رفتن به مطلب

به كمك احتياج دارم

Daniel.Hz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 19 ساعت قبل، hamid5566 گفته است :

ن داداش

صاحب تاپیک یه دانیال نامی بود پارسال با یه سری افغانی میخاستن پناهنده شن آلمان. تو مرز ترکیه با کلاش زدنشون

در 14 ساعت قبل، Farhad koohkan گفته است :

?☹️

در 13 ساعت قبل، miladzahedi گفته است :

??

در 13 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش شوخی میکنی؟?

در 12 ساعت قبل، تخت خمشید گفته است :

پس چطوری 2 اردیبهشت امسال آخرین بازدید براشون خورده؟

در 9 ساعت قبل، testaccount گفته است :

Wtf

باز این حمید یه چیزی گفت ملت باور کردن ?

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

باز این حمید یه چیزی گفت ملت باور کردن 1f602.png

دانیال رفته دانشگاه میان زیبارویان به خوبی و خوشی در حال گذران عمره...?

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، KINGPIN گفته است :

هر کسی ک میتونه برام ی اسلحه پیدا کنه من نفری ی تیر ب اینایی ک این تاپیک رو اوردن بالا نثار کنم... :(

بیا پ.خ??

در 14 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

والا من تاپیک یک هفته پیشمم پیدا نمیکنم(به غیر از داخل فعالیتها)

چه تاپیک هایی که من گم کردم و پیدا نشد?، جست و جو انجمن هم که در حد yahoo  عمل نمیکنه?

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

باز این حمید یه چیزی گفت ملت باور کردن 1f602.png

?????????????????????????????????????

نکته ات رو دوست داشتم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

چه تاپیک هایی که من گم کردم و پیدا نشد?، جست و جو انجمن هم که در حد yahoo  عمل نمیکنه?

من حتی یه بار برداشتم موضوع توی سایتم کپی کردم پیست کردم توی سرچ بار دیدم بازم پیدا نمیکنه!

Forum.lioncomputer رو در گوگل بنویسید مطلب سرچتونم جلوش راحت میسرچه

حمید خان هم همیشه سر 85 درصد فروم رو شیره میمیاله! یادم میاد یه بار در تاپیک بازم به معرفت بعضیا گفته بود بدبخت مهدی مرد و ندید تاپیکش به صفحه ی 32 رسیده ??? بعد یکی پاینش گفت واقعا؟ گفت آره شنیدم مرده بوده بعد از چند روز پیداش کردن جسدش بوی تعفن گرفته بوده توی دفنشم کسی نبوده .?????

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

من حتی یه بار برداشتم موضوع توی سایتم کپی کردم پیست کردم توی سرچ بار دیدم بازم پیدا نمیکنه!

Forum.lioncomputer رو در گوگل بنویسید مطلب سرچتونم جلوش راحت میسرچه

حمید خان هم همیشه سر 85 درصد فروم رو شیره میمیاله! یادم میاد یه بار در تاپیک بازم به معرفت بعضیا گفته بود بدبخت مهدی مرد و ندید تاپیکش به صفحه ی 32 رسیده 1f602.png1f602.png1f602.png بعد یکی پاینش گفت واقعا؟ گفت آره شنیدم مرده بوده بعد از چند روز پیداش کردن جسدش بوی تعفن گرفته بوده توی دفنشم کسی نبوده .1f602.png1f602.png??

اره همین کار رو میکنیم ولی اگه قرار به استفاده از گوگل به عنوان موتور جست و جو باشه قسمت سرچ سایت دیگه برای چی هست؟!؟ سرچ باکس رو به گوگل لینک کنند خیلی بهتره که سرچ کنی خودش ریدایرکت کنه تو گوگل و اونجا با این فرمتی که گفتی مطالب رو پیدا کنه و اگه هم نخواند اینکار رو بکنند بهتره درستش کنند که اون هم بعد این همه مدت بعید به نظر میرسه. پس کلا جمعش کنید بهتر نیست آیا؟ چون خسته شدیم از بس با این پیام روبرو شدیم.

sdvsdv.png.db23462d64d4ffc3b7dd881630bb357e.png

1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.pngحمید نبود ما چیکار میکردیم1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

اره همین کار رو میکنیم ولی اگه قرار به استفاده از گوگل به عنوان موتور جست و جو باشه قسمت سرچ سایت دیگه برای چی هست؟!؟ سرچ باکس رو به گوگل لینک کنند خیلی بهتره که سرچ کنی خودش ریدایرکت کنه تو گوگل و اونجا با این فرمتی که گفتی مطالب رو پیدا کنه و اگه هم نخواند اینکار رو بکنند بهتره درستش کنند که اون هم بعد این همه مدت بعید به نظر میرسه. پس کلا جمعش کنید بهتر نیست آیا؟ چون خسته شدیم از بس با این پیام روبرو شدیم.

sdvsdv.png.db23462d64d4ffc3b7dd881630bb357e.png

1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.pngحمید نبود ما چیکار میکردیم1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png1f602.png

این سرچ پولیه و مال کابران ویژه س???

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...