن بابا بزرگ رو داره و H81 بهتره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این 2 مدل رو هم در نظر داشته باش من خودم از هر دوتاش برای مشتری بستم و با هاشون کار کردم واقعا عالین هم از نظر اورکلاک وهم از نظر سازگاری با قطعات و برای گیم زدن هم خوب جواب میدن

http://lioncomputer.ir/product/4218/ASUS+H97-Pro+LGA1150+H97+Mainboard/#prettyPhoto

http://lioncomputer.ir/product/4039/GIGABYTE+H97-Gaming+3+LGA1150+H97++Mainboard/

ویرایش شده توسط Aventador J
لینک به دیدگاه

سلام

اون کسی که میگه گیگا زود معیوب میشه فوق العاده کم عقله

ایسوس و گیا جفتشون جزء بهترینان از هر برندی دلت میخواد خرید کن به حرف همه جور فروشنده ای گوش نکن میخوان جنسی که خودشون دارن رو بفرشون

لینک به دیدگاه

هیچ وقت درک نکردم که چزا این asrock اینقد با بی مهری مواجه میشه یه نیم نگاهی به این مدل داشته باش :

http://lioncomputer.ir/product/4019/ASRock+FATAL1TY+H97+Performance+LGA1150/

لینک به دیدگاه

کلا ابدا نباید از 90درصد فروشنده ها مشاوره بگیری چون اکثرا مشاورشون جهت داره و خیلی چیزهای دیگه!

انتخاب مین هم بستگی به کاربردتون داره

اگه کاربرد عادی داری و برای کارای روزانه میخوای و میخوای ب نسبت کم هزینه کنیmsi H97m-e35 رو بگیر با 315 تومن.

اگرم کارت گیمه(که احتمال قوی هم اینطور باید باشه)msi H97 Gaming3 رو بگیر با قیمت 430 تومن.

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

سلام با عرض پوزش از کاسبا بعضی از این کاسبا و یا اکثرشون فکر این هستند که جنسی که دارنا آب کنن و بفروشن حالا اگه تو ایسوس میخواستی و اونا گیگابایت داشتن میگفتن ایسوس نخر مگه میخوای پولتا بریزی دور شما باید مشاوره را از استید همین سایت بگیری تا چند مدل را معرفی کنن که بالاخره یکیشون تو بازار پیدا بشه

لینک به دیدگاه

گيگا اون مدل هاى 775 يه سرياشون از همون اول مشکل بايوس داشتن. يه داستان تو يه سايت خوندم که يه شخصي از خارج کشور يه کشتي مين گيگا اورده بود از اون قديميا و حدود 80 درصدشون مشکل داشتن و تو فروششون دچار مشکل شدن. بعد يه شخصي اونارو به قيمت مفت خريد و اون سالمارو فروخت و اون خرابارو واسه تعمير گذاشت. درست متوجه نشدم ولي همين باعث شد که مردم اون شهر گيگا نخريدن ديگه.

اينو ميخوام بگم من خودم اوين مينم گيگا 478 بود که 5 سال کار داد و بعدش به خاطر يه اتصالي تو مدار که با سهلنگارى خودم بود سوخت.

ولي در کل من تعريف گيگا رو خيلي شنيدم و واسه همينه که تو اکثر فروشگاه ها بيشتر ايسوز و گيگا کار ميکنن. اگه کارت گيمه h97 gaming 3 بخر و اگه نيست asus z87-k هم خوبه.

لینک به دیدگاه

فقط گیگا بایت  شک نکن   ایسوز هم خوبه یعنی تفاوت آنچنایی ندارن  ولی گیا داشتم و دارم و تاحالا به مشکلی برنخوردم

فقط نسبت به کاربریتون انتخاب کن  

موفق باشین

لینک به دیدگاه

من تا حالا از سه تابرند msi و giga و asus مین داشتم از هر سه تاشونم راضیم خیلی نباید حساس هر برندی تو هر رنج قیمتی مادربرد خوب داره

لینک به دیدگاه

سلام ممنونم از راهنمایی و نظرات باارزشتون

گیمر نیستم کار گرافیکی هم نمیخوام بکنم حالا ممکنه گاهی اوقات نیاز به ویرایش یا ساختن یه کاور تبلیغاتی با شه که بخوام به فوتوشاپ کار کنم و بعضی وقتا یه تایم کمی رو بشینم بازی کنم اما کار اصلیم محاسباتی هست که نیاز به پردازنده نسبتا خوب دارم مثلا ای 5 مدل 4460.کار اصلیم تنظیم و ساخت موزیک هست که با نرم افزارای مخصوص خودش کار میکنم نیاز چندانم به گرافیک نداره فقط سی پی یو و رم مهمه حالا هارد با فضای بالا هم که جای خودشو داره.

برای این کار خودم مادربرد 

و

سی پی یو 

انتخاب کردم نمیدونم انتخاب خوبی هست یا نه؟

رمم  نمیدونم چی انتخاب کنم حداقل باید 8 گیگ داشته باشم که میخوام دوتا 4 گیگ باشه بعدا هم 8 گیگ دیگه اضافه کنم بنظر شما چی انتخاب کنم که با این قطعات مچ باشه قیمتش مناسب باشه؟ اصلا باید چه باسی باشه؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...