رفتن به مطلب

دانلود Grand Theft Auto V (GTA-V) PC Game+جدیدترین کرک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خب این همونیه که خیلی از سایتای دیگه گذاشتن.کجا نوشته کرک شده؟ تو تیترش که اسمی از کرک نبرده

بابا unlocked ینی باز شده دیگه ینی کرکه.

لینک به دیدگاه

اینا هست داخلش کرکش کو ؟  =))

45454545454.jpg

565566556.png

بابا این فایل کرک شدس ینی خودش فایل dll و کرک رو جایگزین کرده.

لینک به دیدگاه

اینا هست داخلش کرکش کو ؟  =))

45454545454.jpg

565566556.png

کرک اون پایینه پایینه نمیشه دید  =))

لینک به دیدگاه

بابا این فایل کرک شدس ینی خودش فایل dll و کرک رو جایگزین کرده.

احتمالش هست  :-? نمیشه بعضی فایل ها دانلود کرد ؟ جایگزین کرد ؟ 

http://soft98.ir/internet/download-manager/16616-LoadScout.html

این برنامه کمک میشه گرفت اما کدوم فایله ؟ 

لینک به دیدگاه

کرک اون پایینه پایینه نمیشه دید  =))

نه این مدل کرک  همراه داره  انگار من دانلود نکرده بودم این مدل  :laughing:  :D  

لینک به دیدگاه

احتمالش هست  :-? نمیشه بعضی فایل ها دانلود کرد ؟ جایگزین کرد ؟ 

http://soft98.ir/internet/download-manager/16616-LoadScout.html

این برنامه کمک میشه گرفت اما کدوم فایله ؟ 

دمت گرم بذار تست کنم.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

:-?

من در کل گیج شدم  :D   گویا کرک نداره چیزیی توش نبود گشتم نگردید چیزیی توش نیست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

:-?

من در کل گیج شدم  :D   گویا کرک نداره چیزیی توش نبود گشتم نگردید چیزیی توش نیست 

تو این فایل 58گیگی ، فایل جدیدی نمیبینم که تو نسخه بقیه سایتا نباشه

لینک به دیدگاه

تو این فایل 58گیگی ، فایل جدیدی نمیبینم که تو نسخه بقیه سایتا نباشه

این همون نسخه هست که همه سایت ها گذاشتن سرکاریی هست  (*)

لینک به دیدگاه

akhe man migam chera ye site crack baayd in titro bezane ?

badesh khob hamishe file crack hamname file asliye!

لینک به دیدگاه

akhe man migam chera ye site crack baayd in titro bezane ?

badesh khob hamishe file crack hamname file asliye!

داداش شما اینا رو بیخیال.شما کجا دیدید نوشته باشه کرک؟

تو همه ی سایتا نسخه Full Unlockedهست و چیز عجیبی نیست.اگه کرک شده بود الان گیم پلی و عکس های زیادی از بازی پخش میشد و تو همه ی سایتای خبری میگفتن.ولی امکانش نیست فعلا.چون هنوز دیتای بازی کامل نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من این مطلب رو از یک سایت معتبر کرک برداشتم.خودم دانلود نکردم ولی سایتش انقدر معتبر هست که بگم درسته.اگر تو این انجمن شخصی هست که 58 گیگ رو سریع میتونه دانلود کنه و هزینه ای واسش نداره لطف کنه بگه که این لینک درسته یا نه.

سایت معتبر کرک؟؟اسمش چی است اوقت این سایت معتبر؟

لینک به دیدگاه

با سلام

این بازی که در این تاپیک گذاشته شده به صورت ناقص عرضه شده است به علاوه حجم اصلی بازی 65گیگ می باشد.

بازی GTA Vدارای قفل قوی DRM است .این قفل در ورژن های مختلف عرضه شده که خیلی از CRACKERها رو به چالش کشیده.

نمونه این قفل روی بازی BFH-FIFA15-DRAGON AGE...عرضه شده است.

نکته دیگه ای که خدمت دوستان عرض کنم اینه که حجم این فایل ها نسبت به نسخه PRE LOADهم کمترهست پس اعتمادی به این فایل ها تا منتشر شدن نسخه نهایی که حجمش 65گیگ هست نیست.

دیتای رسمی بازی در حالت PRE LOAD

zfbw4whyxog1cig40dkj.png

ویرایش شده توسط AveNGeR
لینک به دیدگاه

درود

منظور از واژه "unlocked"، ببینید تمام بازی هایی که رو استیم به صورت pre-load قرار میگیرند، به صورت انکریپت شده دانلود میشن. یعنی همین تصویر پست بالایی از فایل ها که گذاشته شده.

نسخه آنلاک شده منظور کد گشایی همین فایل ها هست، که خب چیز خاصی نیست، مخصوصاً زمانی که هنوز فایل ها کامل نیستن. بر فرض احتمالش هست که شما این فایل ها رو دانلود کنید، بازی بعد از عرضه کرک بشه، و تیم های کرک شده پچ ایی رو در نظر بگیرن که حاوی فایل های باقی مونده هست، که با اضافه کردن به این 59گیگ از استیم دانلود شده، قابل بازی کردن بشه. که خب همش اما و اگر هست . و شاید هم چنین پچی عرضه نشه و کلاً برای نسخه کرک نیاز به دانلود تمام 65 گیگ باشه ...

اما چیز یکه مطمئنم، بازی حتماً کرک خواهد شد، ولی همراه با باگ، و همچنین online کرک نخواهد شد و اگر هم بشه با مشکلات بسیار و بن شدن اکانت و غیره ....

