رفتن به مطلب

مشکل عجیب

wiser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من چند روز پیش ویندوزم به کل بالا نمیومد هر ترفندی ریختم تا بالا بیاد ولی هاردم را نمیشناخت .یک ویندوز جدید که میخواستم نصب کنم فقط برام یک درایو نشون میداد وآن هم درایو سی بود که ویندوز داخلش نصب میشد وبا ظرفیت هفت گیگ تقریبا .

بالاخره ویندوز جدید را بالا آوردم ولی باز هم درایوهام را نشناخت هاردم را به یک هارد دیگه موازی کردم واز روش مستر اسلیورفتم باز هم درایوهام را نشناخت برنامه ریکاوری نصب کردم واطلاعاتم را ریکاوری کردم جالب اینه تمامی اطلاعاتم را با ریکاوری بالا میاره

یه حالتی شده مثل اینکه درایوهام یه جایی مخفی شدن وقابلیت بالا آمدن ندارن .کسی میتونه راهنماییم کنه؟:)

لینک به دیدگاه

http://www.diskinternals.com/partition-recovery

برنامه پارتشین تیبل ریکاوری رو دانلود و ببینید درست میشه یا نه ؟

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام بالاخره وقت پیدا کردم .میگم دوست عزیز من این برنامه را دانلود کردم ولی کار این برنامه شبیه برنامه های ریکاوریه میتونه فایلهارا برگردونه ولی مشکل من اینه درایوهای من ناپدید شدن.تنها یک درایو سی دارم با حجم تقریبا 7 گیگ .این اعصابمو ریخته بهم کسی میتونه بیشتر راهنماییم کنه؟

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز روی my computer راست کلیک کنید .گزینه manage رو بزنید.توی قسمت چپ Storage روی disk management کلیک کنید.توی قسمت پایین هاردتون و درایوها بایستی نمایش داده بشه.اگر اطلاعاتتون براتون مهم نیست از اونجادرایوها رو فرمت کنید.ببینید درست می شه یا نه.نتیجه رو به ما اعلام کنید. http://lioncomputer.ir/forum/upload/uploads/monthly_06_2010/post-1711-127738749448_thumb.jpg

post-1711-127738749448_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

سلام ممنون .من این کار را کردم وعکسش را گذاشتم متاسفانه درایوهام را نشون نمیده خودتون عکس را ببینید قسمت قرمز رنگه.

راستی باید بگم اون دوتا درایو f,g که نشون داده مربوط به یک هارده دیگه است.

post-6707-127739352287_thumb.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به این پست مراجعه کنید توضیح همراه با نرم افزار رو پست کردم قبلا:

http://lioncomputer....dpost&pid=45830

سلام بالاخره وقت پیدا کردم .میگم دوست عزیز من این برنامه را دانلود کردم ولی کار این برنامه شبیه برنامه های ریکاوریه میتونه فایلهارا برگردونه ولی مشکل من اینه درایوهای من ناپدید شدن.تنها یک درایو سی دارم با حجم تقریبا 7 گیگ .این اعصابمو ریخته بهم کسی میتونه بیشتر راهنماییم کنه؟

نرم افزار های Partition Table Recovery نرم افزار ریکاور کردن اطلاعات هارد نیستن بلکه کارشون برگردوندن اطلاعات مربوط به جدول پارتیشن ها هست. ممکن هست البته یک قسمت هم به عنوان Data Recovery داشته باشن که شما باید بری تو قسمت Partition Table Recovery نرم افزار.

اگر به هر دلیلی موفق نشی مه پارتیشن ها رو ریکاور کنی و اطلاعات توی پارتیشن ها مهم نیست:

اول تمام پارتیشن های موجود رو Delete کن با برنامه های Partition Tools و بعد که کل هارد Unallocated شد دوباره پارتیشن بندی کن وفرمت کن.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

سلام ! شما هوای ویروس ها رو هم دارید ؟ با یه انتی ویروس بروز شده سیستم تون رو اسکن کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...