رفتن به مطلب

به كمك احتياج دارم

Daniel.Hz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از همه ي دوستاني كه بيگيري كردن و دنبال كارم بودن يه دنيا ممنونم . اميدوارم ك سايه خانوادتون هميشه بالا سرتون باشه . چند بسته قرص توسط 2 دوست عزيزم جناب  ali-sarchahi و اقا مصطفي گل (نام كاربري # MESSI# ) تهيه شده . چون هر بسته 100 تايي هست و در 3 ماه استفاده ميشه اگه بيشتر بگيرم تاريخ انقضاش كفاف نميده و فاسد ميشه . اگر بازم نياز شد همينجا اعلام ميكنم . ممنونم از تك تكتون كه اهميت دادين @};-  . اميدوارم بتونم جايي جبران كنم @};- :Not Worthy:

درود دوستان خوبم و ليوني هاي عزيز .

راستش به يه مشكلي بر خورديم ممنون ميشم از تك تكتون اگه براتون مقدوربود كمكمون كنيد .

بنده مادرم يه مريضي داره به نام تب مديترانه اي يا به اختصار FMF . (با FM فرق ميكنه ) . حدود 10 تا 12 ساله كه با اين بيماري دستو بنجه نرم ميكنه و هر جا و هر دكتري كه به فكرتون برسه رفتيم .(از دكتر داخلي گرفته تا فوق تخصصي كه يه باش ايرانه يه باش اروبا). هيچ كدوم حتي گرون ترين دكتر تهران نتونست تشخيص بده تا اينكه يه متخصص تو شهر هاي اطراف خودمون تونست تشخيص بده بيماري رو و گفت كه قبلا هم يك مورد داشته . بگذريم . مادرم مدت ها با قرص و دارو هاي مختلف تحت درمان قرار گرفت و متاسفانه به نتيجه رسيديم كه درماني نداره و فقط با خوردن قرصي به نام كلشي سين (مداسين) ميتونه زندگي كنه . (كه بيماران نقرص هم اين قرصو مصرف ميكنن ).الان چند ساله كه مادرم اين قرصو روزي يدونه مصرف ميكنه و در صورتي كه مصرف نكنه مريضي بلافاصله مياد سراغش ( مثل غلنج شديد ميمونه و با درد مفاصل شروع ميشه و ... ).تنها دلخوشيمون اين بوده كه قرصي هست كه فراوونه و به راحتي با قيمت اندك در دسترس هست كه اين دلخوشيمونم از بين رفت . متاسفانه 2 روزه مطلع شديم كه اين قرص جمع شده و اكثر داروخونه ها هم يا ندارن يا از دادن اون ممانعت ميكنن .(حالا چراشو يه سري ميگن عوارض داره و يه سري ميگن كارخونش جمع شده و از اين حرفا ...) . خلاصه داستان، من از شما مردم عزيز هموطن عاجزانه خواهشمندم از هر جاي ايران كه هستيد اگه فقط تو مسيرتون داروخونه اي ديديد يه سوال كنيد بلكه حتي يه ورق از قبل داشته باشن يا اينكه اگه دوستاني هستن اينجا كه دكترن يا تو داروخانه كار ميكنن يا حتي دوست،اشنا يا فاميل دكتر دارن كه ميتونن تهيه كنن(به هر طريقي) بنده هر تعدادي كه شد نياز دارم و ميخرم ازشون . داروخونه هاي شهر هاي كوچيك ،روستاها و گوشه كنار احتمال بيشتري هست كه داشته باشن .     ببخشيد، مجبور شدم كه اين تايبيكو بزنم .اميدوارم سايه مادراتون هميشه صحيحو سلامت بالا سرتون باشه .  ممنون از همه @};-

post-17287-0-59668900-1429081603_thumb.jpgpost-17287-0-27446500-1429081622_thumb.jpgpost-17287-0-85404300-1429081639_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من فردا میرم تو خیابون هر چندتا داروخونه بتونم میرم اگر گیر اومد ب روی چشم انشالا سلامتیشون رو بدست بیارن

لینک به دیدگاه

سلام 

من روستا زندگی میکنم فردا حتما به داروخانه سر میزنم و امیدوارم بتونم کمکتون کنم

لینک به دیدگاه

سلام داداش

ایشالله حال مادرتون خیلی زود خوب بشه  :(

خواهرم پرستاره و تو بیمارستان فوق تخصص روحانی شهر بابل کار میکنه. صبح بهش خبر میدم پیگیر کارتون بشه

انشالله بتونم قرص رو پیدا کنم تا کمک کوچیکی به مشکل بزرگتون کرده باشم 

به شخصه هرچه در توانم باشه انجام میدم تا مشکلتون برطرف بشه  @};-

لینک به دیدگاه

درود

منم اسمشو سیو کردم و حتما پیگیری میکنم عزیز :(

ایشالا مادر گرامیتون هرچه زودتر شفا پیدا کنند دنی جان :x @};-

لینک به دیدگاه

منم ایشالا فردا حتما پیگیری میکنم براتون.

