رفتن به مطلب

VGA Extender

Recommended Posts

سلام

من میخوام 1 مانیتور رو که کنار کیس هست به همراه دو مانیتور دیگه (با فاصله 20متر از کیس) همگی به یک کیس وصل کنم تا همگی یک تصویر رو نشون بدن

یکی از دوستام یه VGA Extender بهم داد اما چون هر مانیتور 20 متر کابل بهش وصله واسه همین نویز زیاد داره.

حالا میخوام ببینم اصلا میشه اینکار رو بصورت بیسیم کرد؟ شکلش رو کشیدم تا دقیقا متوجه منظورم بشید.

post-6593-127482370561_thumb.png

اگر چنین چیزی ممکن هست لطفا قیمت، آدرس یا شماره تلفن فرد یا شرکت مورد نظر رو بهم بدید چون قصد خرید دارم.

موضوع بعدی اینکه اگه بخوام حالا بیسیم رو کنار بزاریم و اینکار رو با یه VGA Extender کابلی انجام بدیم، آیا دستگاهی هست که بالای 20 متر تصویر واضح و عالی بده؟

دستگاهی خوب و با پدر مادر دار بخرم چه مارکی چه مدلی از کجا ... لطفا آدرس و شماره تلفن بهم بدید.

اگه شرکت باشه خوب بهتره اما در کل به شرط میخرم. اگه تصویر واضح نباشه پس میدم.

رو کیس یه VGA Fx5200 هست که یه پورت VGA و یه پورت DVI داره و همه مانیتور ها هم پورت VGA دارن (پورت DVI ندارن)

راستی، مانیتورها از این LCD TV های ال جی هستن. همون ال سی دی های کامپیوتر که تیونر داخلی هم دارن.

اگه راه حل دیگه ای هم داشته باشید ممنون میشم

مرسی

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم بصورت بی سیم قبلا یکی از دوستان برای تلویزیون این کار و کرده بود چون تلوزیون گیرنده داره پس باید مانیتور گیرنده داشته باشه که بتونه تصویر رو بگیره . اگر چنین چیزی پیدا کردید میتونید روش کار کنید . در مورد 20 متر کابل بنده هم چندین بار این کار و برای مشتریهام انجام دادم که همه پستگی به نوع اسپلیتر داره اسپلیتر خوب نویز ایجاد نمیکنه البته خیلی کم ایجاد میکنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...