رفتن به مطلب

مشکل با IDM

silvermn
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان یه چیز جالب_شاید هم عجیب البته برای خودم_ از سیستم خودم متوجه شدم... تمام روشهای اینجا رو تست کردم اما همچنان اون ارور رو میگیرم...حالا نکته ماجرا اینه که من همیشه وقتی قصد دارم بازی کنم _یا تست بگیرم از قطعاتم_که بیشتر اوقات این قصد رو دارم، تا ویندوز میاد بالا Kaspersky endpoint security رو (هم آنتی ویروس هم فایروالش رو) غیر فعال میکنم ، الان 2 روزه که اینکار رو نکردم و اون ارور idm از همون موقع متوقف شده ، برای امتحان دوباره در استارت آپ های امشب باز هم آنتی ویروس و فایروال کسپرسکی رو غیر فعال کردم و اون ارور دوباره برگشت :D

درود

شما این روش رو برو و خودت رو برای عمری راحت کن.. به باقی دوستان هم پیشنهاد میکنم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43763

لینک به دیدگاه

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

دوستان یه چیز جالب_شاید هم عجیب البته برای خودم_ از سیستم خودم متوجه شدم... تمام روشهای اینجا رو تست کردم اما همچنان اون ارور رو میگیرم...حالا نکته ماجرا اینه که من همیشه وقتی قصد دارم بازی کنم _یا تست بگیرم از قطعاتم_که بیشتر اوقات این قصد رو دارم، تا ویندوز میاد بالا Kaspersky endpoint security رو (هم آنتی ویروس هم فایروالش رو) غیر فعال میکنم ، الان 2 روزه که اینکار رو نکردم و اون ارور idm از همون موقع متوقف شده ، برای امتحان دوباره در استارت آپ های امشب باز هم آنتی ویروس و فایروال کسپرسکی رو غیر فعال کردم و اون ارور دوباره برگشت :D

درود

شما این روش رو برو و خودت رو برای عمری راحت کن.. به باقی دوستان هم پیشنهاد میکنم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43763

درود

دوستان براي چي لقمه رو دور دهنتون مي چرخونيد ؟

اون فايلي كه گذاشتم صد دز صد جواب ميده و احتياج به اين كار ها نيست ؟

اگر فايل درست Patch شده باشه احتياج به حذف هيچ فايلي نيست .........

لینک به دیدگاه

درود

دوستان براي چي لقمه رو دور دهنتون مي چرخونيد ؟

اون فايلي كه گذاشتم صد دز صد جواب ميده و احتياج به اين كار ها نيست ؟

اگر فايل درست Patch شده باشه احتياج به حذف هيچ فايلي نيست .........

درود

من  قصدمم خراب کردن زحمت شما نیست.

ولی تجربه ثابت کرده هر پچی به مرور زمان از بین میره .. پس بهتره عاملی که باعت لو رفتن کرک و از بین رفتن پچ میشه رو از بین برد ..

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

درود

من  قصدمم خراب کردن زحمت شما نیست.

ولی تجربه ثابت کرده هر پچی به مرور زمان از بین میره .. پس بهتره عاملی که باعت لو رفتن کرک و از بین رفتن پچ میشه رو از بین برد ..

درود

دوست عزيزم ، شما نرم افزار رو Patch نكن و فقط فايل IDMGrHlp.exe  را حذف كن ، ببين برنامه كار ميكنه يا نه ؟

معلومه كار نميكنه ، چون فايل IDMan.exe  به صورت صحيح Patch نشده مشكل شما با حذف فايل IDMGrHlp.exe حل ميشه .......

اما اگر فايل IDMan.exe درست Patch شده باشه احتياج به اينكار ها نيست ، البته خود IDMGrHlp.exe  را هم ميشه Patch كرد تا اين مشكل پيش نياد ، اما بهترين روش Patch كردن فايل IDMan.exe هست ......

در مورد از بين رفتن كرك با اومدن نسخه جديد هم حق با شماست ، اما معمولا هميشه با آپديت دانلود منيجر كركرها هم Patch هاي خودشونو آپديت مي كنند ، اين Patch هم روي دو نسخه آخر تست شده و بدون مشكل كار ميكنه و به احتمال زياد روي نسخه هاي جديدتر هم جوابگو باشه ......

لینک به دیدگاه

دوستان

فایل IDMGrHlp.exe  توی فایروال سیستم یا انتی ویروس  بلاک کنین مشکلتون100% حل میشه

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزيزم ، شما نرم افزار رو Patch نكن و فقط فايل IDMGrHlp.exe  را حذف كن ، ببين برنامه كار ميكنه يا نه ؟

معلومه كار نميكنه ، چون فايل IDMan.exe  به صورت صحيح Patch نشده مشكل شما با حذف فايل IDMGrHlp.exe حل ميشه .......

اما اگر فايل IDMan.exe درست Patch شده باشه احتياج به اينكار ها نيست ، البته خود IDMGrHlp.exe  را هم ميشه Patch كرد تا اين مشكل پيش نياد ، اما بهترين روش Patch كردن فايل IDMan.exe هست ......

در مورد از بين رفتن كرك با اومدن نسخه جديد هم حق با شماست ، اما معمولا هميشه با آپديت دانلود منيجر كركرها هم Patch هاي خودشونو آپديت مي كنند ، اين Patch هم روي دو نسخه آخر تست شده و بدون مشكل كار ميكنه و به احتمال زياد روي نسخه هاي جديدتر هم جوابگو باشه ......

درود

من نمیگم پچ بده

من میگم پچ + مود = بهترین روش .. 

لینک به دیدگاه

درود

من نمیگم پچ بده

من میگم پچ + مود = بهترین روش .. 

درود

دوست عزيزم ، مگر بازي هست كه مي فرماييد Patch + Mods

كلا در مبحث Cracking چيزي به عنوان Modding نداريم / يا حق

ویرایش شده توسط Service Manual
لینک به دیدگاه

درود

دوست عزيزم ، مگر بازي هست كه مي فرماييد Patch + Mods

كلا در مبحث Cracking چيزي به عنوان Modding نداريم / يا حق

دوست عزیز مود یعنی یک تغییری در روند اصلی کار ...

موفق باشی من ترجیح میدم به این بحث ادامه ندم چون داره به حاشیه میره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...