ایشالا خدا همه مریضا رو شفا بده

لینک به دیدگاه

ho3ein, on 15 Apr 2015 - 01:14 AM, said:snapback.png

من فردا میرم تو خیابون هر چندتا داروخونه بتونم میرم اگر گیر اومد ب روی چشم انشالا سلامتیشون رو بدست بیارن

#MESSI#, on 15 Apr 2015 - 01:15 AM, said:snapback.png

سلام 

من روستا زندگی میکنم فردا حتما به داروخانه سر میزنم و امیدوارم بتونم کمکتون کنم

SWAT_MEHDI, on 15 Apr 2015 - 01:24 AM, said:snapback.png

سلام داداش

ایشالله حال مادرتون خیلی زود خوب بشه  :(

خواهرم پرستاره و تو بیمارستان فوق تخصص روحانی شهر بابل کار میکنه. صبح بهش خبر میدم پیگیر کارتون بشه

انشالله بتونم قرص رو پیدا کنم تا کمک کوچیکی به مشکل بزرگتون کرده باشم 

به شخصه هرچه در توانم باشه انجام میدم تا مشکلتون برطرف بشه  @};-

mkhn71, on 15 Apr 2015 - 01:33 AM, said:snapback.png

منم ایشالا فردا حتما پیگیری میکنم براتون.

ایشالا خدا همه مریضا رو شفا بده

از همتون ممنونم دوستاي خوبم . اميدوارم بتونم جبران كنم @};-

لینک به دیدگاه

امیدوارم مادرتون سلامتیشون رو به دست بیارن !

حتما این کار ( جمع کردن ناگهانی یه دارو ) هم در راستای خدمت رسانی بهتر بوده ! :( :( :( :(

کلا همیشه همین طور هستش هرکی مشکلش جدی تره بیشتر مورد عنایت مسئولین محترم قرار میگیره ! :( :( :(

لینک به دیدگاه

امیدوارم مادرتون سلامتیشون رو به دست بیارن !

حتما این کار ( جمع کردن ناگهانی یه دارو ) هم در راستای خدمت رسانی بهتر بوده ! :( :( :( :(

کلا همیشه همین طور هستش هرکی مشکلش جدی تره بیشتر مورد عنایت مسئولین محترم قرار میگیره ! :( :( :(

مرسي عزيز. ديگه چه ميشه كرد ..

لینک به دیدگاه

من مادرم پزشک بیمارستان قلب هستش و عمو هم فوق تخصص گوارش هستن

فردا کارتون روبه جد پیگیری میکنم ببینیم به کجا میرسیم 

امید که باشه همه چی هست رفیق 

باه مادرمون آرامش بدین حتما و بگین اینجا دوستای خوبی دارین 

دست همه مادرا رو میبوسم

انشالله به زودی با چنین بچه هایی مشکل حل میشه

یا حق

لینک به دیدگاه

من مادرم پزشک بیمارستان قلب هستش و عمو هم فوق تخصص گوارش هستن

فردا کارتون روبه جد پیگیری میکنم ببینیم به کجا میرسیم 

امید که باشه همه چی هست رفیق 

باه مادرمون آرامش بدین حتما و بگین اینجا دوستای خوبی دارین 

دست همه مادرا رو میبوسم

انشالله به زودی با چنین بچه هایی مشکل حل میشه

یا حق

يه دنيا ممنونم عزيز @};-  . منتظر خبرتون هستم 

لینک به دیدگاه

داداش تنها شرکت تولید کننده داخلی این قرص "داروسازی مداوا" هست

لیست محصولاتش رو نگاه کردم اسم این قرص هم هست Colchicines 1 mg

اینم سایتشه: http://www.modavaco.com/home.htm

لینک تماس با ما: http://www.modavaco.com/contact%20us.htm

اگه تاحالا باهاشون تماس نگرفتی حتما فردا اول وقت تماس بگیر

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز نگران نباش انشاالله که مشکل مادرتون حل میشه .

این قرص هم اینجا موجود هست چه قدر میخوای ؟

آدرس رو برام بفرست تا برات پست کنم .

لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه که همین قرصهای که الان تو داروخانه‌ها هست استفاده بشه خوب اینا هم بزودی تموم مشین باید حین انجام این کار پیگیری کرد که چرا دیگه نیستش. از هر روشی هست باید حرفتون و به گوش مسئولین برسونید.

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

داداش تنها شرکت تولید کننده داخلی این قرص "داروسازی مداوا" هست

لیست محصولاتش رو نگاه کردم اسم این قرص هم هست Colchicines 1 mg

اینم سایتشه: http://www.modavaco.com/home.htm

لینک تماس با ما: http://www.modavaco.com/contact%20us.htm

اگه تاحالا باهاشون تماس نگرفتی حتما فردا اول وقت تماس بگیر

درود . تماس گرفتم مهدي جان . بهم گفتن كه كمبود توليد بوده و الان توليد و توزيع شده براحتي ميتونيد تهيه كنيد . خدا كنه كه همينطور باشه ولي فعلا كه خبري نيست . راست يا دروغشو خودشون ميدونن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز نگران نباش انشاالله که مشکل مادرتون حل میشه .

این قرص هم اینجا موجود هست چه قدر میخوای ؟

آدرس رو برام بفرست تا برات پست کنم .

جدي ؟ بخ دادم عزيز . يه دنيا ممنون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

اگه قرار باشه که همین قرصهای که الان تو داروخانه‌ها هست استفاده بشه خوب اینا هم بزودی تموم مشین باید حین انجام این کار پیگیری کرد که چرا دیگه نیستش. از هر روشی هست باید حرفتون و به گوش مسئولین برسونید.

اره خب . حق با شماس . حدود 4 تا 5 تا بيماري ديگه هم هستن كه از اين قرص استفاده ميكنن . مسلما بايد يه جايگزيني براش بسازن

لینک به دیدگاه

ایشالله مشکلت  حل شه داش دانیال @};-

عزيزي مظاهر جان . ايشالله  @};- 

لینک به دیدگاه

سلام 

منم اسم دارو رو نوشتم امروز حتما از داروخانه ها میپرسم اگه داشتن بذاتون هر چقدر که بتونم میخرم

امیدوارم مشکلتون حل بشه

کی مسرسه که دیگه هیچ مریضی لاعلاجی نداشته باشیم  :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

سلام 

منم اسم دارو رو نوشتم امروز حتما از داروخانه ها میپرسم اگه داشتن بذاتون هر چقدر که بتونم میخرم

امیدوارم مشکلتون حل بشه

کی مسرسه که دیگه هیچ مریضی لاعلاجی نداشته باشیم  :Not Worthy:

يه دنيا ممنونم عزيز . فقط قبلش حتما بهم اطلاع بديد چون هر بسته ي 100 تاييش 3 ماه استفاده ميشه و بايد طوري بگيريم كه به تاريخ مصرفش دقت بشه و اينكه حتما 1 ميلي گرم باشه .  اگه بيدا كرديد حتما شماره تماس بفرستيد تماس بگيرم . بازم ممنون داداش گلم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم پیگیر میشم برات و امیدوارم حال مادرتون زودتر خوب بشه و از دست این دکترهای قلابی و این داروهای بی اثر زودتر خلاص بشید

یه پیشنهاد هم دارم اگر میتونید برای درمان و تشخیص بیماری به خارج از کشور سفر کنید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من هم پیگیر میشم برات و امیدوارم حال مادرتون زودتر خوب بشه و از دست این دکترهای قلابی و این داروهای بی اثر زودتر خلاص بشید

یه پیشنهاد هم دارم اگر میتونید برای درمان و تشخیص بیماری به خارج از کشور سفر کنید

مرسي كه بيگيري ميكني دوست عزيز  . درماني وجود نداره و تنها راه حل كنترلش همين قرصه @};-

لینک به دیدگاه

سلام

اگه میشه نام انگلیسی دارو رو هم بنویسید

به دو دلیل 

اول پیدا کردن دارو راحتره 

دوم به خاطر تلفظ مشابه بعضی دارو ها امکان اشتباه کمتر میشه ( این دارو رو نمیدونم مورد مشابه داره یا نه برای اطمینان گفتم)

ویرایش شده توسط ali-sarchahi
لینک به دیدگاه

اول از همه دعا میکنیم که مادرتون هر چه زودتر شفا پیدا کنه  من هم روستا زندگی میکنم ولی خوب یک بار سوال میکنم غصه نخور خدا بزرگه حتما به شما کمک میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...