مثل bf3 یا pes و یا .. خیلی از بازی های آنلاین دیگه که کرک شدن، درسته کرک شدن، ولی پر از باگ و دردسر.

خلاصه اگر دنبال آنلاینش هستید منتظر کرک نمونید، اگه فقط تک نفره می خواید، شک نکنید که کرک خواهد شد، حالا دیر یا زود ....

لینک به دیدگاه

بازی GTA Vدارای قفل قوی DRM است .این قفل در ورژن های مختلف عرضه شده که خیلی از CRACKERها رو به چالش کشیده.

قفل DRM نداره.یه مدت شایعه شده بود ولی بعدا معلوم شد که قفل Social Club داره که GTA IV و Max Payne 3 هم این قفلو داشتن و راحت کرک شدن.

اونی که Battlefield Hardline و FIFA 15 دارن ِDenuvo DRMهست که کرک کردنش سخته.ولی GTA V از Denuvo DRM استفاده نمیکنه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا وقتی دارن مطلبی در مورد کرک بازی میذارن با منبع بگن. الان من هی یه خبر درمورد کرک نشدن بازی میخونم اخم میکنم دوباره خبر کرک شدن رو میخونم میخندم. خونواده از دور نگاه میکنن دارن صحبت میکنن. شنیدم میخوان فردا زنگ بزنن به روانشناس وقت بگیرن. دوستان رعایت کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام

این بازی که در این تاپیک گذاشته شده به صورت ناقص عرضه شده است به علاوه حجم اصلی بازی 65گیگ می باشد.

نمونه این قفل روی بازی BFH-FIFA15-DRAGON AGE...عرضه شده است.

نکته دیگه ای که خدمت دوستان عرض کنم اینه که حجم این فایل ها نسبت به نسخه PRE LOADهم کمترهست پس اعتمادی به این فایل ها تا منتشر شدن نسخه نهایی که حجمش 65گیگ هست نیست.

دیتای رسمی بازی در حالت PRE LOAD

zfbw4whyxog1cig40dkj.png

قفل DRM اکثرا روی بازی های اوریجن هست و نه استیم. چون فایل اجرایی بازی رو با برنامه ی اوریجن به شدت درگیر نگه میدارند و چندین لایه ی چک کردن سکیوریتی بصورت چرخشی (حلقه) میگذارند در نتیجه کرک کردن آن بسیار مشکل میشه. ولی بازی های استیم اصلاً چنین نیستند و براحتی کرک میشه.

در ضمن این بازی آنقدر فروش وحشتناک خواهد داشت که فقط جماعت کشورهای در حال توسعه که پول ندارن بازی رو بخرند، از نسخه ی آفلاین و کرک شده اش استفاده خواهند کرد، لذ اصلاً برای راک استار مهم نیست، اونا خوب میدونن چقدر سود میکنند و چقدر کرک شده استفاده میکنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرک gta v بیاد مثل بمب صدا میکنه 

این کرکی که این سایت قرار داده توسط چه تیمی بوده؟

از 3dm-skidrow-reloaded و امثال اینها قویتر بودن که زودتر تونستند بازی رو کرک کنن؟

لینک به دیدگاه

قفل DRM نداره.یه مدت شایعه شده بود ولی بعدا معلوم شد که قفل Social Club داره که GTA IV و Max Payne 3 هم این قفلو داشتن و راحت کرک شدن.

اونی که Battlefield Hardline و FIFA 15 دارن ِDenuvo DRMهست که کرک کردنش سخته.ولی GTA V از Denuvo DRM استفاده نمیکنه

با توجه به جزئیات کشف شده توسط کاربر Russian Mafia در انجمن GTA ، عنوان GTA V در پلتفرم PC از قفل DRM اضافی به غیر از قفل دیگری در شبکه استیم استفاده می کند. سیستم جدید قفل DRM به نام Denuvo بوده که در عناوینی همچون FIFA 15 و Lords of the Fallen استفاده شده است.  به گزارش Russian Mafia قفل جدید Denuvo از کدهای خاصی استفاده می کند که در هر لحظه تغییر می کند. بنابراین این قفل هنوز هک نشده و این یعنی دیگر نمی توان عناوین PC که چنین قفلی دارند را هک کرده و به صورت کپی استفاده کرد. شما در ادامه می توانید گفته Russian Mafia را مشاهده کنید:

راکستار در نسخه PC بازی GTA V از سیستم DRM جدید استفاده کرده است. این سیستم Denuvo نام داشته که در FIFA 15 و Lords of the Fallen استفاده شد. این سیستم از کدهای خاص قابل تغییر در هرزمان استفاده می کند، بنابراین هنوز هک نشده ومن فکر نمی کنم که چنین چیزی شود.

تنها راه شما خرید نسخه PC بازی از شبکه استیم است. من امروز این اطلاعات را کشف کردم. همچنین Denuvo اسامی شرکای خود را در سایتش به نمایش درآورد. راکستار در سایت آن دیده می شود ، بنابراین باید تایید کرد.

عنوان GTA V در 27 ژانویه برای PC عرضه می شود. با این حساب کاربران PC بازی GTA V مجبور به خرید نسخه اصلی هستند و هرچند که تاکنون به خرید نسخه کپی پرداختند و به خرید نسخه اصلی بازی PC آنچنان عادتی ندارند.

شما در ادامه می توانید لوگوی شرکتهایی که شرکای Denuvo هستند در ادامه شاهد باشید:

fmoucbwv6o8ygoojey6m.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...